Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze: mam opuchnięte wewnętrzne części uszu, nosa itp, ten p*** tempy ból żołądka i ostatni efekt- obrzydliwe swędzenie na całym ciele wśrodku na zewnątrz... Boże Drogi...
Znam to... straszne... :/ całe szczęście nie było to spowodowane żadnym artykułem spożywczym... jako takim... :roll:

Jabłka mogłabym jeść tonami, podobnie większość innych owoców...^^
Gorzej, jak się za dużo śliwek zje... :wink:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria pisze:dlazcego garnet tak często "maluje" paznokcie - biedaczka z głodu je sobie podryza Laughing. Może Queen nauczy się ugotować coś konkretnego XD?
wiesz Nat..dla mnie zlamanie paznokcia,nie ukrywam, jest 'mala tragedia' ;) ..a co dopiero obgryzanie....bleee...:]
Mati-San pisze:Ale co to za obiad n zupka chińska
jak to co za obiad-smaczny i pozywny :]
Dyzio pisze:Zamierzam mieszkać sam więc uczę sie gotować
a to zeby meiszkac samemu TRZEBA umiec gotowac? :P

Bonifacy_i_zdun pisze:Pamiętam te czasy ^^ Ech, te pierwsze kanapki... Sałatki z czerwonej kapusty z koleżanką z ławki
buaha..tez pamietam te lekcje z techniki :lol:

Sephiria pisze:Sephi liczy: Garnet, Go-Go, Luci, Eiko, to już 4 - co jest siostry? Tylko ja jestem w stanie się wyżywić w kuchni czy co n?
Nat ja nei napisalam ze ja sie nie potrafie pozywic tj znalezc odpowiednie pozywnienie :lol:

co do owocow-nie lubie wisni,czeresni....uwielbiam truskawki ^_^ < ciekawostka-jem tylko truskawkowe jogurty :lol: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Garnet pisze:Mati-San napisał/a:
Ale co to za obiad n zupka chińska
jak to co za obiad-smaczny i pozywny :]
Może dla Ciebie ^^ Ja tam wolę porządną pomidorówkę albo rosół :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

pomidorowa tez jest w paczce do kupienia jak chinska..wiec rozumiem ze taka miales na mysli? :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Garnet pisze:pomidorowa tez jest w paczce do kupienia jak chinska..
Oł noł... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! To ja już 100 razy wolę te "tradycyjne" chińskie zupki...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

A dzisiaj rozdawali chińskie zupki o samku pomidorowym za darmo :D Wziąlem jedną, ale niektórzy nachapali się okołu 20 :D Co oni w tym widzą :roll:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a ja sobie wlasnie robie chinska zupke :D

a pomidorowe uwielbiam ^_^ te z knorra sa dobre..diabolo pomidoro czy jakos tak :lol: ser w ziolach tez dobry :wink: ..ehmm... :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Garnet pisze:wiec rozumiem ze taka miales na mysli?
Mnie chodziło o tradycyjną pomidorówkę, taką z prawdziwych polskich pomidorów :lol:
Taka "chińska pomidorówka" też jest dobra ale to nie to samo co ta tradycyjna 8)
Takie zupki z paczek jadam tylko gdy jestem mocno głodny :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Te chińskie zupki równie można nazwać dietetycznymi - nie mają wiele kalorii i doskonale zaspokajają głód osób odchudzających się. Garnet - odchudzasz się, czy już jesteś anorektyczką :D?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Sephiria pisze:Te chińskie zupki równie można nazwać dietetycznymi - nie mają wiele kalorii i doskonale zaspokajają głód osób odchudzających się.
Chciałaś powiedzieć chyba: "W ogóle nie smakuje jak chińska" :lol:

Sephiria pisze:Garnet - odchudzasz się, czy już jesteś anorektyczką ?
:shock: :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:jem tylko truskawkowe jogurty
Ble, mi już zbrzydły :)
Wpierw były jagodowe, potem truskawki, ale od 2 tygodni zminiłem se na marakuję. :lol:

Erelen_Galakar pisze:A dzisiaj rozdawali chińskie zupki o samku pomidorowym za darmo n Wziąlem jedną, ale niektórzy nachapali się okołu 20 n Co oni w tym widzą
Hmmm... Sprawdź datę ważności. :lol:
Mati-San pisze:Taka "chińska pomidorówka" też jest dobra ale to nie to samo co ta tradycyjna
Tradycyjna musi mieć odpowiednią konsystencję, żadko się zdarza, ażeby była prawidłowa, toteż zupę tą jem dość rzadko, chyba, że ktoś się postara, bo ja se zup nie gotuję :lol: Podobnie z bigosem jest, tylko moja mama umie, nikt więcej. Nie ma to jak nutka pikanterii, a nie jakieś mydło za przeproszeniem. :razz:
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze:Podobnie z bigosem jest, tylko moja mama umie, nikt więcej. Nie ma to jak nutka pikanterii, a nie jakieś mydło za przeproszeniem
Ooo, dokładnie to samo u mnie^^ TYLKO moja musia potrafi zrobić bigosik, który dosłownie sam do ust wpada :] Podobnie jak ogórki konserwowe^^
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Graba ;]

A co do ogórasów, ja nie przepadam za jakimikolwiek odmianami konserwowanymi, kiszonymi czy jakimi tam :] Chociaż niektóre są smaczne, to jakoś i tak nie chcę :]
Najlepsze są zwykłe z ogródka+pieprzyk, ew. sól no i do dzieła :]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria pisze:Garnet - odchudzasz się, czy już jesteś anorektyczką n?
anorektyczka nie jestem bo kalorii nie licze..nie waze sie codziennie :P

< nie cierpie bigosu..nie ma to jak polska kuchnia :roll: >

Bonifacy_i_zdun pisze:Najlepsze są zwykłe z ogródka
juz tak sie nei chwal tak ta swoja dzialka :P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Garnet pisze: < nie cierpie bigosu..nie ma to jak polska kuchnia
To co ty w ogóle jesz? Owoce to tylko truskawki i w dodatku w jogurcie, zupki dietetyczne, pierogi, chipsy oraz frytki(sam tłuszcz) i właściwie na tym koniec... To ja sie nie dziwie, że po przyjściu z uczelni kładziesz się do trumny zaraz po obiedzie.

Wygląda na to, że Garnet najbardziej uwielbia glukozę w kroplówce (pokaż wenflon, bo chyba ci założyli, inaczej musiałabyś leżeć w szpitalu, a ty tego miejsca nie znosisz :P). Zawsze pozostaje też możliwość karmienia przez sondę (siotro Lady Luck podajcie krupnik, wlejemy pacjentce prosto do żołądka) :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”