Najlepsze* elementy jRPG

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Kilka godzin w tygodniu to i tak sporo, o ile rzeczywiście pracujesz systematycznie. :)
Wiadomo, że lepiej robić wszystko wolniej, ale za to starannie. Tym bardziej, że nie ciąży nad Wami srogi sponsor i wydawca, straszący zwolnieniem czy obcięciem premii. ;)
Powodzenia!
hay pisze:Ja sobie wyobraziłem, bardzo życiowe w sumie kiedy raczej fajna laska zakochuje się w totalnym...<tutaj wstaw dowolny przymiotnik określający Vaana>
Niestety, to prawda, że takie rzeczy się zdarzają.
Ale też prawdą jest, że zgodnie z teoriami psychologii/socjologii ewolucyjnej, kobiety lecą na starszych i majętniejszych mężczyzn, nie na młodszych od siebie prostaczków ze znaczniej niższej warstwy społecznej, bez grosza przy duszy. Dlatego gdyby Ashe nagle zapałała uczuciem do Vaana, wydałoby mi się to jednym z największych finalowych przegięć ever.
Natomiast Basch pragnący Ashe akurat idealnie pasuje do w/w teorii, która głosi też, że mężczyźni lecą na młodsze i atrakcyjne. ;)
hay pisze:Nie patrzyłem na to z tej strony. Zawsze wydawało mi się, że otwarte wątki zostawiane są dla fanów do kreowania scenariuszy i własnej wizji jak to mogło się stać, zacząć lub zakończyć, sam bym tak zrobił... Ale jakby się tak na tym twoja wersja wydaje się bardziej prawdopodobna.
Jeden otwarty wątek, dwa... to jeszcze ujdzie. Ale najczęściej takich pootwieranych, kompletnie do niczego nie prowadzących wątków jest multum, co wskazywałoby właśnie na potknięcia, nie zamierzone działanie scenarzystów.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Re: Najlepsze* elementy jRPG

Post autor: hay »

NEKROMANCJA!

Dzięki wszystkim za input, mimo że odpisuję dopiero teraz to sporo z tego posłużyło za podstawę wielu istotnych konkluzji. Od 4 lat siedzę nad tym full-time, dokarmiłem, urósł potwór, demko będzie gotowe koło wakacji. Będę się kontaktował w sprawie oficjalnych podziękowań.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Yuna
Kupo!
Kupo!
Posty: 152
Rejestracja: pt 15 cze, 2007 12:29

Re: Najlepsze* elementy jRPG

Post autor: Yuna »

Jest gotowe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”