Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

azu pisze:Ugh... proszę mnie nie porównywać do tych panów, a w szczególności do pana G.
Ależ gdzie ja cie tam porównuje? XD Po prostu zadałam pytanie w taki nietypowy, ale wymowny sposób (bo pół polskiejn sceny jRPG zna to powiedzenie XD). No czyli w tropie garnka :lol: było coś na rzeczy. Można rzec, że z tamtych stron zaadoptowaliśmy kilka zagubionych owieczek XD (kilka im tam też wyeksportowaliśmy ^^)
azu pisze:To na prawdę inna historia, nie ta z dziejów: final fantasy sites war, hehe.
Just plain curiousity.
azu pisze:Pomyłka. Jedyne co moje tu było to spojrzenie, zaglądanie na Wasz serwis w sprawach czysto podziwiających.
Wiem, wiem, po prostu sobie zażartowałam. Anyway, welcome aboard.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zephonimm

Post autor: Zephonimm »

Hmmm, chyba wypadałoby się przedstawić...
Ok, standardowo - Imie to Mateusz, lat 18, zamieszkały w Cieszynie
Zainterosowanie - oho, to już jest większy problem... Ale mogę spróbować. Książki. Każdego typu, rodzaju, autora. Ważne, żeby były dobre;). Ostatnio wziąłem się za Gaimana, ale czytam naprawde wszystko
Co by tu jeszcze... nie gram dużo (z braku czasu), a jak już to tylko w FF:). A kiedy już jakiś wyjdzie to do oporu, dzień i noc:).
Ok, przedstawiłem się, tym samym formalnościom stało się zadość. :) :P
King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

Trochę późnawo się przedstawiam... bo kilka dni po zauserowaniu się... ale lepiej późno niż wcale ;]

Nick: King of Clowns (tłumaczy się jako Król Błaznów, nie Klaunów - to tak jakby co ;])
Imię: Tommy
Wiek: według akt największych światowych grup wywiadowczych - nieśmiertelny, data narodzin nieznana
Zainteresowania: fantastyka, paranormalia, ufologia, parapsychologia, m&a - podkreślam, że wszystko to amatorsko
Jakiej muzy słucha: szeroko pojęte pogranicze metalu, rocku, gotyku...
Ulubione filmy: Amistad, Władca Pierścieni, Matrix, Animatrix, Ostatni Mohikanin, Kompania braci, Ghost in the Shell...
Ulubione książki: Władca Pierścieni, Dark Sun - Księgi Szkarłatnego Słońca, Czarodziejski Statek, Dracula, seria powieści przygodowych o Tomku Wilmowskim, książki Ericha von Danikena...
Ulubione gry: Mafia, Final Fantasy VII...
Życiowe cele: bogactwo, władza, objęcie stanowiska bossa mafijnego...
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Ja juz tu jestem od dluzszego czasu a sie jeszcze nie przedstawilem...
Nick:VaanFromRO (akurat tu ;p), Sabre Vaan (innerworld), Vaan i VaanPL (gry mmorpg)
Imię: Łukasz
Ulubione gry: Final Fantasy (tylko te z numerkami z VII na czele), mmorpgi (m.in. Ragnarok Online, Guild Wars, 9 Dragons, Flyff, itd)
Zainteresowania: wszystkie MMORPG, jRPG
Muzyka: kiedys tylko KoRn itp, a teraz wszystko co mi sie podoba ^^
Ulubione filmy: Advent Children ( ;) ), Epoka Lodowcowa, Krolowa Potepionych, ogolem akcja i komedie
Ksiazki: Kod Leonarda Da Vinci, Wladca Pierscieni, Boska Komedia
Historie z Finalem zaczalem od czesci III (tzn VI oryginalnie numerujac)
Jakie Finale zaliczone?- V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, Tactics Advance
Inne: The Spirits Within, Advent Children, Last Order
Plany: Crisis Core(PSP), XII (PS2), Dirge of Cerberus (PS2), XIII i Versus XIII (Moze ktos mnie przekona do X-2 :lol: )
simian raticus

Post autor: simian raticus »

Witam! Będę tutaj zaglądał co jakiś czas bo to forum jest ładniutkie, tematyczne, takie jak lubię.
Do FF mam sentyment i wyrwało mi to troche godzin z życia :D
Pozdrawiam wszystkich :wink: :mrgreen:
snafu

Post autor: snafu »

No cześć ,

przede wszystkim chciałbym pogratulować świetnego forum! W moim rankingu na 2 miejscu, zaraz po forum PSX Extreme. No to teraz coś o mnie:
-nick: snafu
-imię: Adam
-jak wyglądam: obrazek macie po lewej :P
-muzyka: reagge
-co jeszcze: lubię książki Kinga (Mroczna wieża rula :D ), dobre kino (w szczególności "Przekręt" i "Fight Club")

