Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

<zniose posty z najwiekszymi bykami ort.,ale z gwara..nie -_- ..to tak na przyszlosc-tu piszemy po polskiemu....>

<tak,mam awersje do gwary..i to wielka..>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Final

Post autor: Final »

ksywa:Final
nazwisko:H.......
imię:Damian
znak zodiaku:skorpion
lat:14 (03.11.1992r umarł:00.00.0000[jeszcze nie wiem]
woj.:pomorskie
miasto:Gdynia
muzyka:soundtracki z wszystkich fajnych gierek
najlepsza gra:Suikodeny(głównie to wszystkie)
najlepszy bohater:wszyscy(każdy bohater jest spoko)
zainteresowania:
Mangi i anime:
*Naruto
*Dragon Ball
*One Piece
*Battle angel alita
*wszystkie inne(dosłownie wszystkie dlatego wymieniłem najlepsze)
kontakty:
Lubię poznawać nowych ludzi z nowymi pomysłami(przyjacieli), także czekam na kontak jezeli ktoś ma jakiś kłopot lub czuje się samotny "or" chce poznać mnie z bliżej żeby z kimś pogadać.
gry:
najbardziej to interesuje się Suikodenami, Finalami(czyli jRPGi), ale potem na drugim miejscu są wszyskie inne gatunki(przygodowe,strzelaninki itp.).
moje hobby:
poznawanie całego świata(wszystko co nas otacza, każdy przedmiot)
Ostatnio zmieniony ndz 22 paź, 2006 18:33 przez Final, łącznie zmieniany 1 raz.
R-Chee

Post autor: R-Chee »

Witam.

Nick: R-Chee (czyt. Arczi)
Imię: Arturo

Zainteresowania:

Film: Star Wars (głównie stara trylogia), Władca Pierścieni, Matrix, Armagedon,

Gry: Final Fantasy, Gothic I i II, Starcraft, Worcraft III,

Seriale: LOST, Buffy - postarch Wampirów a swego czasu Z archiwum X i Outer Limits,

Muzyka: Music Instructor, System of a Down, Linkin Park, Gorrilaz, Red Hot Chili Peppers, stary dory Polski Rock, Myslovitz,

Książki: Władca Pierścieni, książki Kinga

Po za tym: studiuje dziennikarstwo, jestem brygadzistą w zakładzie produkcyjnym, a w wolnych chwilach pisuje opowiadania (stąd myślę o kupnie laptopa, który przyda mi się także przy pisaniu pracy licencjackiej).

To tylę. Pzdr.
SMierc

Post autor: SMierc »

Nick:SMierc
Imie:Jacek
Miasto:ZGieRz
Woj.:Łódzkie
Urodzony:24 Listopad 1989
Zainteresowania:
Jedzenie
( Wszystko Co Dobre )
Spanie
( Długo i Twardo )
Muzyka
( Rock,Metal itp )
Manga & Anime
( Naruto,Bleach,Tenjou Tenge,Chrno Crusade,FLCL )
Gry
( jRPG,Bijatyki,Horrory,Survival )
Filmy
( Akcji,Horrory,Gore )
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Jestem już jakiś czas na forum to wypada się przedstawić:
Nick: KAIN
Imie: Tomek
Wiek: 16lat
Zainteresowania:
Ogólnie kultura japońska,
Gry: Final Fantasy i inne jrpg,
Muzyka: różne odmiany rocka,
Ulubione Zespoły: Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters, Nightwish, INXS, Pearl Jam,
Filmy: japońskie kino(w szczególności)
Ulubine Filmy: Azumi, Zatoichi, Ringu, Shutter, Lotr, Matrix
Manga & Anime: (te starsze) Dragon Ball, Saint Seiya, Senkaiden Hoshin Engi
Chyba starczy :)
Tatsuo

Post autor: Tatsuo »

Wygrałeś KAIN
Imię: Krystian
Nick: wiadomo
Wiek: 16 latek
Zainteresowania:
Komputery, Gry komputerowe, Manga itp.
Co lubię:
Ogląda mangę, gra w Finala VII składac komputery (kumpli), KAINA i słuchac Nickelback'a oraz Red Hot Chilli Peppers...
__Franek__

Post autor: __Franek__ »

Witam szanowne forum i oraz tutjeszych użytkowników <niski ukłon...>. Mam nadzieję że nasza współpraca będzie się dobrze układała xP
Aeth

Post autor: Aeth »

Witam :655:

W internecie występuję pod nickiem Aeth, zaś sam fakt mojej rejestracji na forum świadczyć może o moim głębokim zainteresowaniu serią Final Fantasy, zatem tę partię przedstawienia się pozwolę sobie ograniczyć do oznajmienia, iż moimi ulubionymi częściami są VIII oraz X :wink:.
Interesuję się przede wszystkim grami RPG i to jest właściwie większość mojej, można to nazwać, działalności internetowej. Od kilku lat czynnie biorę udział w forumowych grach RPG, co jest moją największą pasją i flagowym hobby, zaś jeśli chodzi o systemy RPG jako takie, to najlepiej czuję się w realiach heroic fantasy, z Dungeons & Dragons i ich Forgotten Realms na czele. Myślę, że reszta spokojnie ujawni się podczas mojej bytności na forum :wink:.

