Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Zimo

Post autor: Zimo »

Od tylu miesięcy zaglądam na stronę i forum, czas się w końcu przedstawić...

Nick: Zimo.
Imię: Paweł.

Uczący się na kierunku Technik Elektronik, w pięknym (:P) mieście Gdańsk...

Zainteresowania: Anime. Bawienie się w twórcę :P czy to przez programy do tworzenia gier, czy przez pisanie opowiadań, czy PRGowanie na forach ;-)

Zagorzały przeciwnik alkoholu, tytoniu i innych używek....
No i chyba wam wystarczy.
A i jeszcze jedno: Rumowe cukierki to najlepsze cukierki :D
Thorn

Post autor: Thorn »

Dzień dobry!
Nowy na forum, nie zamierzający dużo pisać. Zarejestrowany głównie po to. żeby mieć kontakt z adminami i Panią Redaktor Naczelną Krypty w najbliższym czasie, co by - o ile pójdzie dobrze - wesprzeć ich paroma tekstami
(wszystko jednak zależy od stanu mojego palca dużego vel kciuka, który aktualnie jest w tragicznym stanie i szlag mnie pospolity trafia, gdy muszę nim po klawiaturze manewrować).

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

witam. myślę że najlepiej na początek sie będzie przedstawić:
Mama dała mi na imie Krzysztof (podobno w wolnym tłumaczeniu oznacza to "niosący Chrystusa" (sic!))mam prawie 24 lata i studiuje sobie 4 rok filozofii w Krakowie. zainteresowania..hmmm..troche tego jest: po primo muzyka-slucham muzyki DOBREJ w każdym nurcie znajde cos dobrego ale najbardziej trafia do mnie grunge,punk oraz muzyka symfoniczna. najwieksza miłość to alice in chains i pink floyd. o tym że lubie ff chyba nie musze pisac,nie chwalac sie rozpracowalem wszystkie (od 1) czesci na 100% i kazda dostarczyla mi wiele godzin cudownej zabawy.ulubiona czesc...trudno orzec ale chyba 7 (jakze oryginalnie).lubie dobre ksiazki (tolkien,k.dick,huxley,gaiman,campbell) i filmy (fincher,tarantino) ludzie mówia ze mam talent plastyczny wiec czasem sie "produkuje",gram juz od 10 lat w papierowe rpg (obecnie d&d planescape). najbardziej lubie sie jednak dobrze zabawic zwiedzajac krakowskie knajpy. i uwaga dla płci pieknej-moze trudno w to uwierzyc ale nie mam partnerki wiec wszystkie zainteresowane dziewczyny-piszcie ;) pozdrawiam.bardzo dobra strona.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
yunn

Post autor: yunn »

witajcie dopiero teraz zauważyłam, że tu jest te też forum...więc jestem ^^
ach dziś spotkała mnie niespodzianka w postaci FFVI więc mam co robić w ciągu najbliższych dni
tak tak final fantasy to moja mała obsesja wspólnie z silent hill ^^'
pozdrawiam
AXXONNN

Post autor: AXXONNN »

kiedyź tutaj bylem potem poszlem na 4um pyschiatry a teras wracam na krypte. jestem fanem serji lego bionicle. hetnie poznam innych fanuw bionicle i powymieniam sie uwagami. odwiueccie tesz forum o bionicle - mam w profilu. Bionicle rzondzi!
Final Cloud

Post autor: Final Cloud »

Witam!
Mój nick to Final Cloud, mieszkam w łomży i mam 16 lat ;]
Na krypte zaglądam od bardzo dawna. Tak na prawdę to tutaj tak jakby zaczęła się moaj przygoda z forami internetowymi.
Czytając wasze recenzje itp, natknąłem się na button The Future Fantasy. Siedziałęm tam z rok na forum póki nie upadło. Od TFF nabrałem weny na stworzenie własnego forum/strony i udało się :). Dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować (mając trochę wolnego czasu) na waszym forum.
Krypta 4ever!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Final Cloud pisze:Na krypte zaglądam od bardzo dawna
A od jakiego czasu okradasz mnie z moich tekstów (FF6, FF7) i przywłaszczasz sobie inne materiały z Krypty? Jestem baaardzo ciekawa, prokurator też będzie :)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Final Cloud