To by było na tyle. Pozdro, ludu prosty :D !!
Patrick

Post autor: Patrick »

Imie: Patryk, Patrys, Pakis, :?
Wiek: Prrrawie 16

Muzyka: przewaznie Rock, Hard Rock i Metal. Ale rowniez rap i troche pop.
Gry: Final Fantasy of kors, Burnout, Gran Turismo, Tekken (sami krolowie :twisted: )
Filmy: OD GROMA!! Kocham filmy, szczegolnie smutne :D
Ksiazki: O psie ktory jezdzil koleja (jedyna ksiazka jaka przeczytalem)

Ulubieni aktorzy: Mel Gibson, Tom Hanks, Joaquin Phoenix (za role w "Spacer po linie")
Ulubiony Fajnal: FFX i FFVII
Ulubiona firma: Puma :D

Na co zbieram kase: PS3 oczywiscie, ale mam jeszcze kilka miechow czasu wiec w miedzy czasie zamierzam kupic Fatal Frame, Resident Evil 4, Dragon Quest VIII, potem FFXII :D , a daalsze palany to oczywiscie FFXIII, Tekken 6, Gran Turismo 5 i jakis jRPG, lub przygodowka, lub horrorek xD
Baca

Post autor: Baca »

Siema

Nick: Baca
Imię: Damian
E-mail: damian6b@wp.pl
Miejscowość: Ostróda
Znak zodiaku: Panna :D
Muzyka: Hip Hop , Techno
Wygląd: Niebieskie Oczy

Pozdro :smile: :smile:
Squall_KzN

:) Heyka ^,^

Post autor: Squall_KzN »

Cześć wam :Pjestem fanem ff8 :] niewiem czemu mnie sie spodobala ta czesc ale jest super :P

Nick + Squall
Imie + Mateusz
Znak zodiaku + Wodnik ;p

Zainteresowania : olalal .... Bylo by wymieniac do jutra wymienie te najwazniejsze :P . Pilka nozna , siatka , muzyka, ping-pong(lol), Lubie tez czasami poplywac ;p
Kalina

Post autor: Kalina »

Hm, no tak... "czytaczem" Krypty i jego jestem od niepamiętnych czasów XD (dobra, zaraz takie tam niepamiętne... w każdym razie dobrych kilka lat). Ale dopiero teraz na forum się zapisałam, bo gra mnie pokonała i trzeba szukać pomocy ;) każdy pretekst dobry... W każdym razie witam.
Nick: taki sam jak moje imię, co się będę wysilać, wystarczająco oryginalne...
Wiek: 18,5
Ulubione gry: Szeroki zakres: od Finali począwszy, przez Residenty i na King of Fighters skończywszy.
Muzyka: Wszystko co wpada w ucho, z rockiem, alternative i industrialem na czele
Zaliczone Finale: 6-10
MaStER

Post autor: MaStER »

Hmm... ja podobnie dużo czytałem poradniki "Krypty", przeszedłem Final'e od 1 po 10,lubie Resident'y(4 jest boska) no i Metal Gear Solid(wszystkie części) Tekken'em też niepogardze:D
KaiserX

Post autor: KaiserX »

jestem Konrad mam 15 lat mieszkam w Łodzi (miasto)
lubie strzelanki (Jak 3) i RPG takie jak FF czy BoF
ciągle szukam dziewczyny ale jestem nieśmialy i chyba nigdy nie bede mial dziewczyny :(
Van Falen

Post autor: Van Falen »

Na imię mam Maciek, mam 11 lat i jestem fanem Final'a od 6 roku życia.Zdążyłem go przejść jakieś 43 razy.Chciałbym poprawić swoje pierwsze błędy na forum i zapoznać się z user'ami.Przy okazji witam wszystkich :D
Seul

Post autor: Seul »

Mam na imię Ola.
Pochodzę z Kwidzyna i tu również mieszkam. To mieścina na Pomorzu, niespełna 40 tys. mieszkańców. Od jesieni jednak więcej będę przebywać w Trójmieście, z czego się poniekąd trochę cieszę.
Urodziłam się 15 kwietnia, jestem więc zodiakalnym Baranem.
Oczu para, raczej duże, z koloru zielone.
Jestem indywidualistką.
serek

Post autor: serek »

Heja jestem serek mam 17 lat kiedys tu zagladalem ale konto przepadlo widac dawno mnie tu nie bylo :) zainteresowania to tibia i ptaszniki mam nadzieje ze szybko wam sie nie znudze ani wy mi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”