Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Ostatnio dostałem od znajomego grę we flashu( http://questfortherest.com/ ), w której to zaintrygowała mnie muzyka muszę przyznać (poziom w lesie). Okazało się że wykonawcą jest zespół The Polyphonic Spree. Bardzo optymistyczna muzyczka, nieco odskoczni od wszechobecnej komercii, i chociaż może to wydawać się denne i beznajdziejne dla niektórych mnie owa twórczość poruszyła.

Stronka zespołu, można conieco posłychać:
http://www.thepolyphonicspree.com/main2.html
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Przez ostatnie miesiące pojawiły sę w tv i radiu kolejne piosenki The Rasmus ^^ "No fear" i "Sail away" :] Pierwsze mocniejsze, a drugie to ballada :D A niedawno spodobała mi się piosenka Dody - 2 bajki :] Mimo to nie słucham normalnie Dody, żeby nie było... Co do innych zespołów to Green Day- Boulevard of broken dreams jest świetne :] Zresztą ostatnio w ogóle zacząłam ich słuchać :] Potem Bloodhound Gang - Foxtrot, uniform, Charlie, Kilo oraz Uhn Tiss uhn tiss uhn tiss Wspomniane wcześniej Home Sweet Home też mi się bardzo, ale to bardzo podoba :] A Numb to wolę ten normalny czyli tylko od Linki Park Również niedawno spodobały mi się piosenki Mariah Carey takie jak "Get your number" lub "We belong together" Hmmm... Za to nienawidzę wręcz tych niemcorów Tokio Hotel :evil: Wkurzają mnie do potęgi entej, a na dodatek cała klasa mi o tym trąbi... I wszędzie tylko Durch den Monsum albo Shrei ghrrrrrrr... To na tym skończę tego posta :D Musiałam się wypisać
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Przez ostatnie miesiące pojawiły sę w tv i radiu kolejne piosenki The Rasmus ^^ "No fear" i "Sail away" :]
Hehe, a ja się kiedyś nabrałam na ich urok i przez miesiąc słuchałam zawzięcie XD Przeszło nadspodziewanie szybko, ale chyba powinnam, z sentymentu, posłuchać tych nowych piosenek chociaż raz XD To nawet dobrze,że oni sie jeszcze trzymają i nie przepadli po pierwszym albumie, bo, jak na typowo komercyjny zespół, są lepsi niż :
Eiko pisze:Tokio Hotel Evil or Very Mad Wkurzają mnie do potęgi entej
No właśnie, tutaj totalnie mnie zdziwiła ta popularność Niemców. Zdarzyło mi się ich usłyszeć jeszcze zanim znaleźli się na okładkach Brava i tym podobnych i nie wywróżyłabym im większych sukcesów :lol: Ani to zdolne, ani przystojne, ale widocznie ja się nie znam :
http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ ... 136422.jpg
_^_
Poza tym ta moda na mrocznych nastolatków zaczyna być już irytująca- potem jest wysyp panienek w wieku 11 lat, którym się wydaje, że jedna czarna kredka do oczu i czarny strój czyni z nich gothic lolity itp XD
Eiko pisze:A niedawno spodobała mi się piosenka Dody - 2 bajki :]
Nie rób tego , wyłacz i nie słuchaj XD Niech doda skona w męczarniach , niech ją silikon pochłonie XD
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Rzeczywiście ten niemiecki wybryk strasznie mnie denerwuje, jak skacze po kanałach i trafie na któryś z ich kawałków po prostu wyłączam tv.

