Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Cierń pisze:truskawki
A ja ubóstwiam smak twarogu z dżemem truskawkowym. Kromeczka chleba, cieńki plasterem twarogu i na góre dżem, poprostu cudo :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Cloud'er pisze:typu zmiksowane zupy (chińskie też),
heh ja wole te chinskie od zwyklych XD
aha wspolczucia z powodu wypadku,bedzie dobrze :*
Boni pisze:Ja osobiście jem warzywa. Ale jakie... Cóż, chyba pierwsze miejsce ma dobrze przyprawiony ogródkowy ogórek. Potem leci burak za to że słodki i dobry na krew no a potem jeszcze ew. marcheweczka.
a tam pomidor rox :D


pho3n1x pisze:Wczesne wstawanie (w czasie pracy lub nauki) i odzyskiwanie przytomności dopiero podczas biegu do budy brrr.
do tej pory jeszcze pamietam drzemki na 1 lekcjach w szkole ^^

pho3n1x pisze:A ja ubóstwiam smak twarogu z dżemem truskawkowym. Kromeczka chleba, cieńki plasterem twarogu i na góre dżem,
khem,tak na ogol wyglada moje sniadanie,o ile jest :lol:

a ostatnio popijam sobie Monte do Picia :D :D u nas jeszcze tego nie ma,wiec nie mozecie poczuc tego smaku:P nie,nie smakuje jak zwykle kakao :] tyllko czekam az zrobia takie cus w polsce ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

A ja jedno powiem - dobry ser pleśniowy :one:.
Garnet pisze:u nas jeszcze tego nie ma,wiec nie mozecie poczuc tego smaku:P
A gdzieś ty wyjechała? :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Ababeb pisze:A ja jedno powiem - dobry ser pleśniowy
Ja ostatnio znalazłem w jednym sklepie świeeetny serek. Nie pleśniowy, ale z masą przypraw w sobie. Jest idealny do wszystkiego, szczególnie do tostów.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ababeb pisze:A gdzieś ty wyjechała?
ja po prostu mam staly doplyw importu do domku :D

swoja droga moja milosc do zupek chiinskich chyba przeszla na Cezara,bo ostatnio wszedl do szafki i zaczal robic dziury w opakowaniach XD

aha oporcz tych monte do picia,to z polskich dobre sa mleka, zrobione na soczki -mlekovity albo laciate...oczywiscie truskawkowe ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:swoja droga moja milosc do zupek chiinskich
O rany..Ty też na to chorujesz? T___T Puste kalorie, sztuczny smak i od czasu do czasu trafia się ogień zamiast zupki..kocham to :lol:
Garnet pisze:z polskich dobre sa mleka, zrobione na soczk
Mlekovita jest dobra, ale tylko waniliowa - trochę sztucznie doprawiane mleko bez wartości odżywczych, ale smaczne ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:O rany..Ty też na to chorujesz? T___T Puste kalorie, sztuczny smak i od czasu do czasu trafia się ogień zamiast zupki..kocham to
wlasnie przedwczoraj jadlam :D
coz..kazdy lubi co lubi :] < u mnie w domu ja jako jedyna jem te zupy..phii! nie znaja sie :]>

najlpesze sa te ostro doprawione ^^

Ivy pisze:Mlekovita jest dobra, ale tylko waniliowa - trochę sztucznie doprawiane mleko bez wartości odżywczych, ale smaczne
i to sie liczy XD
chociaz czasem jeszcze zrobie sobie goraco czekolade ^^ to teraz na te upaly wole jednak schlodzona mlekovite :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Garnet pisze:coz..kazdy lubi co lubi :] < u mnie w domu ja jako jedyna jem te zupy..phii! nie znaja sie :]>

najlpesze sa te ostro doprawione ^^
Ostatnio była tak...khem ostra, że sobie omal gardła nie przypaliłam ;) Ale zupki także bardzo lubię - sztuczne, niezdrowe, ale tanie i dobre :D
Garnet pisze:to teraz na te upaly wole jednak schlodzona mlekovite Laughing
Zimna, czekoladowa Mlekovita najlepsza :] Ale ostatnio piłam tez jakąś czekoladę, bodajże o smaku pistacjowym i była pycha, mimo, że dośc cieplo było :wink:
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Faris pisze:tanie i dobre
Taj jak wino

"Dlaczego tanie wino jest dobre? Bo jest dobre i tanie" :D

Ja tam lubię zwykłe mleko (różnych firm). Około litr dziennie :D Ostatno zasmakowałem w jogurtach do picia (Paturages - Bioday rlz :twisted: )
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Cierń pisze:Dlaczego tanie wino jest dobre? Bo jest dobre i tanie"
blee...

Cierń pisze:Ostatno zasmakowałem w jogurtach do picia
me,podobnie,teraz tego masakrycznie duzo...ale zaczelam od firmy Jogi i dalej najbardziej smakuja mi ich jogurty do piicia < polecam:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mooshie

Post autor: Mooshie »

...jak jush to tylko Actimel.....
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ja tam actimela przelknac nie moge :] Dla mnie to jst takie same sztucznidło, jak inne przetwory mleczne :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

mi rowniez to nie smakuje...zdecydowanie wole jogurt


co do zdrowego odzywniania-warto sobie czasem schrupac chlebek Wasy XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:co do zdrowego odzywniania-warto sobie czasem schrupac chlebek Wasy XD
To fakt. Kumpel sobie kiedyś na wycieczce kupił to mu zjadłem jakieś 4/5 paczki :D Byle żeby nie były takie twarde.... A oprócz jogurtów lubie sobie czasami serki chomogenizowane (czy jakoś tak) zjeść.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja jachoś nie wiem, tylko niektóre te takie Wasy mi smakują. Ja wolę okrągłe chińskie/japońskie ciasteczka. ;)
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”