Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

k4jz3r

Post autor: k4jz3r »

Imię : Łukasz
Miasto : Kraków
Student UJ

Serię ff zacząłem od ff7 potem 8, x, x-2, XII, uwielbiam również front mission, tekkena, mgs i gran turismo, wlasnie dla tych gier planuję na święta kupić sobie ps2, narazie gram na pożyczonym. To tyle, dziękuje za miłe przywitanie :)
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Czas na mnie .

Imię : Sebastian
Nick : Syriusz15 , Prince of Darkness
Miasto : Żyrardów
Zawód : Uczę się obecnie w XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie
Lubię : Final Fantasy, epokę napoleońską , gry strategiczne (Starcraft , Warhammer , Warcraft ) , dobrą książkę , muzykę rockową i metalową (większość odmian rocka i metalu ) , gry RPG , Dragon Balla .
Nie lubię : chamstwa , przedmiotów ścisłych , nudy , gejów , psa mojego brata , muzyki pop , ludzi nie mających własnego zdania , totalnego braku ortografii i łażenia po sklepach .

O mnie :
Serią Final Fantasy zainteresował mnie kolega Ville . Pierwszą częścią , w którą grałem był Final Fantasy X . Pamiętam , że na początku specjalnie pausowałem dialogi i siedziałem ze słownikiem w ręku , żeby móc rozumieć o co chodzi w rozmowach . Na forum to trafiłem przypadkiem , szukałem pomysłu jak wygrać z tym bossem , którego wypuszcza na nas Brother ( nie używałem sphere gridu ) . To tyle o mnie . Wszelkiej pytania proszę kierować na moje gg : 9116449 lub telefon : 603518478
Dziękuję za uwagę :D
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Heavely

Post autor: Heavely »

Nick: Heavely
Imię: Nikodem
Znak Zodiaku : Waga
Zainteresowania: Gry,FIlmy i książki z grupy Fantasy i Since Fiction
Ulubione Gry: Final Fantasy(VII-X-2),LineageII(Online),Star Wars (KOTOR2,Empire at War i itp),Crasch Bandicot (Wszystkie Części) Red Dragon(Online)
Muzyka: Techno,Muzyka Klasyczna :P

Początek Zabawy z FF : No wiec pierwszą częscia była VII mój kolega mnie namówił żebym sie z nim wymienil na tydzień za Dino Crisis 2 .Zgodziłem sie .I od tego sie zaczeło jak przeszlem gre postanowiłem ja przejśc jeszcze kilka razy .Potem zaczolem szukac innych cześci aż teraz dotarłem do FF X-2 :D
Ostatnio zmieniony pt 29 gru, 2006 20:11 przez Heavely, łącznie zmieniany 1 raz.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Nick : UNOisMAD , UNO ew UNOisMASTER ale to rzadkość
Imie : Michał
Miasto : Częstochowa
Szkoła : Gim nr 16 im. Bolesława Chrobrego
Wiek : 14
Muzyka : Punk Rock ( www.last.fm/user/UNOisMAD )
Gry : Byly Crashe , były MGS , były Tekkeny , były Baldurs Gate , ICW , Morrek , Harves Moon : Back to Nature (Gra Roksi) , no duzo tego było...a teraz jest FF w sumie aktualnie X

Początki z FF : To było dosyć niedawno (początki tego roku bodajrze) , przeszukując neta szukałem jakiejs gry na mojego szaraka (stare ale jare) przypomnialo mi sie ze istnieje znana gra zwana Final Fantasy , ze sklepie wymienilem jakas stara gre na psx na nowusienkiego FF VII , z poczatku bylem w lekkim szkolu poniewaz ... GŁOWNY BOHATER NIE MA DLONI !! :shock: ... dopiero pozniej sie kaplem ze to poprostu lekkie braki w grafice (nie czepiam sie bo wiem z ktorego roku gra) . Pierwsze 2 godziny gry grałem z ciekawości...reszte 108 godzin to z nałogu xD
Inok

Post autor: Inok »

elo elo trzy pięć zero.
X da best. o mnie? typowy fangirl.
szczuru

Post autor: szczuru »

