Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

co do farbowania w tym tygodniu widzialam dziewczyne w fioletowych wloskach,obcieta tak na punkowo :) siwetnie wygladala...sama zastanawiam sie teraz nad fioletem :) ......a nawet nei wspomne jak ludzie ja wzrokiem zzerali :roll:

Lady Luck pisze:Może gotyckie kosmetyki też mają? ...
szukasz czarnej szminki czy bialego pudru? :D :D ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Garnet pisze:.a nawet nei wspomne jak ludzie ja wzrokiem zzerali
To nie znaczy chyba to samo co "pozerac wzrokiem" ?:P

Rin - dla Ciebie kolor jak kolor, dla mnie nie. Spoko, blondynki z rozowymi pasemkami tez sa fajne ^^" A temat, czy farbowanie niszczy wlosy juz sobie odpuszcze.. chociaz costam moglbym rzec.
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:sama zastanawiam sie teraz nad fioletem
Fiolet fajny kolor :D.
Garnet pisze:a nawet nei wspomne jak ludzie ja wzrokiem zzerali
Jak zwykle hieh,hieh. "Zobacz co za dziwak idzie,hmpf,jak ona mogła to zrobić z włosów.Spójrzcie na mnie!Mam zielone sandały,zielone spodnie i niebieską koszulkę.Jestem normalny.A ona ma włosy na kolorowo.Musi być jakaś nienormalna,hmpf." - Typowe.Też widziałem sobie ostatnio punka.
"Hahahah,Mietek zobacz jaka szczota na bani :!: Hahahah" - --_--'
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmm... punków widuję dość często (tylko czemu zawsze proszą mnie o drobne) i jakoś to nie kolor włosów mnie od nich odstrasza :) Hmmm... u mnie na wydziale była taka mania, że dziewczyny robiły sobie zielone pasemka i bardzo ładnie w nich wyglądały :) Kobiety o fioletowych włosach nie widziałem, ale jeśli Garnet przefarbujesz to zrób ich zdjęcie i mi prześlij :) Bardzo chciałbym to kiedyś zobaczyć :)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

ale jeśli Garnet przefarbujesz to zrób ich zdjęcie i mi prześlij n Bardzo chciałbym to kiedyś zobaczyć
Ja też się na to piszę :D.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ashramus pisze:Spoko, blondynki z rozowymi pasemkami tez sa fajne ^^" A temat, czy farbowanie niszczy wlosy juz sobie odpuszcze.. chociaz costam moglbym rzec.
Łącznie mam 4 kolory włosów [na głowie], w tym 1 własny, oryginalny, "genowy". Używam dobrych szamponów i mam włosy ok.
Co do całkowitego farbowania (ja mam balejaż), to myślałam nad bordo, ale jakos się rozmyśliłam...może kiedyś.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Go-Go-Yubari pisze:Łącznie mam 4 kolory włosów [na głowie]
Niezła korbka :shock: .To musi fajnie wyglądać,może wrzucisz fotę samych włosów do FotoFun :wink: .
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Go-Go-Yubari pisze:Łącznie mam 4 kolory włosów
Ale Ty jestes z Warszawy :D:D

(tak mi sie przypomnialo jak mi ktos mowil o Warszawskich ulicach.. ^^)

Obra, zalozmy ze nie mam w pelni wyrobionego zdania.. moze za malo w zyciu widzialem ^^"
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

co do balejazy..pasemek..itp,ja znowu za tym nie przepadam,wole jednolity kolorek :)

Erelen_Galakar pisze:punków widuję dość często (tylko czemu zawsze proszą mnie o drobne)
osattnio jeden do mnei podszedl z kapeluszem gdzie w srodku byla slodka myszka ^^

Nienormalny_PS2 pisze:Cytat:
ale jeśli Garnet przefarbujesz to zrób ich zdjęcie i mi prześlij n Bardzo chciałbym to kiedyś zobaczyć

Ja też się na to piszę n.
tak,tak^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Nienormalny_PS2 pisze:Cytat:
ale jeśli Garnet przefarbujesz to zrób ich zdjęcie i mi prześlij n Bardzo chciałbym to kiedyś zobaczyć

Ja też się na to piszę .
to jest już nas trzech którzy chcą to zobaczyć ;) ja osobiście lubie fioletowy kolor (ciemny odcień) i z miłą chęcia zobaczyłbym jak wyglada na głowie :D
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ja też chc, ja teeeż XD


Garnet pisze:Erelen_Galakar napisał/a:
punków widuję dość często (tylko czemu zawsze proszą mnie o drobne)
osattnio jeden do mnei podszedl z kapeluszem gdzie w srodku byla slodka myszka ^^
U mnie w szkole jest kilku puncorów. Ogólnie nie mam nic przeciwko nim... tylko mogli by od czasu do czasu przestać chrzanić o anarhy y demolce... :roll:
A poza tym, to puncorki czasami naprawdę się fajnie ubierają :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=54920375 fajne butki i fajna cena ;]]]]

Lady Luck pisze:tylko mogli by od czasu do czasu przestać chrzanić o anarhy y demolce...
gorzej jak o niczym nei chrzania a tlyko sie tak ubieraja bo ..oo..tak jest ladnie i ktos sie tak ubiera...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Garnet, tak z czystej ciekawosci, wyszlabys w takich butach na miasto? ;) Albo w ogole gdziekolwiek? Czy podajesz jako ciekawostke?^^
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przeciez buty...jak buty,no :wink:

btw na allegro widzialam tez baletki na takich szpilach :lol: w tym nawet nie idzie stac :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Nie no, to przydatna rzecz jest..

-Patrz Helka co mi Zbyniu kupil, takie czarne butki hihihi i smoka z waty cukrowej co ma oczy z diamentow i siedzi na Perle Nilu.

Chociaz na dobra sprawe, jesli ludzie kupuja jakies przedmioty zwiazane z ff, to czemu nie uniwersalne buty;)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”