Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Erelen pisze:A ja nie umiem pływać
:shock: Mój Boże, to straszne. :/ :wink: Olej opinię innych i idź się w końcu nauczyć. Wiesz, ilu starszych od Ciebie nie potrafi? Naprawdę chcesz być taki, jak oni? :wink:

Hm, na basenie zawsze bawię się w nurkowanie; mój ulubiony styl to żabką po dnie. :) Już parę razy mocno poobcierałam sobie brzuch... i zarysowałam podbródek, heh. Pamiętajcie, dzieci, zawsze otwierajcie oczka pod wodą. XD

...A dziś nad Zegrzem naszła mnie ochota na naukę windsurfingu. 8)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja tam nie umiem pływać, ale ciągle chodzę do brodzika. I nie obchodzą mnie inni.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Słusznie, nawet samo taplanie się w brodziku jest super-przyjemne, że o wynalazkach typu jacuzzi nie wspomnę. ...Ale naucz się kiedyś, nie pożałujesz. :wink:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lucrecia pisze:Ale naucz się kiedyś, nie pożałujesz.
Heh, ostatnio se na dużym basenie buszowałem. Fajnie było. :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Heh, to mi przypomina, jak kiedyś (dawno, dawno temu...) udawałam, że nie umiem pływać... i mnie ratownik publicznie z basenu wyprosił, opieprz dał i do brodzika dla dzieci odesłał. :lol:
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Lucrecia pisze:Hm, na basenie zawsze bawię się w nurkowanie; mój ulubiony styl to żabką po dnie. n Już parę razy mocno poobcierałam sobie brzuch... i zarysowałam podbródek, heh. Pamiętajcie, dzieci, zawsze otwierajcie oczka pod wodą. XD
Albo zbadajcie dobrze głębokość wody zanim skoczycie na główkę - live story >_<
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Tak szczególnie w brodziku :) Anyway, jak się uczyć pływać? Poprosić ratownika/instruktora, wziąć te dziwne nadmuchiwane na ręce ;) i uczyć się? Bo to wyglądałoby dość dziwnie :D
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Przełamać strach.To poważnie wystarczy.Jak się na wodzie położysz na plecach - unosisz się :D.I powoli samo się wyrabia.Ja polecam żabkę - styl prosty i szybko wchodzi.
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Spoko. Ja nie jezdze na rowerze, bo jak bylem maly to mi rowerek z piwnicy podpi***ili i nie mialem okazji sie nauczyc. Troche szkoda, ale moze i nie.. kumple jezdza i khem.. widzialem juz ciekawe wypadki, zeby nie szukac daleko znajomek z Elblaga 3 dni temu wyladowal pod kroplowka po tym jak stracil przytomnosc na 10 minut dzieki korzeniowi.. ale plywanie nice, chociaz nie wyczynowo a rekreacyjnie:)
Ostatnimi czasy raz w tygodniu meczyk na hali (17:15 wygralismy dzis) gdzies z 3h po ktorych zyc sie nie chce:) Choc wole tenis stolowy, bo w tym mi nawet niezle idzie (ok, z wicemistrzem regionu Pomorze wsrod studentow - przegralem;P)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ashramus pisze:wole tenis stolowy, bo w tym mi nawet niezle idzie (ok, z wicemistrzem regionu Pomorze wsrod studentow - przegralem;P)
Ja bym z chęcią z Tobą zagierzył ... byś tylko piłeczki podnosił po ścinach :twisted:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ashramus pisze:wole tenis stolowy
Sztama Ashramus :>
Nienormalny_PS2 pisze:a polecam żabkę - styl prosty i szybko wchodzi.
Kraula, mocium panie, kraula :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Erelen_Galakar pisze:Tak szczególnie w brodziku n Anyway, jak się uczyć pływać? Poprosić ratownika/instruktora, wziąć te dziwne nadmuchiwane na ręce n i uczyć się? Bo to wyglądałoby dość dziwnie n
Łapiesz się za krawędź basenu i wiosłujesz nogami aż się zmęczysz i przy tym poziom musisz zachować. Musisz też przyzwyczaić oczy do wody wiec musisz se głowe zanurzać pod wodę... No chyba że okulary nosisz ;) No a potem od ścianki się odbijasz i strzałę robisz, a potem jak leci... Zawsze możesz używać tamponów jak masz problemy na początku ;)
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ale tampony to tylko wtedy gdy ma się miesiączkę ;) Podobno OB najlepsze ;) Ale dzięki za poradę, po sesji wybieram się na basen :D
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

-_-"

ja ostanio na basen chodze co chwile, jak tylko mam czas, bo miszkam o krok od basenu :wink:

sama sie nauczyłam pływać ... sposób bardzo prosty : kolonie , klasa 2 podstawówki, biedna Ireth stoi samotnie na brzegu, bo nie umie pływać a wszycy posz;li na głębszą wodę, bo tam nie było mułu . No więc Ireth za radą koleżanki zaczęła machać pociesznie rączkmi i nóżkami i jakoś dopłynęła 8)

potem sobie wszytsko ładnie dopracowała i teraz przypomina to niezłą żabkę 8)

jakoś nie miałam z tym problemów ..na wodzie sie samemu unosi, wystarczy dopracować ruchy rąk i nóg :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Erelen prawdę mówiąc,ja się nauczyłem pływać poprzez skoki do głębokiego basenu blisko bandy.Wypływając był moment i się łapałem.A potem coraz dłużej po prostu się utrzymywałem na powierzchni sam.Boni ma rację :
Boni pisze:Musisz też przyzwyczaić oczy do wody wiec musisz se głowe zanurzać pod wodę...
Istotną również rzeczą jest nie panikować jak się zachłyśniesz wodą.Niektórzy tracą wtedy kompletnie łeb.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”