Nick: szczuru/szczuru_pasja
Wiek: 18
Skąd: Łódź
Gry: Ogólnie wszystko poza piłką nożną i RPG'ami (i tu zonk bo kocham serie FF, jeśli chodzi o RPG to tylko w nie gram)
Muzyka: Wszystko poza Ich Troje i muzyka poważną
Szkoła: XXVIII LO w Łodzi (już niedługo)
Praca: Centrum Manufaktura -> Geant (Teraz to nazywa się Real a od Marca "Walmarket")
Znak zodiaku: Strzelec
Zainteresowania: Elektronika, Motoryzacja, Anime
O Sobie: Starzy userzy krypty (jeszcze za czasów jej pierwszej odsłony) mogą mnie pamiętać :P A tak ogólnie to jestem mało wylewny więc nic więcej nie napisze :)
Fayma

Post autor: Fayma »

Nazywam sie Agnieszka i trafilam tu zupelnie przypadkowo. Byc moze nie jestem jakas tam fanatyczna wielbicielka serii FF, ale Tacticsa i XII darze wielka sympatia, dlatego mozliwe, ze zagoszcze tu na dluzej. Poza jRPG interesuje sie manga i anime (w szczegolnosci dzielami pan z CLAMPa), mitologia skandynawska, troszke literatura fantasy. Jestem studentka drugiego roku sinologii. Milo mi wszystkich poznac.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

The time has come jak to mówią... ja troszeczkę od tyłu, bo w sumie już coś tam na forum pisałem... ale tu się jeszcze nie przedstawiłem (nie bijcie!!!!). Także już to robię;)


Moją chyba najciekaszą cechą jest imię, bo brzmi ono Kajetan:) Takie całkiem pospolite... mieszkam sobie w metropolii zwanej Węglińcem. Mam 17 jesieni (a co... wszyscy mówią że mają x lat- trzeba być oryginalnym;) ). Co jeszcze... mam psa... mój ulubiony kolor to czarny z odcieniem przeźroczystego... a tak serio- ulubione gry to oczywiście FF, Ace Combat, Gran Turismo, Wipeout-y, PES...ogólnie sporo gram;) Nawet słucham muzyki (ot, oryginalny jestem)- ogólnie to rock, trance, hh. OST-y z gier i filmów przemilczę, bo to sprawa jasna. I to by było tyle...


GGY: I będę miał niebawem warninga, jak nie przestane dublować tematów.
Ostatnio zmieniony ndz 21 sty, 2007 21:55 przez kay350, łącznie zmieniany 1 raz.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Leo

Post autor: Leo »

Oyaho! Mam na imie Mateusz. Oto mój 2 post tu na forum. Jeżeli macie jakieś pytania dt mnie, nie krępujcie się. :razz:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Leo pisze:Oyaho!
-_-''

Biorąc pod uwagę czas, powinieneś powiedzieć kombanwa. Poza tym jakbyś poczytał temat, wiedziałbyś, ze tu nie chodzi o to, żeby ludzie o ciebie pytali, tylko, żebyś się wysilił i sam coś konkretnego napisał. No i radzę poczytać regulamin nim napiszesz coś więcej o ściąganiu.
Leo

Post autor: Leo »

Go Go Yubari, Sorka...śpieszyło mi się do napisania tego co chciałem wyrazić ale już zmieniłem. Jeszcze raz sorka. Więc mam na imie Mateusz. Niedawno obejrzałem FF VII: AC i się poprostu zakochałem w nim. Mieszkam w Gdańsku, to województwo pomorskie, jak by ktoś nie wiedział :P Jestem fanem Mangi i Anime. Obecnie uczęszczam do gimnazjum, ale to już niedługo się zmieni. Mam niskopodłogowca-czytaj jamnik- dąrze do udoskonalenia umysłu aby mieć pełną kontrole nad ciałem. W przyszłości chce być informatykiem i pracować w Japonii. Podobno jestem inteligentny, ale większość moich błędów wynika z głupoty. Miałem tyle wypadków ze szkoda gadać. Jak bym zaczął o nich pisać to zajeło by ze 4 strony worda, albo i więcej. To chyba tyle.
Do napisania :D
Fafen

Post autor: Fafen »

To ja się lekko przedstawię :wink:

