Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Garnet pisze:.i powoli konczy sie sezon lodowy
;(
A jadł ktoś lody miętowe z zielonej budki. Ja je uwielbiam :) ale niestety są strasznie trudno dostępne w moim mieście (o ile nie wszędzie)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:..i powoli konczy sie sezon lodowy i trzeba bedzie sie przestawic na bardziej cieple rzeczy;]
Nareszcie :D Nie znoszę takich słodyczy, potrafię znieść tylko lody wodne określonej firmy XD Reszty nie cierpię.
pho3n1x pisze:A jadł ktoś lody miętowe z zielonej budki. Ja je uwielbiam n ale niestety są strasznie trudno dostępne w moim mieście (o ile nie wszędzie)
Nie przepadam za miętowymi lodami, napojami, cukierkami - uznaję tylko gumę orbit XD

A teraz skoczę po te kolorki na jęzorki :lol: zanim się w domu lodówka zacznie robić XD
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ivy pisze:potrafię znieść tylko lody wodne określonej firmy
Szeler rządzi :>
Ivy pisze:miętowymi lodami, napojami, cukierkami
Cukierki jescze ujdą, ale lodami to bym się w zycoiu nie katował :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Spewak

Post autor: Spewak »

Eh cukierki to jjuz tylko moja siostra jakos chyba wyroslem z szamania cukru w czystej postaci:P za lodami przepadam ale tez nie za czesto:] mam nawet dobre 2 litrowe lody za 4 zeta w zamrazarce juz leza tam ze 3 tygodnie i dalej sa dobre:P eh nie ma to jak lody tesco:]
Mooshie

Post autor: Mooshie »

Cukierki Hmmmmm :P

-Dzień dobry , mam na imę Filip. Mimo iż jestem jeszcze nastolatkiem , od trzech lat uzależniony jestem od kofeiny....(skrucha)
-...Dzień dobry Filipie !!

:mrgreen:
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Nie ma co się martwić. Niedawno mówiono w telekspresie, że kawa jednak jest zdrowa :wink: Podobno pomaga w lepszym dotlenieniu mózgu itp. Mówili, że zaleca się pisie od 2 do 3 filiżanek dziennie :shock:
Po takiej kuracji wszyscy będą wyglądać tak -> :shock:
Spewak

Post autor: Spewak »

Eh Kawa! ani to dobre ani skuteczne:/ na lekkie zmeczenie moze i pomaga ale jakos za nia nie przepadam:P
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kawy nie cierpie :P Jest ochydna!

Teraz mamy sezon na winogrona - a raczej jego koniec. Jak zwykle sępie na kim się da :twisted: - kumplach i ciociach, bo ja winogron nie posiadam...
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Kawka jest dobra.... :P Bardzo pomocna zwłaczsza rankiem :wink:

Jaco pisze:Teraz mamy sezon na winogrona

No własnie...zwykle o tej porze robiło sie winko z winogron....Ale tym razem jest czerwonej porzeczki...Jutro zlewamy :P
Mooshie

Post autor: Mooshie »

Ja właśnie jestem na praktykach u dziadka....tajna receptura , przekazywana z pokolenia na pokolenie :P Ech.... :twisted: Wiiinko!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

whatever, ciasta deserowe rox, reszta frykasów jest dla bobasów. Śliczny rymek ^^'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

O tak, ciasta to jest coś :D

Nienawidze ryżu z jabłkami... niemiłosiernie to niedobre... :/
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ryż musi być przedewszystkim oddzielony, taki kleisty to fuj XD

Najlepsza jest kasza gryczana XDD Ależ bym sobie teraz ją schrupał. Najlepsza rzecz na świecie :] A ryż to przy gryce badziew :>>
glamorous vamp
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Boni pisze:Najlepsza jest kasza gryczana
Ale chyba nie sucha? Ja bez sosu jej nie ruszam.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ja kaszy nawet z sosem nie lubie >_<

Spaghetti to jest coś :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”