Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Orion

Post autor: Orion »

where?? ...chyba ze mowisz o Twoich znajomych bo np na alegro neizle ida...
Właśnie dlatego napisałem "chodziły".
Ludzie przejechali pół Polski,na miejscu dowiedzieli się że nie ma koncertu i pierwsze co zrobili to postanowili sprzedać bilety,żeby chociaż zyskać te parę groszy.Teraz sobie pewnie walą głową o ścianę.bo mogliby całkiem drogo opylić np. tak jak napisałaś na allegro.

Co to tych starfuckers to ja zespół znam tylko z nazwy :shock: ...

Jezus Maria.

Właśnie wyczytałem,że zastrzelono gitarzystę i założyciela Pantery-Dimebag Darrela :( ...
Ten sam gość,którego mam na avatarze...
Ja pierdziele,ten ro(c)k się wprost cudownie kończy...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ano wczoraj bodajze badz przedwczoraj...
[']

<coz lennona tez zabil fan...> chociaz tutaj chyba to troche inaczej wygladalo...

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 01:32 ]
o 12 i 20 nadaja na vivie plus koncert nightfisha jak kogos interesuje-nie ma zadnych nemokow,koncert jets taki jak an dvd ale nei caly,chyba nie blyo koncowego wishmastera

------------------------
I kolejna fatalna informacja. P.A. Danielsson - klawiszowiec Tiamat'u grający z zespołem na koncertach, zmarł 26 listopada w wypadku samochodowym we Włoszech. Danielsson miał zaledwie 35 lat. Poza Tiamat'em udzielał się w Veni Domine oraz Lion´s Share.

[']............

21 lutego to oficjalna data wydania nowego albumu Paradise Lost. Singiel poprzedzający płyte ukaże się dwa tygodnie wcześniej [ "Grey" ]. Oto lista utworów jakie będzie można usłyszeć na albumie:

01 - Close your Eyes
02 - Grey
03 - Red Shift
04 - Sun Fading
05 - Don´t Belong
06 - Laws of Cause
07 - For all you leave behind
08 - Accept the Pain
09 - Shine
10 - Spirit
11 - Forever After
12 - Over the Madness


a CXS najprawdopodobniej na CP 2005...yeah ;] ..jeszcze niech tlyko DoD dadza...muszzzaaa.....:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Wie ktoś gdzie można ściągnąć mp3 z filmu Qeen of the Damned oraz utworki zespołu Katonia i Lycia?

BTW garnet jak to zrobiłaś że pisze że posta wysłałaś 15 grudnia a dodałaś coś do niego 12 grudnia :566:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Wie ktoś gdzie można ściągnąć mp3 z filmu Qeen of the Damned oraz utworki zespołu Katonia i Lycia?
huh wlasciwie to na taki temat to nie bardzo mzoan tutaj rozmaiwac no ale www.audiofind.ru u rusa to legalne :] polecam stronke,ofkoz po 24h usuwamy :]
garnet jak to zrobiłaś że pisze że posta wysłałaś 15 grudnia a dodałaś coś do niego 12 grudnia
heh...tamto z 12 grudnia to dopisalam tzn jakbym napisala jeden post po drugim to automatycznie wskakuje do osttanieog posta ale pozniej wlansie 15 chcialam zeby blyo widac na glownej ze cos dopisalm tego dnia wiec dalam tak jakbym napisala nowego posta tego 15

----------------------------
i koljeny koncert odowlany,jak to w polsce bywa :]

Koncert Norweskiego zespołu industrialnego nie odbędzie się. Z oficjalnej strony możemy dowiedzieć się, że: ,,Koncert w Polsce został odwołany z powodu braku profesjonalizmu organizatorów. Zespól podjął taka decyzje ponieważ nie uzyskał potwierdzenia od organizatorów wysokości gaży za koncert. Menedżerowie zespołu starali się przełożyć koncert, jednak bezskutecznie. To nie nastąpiło z winy zespołu, który bardzo przeprasza polskich fanów i obiecuje ze wystąpi w naszym kraju." kolejny koncert przepadł przez polskich organizatorów...

aha jzu mozna nabywac bilety na tiamanta...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

dzięki garnet....ta strona jest...lol....fajna
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

ejjj Garnet nie wiesz zkad skołować jakieś kawałki Artrosis? :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

moj drogi Olku zajrzyj na wczensiejszego linka ;] jak jzu mowilam rusy znaja sie na tym XD <nie maja tam chyba wszysktich plyt no ale ;] >
<hehe widze ze jednak rozmowa ze mna przyniosla nowe info XD>

-----------------------------------
Piosenka "The Nobodies" pochodzi z wydanego trzy lata temu albumu "Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)". 27 stycznia ukaże się nowa wersja tego singla, na której znajdzie się między innymi remiks utworu autorstwa Trenta Reznora z Nine Inch Nails. W jego tworzeniu brał udział nowy perkusista zespołu Chris Vrenna. Obecnie trwają także prace nad nową wersją klipu do "The Nobodies".

