Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Malkav

Post autor: Malkav »

nie wiem czy pamietacie taki program na TVP1-kup pan cegle. prowadzil go tomasz camel. duzo lepszy IMHO od zakazanych reklam.
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Była kiedyś reklama niepamietam czego, lae fajnie owce na kosiarkach zapodawały :lol:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

To była reklama Mentosa:D
Malkav

Post autor: Malkav »

ta nowa mentosa tez jest fajna- "sheep; pull please".
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ta z Sophiom Loren? Głupia i tyle (jak większość reklam).
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

nie ta co zawody w ciagnieciu ciezarowki najpierw 2 strong menow a pozniej owca zebami ciagnie i reklama mentosa...
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Mi się wydawało że tam była Sophia Loren....
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Albo ten dezodorant, co men panience mowi ze jej autobus złapie :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

To jest taka bezsensowna reklama...Producent nie miał jak wejść z tym produktem na rynek to wymyślił taką debilną reklamę.
Malkav

Post autor: Malkav »

a mnie sie ta reklama podoba. za to ubrania cubus........ nie moge tego zniesc.
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

albo reklamy obuwia ccc - jezuu ta muzyczka mnie dobija :o
jurer

Post autor: jurer »

jezuu ta muzyczka mnie dobija
bardziej deich(a)ma (chama :D ) tam jest taka muzyczka ze masakra..... lepiej nic nie mowic takie pogwizdywanie

gupia reklama to ta gdzie gosciuwa rozwija papier rolki toaletowem mola bodjaze i i sie kladzie na niej i zajace i kroliki biegaja i w ogole bezsens!!...
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Jedyne dobre reklamy co puszczają w TV to zapowiedzi gier i filmów(chodzi o premiery np. premiera Van Helsinga- 7 maja)
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Mati-San, skoro prawie każda reklama jest wg Ciebie beznadziejna, to dlaczegóż to je oglądasz? :?
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Exactly Coat :)
Spoko sa reklamy niektorych butow - zazwyczaj zawsze wymiataja reklamy z pilkarzami gdzie popisuja sie swoimi sztuczkami :). Pamietacie ta na statku jak grali mecz? I potem zatonal :D. Albo ta co teraz leci i sedzia na koncu zabiera pilke :D To sa dobre reklamy.

Ktos tam jeszcze pisal, ze te z tego programu na Polsacie sa do bani - guzik prawda. Tam sa najlepsze - nie wszystkie of course, ale niektore niezle smieszne sa :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”