Taaa Boulevard (kolejny sztampowy kawałek z "Ucha"). Założę się że spodoba się Tobie i kawałek "Wanderwall" na przykład zespołu Oasis (jedyny porządny poza "Stop crying (your heart out)").
zanim znaleźli się na okładkach Brava
haha no wiesz Ivy po Tobie nie spodziewałem się czegoś takiego ^^

Co do tych 11 latek, ta dziewczynka z kawałka "whats in it for me" to już przesada. Już wolę smieci wyniesć niż patrzeć na tego potwora. Założe się że potop który mieliśmy po pojawieniu się Avril Lavigne zostanie powtórzony, tym razem będą to cukierkowe słodziutkie dziewczynki w przedziale 9-9,5 śpiewające o miłości i o tym jak w życiu jest cieżko.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Dante pisze:Cytat:
zanim znaleźli się na okładkach Brava

haha no wiesz Ivy po Tobie nie spodziewałem się czegoś takiego ^^
Aleś złośliwy- ja tam natrafiam na Bravo w Empiku , jak poszukuję tych wszystkich mądrych, czarno-białych pism, nie mających nic wspólnego z komercją XDDD (o wędkarstwie, kolekcjonowaniu znaczków i golfie XD)
Dante pisze:Założe się że potop który mieliśmy po pojawieniu się Avril Lavigne zostanie powtórzony.
Takie gwiazdki pojawiają sie od lat, wyśpiewują jeden, góra dwa utwory i znikają, zarabiając przedtem niezłe pieniądze :/ Avril się trzyma do tej pory- musi mieć talent :lol: Jednak trzeba przyznać, że śpiewają o niebo lepiej od naszej dojrzałej mandarynki XD

No ale nie ma co się żalić i marudzić, skoro sama , mając naście lat , szalałam za zespołem Hanson (pamięta to to ktoś? ) a już o moich koleżankach, fankach Backstreet Boys nie wspominając :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

LoL XD mnie tam bardziej od fanek Tokio Hotel denerwuja fani najtfisha czy within temptajtion...bo po prostu z tymi od tokio hotel nie stykam sie XD <wole nei myslec co teraz jest modne w gimnazjum ^^>

Ivy pisze:Nie rób tego , wyłacz i nie słuchaj XD Niech doda skona w męczarniach , niech ją silikon pochłonie XD
ja juz wole Dode zapuscic niz Rasmusa;P <bo dzaga zla nei byc piosnka :lol: >

Ivy pisze:szalałam za zespołem Hanson (pamięta to to ktoś? ) a już o moich koleżankach, fankach Backstreet Boys nie wspominając
taa..mmbbop..czy cos tam :lol: lol pisalam jzu ze lubilam Spice Girls? ;P no to wlasnei napisalam :D ;P alem mhroczna bylam:]] whatever :] aaa i Kelly Family :lol:
<niestety moi rodzice sluchaja slaskich piosenek biesiadnych :/ wiec nie mialam sie od kogo uczyc..no moze moja siostra i jej Doors,Nirvana,Pearl Jam etc..etc:]


dobra do rzeczy-czyt dlaczego zajrzalam do tego tematu;P
http://disco80.ru/index.php?an=video_cl80 kipy z lat 80 :D
http://disco80.ru/?an=videoauthor&condi ... F2aWxsZSUn
klipy alphaville *_* jesli ktos jeszcze nei zna-jest ktos taki w ogole?;P to zachecem obejrzec big in japan..forver young..nio i dance with me...LOL :lol: ;)

<czasem zaluje,ze mlodosc ma nie przypadla na lata 80 ;) muzyka do tej pory swietna...a nie to co dzisiejszy pop -_- >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
kornikos4

Post autor: kornikos4 »

Garnet - wielkie dzięki za adres, wspaniałe czasy mi się przypominają kiedy włącze Dire Straits - Money For Nothing, pierwszy teledysk w 3d :).
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Eiko pisze:- Boulevard of broken dreams jest świetne :]
jest....ale jak leci co 10 min na kazdym kanale muzycznym albo w radiu (a tak bylo ) to ma sie tego dosyc :/
Eiko pisze:Za to nienawidzę wręcz tych niemcorów Tokio Hotel Wkurzają mnie do potęgi entej, a na dodatek cała klasa mi o tym trąbi...
no wlasnie :roll: w ferich najbardziej cieszy mnie to,ze bede miala CALE 2 TYGODNIE bez gadania o tomie ulomie i billu debilu :D jak mozna tego sluchac...? ja juz wole dode,na serio...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