Tymczasem 10 grudnia, podczas koncertu Marilyn Manson w McAllen w stanie Texas, grupa oddała hołd zabitemu dwa dni wcześniej "Dimebagowi" Darrellowi, wykonując utwór "Revolution Is My Name" z repertuaru Pantery.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Pytanko: Jest jakieś radio gdzie grają gotyk i metal albo chociażby rock?

[ Dodano: Pon 20 Gru, 2004 23:55 ]
mój tatuś po raz pierwszy w życiu posłuchał dzisiaj gotyku....skomentował to tak: "przypomina mi sranie na klozecie"...lol
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Hieh Garnet zawsze swe ofiary zwodzi na manowce za pomocą muzy, uważaj lepiej :]
Ja tam sie nie dałem bo na akordeon nie ma mocnych :lol:
glamorous vamp
Orion

Post autor: Orion »

Właśnie wyczytałem,że Apocalyptica ma występować przed Rammsteinem w spodku.
Heh,fajnie a później pojawią się jeszcze na metalmanii.
Wogóle tych koncertów przybywa,Iron Maiden też się mają pojawić...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jest jakieś radio gdzie grają gotyk i metal albo chociażby rock
hmm..z metalu to dawniej sluchalam Kobalt jak mnei jeszcze bardziej takie kilamty inetresowaly teraz to
http://www.postindustry.org/audycje.php polecam obaczyc ;]

poza tym http://teamradio.pl co poneidizlaek o 18,30 jest audycja gotycka
Hieh Garnet zawsze swe ofiary zwodzi na manowce za pomocą muzy, uważaj lepiej :]
aaa..tam ;] <łaaaa..uwazaj cosik sie zbliza za plecamiXD>
Właśnie wyczytałem,że Apocalyptica ma występować przed Rammsteinem w spodku.
Heh,fajnie a później pojawią się jeszcze na metalmanii.
ano wlasnie troche dziwne to XD ale to napewno lepie o WIELE lepiej od tej..tej...exilii..tfu...heh to porzez to przerwe panowie z apocalypticy mogliby zostac w kacie..zapewniam ze by im sie nei nudzilo :D :D :D


http://www.rammstein.toxic.net.pl/pl/ne ... jpg&skin=4 ciekawy artykul z jakiej gazety :D
http://www.rammstein.toxic.net.pl/pl/ne ... jpg&skin=4
http://www.rammstein.toxic.net.pl/pl/ne ... jpg&skin=4
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

A mnie bardziej o takie zwykłe radio chodzi, nie internetowe
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przeciez niekotre z nich to sa 'normalne'radia po prostu dzialaja tu i tu

jest jeszcze sporo zagranicznych netowych ale skoro Cie nie ineresuja...<swoja droga przecie zinetrnetowe to jak zwykle tyle ze wlaczsz na winampie..>
kiedys dzialalo tkaie radioa jak radio rock,niestety w moim regionie pomimo wielu masowych petycji itd zawiesili jego dzialalnosc :/
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

swoja droga przecie zinetrnetowe to jak zwykle tyle ze wlaczsz na winampie
no nie do końca, bo kompa mam w pokoju moich braci, a posłuchać muzyczki to ja bym sobie w moim pokoiku też chciała.....zresztą jak mi się nudzi w ff11 (żmudne levelowanie postaci....szczególnie wczoraj gdzie koleś wyskoczył z taką techniką że wojownik był całkiem zbędny) to też fajno by było sobie czegoś nowego posłuchać a nie że ciągle wałkuję te same płyty
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to sciagamy mp3, pzregrywamy na plytki i juz ;]

huh ja juz nei mam ich gdzie upychac..jednak 60 gb to malo w praktyce ;/ (heh prawie same mp3 mam na kompie,filmy to zaraz przegrywam na plytki)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”