Horrory

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Co? W takim razie nie muszę kupować tego ju ona. :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nic nie gwarantuję, pamiętaj ;)

Swoja drogą - trochę to dziwnie wygląda - w stercie szmatlawcow nagle wygrzebujesz Ju-On'a :lol:
Wie ktoś moze, czy wydadzą też tę "normalną" dwójkę? ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:shuter może też?
shutter jest tajski..przeciez po samych bohaterach to widac,ze nie sa koreanczykami!

ktos tu cos chyba myli...
Faris pisze:to, co oglądałam wcześniej, to była wersja kinowa, ta jest prędzej telewizyjna..tak myślę
NA PEWNO nie dali wersji telewizyjnej do tej gazety...w polsce mozecie w ogole zapomniec ze takie cos wydadza..nie wiem czy w ogole dali to na dvd...lol ale macie marzenia
Faris chyba po prostu pomylilas czesci,widzialas moze Ju On 1 i Ci sie pomylilo,z amerykanska wersja

w tej gazecie jest druga czesc Ju On japosnkiego,wersji kinowej-Grudge,nie Curse
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:Faris chyba po prostu pomylilas czesci,widzialas moze Ju On 1 i Ci sie pomylilo,z amerykanska wersja
Nie pomyliła- tylko najpierw oglądałyśmy The Curse, a teraz dopiero The Grudge - wszystko przez źle oznaczone filmy i napisy (moja wersja the curse podpisana była jako grudge) - teraz dopiero doszłam do ładu z tytułami poszczególnych Ju-on'ów :D Tak, w gazecie jest grudge z 2003 roku ^^' Mogliby się postarać o bardziej różnorodne tytuły XD
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Teraz juz jestem pewna, że to nie był ten sam film ;)

Ta Klątwa była chyba równie udana, co dwójka, którą oglądałam wcześniej :) Najlepszy był motyw (wielokrotnie to powtarzalam XD) z pukaniem w ścianę w mieszkaniu pewnej bohaterki - nieźle przemyślane ;)
Cały film jest czasem tak dziwnie kręcony, że nie wiadomo, co sie dzieje - trudno okreslic, kiedy dzieje się to wydarzenie - ale tak to juz jest w japońskich filmach ;) Nieraz miałam nawet problem z zapamiętywaniem imion bohaterek, ponieważ ciagle stosowano przeskoki :]
Tak więc - film udany, miło (czy horror można nazwać miłym? XD) się oglądało. :]
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A ja 21 paxdziernika jadę do Wawy na taniec wampirów XDDDD YAY =@_@= ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja się pochwalę. Otóż dzisiaj udało mi się kupić ostatnie "Lśnienie" KINGa (nie mylić z wersją Kubricka) na DVD :> Za ok. 25 zł ^^ IMO obie wersje są świetne, tylko film Kubricka to zupełnie inne lśnienie. Polecam mieć oba filmy ^^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Nie pomyliła- tylko najpierw oglądałyśmy The Curse, a teraz dopiero The Grudge - wszystko przez źle oznaczone filmy i napisy
tylko ciekawe jest
Faris pisze:to, co oglądałam wcześniej, to była wersja kinowa, ta jest prędzej telewizyjna
jak dla mnei na pierwszy rzut oka widac ze curse to wersja tv,nawet dlugosc filmu to sugeruje i rozdzielczosc ekranu :>

whatever :)

Boni pisze:A ja 21 paxdziernika jadę do Wawy na taniec wampirów
tylko co to ma do tej kategorii XD... czy mi sie zdaje czy tu brakuje kategorii teatr? ;] ..< ale i tak pewno nikt by tam nic nie pisal...>

no to Boni poraz przesluchac sciezki muzycznej,jesli jeszcze nei miales okazji:)
Total Fisternis da best :)
<ja licze na to ze w kraku wystawia..>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:tylko co to ma do tej kategorii XD... czy mi sie zdaje czy tu brakuje kategorii teatr? ;]
No ale wampiry są straszne przecie, tylko horrory XD

Garnet pisze:Total Fisternis da best
Skąd?

