Dobre filmy

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ej no słuchajcie. Wy chyba filmów nie umiecie wybierać. Nie wiecie co dobre i tyle :]

Garnet pisze:Boni-bron Siostr < ja bede bronic jak obejrze do konca:]>
A właśnie. Tale to praktycznie najlepszy horror jaki widziałem. I tu nie chodzi o strach sam w sobie ale o podejście widza do samego filmu. Jak nie wczujecie się w postać filmu, tak samo jak nie wczujecie się w postać książkową, to sorry, ale nici z odbioru. Na wszystko trzeba być odpowiednio przygotowanym mentalnie/psychicznie. Ja nic wam nie nakazuję tylko zaznaczam, że nastawienie jest też ważne. Znam osoby, które zawsze oglądały żywych trupów i cóż... Teraz nic nie rozumieją w jap. filmach i im podobnych. A szkoda.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Primera obejrzalem i nawet ciekawy ale bardzo zakrecony i nie skapowalem wszystkiego :P :P :P hehe a drugi raz nie chce mi sie ogladac bo nie mam czasu na takie cos... :P

za to polecam jeszcze "1 - Assault on Precinct 13" , "2 - Boogeyman" (podoba mi sie klimacik) i "3 - Hotel Rwanda" :D :D :D

1 - filma akcji.... skorumpowani glinaze atakuja na posterunek policji :grin: :grin: :P

2 - chyba nie trzeba przedstawiac :P

3 - dramat w jakims tam malym kraju.... wojna domowa.... niezly gnoj :shock:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:jelsi ja mam plakat ju on na scianie to chyba warto to obejrzec ;]
No, a kto polecił Ju on? No kto? :twisted: 8)
Mastek pisze:Boogeyman
Tak zjechali ten film w kilku recenzjach, ze wybiore się na "Autostopem przez galaktykę", a to sobie obejrzę jak będzie w wypozyczalni.

Poza tym mastek takie rzeczy to do "Kinowych nowości"-_-'

Polecam "Życie jest cudem" smieszny. smutny film.
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Mastek pisze:Primera obejrzalem i nawet ciekawy ale bardzo zakrecony i nie skapowalem wszystkiego
Szczerze, to nie slyszalem jeszcze innej opinii. Zawsze jest ta ambicja.. a ja skumam! Ale zobaczymy ^^"
~~~<< piesek preriowy >>~~~
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Krakers pisze:Boogeyman jest całkiem całkiem
Yhh nie dawno miałem możliwość obejżenia, ale że słyszałem nie ciekawe opinie to zrezygnowałem :|
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obejrzałam "Marzyciela".
Piekny film, piekna muzyka, piękny Johnny Depp.
Wspaniała historia o chłopcu uwiezionym w meżczyźnie i o dorastaniu tego chłopca. Aż sie nawet popłakałam w pewnym momencie. Eh, te babskie łzy.
Tak czy inaczej film cudowny. Ah, oh. Zero obiektywizmu, czysty subiektywizm. Musze sobie kupic ten film *____*
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Wspaniała historia o chłopcu uwiezionym w meżczyźnie i o dorastaniu tego chłopca. Aż sie nawet popłakałam w pewnym momencie. Eh, te babskie łzy.
Wiem kiedy. Jak wielmożna pani X se poszła do miejsca Y. I wszyscy to widzieli :] Tylko zastanawia mnie jak ten pan zorganizował tego typu przesiemwzięcie. ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Boni pisze:Wiem kiedy. Jak wielmożna pani X se poszła do miejsca Y. I wszyscy to widzieli :] Tylko zastanawia mnie jak ten pan zorganizował tego typu przesiemwzięcie.
Nie, nie wtedy. Jak ten mały na koniec się popłakał ;)
Btw. Nie wnikaj Boni. W tym filmie wyobraxnia i rzeczywistość sie mieszały, więc granica na koniec jest zatarta. Pamiętaj, ze ona miała ogród ^^'
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Pamiętaj, ze ona miała ogród ^^'
No. Z piratami i wróżkami ;]

A na końcu to też wiedziałem że płakać będziesz :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Mastek pisze:"2 - Boogeyman" (podoba mi sie klimacik)
heh mnie jzu sam plakai i nazwa producentow..odstrasza ;)

Go-Go-Yubari pisze:No, a kto polecił Ju on? No kto?
zaraz czekaj..no..to byla chyba taka mila pani co sie zna na filmach ;) < ale chociaz widzialam narazie tylko polowe Tale czuje ze Ju On bedzie mial ciekzo z pozycja na 1 miejscu ;) > zobaczy sie :)
< ale jzu pisze do goscia zeby mi zalatwial plakat z tale XD>

Go-Go-Yubari pisze:piękny Johnny Depp.
jak zwykle ^_^

< ja jak juz pisalam nie moglam sie poplakac XD ..ach te ograniczenia ;)>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:< ale chociaz widzialam narazie tylko polowe Tale czuje ze Ju On bedzie mial ciekzo z pozycja na 1 miejscu
Jeżeli Tale obejmie 1 miejsce, tak samo jak u mnie to wtedy masz ekhm.. winko :] A za co Tale ma pierwsze miejsce? Cóż, jak dla mnie najlepsza fabuła i zakończenie. Nie powiem czy Happy czy Sad end...

Garnet pisze: < ja jak juz pisalam nie moglam sie poplakac XD ..ach te ograniczenia
Twarda jesteś :]
Garnet pisze: < ale jzu pisze do goscia zeby mi zalatwial plakat z tale XD>
Garnet, a ile kosztuje taki plakat? I jakiej wielkości ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:ekhm.. winko :]
przywieziesz osobiscie? :lol:
Boni pisze:Garnet, a ile kosztuje taki plakat? I jakiej wielkości
hmm..dalam gdzies tak 15 zl,a plakat jest..hmm..nie wem jak sie nazywa ten format,nie jest taki duzzyy..jakby a4 i pol ;) < nie mialabym jzu miejsca na te wieksze :D >
jakby filmy lecialy u nas w kinach szloby zalatwic plakat kinowy a tak..ale ten jest swietnej jakosci-grubszy nie taki cienki

a wczoraj zoabczylam sobie drugi raz Malene...ech..ta zazdrosc ludzi...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:przywieziesz osobiscie?
Khem ;)
Garnet pisze:hmm..dalam gdzies tak 15 zl,a plakat jest..hmm..nie wem jak sie nazywa ten format,nie jest taki duzzyy..jakby a4 i pol n < nie mialabym jzu miejsca na te wieksze n >
jakby filmy lecialy u nas w kinach szloby zalatwic plakat kinowy a tak..ale ten jest swietnej jakosci-grubszy nie taki cienki
Ej, a ten ktoś kto załatwia ma jekieś GG, or something?? Ja też chcę taki plakat :] I żeby jeszcze była koreańska wersja napisu tytułu 8)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54563229 prosze bardzo :]...poprosilam goscia aby dal jeszcze ta aukcje i sama jzu zakupilam ;) < jak widac tale jest z koreanskimi napisami> ja mam ten ju on,kiedys byl tez troche inny ju on...widac ze zmienia egzemplarze :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Mogłaś wziąść dwa egzemplarze ;]
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”