Niniejszym pozdrawiam i z nadzieją spoglądam na przyszłe dyskusje w tematach :655:
Aeth
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

Witam :)

nick:Widac :P
imie:Michał
nazwisko:B...
wiek:10 latek
Gry:jRPG,RPG,MMORPG
Ulubione Zespoły:Night Wish i Linkin Park

Pozdrawiam :)
dany27

Post autor: dany27 »

Widzę, że niektórzy bardzo rozlegle się przedstawili...cóż... ja nie mam wprawy w szczegółowym opisywaniu siebie więc tak tylko w skrócie się przywitam:) żebym w razie czego nie był jakimś "tajemniczym nieznajomym":)...
no to tak:
nick:dany27
Imię: Daniel
Mieszkam: Kłomnice koło Częstochowy
Zainteresowania:
(tutaj więcej napiszę:)...)
Z filmów - z reguły akcja, fantasy, niektóre sience fiction, a horrorów i komedii także sobie nie żałuję - jeśli tylko nie są idiotyczne:)... :)
Ulubione filmy: Equilibrium, Underworld 1 i 2, Doom, Władca Pierścieni (całość -I,II,III), Pulse, FF Advent Children, FF The Spirits Within, Hellsing Ultimate (animowany), Torque, Fast and Furious (wszystkie z tej serii), Pitch Black, Chronicles of Riddick, Silent Hill, Green Street Hooligans, 9 Kompania, Jarhead, Dukes of Hazzard... jeszcze wiele można wymieniać:)...
Pora na gry - strategie, nieważne czy są strategie czasu rzeczywistego czy turowe - jeśli kręcą - gram w nie:), wyścigi samochodowe - zarówno te realistyczne typu Colin McRae jak i bardziej "wybajerzone" jak np. Rollcage Stage II, do tego jakieś ciekawe gierki online też mi życie umilają:)
Ulubione gry: Władca pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, Silkroad Online, Gunz:The Duel, Unreal Tournament (zapalony gracz), Niemal wszystkie Need For Speedy:) a zwłaszcza te nowe:), Heroes I, III i V, Empire Earth II (ale już mi sie znudziło troche), Command & Conquer: Tiberiun Sun i Firestorm, od czasu do czasu coś w stylu Rainbow Six też odpalam:)...
Kolej na "raj dla wyobraźni"-lekturę czytaną mam na myśli:) - otórz trylogia Władcy Pierścieni, Mroczna Wierza Kinga, Buszujący w zborzu, co do książek to mało czytam - nie dlatego że nie lubię - niestety szkoła średnia pozbawia mnie całkowicie czasu na tą przyjemność a na książki jak na złość wiele go potrzeba... w sumie to jedyne książki które czytam z zaciekawieniem to właśnie te z elementami fantastycznymi... Na Hobbicie łezke uroniłem:D:D (pod koniec książki)... Jednak "Stowarzyszenie umarłych poetów" także wiele uczuć we mnie wzbudziło... czytałem z dużym zainteresowaniem...

To chyba wszystkie istotniejsze rzeczy:)...
Witam wszystkich serdecznie:)...

P.S.

Znalazłem to forum i Kryptę - tylko dzięki filmowi Advent Children - gość, który robił napisy - zostawił linka na końcu:)... Dzięki mu za to:) - może to któryś z was?:>... :?:

tak czy innaczej - w gry z serii Final Fantasy nie grałem nigdy... pewnie zapytacie w takim razie co ja tu robie:P...
otórz- bardzo mnie zainteresowała historia całego świata w Final Fantasy - mam na myśli filmy...
Związki między postaciami, historia ich życia, historia tamtego świata... wiem że te wszystkie niedopowiedzenia z filmów - są zawarte w grach - dlatego wbiłem na wasze forum żeby się dokształcić:)... ;)
;) :) :)
CePeN

Post autor: CePeN »