Ps. A ten Twój Audition to na kompa? :> :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:jak dla mnei na pierwszy rzut oka widac ze curse to wersja tv,nawet dlugosc filmu to sugeruje i rozdzielczosc ekranu n
Ponieważ byłysmy przekonane,że oglądamy kinówkę, nawet nie zwróciłam na to uwagi :lol: Wersja, którą można dostać w Na Żywo,, choć kinówka, wcale nie powala jakością.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:Skąd?
ze sklepu :]
ja swoj soundtrack mam z allegro :]
bo przeciez o innych srodkach mowic nie bedziemy :]

Boni pisze:A ten Twój Audition to na kompa?
na amige:]]]]]

Ivy pisze:Wersja, którą można dostać w Na Żywo,, choć kinówka, wcale nie powala jakością.
fakt...w sumie taka sama wersja jak mam na vhsie nagrane :roll:


----
obejrzalam sobie Wishing Stairs,nazywane tez Whispering Corridors 3
tym razem mamy schody,ktorymi jesli dojdziesz do 29 schodka spelniaja zyczenie...hmm..w poronwaniu do 1 moze jets czasem bardziej 'klimatycznie' ale ogolnie nie ma zadnej rewelelacji..szkola zenska wiec panom na pewno bardziej te produkcje sie podobaja ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Na maturę wybrałem sobie motyw grozy, jej funkcje etc. Jestem happy ^^' Heh, jeszcze chciałem se wziąść samotność w romantyźmie, ale skoro horrory mają początek w romantyźmie i do tego co nieco o nich wiem to wybrałem grozę. Bibliografię też już niejako mam :D

Danse Macabre - Stephena Kinga
Gotycyzm - Wydane przez Universitas oraz
Romantyzm- wyd. Stentor ;]

Heh, ależ dam im prezentację XD Pokażę jak Sadako z telewizora wychodzi :D

Heh... Szkoda że w temacie pisze motyw grozy w literaturze.... filmy też są przecież ważne ;/

Garnet pisze:na amige:]]]]]
Nie mam Amigi :(
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

moze wspomnisz tez o Stokerze i Draculi?:P/rumunia z transylwania do dzisiaj sa uwazane za kraine wampirow a lduzie tamtejsi naparwde w nie wierza i nawet 'podejrzanych' zmarlych przebijaja kolkami/


Wśród listopadowych propozycji maratonów w Multikinie, znalazł się również zestaw azjatycki. W jego ramach będzie można zobaczyć: "Grę wstępną", "The Grudge - Klątwa" oraz jako pokaz premierowy- "The Shutter". Głosować na dany maraton możecie na stronie Multikina.

http://multikino.pl/9212,9,index.html glosowac na odpowiedni maraton w zabrzu :D :D wiem ze Was to moze nei dotyczy ale glosujta tu:P

jeszcze raz zobaczyc Auditionika by tak na duzym ekranie ^^ pewno juz nie zrobi takiego wrazenia,no ale:)

qrna mam wlasnie go ogladac ale caly czas nie mam spokoju^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

http://film.onet.pl/0,0,1172330,wiadomosci.html

Zwycięzca denny. ale Audition w czołówce :D

A co do tego tam, co wampy być muszą :D Heh, w tej książce mam nawet rozdział poświęcony wampom, a oddzielny światom, które tworzy Rice. Hmm.... Coś o Kingu nie mówią XD

Ps. Książka jest jakaś nader naukowa. :|
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

:shock: :shock: :shock: :shock: WoW!! :shock:
amerykance znaja dobre kino :shock: :shock:

...hm..tylko teraz nalezy sie zastanwoic czy Audition to film ..przerazajacy? hmmm..jakby spojrzec to ma bardzo glebokie przeslanie...i gorzej jak ktos zwraca uwage tylko na strony wizualne..ale o czym ja tu...dobrze ze film zostal zauwazony...gorzej ze w takim otoczeniu...


btw nawet na allegro jest audition,ale region 3

Boni pisze:Coś o Kingu nie mówią XD
Xd:] chyba bardziej keiruje sie w strone poe i jego podobnych i rice ze wspolczesnych
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”