Last. fm - grupa Krypta FF :]

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

ja już mam 5000 - szczęśliwy utwór to Electric Six – Gay Bar :D genialny :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

a ja 500 :D :D :D :D :D :D :D :D HELL YEAH XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gyah. Co robicie, kiedy to ustrojstwo przestaje widzieć odtwarzaną przez Was muzykę i żadne reinstalki nie pomagają? Last.fm łapie utwory, które puszczam sobie w ichnim radiu, ale moich własnych playlist już nie. (Buuu, nie mogę sobie przez to nabić 300 odsłuchań Rubika i Dody! >.< XDD) Erm, anyway... nie, nie chodzi o to, że mam np. wyłączony scrobbling. :wink: Po prostu nie działa i już.
Help. >.<


Btw, Jaco - rzeczywiście zabójcza kompatybilność. :] Już się zajęłam... ekhem... zdobywaniem poleconego OSTa. ;) XD
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

jak dolaczyc do grupy kff na last.fm?
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Luci, a jakiej wersji Winampa używasz? Z niektórymi za Chiny Ludowe nie działa. Czasem mu centralnie odbija i nic nie pomaga, reinstalka też - wtedy jedyne wyjście to otworzyć rejestr Windowsa, wyszukać Last.Fm i usunąć ręcznie wszystkie znalezione wartości. Najlepiej do tego też to samo zrobić z playerem jakiego używasz, uprzednio oczywista wsio odinstalowując. U mnie to działa.
Viking, wejdź na profil dowolnej osoby z grupy Krypty, znajdź tam "Groups I belong to" (powinno być na samym spodzie profilu pod avatarem), kliknij na Krypta Final Fantasy, przeniesie Cię na stronę grupy, a tak kliknij "Join the group". Done.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

kilmindaro pisze:Może masz pliki .mp3, ale bez tagów? Albo w ogóle to nie są .mp3?
Taa, a wtyczka komputera nie jest włączona do kontaktu... tylko bez takich, proszę. XD Pliki to mp3, wręcz pedantycznie przeze mnie otagowane. Jakoś wcześniej Last.fm je widział, potem przestał. Takie coś zdarzało mi się już dawniej, ale zawsze do tej pory pomagała reinstalka. Hm, nie tym razem.
kilmindaro pisze:No i odtwarzacz - Winamp powinien działać bez problemów, a jeśli masz inny, to zmiana na Winampa, powinna pomóc.
Gveir pisze:Luci, a jakiej wersji Winampa używasz? Z niektórymi za Chiny Ludowe nie działa. Czasem mu centralnie odbija i nic nie pomaga, reinstalka też - wtedy jedyne wyjście to otworzyć rejestr Windowsa, wyszukać Last.Fm i usunąć ręcznie wszystkie znalezione wartości. Najlepiej do tego też to samo zrobić z playerem jakiego używasz, uprzednio oczywista wsio odinstalowując. U mnie to działa.
No, to już konkretniejsze rady. :* Do tej pory bezproblemowo używałam zwykłego Windows Media Player (ver. 10).
.......
Geez. Nie każcie mi instalować nowego playera, nie lubię zaśmiecać sobie dysku. T_T Winamp może i jest fajny, ale w moim przypadku zbędny. A 'rejestr Windowsa', to też brzmi groźnie. O.O T_T Tzn. co mam zrobić, odinstalować Last.fm, playera nie, znaleźć p***y rejestr, którego szukam od dziesięciu minut, a potem w nim pogrzebać, odinstalowywując Widowsy in the process...?
Sounds easy. >_< XD
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Po deinstalacji, Start - > uruchom --> regedit , otworzy się rejestr -->edycja-->znajdź, wpisz last i to co znajdzie to usuń. Spróbuj to.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ach, używasz WMP 10... To odinstalowanie go może być trudne, a w zasadzie niemożliwe :wink: A jeżeli to jego wina - to proponuje inny player, jeżeli nie chcesz Winamp'a to foobar2k? Idealny dźwięk, wielkie możliwości konfiguracji, bardzo mało pamięci zajmuje, ale paskudny i spartański w wyglądzie, dlatego go nie używam... W każdym razie proponowałbym ucieczkę od WMP 10, bo to może być jego wina, a że jest nieodinstalowalny - to ciężka sprawa. I tak - usuń Last.Fm, zrób reset, przeszukaj rejestr tak jak N_PS2 napisał, a potem zainstaluj i powinno chodzić. :*
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Lenn, zobacz czy we wtyczkach playera masz plik ml_wa2_scrobbler.dll - ja go nie miałem, chociaż powinien się pojawić po instalacji last.fm i w tym tkwił problem.

btw, program scrobbluje też *.ogg, nie tylko *.mp3
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Sogetsu pisze:Lenn, zobacz czy we wtyczkach playera masz plik ml_wa2_scrobbler.dll - ja go nie miałem, chociaż powinien się pojawić po instalacji last.fm i w tym tkwił problem.
Whoa!
Przeinstalowałam raz jeszcze, tym razem na C:, wmp_scrobbler.dll się pojawił -> Last.fm działa. ^^
Czyli o to właśnie chodziło. :* Pięknie dziękuję za tę radę i za pozostałe też, bo choć cieszę się, że obyło się bez grzebania, to przynajmniej dowiedziałam się, gdzie jest rejestr...... no okej, powiedzmy, że przypomniałam sobie. XD (Tak, można się śmać. XD)
Sankyuu! :*
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Jupi... mój pierwszy 1000 ^^
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ma ktoś pojęcie dlaczego od wczoraj niemal za każdym razem, kiedy po przesłuchaniu połowy utworu Last.fm powinien mi go zescrobblować i umieścić w moim profilu pojawia się napis "błąd"?
(czasami zdarza się, że po parunastu minutach dopiero umieszcza tam wszystkie kawałki które przesłuchałem przez ten czas, ale czasami nie robi tego w ogóle)
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Od wczoraj? Czasem się zdarza tak, a po kilku godzinach wraca wszystko na miejsce z powrotem a piosenki jakich słuchałeś są zapisane na stronie bo są zbierane w pamięci programu. Ale jak tak długo nie działa to jest najprostszy sposób - odinstaluj Last.Fm i zainstaluj na nowo. Na 90% będzie znowu chodzić.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Czy ja wiem... Potrafię mieć pełne łącze, zajęte ściąganiem na maks, czołgać się w necie z prędkością żółwia w tym czasie, a i tak zalicza tracki. To jedna z wad Last.Fm niestety - czasem mu się tak robi bez wyraźnego powodu.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm, zainstalowałem program ponownie, i sytuacja trochę się ustabilizowała (tzn. nawet jeśli z pewnym opóźnieniem, to kawałki pojawiają się w profilu). Nie wiem jednak, jak długo ten stan rzeczy się utrzyma. Aha, obecnie siedzę tylko na Krypcie i Last.fmie - nie sądzę, żeby przeciążały mi one zbytnio połączenie.

BTW Gveir, widzę, że słuchasz średnio 100 kawałków dziennie- nieźle...
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”