Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

NeoBoala

Post autor: NeoBoala »

Piszta co chceta ja wiem swoje Nightwish i Therion i tak najlepsze :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nightwish i Therion i tak najlepsze
heh wlasnie niedawno skreslilam nazwe nightwish z mojego zasluzonego jzu piornika XD <a kumpel dzisiaj przychodiz w bluzie nightwisha..heh..no nic ja podziekowalm jzu im dosc czasu jzu ich lubilam..co nei znaczy ze starsze utowrki przestaly mi sie podobac..wole po prostu bardziej jakos tak zepoly mneij znane ;)
ale i tak ostatnio badziej ciagnie mnie do wszlekiego electro,a mam bzika na punkcie Suicide Commando ..i jak zauwyzlam takie elctro mzoe miec ciezszy klimat niz jakis metal-sadzac po opiniach moich znajomych...dziwne troche :] a wracajac do Suicide wlansie ich jeden utowrek jest na skldance ktora zakupilam na urlopie (wlasciwe to stara kupila,lol nie wiem co sie jej stalo jednego dnia kaze wychdozic z sklepu ze to jakies nienormalne a drugiego kupuje plyte...swoja droge neizle new rocki tam szly...za przeszlo 100 euro...ale same ciuchy tez niezle..przynajmniej sie popatrzyloXD) a i wracajac do suicide daje staremu tak na chwile psoluchac tego a on-wiec to jest ta muzyka ktorej sluchasz :D <qrde widzialam antologie suicide ale...juz bym sie nei wyplacila..buu..>

a mialo bcy o nightwishu i therionie z tym klimatow to poelcam -->Tristania,Sirenia,Thatre of Tragedy (pierwsze plyty),Dreams of Sanity,nawet Theatres des Vampires dalo by sie tu upchac :D

oki newsy
MM zapowiedzial jakoby Lest we forget bedzie ostatnia plyta ktoa byla nei byla jest skladnaka greates hits (kazdy musi kiedys chyba taka wydac) wg mnie to kolejna tlyko 'prowokacja' pana M,poza tym nawte niezle wyszeld na comet-akurat udlao misie trafic na jego wystep
swoja droga na mtv ma leciec mtv icon-the cure prowadzone prez mansona

podobnie korn wydaje swoje greatest hits...nie wiem jak Was mi clakowice nei przypadlo ich nowe vidoe word up...ja sie pytam gdzie to stare dobre korn z takimi utowrami jak clown czy shoots and ladders...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:wole po prostu bardziej jakos tak zepoly mneij znane ;)
Niedobry ten Nightwish - za popularny to do pieca z nimi...
na mtv ma leciec mtv icon-the cure prowadzone prez mansona
Kiedy?
Kamil

Post autor: Kamil »

ja kocham metal i nic nie może tego zmianić..chyba że grupa 20 dresów moze to zmienić :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

chyba że grupa 20 dresów moze to zmienić
to wteyd moga zmienc Twoje zycie :] a jesli poglady masz stanowcze to tego raczej nikt nie zmieni

do tamtych zespolow co wymienialam chcialam dodac jeszcze:the sins of thy beloved,estatic fear,epica
a z theatres des vampires to ostatnia plyta najbardziej pasuje do takieog nurtu...a pierwszy raz nie moglam uwierzyc ze to rzeczyiwscie oni...zmienili sowj image z raczej black metalowego wizerunku przesli na symphonic gothic horror...ale nie ma co tamto wg mnie zmiana wyszla im na dobre :)

-----------------------
zbliza sie trasa dark stars festiwal-w listopadzie polskie zepsoly garjace rocka gotyckiego koncertuja razem po polsce wsrod nich ofkoz closterkeller,moonlight,delight itd...

i neistety smutna wiadomosc :((((((((((((((((( Cure odwolal swoja europejska tarse :( mieli zgarac w grudniu prawdopodobnie u nas...prawdopodobnie zagraja na wiosne..ech

Chris Vrenna(z NIN) będzie perkusistą grupy Marilyn Mansona podczas jej najbliższego tournée. Były członek zespołu Nine Inch Nails zastąpi Ginger Fisha. Przypomnijmy, że 28 września muzyk ten złamał nadgarstek w trakcie koncertu Marilyn Manson w Kolonii. Zespół wykonywał akurat cover piosenki "Personal Jesus" Depeche Mode, gdy bębniarz spadł ze sceny i uszkodził rękę oraz nos. (qrde a nie pokazali w tv akurat tego jak zlamal ten nadgarstek)


Brytyjska grupa Pink Floyd została wybrana zespołem wszech czasów w klasyfikacji opartej na sprzedaży płyt i biletów na koncerty. Wyliczenia przeprowadził brytyjski magazyn "Q".


o tak ma byc :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Orion

Post autor: Orion »

Lol,dzisiaj w Krakowie w którymś metal shopie bedzie Behemoth :twisted: ..
Może się przejde z nudów,chce ktoś autograf Nergala? :lol:
jurer

Post autor: jurer »

