Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

olusia już nie jest taka mała, żeby dostawać lanie... Nie lubię jej... nigdy nie lubiłam... :? Eiko: Kasia i Tomek teraz w waksy lecą powtórki, dzisiaj chyba jest... :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Zbuntowany Anioł Tak, tak ja to oglądam
:shock:
Ja wolę Modę na sukces: W jednym odcinku widać,jak facet (babcia nazywa go Rydz, więc powiedzmy, że o Rydza chodzi :D ) postanawia wybrać się do ukochanej - koniec odcinka- robię sobie miesiąc przerwy, bo serial jest śmieszny, ale tylko w małych ilościach- po miesiącu Rydz stoi już pod jej drzwiami i puka- koniec- miesiąc, dwa przerwy- ona mu otwiera i mówi "To ty!"- koniec- miesiąc, dwa- Rydz mówi "ppowinniśmy porozmawiać"- koniec- przerwa- Ona na to "Jestem w ciąży z twoim psem"..... To jest dopiero dramaturgia do końca XD
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ivy pisze:Ja wolę Modę na sukces
:shock: To ma z 3000 odcinkiów... Komuś sie nudziło to sobie nakręcił najdłuższą telenowelę na naszym cudownym świecie. Rita po raz 14 rzuca Johna, który jak sie okazuje był kobietą i zdradzał ją z Kevinem. Nie, takie coś to nie dla mnie :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziś był na Polszmacie pierwszy odcinek "Świata według Bundych" LOL Wolę jednak to niż rodzime "Świat według Kiepskich". Bundy od pon. do czw. chyba o 16:15 lub 25....Whatever. Polecam ;)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Oglądałem :) Genialna seria, tak samo jak Kepiscy :) Gorąco polecam :)
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Swiat wg Bundych wyszukanym humorem nie powala, ale trza przyznac ze jego ludycznosc jest zabawna :D Swiat wedlug Kiepskich.. jak ktos kiedys stwierdzil, pierwszych pare odcinkow bylo ciekawe bo nowosc + swieze pomysly, dalej to juz coraz gorzej.. zreszta do mnie to jakos nie trafialo nigdy, z seriali komediowych, duzo bardziej wole Frends :)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go-Go-Yubari pisze:Dziś był na Polszmacie pierwszy odcinek "Świata według Bundych"
Dobrze,że przypomniałaś, bo ostatnio w ogóle tv nie włączam, no i dzisiejszy ominęłam- jestem ciekawa, czy serial będzie mnie śmieszył równie bardzo, jak kilka lat temu.. Albo znowu go zdejmą po kilku odcinkach, jak to miało miejsce jakiś czas temu.
Świat wegług Kiepskich- serial, który najpierw śmieszył, teraz powala głupotą.. oglądanie w dwusetnym odcinku tych saych kretynów, gadających "Kurde" - ubaw po pachy...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

To mówicie, że rodzinka Bundych jest taka fajna? To sobie obejrzę... :] A Kiepscy... No faktycznie, kiedyś naprawdę to lubiłam... śmieszne było... A teraz to takie badziewie... w ogóle nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z ich głupoty... :roll:
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Izrail pisze:To ma z 3000 odcinkiów...
dzisiaj wlaczylam na koniec i dokladniej byl dwu tysieczny iles tam odcinek XD

bundy..bylo fajne na poczatku..bylam mloda to mnie to jeszcze smieszylo XD
kiepskich nie trawie i nei ogladalam nigdy
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Go-Go-Yubari pisze:Dziś był na Polszmacie pierwszy odcinek "Świata według Bundych"
Best ever :D Kiedyś wydawało mi się to śmieszniejsze :? mam nadzieję że do końca lata będą puszczali to będzie z 50-60 odc. ;) Mogli by jeszcze dać Różowe lata 70 :D tak jak kiedyś po 23:00. :P
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