Post autor: Final Cloud »

Tak, było jedno głupie wydarzenie u mnie. A mianowicie nasz były moderator kradł wasze teksty (FFVII) i pisał że to jego. Jak zobaczyłem te teksty skojarzyłem je (głównie ze screenów) i kazałem je zmienić od razu inaczej artykuły zostaną usunięte. Z tego co wiem i czytałem to został zmienione, chyba że czegoś nie dopatrzyłem to proszę mi je przytoczyć to artykuły zostaną bezzwłocznie usunięte.
Trzeba też przyznać że na podstawie artykułów (na podstawie, nie ściąganie) zostały napisane niektóre artykuły u nas. Na prawdę nie miałem zamiaru niczego ściągać. Czy można jakoś się z Tobą skontaktować w tej sprawie?
:(
Ostatnio zmieniony sob 08 mar, 2008 01:30 przez Final Cloud, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

odbierz maila, który wysłałam 3 godziny temu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
vorador

Post autor: vorador »

A ja dołączyłem niedawno Wiktor jestem ale dla was pewnie zawsze będę tylko skrawkiem na monitorze więc to bez znaczenia. Wskakuje piszę na to co zobaczę i zawsze dodaję coś od siebie.
Asertis

Post autor: Asertis »

Witam wszystkich fanów i maniaków FF! :D
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że owa strona, która założyła to jakże owocne forum, nie raz ratowała mnie z opresji. Z pewnością nie jestem tu wyjątkiem, jednak warto wspomnieć o tym, że kolejna osoba jest Wam dozgonnie wdzięczna, prawda? :wink:
Poza wielokrotnym molestowaniu konsoli w celu pogoni za srebrnowłosym koxem-przystojniakiem i czymś, co przypomina mi wielkiego małża, interesuję się również (a to niespodzianka) mangą i anime, tworzeniem opowiadań w klimatach rpg, samym rpg (sesje, sesje, sesje), amatorskim rysowaniem, podziwianiem cudzej grafiki, wizażem i (tutaj kolejna niespodzianka) muzyką. Interesowanie się muzyką nie polega na słuchaniu jej, gdyż to robi każdy, ale próby tworzenia czegoś, co w przyszłości może okazać się wielkim hitem na Vivie! Muhahaha! Szacunek wzbudzają we mnie ludzie, którzy prezentują sobą coś wyjątkowego i odważnego. Nie wiem czy można nazwać każdego z nich przedstawicielem jakiejś subkultury, ale z pewnością takich typów (np. Jeffree Star) nie spotyka się codziennie na ulicy.
Sama o sobie śmiem tylko stwierdzić, iż jestem zbyt nerwowa, a w mojej głowie króluje chaos, co może być niekiedy widoczne.
Na początek tyle wystarczy. Służę kontaktem. ;)
Chemical Sphere

Post autor: Chemical Sphere »

Heya!
Mam na imię Damian i mieszkam w Gdyni. Już od kilku miesięcy śledzę poczynania strony i forum krypty (głównie w poszukiwaniu nowych wiadomości o FFVII ofkoz :), do rejestracji przyczynili się w dużej mierze rodzice - wcześniej jednak wybili mi ten pomysł z głowy stwierdzeniem, że dostaję karę z powodu.. zbliżających się wielkimi krokami testów gimnazjalnych. Teraz na szczęście dali mi tydzień wolnego i od 14 do 24 kwietnia znowu będą nakłaniać do nauki.. ja oczywiście wiem jak ten wolny tydzień wykorzystać :P
Interesuje się głównie grami (1. jRGP, 2. strategie, 3. strzelaniny etc.), w wolnych chwilach zawsze lubię powracać do takich tytułów jak: Final Fantasy VII, Xenogears, Suikoden 2, Chrono Trigger/ Cross.. w drugiej kolejności staję się maniakiem m&a (DB); (Island, DB, Battle Angel Alita, Hellsing).
TRUE OTAKU DESU

