Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:gorzej jak o niczym nei chrzania a tlyko sie tak ubieraja bo ..oo..tak jest ladnie i ktos sie tak ubiera...
Na początku liceum postanowiłam być punkiem, więc kupiłam trochę stylowych cuchów, gdzieniegdzie powpinałam agrafki i miałam taką śmieszną lnianą torebkę.. :) Taka była moda...łatwo jej ulec.. niewielu przetrwało do kolejnego sezonu, ja zresztą też nie..

Garnet pisze:http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=54920375 fajne butki i fajna cena ;]]]]
Chętnie bym sobie w takich zrobiła zdjęcie, ale na imprezę bym nie poszła.. to znaczy nie doszła ^__^
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Ivy pisze:Na początku liceum postanowiłam być punkiem, więc kupiłam trochę stylowych cuchów, gdzieniegdzie powpinałam agrafki i miałam taką śmieszną lnianą torebkę.. n Taka była moda...łatwo jej ulec.. niewielu przetrwało do kolejnego sezonu, ja zresztą też nie..
No cos w tym jest, znaczy u mnie zaczelo sie to szbciej bo mialem kumpla w podstawowce ktory sie do nas sprowadzi i wniosl swoje idee..

anty faszi, wiwiseksja stop i jakos przez te kilkanascie (fajnie to brzmii :P) lat mi to zostalo jeszcze w szczzatkowej formie:) Anyway na ounka raczej nigdy nie wygladalem (no moze wysokie tenisowki w jakichs mixach, np z biala koszula z krawatem cos oznaczaly.. ale to nie punk^^" ) Zreszta, pasiaki mi nie pasuja ^^"
Ivy pisze: Chętnie bym sobie w akich zrobiła zdjęcie
Zapraszamy do FotoFun, moze byc w glanach albo i bez butow :D /perfidia mode #off/
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ashramus pisze:Zapraszamy do FotoFun, moze byc w glanach albo i bez butow n
tylko najpierw musialaby meic te butki :D Ivy skladamy sie? :D

skoro temat o ubraniach..to pochwlacie sie swoimi ulubionymi ciuchami :P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ashramus pisze:Zapraszamy do FotoFun, moze byc w glanach albo i bez butow /perfidia mode #off/
Dwa moje zdjęcia w PhotoFun wystarczą :) Jest wystarczająco śmiesznie...
Ashramus pisze:Anyway na ounka raczej nigdy nie wygladalem (no moze wysokie tenisowki w jakichs mixach, np z biala koszula z krawatem cos oznaczaly.. ale to nie punk^^" ) Zreszta, pasiaki mi nie pasuja ^^"
Jak sobie wmówisz, że dzięki tenisówkom jesteś punkiem, to się nim rzeczywiście staniesz ^_^ (Taka teoria)

Teraz króluje moda na ciuchy lalki Barbie, ale wątpię, żebym tym razem tak łatwo jej uległa..
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

glurp.. ciezkie, powiem szczerze - nie mam :) Ide do szafy i biore co mi sie rzuci na oczy:)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Co do tego pierwszego linka, w Gdanskiej bibliotece na Gospody pracuje urocza pani, bardzo podobna.. tyle ze uzywa wiecej rozu na policzki no i oczywiscie.. rozowo-fioletowe od szminki wargi.. musza byc podkreslone czarna konturowka.. nie powiem, to najbardziej kurew$ko-tandetnie wygladajaca kobieta jaka znam ;]
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Obrazek

Aż musiałam :]
To są moje butki :D

Mama skwitowała to krótkim: "Śniegi zapowiadają" :wink:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lady....nie mogłas ich do OT dać? -_- Tak czepiam się, bo i tak się zagalopowaliście "tu i tam". A może cały dział wam do Ot przenieść? Nie odpowiadać. Pisac na teamt. O.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie chce cię martwić, ale ubiór jest w temacie tego wątku, a buty to część ubioru. Tak czy inaczej, jak chcą gadać o butach, to zabronić im nie możemy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

No chyba ze ktos upiera sie ze buty to jednak nie ubior ^^"

Na kobiecie jeszcze moze to calkiem niezle wygladac.. faceci chyba takich nie nosza?
A jak nosza.. to bym wysmial ^^" Potem bym dostal kopa.. ale co sie posmialem to moje :D
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ashramus pisze:Na kobiecie jeszcze moze to calkiem niezle wygladac.. faceci chyba takich nie nosza?
Nie spotkałam JESZCZE w każdym razie... :wink:
Ale ludzie potrafią różne rzeczy nosić, więc wcale sie nie zdziwie, jak zobacze kiedyś faceta pomykającego w takich buciczkach :wink:
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Wsumie do czego sie nosi takie buty? Do krotkiej spodniczki? :P Bo przy spodniach chyba traca sens.. no chyba ze chodzi o wygode poruszania sie, ale cos watpie ;)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ee ..moja kole...znajoma XD biegała w takich właśnie glanach .... wygladało fajnie, zwłaszcza do spódniczki ^^

najważniejsze że Lady ma w końcu te swoje wymarzone glany ^_^
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Moje glany maja juz pewnie z 6 latek i juz na specjalne okazje opuszczaja karton. Chociaz wsumie na letnie wieczory sa ok, przewiewy nie przeszkadzaja tak bardzo jak w zimie :>
~~~<< piesek preriowy >>~~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”