http://relaz.o2.pl/magazyn-artykul.php?id=517 - całkiem artykuł :lol:
. Wokalista Bill ma zaiste karkołomny design - na pierwszy rzut oka przypomina mieszankę Roberta Smitha z The Cure (bez białej tapety) z Son-Goku z DragonBall Z. To rzeczywiście dobra mieszanka - niby-gotycki styl jest lubiany przez niemiecką młodzież, natomiast kreskówkę znają prawie wszyscy. Szesnastoletni Bill, głosem i posturą bardzo bezpłciowy - sam podczas pierwszego kontaktu z "Durch der Monsun" zastanawiałem się nad płcią tej drobnej postaci - ma pomalowane na czarno paznokcie i nosi albo obcisłe siatki, albo hokejowe koszulki i rękawice bez palców. Wyobraźcie sobie jakąś postać z "Final Fantasy" - np. Tidusa z dziesiątej części - który nagle odkrywa dla siebie muzykę Closterkeller, a będziecie mieć przed oczami Billa (czy to rdzennie niemieckie imię?)
Wyróżniający się wzrostem basista to typowy fan gier RPG i power-metalu, mający problemy z łojotokiem prawiczek, natomiast perkusista to już ultra-typowy szarak - jak zresztą w prawie każdym rockowym zespole
instynkt macierzyński wzbudzany przez wokalistę i gitarzystę w fankach. Bill i Tom są "słodcy", wymagają przytulenia i opieki, są jak maskotki z gry komputerowej bądź kreskówki - tylko czekać, aż na rynek zostaną wypuszczone ich figurki. Przy ich projektowaniu uwzględniono wszystkie listy o &#8221;idealnym chłopaku&#8221; wysyłane do Bravo Girl - romantycznym, drobnym, wrażliwym, "zajebiście ubranym", wymagającym natychmiastowej opieki i dokarmienia (obaj chłopcy wykazują początkowe stadium anemii)
LOL, siem usmiałam XD
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

A ja myślałem że oni mają wokalistkę.

Nie powiem że niesmaczne to jest po prostu obrzydliwe. Żyć się człowiekowi odechciewa jak się na ich zdjęcie patrzy (szczęśliwie widziałem tylko jedno), dobrze że tv rzadko ogladam i nie słucham radia ani nie utrzymuje kontaktów z 15 letnimi kobietami bo bym chyba już tego posta nigdy nie napisał.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kornikos4 pisze:Garnet - wielkie dzięki za adres,
:) ciesze sie,ze komus sprawilam przyjemmnosc;P

Coco pisze:jak mozna tego sluchac...? ja juz wole dode,na serio...
nawet sie nie dziwie,Doda przynajmniej spiewac umie<tak-nic nie mam do tej dziewczyny:]..zreszta,whatever>

Ivy pisze:na pierwszy rzut oka przypomina mieszankę Roberta Smitha z The Cure (bez białej tapety)
ja tylko dodam,ze Robert nei nosi makijazu <chodzi mi o ten bialy puder,szminka i cien to wiadomo:]>-widac ze pisal to znafca

ale fakt Niemcy maja ogromny potencjal muzyczny- jest wiele dobrych,gotyckich bandow-styl alternatywny jest baaardzo poluarny <zobaczenie 2 gothow na ulicy to naparwde nei byle co,porownjac polske;P i sklepy gotyckie za rogiem;P> ....baardzo duzo punkow.....wiec te malolaty tez musza w koncu byc truu:]
wiec jak sa dobre zespoly,to sa kicze...jak zawsze :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Tydzień temu usłyszałem wypaśny kawałek. Mianowicie był to Piper (Flipsyde) "Happy Birthday". Wczoraj bawiąc noworodka posłuchałem o czym on śpiewa. Prawie się rozkleiłem.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Siedzi u mnie kumpel i nagle mówie do niego:
"- Chcesz posłuchać świetnej muzy? Wszędzie to teraz puszczają."
"- No ok. Dawaj."
2 minuty później:
"- O proszę, zaczyna się. Jak "trafiłem" "
Skończyło się (ja w tym czasie poszedłem gdzieś z dala od TV). Wracam.
"- I jak?"
"- Co to było????"
"- Chcesz posłuchać jeszcze raz? Zaraz znajdziemy."
(tu padają przekleństwa z jego strony).
Nie mija 15 minut, a na kolejnej stacji leci co????? Tokio! Bleh.......