Post autor: TRUE OTAKU DESU »

witam siema

Mam na imię rafał, z nickami różnie, ale dla znajomych scuff/scuffle.. kończę 19-stkę w wakacje. Mieszkam sobie w okolicach krk, uczę sie czasem, ale ogólnie jestem leniwy jak diabli.
Wyglądam zupełnie tak, jak na mojej focie w awatarze, wiec nie będę sie rozpisywał w tym temacie.
Co tam jeszcze... No, przede wszystkim lubię gry, kocham różne gadżety do konsoli/komputera/komórki/wszystkiego innego, dobre anime, muzykę (sex pistols, the analogs, dead kennedys i inne hardkory/panki?? osty z gier tez!). Nawet czasem wybiorę sie do kina (czyli mininova-> wygodny fotel-> zasuwam żaluzje), ostatnio bylem np na filmach Kurosawy i po raz 666 obejrzałem "Pi" i "Requiem for a dream".

Gdybym nie lubił FF to pewnie bym sie tu nie rejestrował, wiec tak, lubię FF! W ogóle lubię jRPG, ale szczególną sympatia darze Square. W ich gry zawsze mi sie najlepiej grało :roll:

Lubie pisać, czasem nawet za dużo.. przynajmniej tak mi powtarzała polonistka w liceum ._.; Poznawać nowych ludzi (japanguide to dobre miejsce, szkoda ze z 15osob które do mnie napisały, 1 była z Japonii... w dodatku male...). Poza tym lubię jak wszyscy, żartowac pic, palić, oglądać hentajce i takie tam!

Czego nie lubię? Głupich pytań, błędów ortograficznych (nie chodzi mi o żadne literówki ale o 2 błędy na zdanie.... o tak, tego najbardziej...), chłopców w obcisłych koszulkach z techno na pól tramwaju z mp3 (<_<;)... No... jeszcze kilka rzeczy mnie mocno irytuje, ale nie są warte uwagi!

k-ff czytam od 2000 =]! Ale jakoś nigdy nie miałem chęci sie zarejestrować na forum.
Wakacje sie zbliżają, liczę ze znajdzie sie ktoś kto pogra ze mną w parku na NDS`ie w jakieś multi, albo może nawet console night z większą liczba ludzi ;)

Tyle,pa!
Klawik
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: wt 06 maja, 2008 11:40

Post autor: Klawik »

Witam.

Myślę że jednak sporo tutaj zagoszczę, więc wypadało by się przedstawić...

Mam na imię Paweł, jednak wszyscy mówią do mnie Klawik (nawet nauczyciele w LO tak na mnie wołali), interesuje się elektroniką (hobby... naprawiam telefony, komputery, konsole, telewizory itp.), do niedawna grałem na gitarze basowej. Jednak aktualnie zaprzestałem na rzecz grania w FF:) Studiuje zaocznie Informatyczne systemy zarządzania, a pracuje jako ekonomista w firmie zdzierającej z was pieniążki za używanie komputerków i wielu innych sprzętów pobierających prąd elektryczny :P (wiem... przepraszam...). z Final Fantasy spotkałem się za sprawą kolegi w 1999 roku, od tamtej pory stałem się fanem serii, Odwiecznym dylematem dla mnie jest określenie która z części Final Fantasy jest najlepsza... Jeśli kiedyś znajdę odpowiedź na to pytanie... kiedyś:) To odpowiem:) mam nadzieje że ta część jeszcze nie powstała:) Final Fantasy to powód dla którego kupiłem PS2, oraz pewnie kupie PS3 ;) A jak będzie to PS4:) Bo dla tej sagi warto:)
Inside My shell I wait and bleed...
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Imię : Jakub
Wiek : 16
Zainteresowania : Anime, Manga, Drama (ogólnie to mam bzika na punkcie Japonii), graniem na mojej czarnuli w Final Fantasy, Kingdom Hearts i wszelakie inne gry byle by były
Japońskie :twisted: (wyjątkiem jest seria CoD)
Co lubię: ślęczenie przy grach, leniuchowanie, porządek ( a to przez moją mamę która od małego poganiała mnie miotłą abym sprzątał pokój :lol: ) oglądać programy kulinarne
Czego nie cierpię: Cwaniactwa, fałszywych ludzi, brudu (wiecie już czemu), chwil kiedy jestem odizolowany od konsolki i anime, szkoły.

To chyba wszystko ;)
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”