Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Oprócz trybu życia ważna jest także dieta, a do tego liczą się jeszcze skłonności osobnicze - to nie jest tak hop siup.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Malkav

Post autor: Malkav »

sephi, chcialabys wiec zeby wszyscy mezczyzni wygladali jak..hmm....powiedzmy lonardo di'caprio, albo inni "supermescymezczyzni" z backstreet boys?? drugiej strony przyznaje ci troche racji(tez mnie denerwuje jak ktos smierdzi potem).
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Moim zdaniem w świecie muszą być i ludzie otyli i ludzie wysportowani. Gdyby wszyscy byli tacy sami świat stałby się mniej ciekawy. A tak wogóle to każdy powinien akceptować siebie.
Malkav

Post autor: Malkav »

racja mat. myslales o tym zeby zostac psycholozka(to tak na marginesie, jezeli chodzi o glupie reklamy)?
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Nie !!! Te zdolności pewnie odziedziczyłem po mamie. Ona jest pedagogiem z wykształcenia. I czemu napisałeś psycholzka. Jak już to mogę zostać psychologiem albo psycholem:D.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

"Co Ti na to...... Tina na to jak na lato...." - ARGH!! NIE CIERPIE TEGO!!!
Gamertag: Szalony Szkot
Malkav

Post autor: Malkav »

I czemu napisałeś psycholzka. Jak już to mogę zostać psychologiem albo psycholem:D.
poniewaz w tej reklamie jest psycholozka. myslalem ze sie zorientujesz,mati.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Teraz denerwuje mnie reklama Top Secret. Gostek idzie do pralni i .... wchodzi do pralki i się pierze. I do tego ten głupi tekst: nie będziesz chciał zdiąć
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

"Dzieci, dzieci! Bakuś leci" BAUAHA
Gamertag: Szalony Szkot
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Jezuuu lepiej nic nie mów. Tyle w TV tych głupich reklam leci
Malkav

Post autor: Malkav »

brazylijska?a moze brazylijska?
cytat oczywiscie z reklamy. oczywiscie beznadziejnej.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Z tej reklamy się śmieje cała moja klasa. I do tego ten tekst. A potem jeszcze ten okrzyk: Brazil !!!! Lepiej nic nie mówić. Beznadzejna reklama.


Przypomniała mi się reklama gdzie dzwoni telefon i matka mówi do córki: Nie ma mnie w domu. A córka podchodzi do telefonu i gada: Mama mówi że jej nie ma w domu.
Jak ja tej reklamy nie cierpie :evil: :evil: :evil:
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Najleprze reklamy są na polsacie: "zakazane reklamy" :D:D:D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Chyba najgłupsze. Te reklamy jakie tam puszczają przechodzą ludzkie pojęcie czego ludzie nie zrobią by pokazać jakiś produkt.
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

heh, dobra jest tez reklama: "Czeko tubce wycisk dasz, czekolade pyszną maaasz!" :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”