Witam
Na forum dopiero teraz się zarejestrowałem ale czytam je od dawna.
Nick: CePeN - pracuję na stacji paliw ;)
Imię: Michał
Gry: Seria FF oczywiście (dla nich kupiłem play-a 2)
O mnie: nie lubię chamstwa, zakłamania i głupoty. Jeśli ktoś pisze post to niech pisze z sensem. Sam staram się pisać jak najmniej postów (najpierw google a jak nie znajdę to dopiero proszę o pomoc).
Mam nadzieję że będzie się nam dobrze układała się współpraca.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Serdecznie wita was d_r 2.0- nowa, lepsza wersja d_r.
Wersja 2.0:
- nie będzie nabijać postów dla samego nabijania (choć i tak nie ma jak)
- będzie się starać nie wkurzać nikogo
- będzie się starać żyć ze wszystkimi w zgodzie i w atmosferze wzajemnego szacunku
- nie będzie zadawać bardzo trudnych zagadek w quizach które tak podobno denerwują niektórych
- nie będzie się angażować w kłótnie i wzajemne wymiany obelg
- postara się nauczyć śmiać sam z siebie
- zapomina o wszystkich zaszłych w przeszłości sporach i niemiłych wypowiedziach i apeluje do innych userów by podobnie uczynili
- mimo tych wszystkich reform nadal będzie maniakalnie słuchać OWA :P
Mam nadzieję że miło nam się będzie razem żyło na Krypcie
P.S Czy post w tym dziale nabija mi licznik?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

jestem tu juz od jakiegos czasu ale jakos odkladalem to "przedstawiania sie" i w sumie nie wiem dlaczego. oto dane;
imie: postrzegawczy ludzie wiedza. (hint: pulpit)
z kąd i gdzie: mieszkam w Warszawie, pochodze z Torunia ale wychowalem sie w Sapporo na polnocy w Hokkaido. stad moze zamilowanie do tzw subkultury japonskiej. zwlaszcza dlatego, ze bedac szczeniakiem nie stac mnie bylo na te przyjemnosci, to teraz na starosc moge stac sie dziwakiem i pykac w rpg'i do upojenia. (jednak zadko mi sie udaje przejsc cokolwiek do konca, zazwyczaj sie zaczynam nudzic i takie gierki koncza swoj zywiol w kartonie) obecnie mecze sie z .hack//G.U. vol.1 i Romancing Saga 3 (SNES) ale to raczej z ciekawosci, zeby zobaczyc jak wyglada od strony graficznej, systemy, postacie, wstawki... w FF zagralem po raz pierwszy u kolegi, jeszcze w podstawowce i to byla chyba 2 (dwojka). do tej pory pamietam niesamowite wrazenie tej przygody. choc to byly 8bitowe gry, dzialaly na wyobraznie.
filmy i muza to wchlaniam raczej wszystko. muza: ostatnio slucham rozne BGM, czego kiedys robilem zadziej. film: sam pracuje w szołbiznesie filmowym wiec jak juz isc do kina to zeby sie nazrec popcornu a nie na film.
strona (a wlasciwie porzucony blog... kiedys jeszcze wroce) : troche tam jest mowa o grach starych, najczesciej 8bitowych, o pierdolach glownie, no i mozna mnie zobaczyc bo jest fotka. problem w tym ze jest po japonsku.

tyle na dzis. jak bede mial wene to cos dopisze.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Hmm jakoś jestem troche czasu na forum i w dawnej mojej straszliwej przeszłości również istniał ten dział to czas się już przedstawić.
Imię: Daniel
Pochodzenie lol: miasto Leszno którego nie lubie około 70 km od wspaniałego Poznania :grin: , województwo - Wielkopolska
Wiek: 15 lat
Ulubione gry: Final Fantasy, Street Fighter, Fallout, Jedi Outcast, ONI :D, Resident Evil, MGS, seria Legacy of Kain i jeszcze sporo tego

Troszke o mnie:
Serią Final Fantasy interesuje się już od ponad 4 lat. Pierwszą częścią była Final Fantasy VIII, zakochałem sie w tej części samo demo wywołało na mnie ogromne wrażenie i zapragnąłem zagrać w tą gre. Później kolejno FFV, FFVI, FFI i akualnie męcze FFIX. No ale nie tylko mi gry w głowie :). Interesuje sie sportem ogólnie najbardziej kulturystyką, uwielbiam sie samo doskonalić i czuć gdy osiągam wcześniej nie zdobyte granice. Z nauką bywa różnie ale nieraz mam do niej olewacki stosunek co jest oczywiście dużym błędem i nie ma sie czym chwalić. Lubie także dobrą muzyke (ogółem to słucham wszystkiego XD) i anime :). Część pewnie mnie jeszcze pamięta. To tyle o mnie :P
Dexterek

Post autor: Dexterek »

Imię: Rafal
Wiek: 20 lat
Zajęcie: Student ekonomii

W final fantasy gram od części 7 i tak mi sie cala seria spodobala ze gram juz w 12 a FF VII: Dirge of Cerberus narazie leży sobie kolo konsolki. Krypte odkrylem szukając broni dla Rikku z FF X, a że jest to moim zdaniem najlepszy portal o FF to korzystam już tylko z Krypty.

To tyle o mnie
Ostatnio zmieniony śr 13 gru, 2006 18:52 przez Dexterek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”