Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Garnet pisze:ale zauwazylam ze podejscie to jest babskie nie ebde tego uzywac przechodiz u wiekszosc z wiekiem
A myślałam, że tylko u mnie się tak zrobiło... :roll:
(*whisper*Garnet, coś ty piła, że ci sie tak litereszki popszestawjały??*whisper* ;) )

Dlaczego tylko u facetów nie zawsze to przychodzi...?
Ale-ale :D Młodszy ( i to sporo) brat koleżanki (po prostu potwór...:/ ) zaczął się dziwnie zachowywac:
-sam zaczął się kąpać (do tej pory mama go dosłownie wrzucała do wanny)
-sam zaczął dbać o to, żeby nosić czyste ciuchy (j.w.- mama go zmuszała, żeby się przebrał...)
-sam kupił sobie dezodorant ( :shock: nie uwierzyłam, dopóki sama nie zobaczyłam...)
-sam od siebie zaczął myc zęby (do tej pory go w domu pilnowali...)
-zaczął myć ręce kilka razy dziennie ( :shock: :shock: :shock: też nie mogłam uwierzyć...)
Okazało się, że sprawa jest prosta... Partyczek po prostu się zakochał :grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

no cóż.....każdy chce wygladać, tak jak mu się podoba, i tyle ...a co do higieny :/

znam kolesi, którzy przywiązują zbyt dużą wagę do swojego wyglądu, i jakoś nie bardzo podobają mi sie takie picusie :wink:

... w końcu to dziewszyny się lubią stroić i malować, u zwierząt jest inaczej :wink: ...

w ramach anegdoty : moja kumpela uważa że jak facet ma czyste paznokcie to jest gejem O_o ...nie mam zielonego pojęcia skąd to wzięła...
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lady Luck pisze:Okazało się, że sprawa jest prosta... Partyczek po prostu się zakochał
Wiedziałam XD. Przerabiałam to samo z bratem :lol:, przy czym on się nie czesał i chodził do szkoły z szopą na głowie, no i zęby częściej zaczął myć.
Lady Luck pisze:Partyczek
Erm, to Patryk(TEN) jest bratem twojej koleżanki? :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Na litość boską NIE!!
Brat koleżanki ledwo się jak człowiek wysłowić potrafi, a jesli chodzi o komputer, to po prostu gra (zapomniejta o pisaniu), a co do internetu...
-Ola, znajdź mi to! Niiieeee?? ZNAJDŹ!! JUŻ!! Bo coooo?? BO CI **%^$*!!
:/:/:/
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

znam kolesi, którzy przywiązują zbyt dużą wagę do swojego wyglądu
to są tzw metroseksualiści :wink:

a zresztą jak ma chłop (wybaczcie) dbać o siebie?
malować sie? nah....
włosy na żel, pianke? nah...
golić nogi? OMFG
nic... tylko naturalna uroda

czekam tylko na czasy kiedy to i kobietom bedzie tak dobrze [utopia : / ]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Daj spokój - wyobrażasz sobie wyjść z owłosionymi nogami i/lub pachami na ulicę, najlepiej jeszcze w lecie? Przecież to okropne - ja bym się czuła, jakbym nie myła się przez przynajmniej dwa miesiące. Brrrrr.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sephi pisze: wyobrażasz sobie wyjść z owłosionymi nogami i/lub pachami na ulicę, najlepiej jeszcze w lecie?
Z nogami to sobie wyobrażam :) Przecież owłosione nogi (choć nie takie kudły, że najpierw widzisz włosy u nóg, potem paznokcie, długo długo nic i dopiero wtedy reszta, odstraszają, ale to ekstremalne przypadki). A golenie pod pachami jest higieniczne ^^ W końcu gdy ćwiczę to się dużo pocę, a pot który osadza się na włosach u pach jest idealnym siedliskiem dla bakterii. Później te bakterie powodują smród :) Więc golenie pod pachami jest pożyteczne.
PS. A poza tym, kto z was lubi siedzieć obok osoby, która śmierdzi, że trzeba nos zatykać? Podstawa higieny musi być, ale bez przesady :)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Erelen_Galakar pisze:Z nogami to sobie wyobrażam
Ja też... ble!!

Erelen_Galakar pisze:A golenie pod pachami jest higieniczne ^^
Tru.

