Vis a vis - wasze (foto)mordki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Krakers pokaż najważniejsze rzeczy na tej karcie, a nie swoje zdjęcie :P To będzie bardziej korzystne ;) A tak na serio: znowu brawa za odwagę :)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Krakers pisze:No to macie kolejne moje, może ktoś nowy by dał na dłużej niż 5 minut.
KOLEJNE
Krakers dostaje medal za odwagę, choć z taką interesującą fotką nie potrzeba jej aż tak dużo.. ^^ jakby tak sobie przejrzeć topic od początku, to uzbiera się spory album z Twoimi zdjęciami XD
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Erelen - bez tych rąk i będzie w porządku :D Ładne....biurko XD (bo nic więcej nie widac :lol:)
Krakers - następne odważne, interesujące zdjęcie XD Naprawdę uzbierał by się niezły album.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Erelen trochę więcej pokazałeś :] Nareszcie :] Widać, że też lubisz niebieski XD
Krakers spoko zdjęcie ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Erelen_Galakar pisze:No to proszę, oto moje zdjęcie:
Wyglądasz jakby ktoś Ciebie miał zamiar porwać tam :D.Ładna kolekcja płytek i fryz jest cool also.
Cid

Post autor: Cid »

Ok, dosyć długo tu już jestem i zdecydowałem się w końcu wyjść (trochę) z cienia, więc dostąpicie zaszczytu (?) zobaczenia mnie. =]
Obrazek
Oto moja klasa na wycieczce w Beskid Żywiecki. Jestem wśród nich. Powodzenia! =]

btw: fajna koszulka, Erelen. ;)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Cid pisze:Oto moja klasa na wycieczce w Beskid Żywiecki. Jestem wśród nich. Powodzenia! =]
Jesteś tym gościem po lewej od tego w koszulce "naja".
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Cid pisze:Oto moja klasa na wycieczce w Beskid Żywiecki. Jestem wśród nich. Powodzenia! =]

A Ty jesteś klientem w koszulce NIKE mam racje?

Anyway: ładne dziewczyny masz w klasie... :wink:

Anyway ver 2.0: Muszę dorwać moje zdjęcia na kompie zioma! Grrrr.... :evil:
Cid

Post autor: Cid »

Póki co, nie potwierdzę, ale też nie zaprzeczę żadnej odpowiedzi. Będę stał w cieniu i się uśmiechał. :]
BeeBBo pisze:Anyway: ładne dziewczyny masz w klasie...
Dzięki. Też tak sądzę. ;)
Wiesz, właściwie to mam duże szczęście, bo trafiłem do bardzo dobrej klasy. Dużo zdolnych i inteligentnych osób, nie ma kretynów, wszyscy uczą się przynajmniej dobrze. Byliśmy w tym roku najlepszą pierwszą klasą w liceum i 2 w szkole pod względem średniej. Dumą mnie napawa ta myśl. =]

Do dwóch postów poniżej: To ja też przepraszam za ten drobny offtop.
Ostatnio zmieniony śr 13 lip, 2005 23:19 przez Cid, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Cid pisze:Póki co, nie potwierdzę, ale też nie zaprzeczę żadnej odpowiedzi.
Coś w tym jest :D.
Cid pisze:Wiesz, właściwie to mam duże szczęście, bo trafiłem do bardzo dobrej klasy. Dużo zdolnych i inteligentnych osób, nie ma kretynów, wszyscy uczą się przynajmniej dobrze. Byliśmy w tym roku najlepszą pierwszą klasą w liceum i 2 w szkole pod względem średniej. Dumą mnie napawa ta myśl. =]
To ja miałem odwrotność i to jeszcze tuning był.Tylko kilka inteligentnych,są kretyni,wszyscy się...nie uczą.A my byliśmy w przeciągu 50 lat najgorszą klasą w historii szkoły.Samozniszczeniem mnie napawa ta myśl.Przepraszam za off-a.
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Nienormalny_PS2 pisze:Przepraszam za off-a.

Ja tez góry przeproszę

Nienormalny_PS2 pisze:A my byliśmy w przeciągu 50 lat najgorszą klasą w historii szkoły.
RESPECT MAN!!!!!

Ja miałem pecha bo od podstawówki do liceum zawsze byłem w najgorszej klasie...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Erelen_Galakar pisze:No to proszę, oto moje zdjęcie:
ja nie rozumiem po co w ogole sobie robic takie zdjecia na ktorych nic nie widac ;]

Cid pisze:Oto moja klasa na wycieczce w Beskid Żywiecki. Jestem wśród nich. Powodzenia! =]
gosciu na pierwsyzm planie da rox :D < heh a to bedzie Cid :D :) >

< ja tez zawsze..doslownie,zawsze chodzilam do najgorszej i zawsze to byla B :roll: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Garnet pisze:ja nie rozumiem po co w ogole sobie robic takie zdjecia na ktorych nic nie widac ;]
Po to, żeby mieć co do FotoFuna wstawić :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Heh, ja mam tego pecha że do najlepszej chodzę :lol:
glamorous vamp
Jerrus

Post autor: Jerrus »

to ja i moi przyjaciele :D
aaaaj
nastepne :>
:P

A to ja


sory za słaba jakosc zdjec ale byly robione telfonem :] bo na tych robionych aparatem zwykłym co mam, nie ma takich śmiesznych mord :] ale beda pod koniec miesiąca może :) wiecie, sa wakacje... :>

jak chcecie wiecej to powiedzcie :D
Ostatnio zmieniony czw 14 lip, 2005 16:44 przez Jerrus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”