Jeszcze tak nie było, żebym włączył TV, a TO by nie leciało. Szczególnie na 4 Fun, gdzie ludzie tracą kasę tylko po to, żeby sobie tego posłuchać n-ty raz tegoż dnia....... <w sumie to dobry moment na to, żeby powiedzieć ich fanom (są tu tacy?), że to tylko moje skromne rozważania na ich temat> Tokio Hotel? (wszyscy razem): HATE :evil: :evil: :evil:

Ale są lepsi - a raczej lepsze - "Blog (tu liczba)" czy jakos tak :] Nie , no....

Za to spodobała mi się pioseneczka Divana i Elfina :lol: Taka parodia czegoś tam. Świetne to jest :D Aż mnie szyja boli od kiwania głową :] (if you know what I mean)

Cóż jeszcze..... ostatnio natrafiłem na Vivie na cykl 12 teledysków jednego wykonawcy w ciągu godziny. Leciały teledyski Michaela Jacksona :] Przypomniało mi się moje dzieciństwo ;) (czego to ja nie słuchałem....) To jest ciągle spoko fajna muza :D Ale tylko tak na raz, bo codziennie bym tego nie mógł słuchać. A te teledyski (zombiaki :]). Czekam teraz na teledyski Queen'a ;)

Miło jest raz na jakis czas włączyć TV, a nie w kółko te....1674 pioseneczki z Winampa :P
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Jaco pisze:Ale są lepsi - a raczej lepsze - "Blog (tu liczba)" czy jakos tak :] Nie , no....
bleh....nie skomentuje tego "zespolu" :roll:
Jaco pisze:Nie mija 15 minut, a na kolejnej stacji leci co????? Tokio! Bleh.......
az 15 ???!!! podejrzanie duzo....
Jaco pisze:Za to spodobała mi się pioseneczka Divana i Elfina Taka parodia czegoś tam. Świetne to jest
heh :D "siedzialem nad morzem,jadlem gofry z maslem i gralem w kapsle" :D myslalam ze umre jak ten tekst uslyszalam :lol:
Jaco pisze:(są tu tacy?),
...chyba nie :wink:
Jaco pisze:(wszyscy razem): HATE
dolaczam sie...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:<w sumie to dobry moment na to, żeby powiedzieć ich fanom (są tu tacy?), że to tylko moje skromne rozważania na ich temat> Tokio Hotel? (wszyscy razem): HATE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ludzie, którzy słuchają głośno Tokio Hotel, tak, że inni się z tym męczą- SPADÓWA :lol: (Warlock, wróc XDDD )

Jaco pisze:Cóż jeszcze..... ostatnio natrafiłem na Vivie na cykl 12 teledysków jednego wykonawcy w ciągu godziny. Leciały teledyski Michaela Jacksona :] Przypomniało mi się moje dzieciństwo n (czego to ja nie słuchałem....) To jest ciągle spoko fajna muza n Ale tylko tak na raz, bo codziennie bym tego nie mógł słuchać. A te teledyski (zombiaki :]). Czekam teraz na teledyski Queen'a n
Słuchało się Jacksona, szalało się za nim nawet :> Miałam album z jego zdjęciami, wyciętymi z gazet i nosiłam koszulkę z jego podobizną :lol: Głupie to było strasznie, ale muzyka nadal jest znośna, a niektórych kawałków można sobie spokojnie posłuchać :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”