Rammstein 9 grudnia w krakowe bodajze jedzie ktos ? ale cos czuje ze bilety wykupione :/niom nic ide se wlaczyc nowo nabyta plytke PR GAWM :P nawet niezla musze powiedziec :P aha i noaw piosnka 5 jahre i caly album Imortiele (speisze sie wiec nie bede pisal normlanie nazwy :P) jest fajny mnie sie podoba :P polecam
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Rammstein 9 grudnia w krakowe
Hm... brak funduszy, wolnego czasu... cierpię z tych powodów...
A wie może ktoś czy będzie w TV relacja z koncertu?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Za jakiś czas pewnię ten koncert będzie na Vivie+ w ramach bloku Overdrive.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lol,dzisiaj w Krakowie w którymś metal shopie bedzie Behemoth ..
Może się przejde z nudów,chce ktoś autograf Nergala?
ja,ja! :) Nergal :* swoja droga neidawno bylma na czacie gdzie wypwiadal sie,lol rozwalaly mnie neitore jego wypowiedzi :]
Rammstein 9 grudnia w krakowe bodajze jedzie ktos ?
jak jzu to 1 w kacie:] narazie zastanawiam sie nad wpadneiciem tam :]..ale jakby jzu byly wykupione (w co watpie) to po co cale miasto neimalze by oblepiali plakatami
album Imortiele (speisze sie wiec nie bede pisal normlanie nazwy
no masz szcescie :] ...coz polecam wczesniejsze dokonania tejze grupy
Za jakiś czas pewnię ten koncert będzie na Vivie+ w ramach bloku Overdrive
jak viva nei ebdzie kamerowac to raczej nei ebdzie :] poza tym maja juz ich jeden i watpie zeby specjalnie z koncertu z polski dlai w tym bloku...jak jzu to obstawialabym na polskie stacje gdzie pokazywano koncert metaliccy

---------------------------------
Dead Can Dance prawdopodbnie wznawia dzialnosc!! jzu nie moge sie doczekac uslyszenia nowych nagran lisy i brendana

------------------------
http://www.dream-collector.de/ swietna stornka poswiecona DoD,sa nawet 3 video live do sciagniecia,niestety salba jakosc dzweiku..ale jest za to jedna z pieknieszych pisoenek tj.she and her darknes...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

:lol: - Polske maja jak "za plotem", a zadne polskie miasto nie figuruje na liscie trasy koncertowej... :/
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..co zrobic,niestety w naszym kofanym kraju jets jak jest,pewno nei oplaca im sie przyjazd...w sumie to bylabym sklonna pojechac specjalnie na koncert do deutschu ale musialabym z kims tam isc,a to raczej malo prawdopodobne _-_ (nie no spoko starego bym pzrecie wziela :D)ale za to isteniej mozliwosc ze beda na cp..kumpel ma znajomego ktory jest jedynm z organizatorow i cos tam pobrzekuja zeby ich zaprosic,rok temu nie byli a nowa plyta tuz tuz (25 X !! do limitowanej edycji ma byc dolaczona ksiazka z wypwoedziami adraian,wyajsnieniami tekstow wierszami,inspiracjami-mozna rzec mitologie stworzona przez dod) i co najwazniejsze ludziom bardzo sie spodobali wtedy
a i przymierzaja sie do wydania dvd live
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie oplaca im sie - phh bo uwierze. Nie wiem jaki to powod, ale raczej o pieniadze nie chodzi - koncert np. w Chorzowie czy Warszawie bylby sukcesem... zwlaszcza, ze sie podobali ludziska. Zreszta ich sprawa.

Potrzebuje kilku tytulow (dobrych!) zespolu Tristania - graja jako support na koncercie Theriona 23 we Wrocu (w W-Z :D ) - bilecik 70 zl :P - Acid szkoda, ze Ci nie pasuje :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

koncert np. w Chorzowie czy Warszawie bylby sukcesem
tyle ze diary nei sa zespolem komercyjnym i nie ebda grali na takiej duzej powierzcchni jak stadion slaski..zreszta tylu luda by nawet nie bylo...goci sa,ale czy kazdego by bylo stykac na taki koncert,dojazd itp...bo zrobionie show na takim stadionie to co innego niz koncerct w malym klubie-no tu to by mogli sie postarac...
...anyway wlasnie oczekuje na nowa plytke DoD limitowana edycje z ksiazeczka ^_^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
RaV_SF

Post autor: RaV_SF »

pozwolicie ze sie wtrące do rozmowy? o dzięki nie trzeba było :P
no to tak przeczytałem wszystko od początku i tak szanowna pani Garnet napisała
że Nightwish to power metal i jest często mylony z gotykiem, co prawda najtłisz jest mylony z gotykiem, ale nigdy nie słyszałem zeby ktoś pomylił ten zespół z power metalem, ja jako fan heavy metalu (z tego gatunku wywodzi sie power metal) muszę to sprostować, a więc najtłisz to............ FANTASY METAL tak, tak, a po za tym, czekam na nowe posty bo nie chce mi sie komętować starych :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”