Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Przepraszam - pomyłka :)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Cloud'er pisze:A co byś zrobił na jego miejscu n . Pewnie to samo.
Nie każdemu woda sodowa uderza do głowy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Cloud'er pisze:Wojewódzki dobrze wie, że teraz poświruje, a za 2-3 lata wszyscy mogą o nim zapomnieć (nie mówię, że tak będzie). Idol kiedyś się skończy, jego program może też.
Jak narazie Kubuś W. sie trzyma. Jego programu nie oglądam, ale skoro jest jeszcze na antenie, to ktoś musi tracić na to czas. Idol 3 bez Kubusia to w ogóle dla mnie porazka była. Prokop...no sorry...khe.
A reklamy nie są złe. Pomysł całkiem-całkiem. wole to niz ogladanie go nagiego na autobusie -_-' (co mi się często ostatnio zdarza)... :?

Nienormalny_PS2 pisze:Cloud'er napisał/a:
A co byś zrobił na jego miejscu n . Pewnie to samo.

Nie każdemu woda sodowa uderza do głowy.
Nawet Cygana do tej dennej reklamy kawy wzięli. Reklamy to kasa, a kasy nigdy dość. Wojewódzki robi na planie reklamy to co zwykle, a oni mu jeszcze za to płacą. :roll:
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Go Go Yubari pisze:Idol 3 bez Kubusia to w ogóle dla mnie porazka była. Prokop...no sorry...khe.
Prokop chciał się pokazać, ale kompletnie mu się to nie udało. Maleńczuk za to chciał być kontrowersyjny aż za bardzo i okazał się kompletnym niewypałem (jak dla mnie). Wojewódzki moim zdaniem to bardzo inteligentna bestia. Sypał ciekawymi tekstami i umiał dobrze człowieka rozśmieszyć.
Go Go Yubari pisze:Reklamy to kasa, a kasy nigdy dość.
Dokładnie tak! Więc nie dziwię Wojewódzkiemu. A to, że te reklamy są badziewne to niekoniecznie ich wina.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Badziewna reklama Wojewódzkiego wydaje mi się wręcz wyrafinowana, gdy porównam ją sobie z Edytą Górniak i Cisowianką, tudzież z Cezarym Pazurą i Atlasem. Że już o Rynkowskim i Cyganie nie wspomnę. -_-
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lucrecia pisze:Badziewna reklama Wojewódzkiego wydaje mi się wręcz wyrafinowana, gdy porównam ją sobie z Edytą Górniak i Cisowianką, tudzież z Cezarym Pazurą i Atlasem. Że już o Rynkowskim i Cyganie nie wspomnę. -_-
Tja. Reklama z Kubą W. przynajmniej jest swoistą kpiną z reklam...karykaturą rzecz mozna na upartego. Edyta G. i cisowianka sprawiły wczoraj, ze prawie z kanapy zleciałam -_-' "Ten typ tak ma"...no cóż. Cygan tez pewnie nie podciera się banknotami 50złotowymi...a dla Rynkowskiego pisze (chociazby "Życie jest nowelą", które Rysio zaśpiewał dla "Klanu").
Wole raklame z Wojewódzkim niż te zagraniczne z polskim dubbingiem...Cylity Bangi, Colgate'y i inne takie. Produktów naprawde dobrych reklam nie widuję w tv. Ale ja szampon do włosów chociazby w aptece kupuję. :roll:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ten typ tak ma.

:P
glamorous vamp
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Widziałem najnowszą reklamę Ery z Wojewódzkim i Figurskim, i muszę przyznać że już trochę lepsze je wymyślają (to ta gdzie siedzą w deszczu, Figurski odzywa się do "janosików" i ogólnie ciemno jest :) . Ale nadal się to nie umywa z tymi reklamówkami z Plusa ("KONTROLA! Co oznacza ten mix, którego tu namalowałem" - ciągle to oglądam i jeszcze się śmieję :D .
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Cloud'er pisze:("KONTROLA! Co oznacza ten mix, którego tu namalowałem" - ciągle to oglądam i jeszcze się śmieję n .
E tam. Reklama Ery z tym jak machaja facetowi co w samolocie siedzi mi sie nawet podoba. Z Kubą W. i Figurskim o dziwo mnie bawią, bardziej niż Vanish i spółka ZOO. Co do Plusa....zabawne to, ale obejrzałam 2-3 razy i miałam dość.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go Go Yubari pisze:Co do Plusa....zabawne to, ale obejrzałam 2-3 razy i miałam dość.
A ja ściągnęłam z oficjalnej stronki wszystkie i czasami sobie puszczam taką serię ^^

Wojewódzki mnie nie śmieszy, bo wie, ze sie tanio sprzedał, a za wszelką cenę stara się udowodnić, że tak nie jest... Wyśmiewał ludzi, co idą w komercję (przygadał kiedyś Cyganowi za udział w reklamie kawy), a sam się jej w końcu poddał.. A nisko latające Tarzany to naprawdę mało śmieszne są...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:A nisko latające Tarzany to naprawdę mało śmieszne są...
Oh dzizas, byle nie to -_-;
Miałam na mysli te od koni dalej.
Że Kuba W. śmierdzi komercją na kilometr, to wiadomo.

Co do reklam to aktor grający Sama w LOTR jako niziołek (duh) sprzedający scenariusz do reklamy telefonów rlz. Reklama anbielska i w angielskich kinach, ale jedna z zabawniejszych jakie widziałam. No i gollum na koniec XD ah, oh...i tak nikt tego posta nie zrozumie XD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

A tą widzieliście: Stoi koleś przed przejściem dla pieszych. Samochód się zatrzymuje przed przejściem, koleś przechodzi i pochwili zostaje potrącony przez........... pieszego, który biegł ulicą i wydawał dziwne dżwięki :D Motto reklamy: ileś tam % wypadków spowodowanych jest przez pieszych. Reklamówka PZU jak dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Dojebon
Kupo!
Kupo!
Posty: 51
Rejestracja: wt 28 cze, 2005 10:50

Post autor: Dojebon »

To są poważne reklamy z poważnym morałem...
Przecież widać że to szaleńcy biegają i na koncu ktoś mówi STOP WARIATOM DROGOWYM... i wszystko wiadomo... :P
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Podoba mi się reklama Heyah z wspaniałym Czerwonym Kapturkiem XD I reklama tej wody jak babce się ruszają najpierw palce u nóg, a później kucyk :] Ale i tak najlepsza jest muzyczka XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eiko pisze:Podoba mi się reklama Heyah z wspaniałym Czerwonym Kapturkiem XD
Własnie leci XD
Lubię jeszcze reklamę Sprite'a tą nową :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”