Imię: Michał
Wiek: 17
Miasto: Poniatowa
Posiadane zwierzęta: Jeden czarny jamnik, suczka (do wczorajszego wieczora miałem dwa jamniki, ale stareńki pies opuścił ten świat ;/)
Ulubiona muzyka: Rap, soundtracki z gier :wink:
Ulubieni muzycy: 2Pac, Nas, Eminem, Yasunori Mitsuda, Nobuo Uematsu
Ulubione filmy: Piraci z Karaibów (obydwie części), 8 mila, seria Star Wars
Ulubieni aktorzy/aktorki: Johnny Depp , Jim Carrey, Kurt Russel, Jessica Alba, Jennifer Aniston
Ulubiona seria gier: Final Fantasy, Grand Theft Auto
Ulubione kolory: Czarny, niebieski, zielony
Ulubiony sport: Koszykówka
Hobby: Granie, spanie, rysowanie, ostatnio tworzę muzykę w FL Studio
Nałogi: Nie piję, nie palę, nie ćpam. Jedynym nałogiem, może być granie :wink:
Lubiane przedmioty w szkole: W-f
Znienawidzone przedmioty szkolne: prawie wszystkie...
Idole: 2Pac, Michael Jordan
Ostatnio zmieniony wt 27 lut, 2007 15:28 przez Fafen, łącznie zmieniany 2 razy.
Harima_Kenji

Post autor: Harima_Kenji »

Pozwolę sobie skopiować wzór przedmówcy (jasny krótki i czytelny :) ) :

Imię: Michał
Data urodzenia: 25.10.1984 r.
miasto: Łódź
Ulubiona muzyka: Metal , rock , OST z anime i jRPG
Ulubieni muzycy: James Hetfield (MetallicA \m/) Cliff burton (R.I.P. :()
Ulubione filmy: "Pluton";"Leon zawodowiec";"Braveheart";"Nikita";"Cienka czerwona linia"
Ulubione gry: FF VII , Chrono cross , Gothic 1i2 , Diablo 2
Hooby: granie na gitarze , "babranie się w kompie" , przytulanie , komiksy , manga & anime , japoński (jako język)
Idol: James Alan Hetfield
Gore_maniac

Post autor: Gore_maniac »

Imię: Piotr
Znak zodiaku: panna
Zainteresowania: śpiew, gitara, sztuka, teatr, rpg, gore i tandetne horrory ;]
Muzyka:Danzig, My Dying Bride, Tiamat, Abigor, NIN, XIII Stoleti i takie tam...
O sobie:
Dziwny długowłosy (tak, kolejny z wielu;p) type grający na gitarze i śpiewający w doom metalowej kapeli (jak narazie raczkującej^^). Ostatnio zajmuję się przeróbką gry "Magiczny Miecz" (jak ktoś grał to wie o co chodzi)
...w sumie tyle... pozdrawiam Was Ludziki :D
simian raticus

Post autor: simian raticus »

Imię: Tajne
Wiek: rocznik 1981
Miasto: Szatańska pieczara
Posiadane zwierzęta: sam jestem prawie zwierzęciem :-)
Ulubiona muzyka: wszystko dosłownie :-) każdy gatunek trawię :-)
Ulubieni muzycy: Dr Huckenbush Dj łysy Dr. Albonista
Ulubione filmy: Martwica mózgu Bad Taste Critters Texas chaibasw Massacre 3 Tremors
Ulubieni aktorzy/aktorki: ekipa z Klanu :-)
Ulubione kolory: kolor alkoholu :-)
Ulubiony sport: Koszykówka
Hobby: zdrowe życie (nie grać nie używać alkoholu i nie palić, mniej pić kawy :-)
Nałogi: nałogu mój nałogu . . . ciągle tkwię w tym barłogu :-)
Lubiane przedmioty w szkole: już się nie uczę :-)
Znienawidzone przedmioty szkolne: (ach człowiek młody był i głupi - żednego przedmiotu nie lubił - teraz mam paskudne braki :-)
Idole: nie mam idola i nigdy nie miałem autorytetu :-)
Sens życia: Iść do piachu bo gry nudzą powoli a palce i refleks wysiadaja :-)
Najlepsza wersja Final Fantasy: Każda część ma coś w sobie i we wszystkie trzeba zagrać
Ulubione żarcie: Golonka, Spagetti, Pizza, Barszcz czerwony, flaczki, gołąbki i dobra zagryska :-) kartoszki smażone :-) heheh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”