To może teraz mój koncert życzeń:
-Przystanek Alaska o normalnej porze i nie w TVN (bo nie mam)
-Miasteczko Twin Peaks (trochę za mało miałam lat, jak oglądałam po raz pierwszy)
-Monty Python- wszystkie sezony (łącznie z tymi, co u nas nie leciały- można to nazwać tasiemcem)
Ale telewizja ma to gdzieś i puszcza Dynastię Reunion""".............
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Przystanek Alaska o normalnej porze i nie w TVN
Dziś jest chyba 44 odcinek....Widziałam większość, bo się zrywałam z końcówek wykładów :lol: Kapitalny serial. Chris O Poranku rlz :* ^^
Ivy pisze:iasteczko Twin Peaks (trochę za mało miałam lat, jak oglądałam po raz pierwszy)
Właśnie dlatego, ze za mało lat miałam, nie oglądałam :/ Kurza stopa no. Obejrzeć bym to chciała. Twin Peaks jest wymagajace, bo opuscisz 1 odcinek i możesz już reszty nie ogladać, bo się nie połapiesz....Aghrrrr......
Ivy pisze:Monty Python- wszystkie sezony (łącznie z tymi, co u nas nie leciały- można to nazwać tasiemcem)
Hahahahaha, marzenie ściętej głowy, Ivy. :/

Ivy pisze:Ale telewizja ma to gdzieś i puszcza Dynastię Reunion"""""".............
Tja. Brazylijskie etc. seriale rządzą w naszej telewizji :? Przystanek alaska i nawet głupi Bundy, to i tak spory krok do przodu. Ja bym chciała stare Archiwum X, bo było naprawdę przyzwoite. Teraz szmirowaty sezon 8my (znowu) leci na TVP2 w nocy z poniedziałku na wtorek o 0:45 chyba -_-'

Vaan pisze:Mogli by jeszcze dać Różowe lata 70
Tak głupie, ze aż smieszne i młody przyzadnik Demi Moore....

[ Dodano: 05-06-28, 17:09 ]
Chyba się zakocham w Polszmacie...aghrrrr.....klasyka rządzi tego lata! "Na wariackich papierach" się dzis zaczęło. Tadamtadam 8) Początki Bruce'a Willis'a + Turner u boku. Klasyka...... ;)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ivy pisze:To może teraz mój koncert życzeń:
Mój sie spełnił - Monk powrócił XD
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go-Go-Yubari pisze:klasyka rządzi tego lata! "Na wariackich papierach"
Jeden z nielicznych seriali, które oglądałam od pierwszego do ostatniego odcinka - lecę po program TV, bo telewizora już daaawno nie włączałam i nie wiem, co leci.

Ważna informacja: Przez wakacje Telewizja Polska nadaje powtórki naszych ulubionych seriali: "Klanu" i "M jak Miłość" XD ! Jestem ciekawa, czy jest ktoś, kto się zdecyduje na oglądanie :) Prawdziwy hardcore...

BTW jeszcze "Na dobre i na złe" - ulubieni aktorzy, wspaniała piosenka w czołówce :D i szpital naszych marzeń, gdzie lekarze bardziej martwią się o chorego niż o samych siebie.. to też mogliby puszczać, lepszego sposobu na odstraszenie od telewizora juz nie można wymyśleć..
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:BTW jeszcze "Na dobre i na złe" - ulubieni aktorzy, wspaniała piosenka w czołówce n i szpital naszych marzeń, gdzie lekarze bardziej martwią się o chorego niż o samych siebie.. to też mogliby puszczać, lepszego sposobu na odstraszenie od telewizora juz nie można wymyśleć..
Tak. Szpital swiecacy pustkami, dwóch pacjentów w ekskluzywnych salach... 3 pielegniarki na krzyż maja jeszcze czas sobie gawędzić. 100 razy by zabito pacjenta w tym serialu, gdyby dostawał wszystko co mu Kubuś przepisuje. Wolałam "Ostry dyżur". Az mogłam poczuć klimat ER....eh....

Ivy pisze:Ważna informacja: Przez wakacje Telewizja Polska nadaje powtórki naszych ulubionych seriali: "Klanu" i "M jak Miłość" XD ! Jestem ciekawa, czy jest ktoś, kto się zdecyduje na oglądanie n Prawdziwy hardcore...
Czy Rysio tym razem będzie głupszy niż ostatnim? Przekonajcie się sami! I umyjcie rączki, dzieci... -_-'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”