Kairi-chan pisze:a zresztą jak ma chłop (wybaczcie) dbać o siebie?
malować sie? nah....
włosy na żel, pianke? nah...
golić nogi? OMFG
nic... tylko naturalna uroda
Erelen_Galakar pisze:Podstawa higieny musi być, ale bez przesady
A właśnie :)
Ja tam na przykład nienawidze facetów, którzy wyglądają jak goryle..
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Którzy w dodatku śmierdzą jakby jeszcze nie widzieli wody ^^ Perfumy nie tuszują smrodu ^^ Przy takich osobach mi się słabo robi (choć przy wypielęgnowanych lalusiach, chodzących do kosmetyczki na manikiur i inne pierdoły też :D).
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Wszystko ma swoje granice przecież..
Nie mówię, że facet ma się cały wydepilować, ale... hej!
W ogóle pogląd, że kiedy facet jest po prostu ładny i zadbany, to od razu gej albo laluś... Dba o siebie, to dobrze, byle by nie przesadzał...
Chciaż znajoma powiedziała mi kiedyś "W życiu nie wyszłabym za faceta ładniejszego od siebie.. dlatego wyszłam za Krzycha" ;)
Aha, S, żeby nie było wątpliwości- Krzychu, to nie ten z forum... :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lady Luck pisze:(*whisper*Garnet, coś ty piła, że ci sie tak litereszki popszestawjały??*whisper*
ehmm...dobrych kilka lampek wina..w niedziele bylam na urodzinkach to wiadomo ^_^ a w poneidzialek o 6 wstawalam :lol: :lol:
Ireth pisze:znam kolesi, którzy przywiązują zbyt dużą wagę do swojego wyglądu, i jakoś nie bardzo podobają mi sie takie picusie
heh < to szcegolnie do Nat :D> Mad mnie pytal kiedys jak obinac skorki przy paznokciach :lol:

Erelen_Galakar pisze:A poza tym, kto z was lubi siedzieć obok osoby, która śmierdzi, że trzeba nos zatykać? Podstawa higieny musi być, ale bez przesady
heh kiedys jechal autobusem taki facet,nie dalsymy rady z kumepla jzu wytrzymac w tym autobusie i wyszlysmy wczensiej wolac isc 2 przystanki piechota,tym bardziej ze to lato bylo

Kairi-chan pisze:a zresztą jak ma chłop (wybaczcie) dbać o siebie?
po porstu uzywac zwyklych kosmetkow do twarzy < ja np.wyzej przytoczylam problem tradzika>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

jeejj ...tak sie uczepiłyśmy panów, ale dziewszyny zcasem nie są lepsze ...zdarzało mi sie widzieć laski, które miały oczywiście full tapetę na twarzy...a do tego tłuste włosy, i brud za paznaokciami :/ w tym wyapdku dopracowany makijaż niewiele im dał :/

...faceci chyba i tak mają łatwiej jeśli hcodzi o ..ekhmm..."pielęgnacje urody" :roll:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ireth pisze:...faceci chyba i tak mają łatwiej jeśli hcodzi o ..ekhmm..."pielęgnacje urody" Rolling Eyes
Oczywiście, że tak, ale inną sprawą jest to, że mniej sobie tym zaprzątają głowę.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ireth pisze:jeejj ...tak sie uczepiłyśmy panów, ale dziewszyny zcasem nie są lepsze ...zdarzało mi sie widzieć laski, które miały oczywiście full tapetę na twarzy...a do tego tłuste włosy, i brud za paznaokciami n w tym wyapdku dopracowany makijaż niewiele im dał n
Brithney i jej śmierdzące stopy :]
Ireth pisze: ...faceci chyba i tak mają łatwiej jeśli hcodzi o ..ekhmm..."pielęgnacje urody"
A to czemu, co?? :P
Sephiria pisze: Oczywiście, że tak, ale inną sprawą jest to, że mniej sobie tym zaprzątają głowę.
Ale gdyby się tym zajęli... mieliby więcej roboty niż kobiety ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

wyobrażasz sobie wyjść z owłosionymi nogami
qrde.... ide sie zakopać w piasek... jak ja mogłam chodzić tak po ulicy w nieogolonych nogach??? co za brak higieny.....
i/lub pachami na ulicę
jeśli nie mam bluzki na ramionczkach to szczerze mi to wisi

kiedyś sie nie golono i co? żyło sie jakoś... takie mamy niestyty czasy.... kobieta z nieogolonymi nogami wyjdzie na niechluja... anorektyczne wytapetowane lasencje jak zwykle rządzą... ale czy taka sztuczność jest prawdziwym pięknem? Dzisiejsze czasy zmuszają nas [dziewczyny] do robienia z siebie manekinów... dla mnie jest to smutne
Ja tam na przykład nienawidze facetów, którzy wyglądają jak goryle..
jedni bedą tak wyglądać inni nie.... a zarówno JEDNI jak i DRUDZY wcale nie muszą robić NIC w kieruku pielęgnacji swojego ciała
Perfumy nie tuszują smrodu
w połączniu z potem dają jeszcze większy smród ; )

A ostatnio przeczytałam taki artykół, że to niby niedługo bedzie można zmieniać wygląd poprzez zabawę z DNA... straszne... wszyscy będą idealnie piękni...wszyscy beda tacy sami...jak manekiny na wystawach... jakże ten nasz świat straci wtedy urok...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”