Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

kilmindaro pisze:Pozato te nowsze pokemany mają badziewny design - pełno kolców i innego badziewia.
Pewnie jeszcze wierteł za mało, amirite?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Nie no, pokemony gold, silver, imo były świetne. Więcej evolucji, devolucji, polucji i deviacji, i w ogóle, jak w nocy ewoluuje to Hitmontop, jak rano to Hitmonchan. I dwa razy więcej questów. A potem można upieprzyć Asha i jego 81 lv.owego Pikachu.

Znaczy, ja anime nie uznaję. Już na pewno nie polskiego dubbingu. Widziałem może ze dwa odcinki pierwszej serii, więc wypowiadam się tylko o grach.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... fox+3.0+PL jeśli kogoś to obchodzi i chce się przyłączyć w pobijaniu rekordu Guinessa.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Przedwczoraj się już dołączyłem. :wink:
No i faja, rzeczywiście, nice, nie powiem...
Ostatnio zmieniony wt 17 cze, 2008 20:47 przez Markfrompoland, łącznie zmieniany 1 raz.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Azalim właśnie to poczynił. Pierwsze spostrzeżenie - chodzi zdecydowanie szybciej, płynniej także tak jakby. Niech tylko piszą szybko wersje plugów na niego nowe...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

O właśnie, a wpiszcie sobie "about:robots" w pasku adresu w FF3 :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Ogłoszenie parafialne - maskotki proszone są o nieczytanie

Post autor: Isia »

Pamiętacie, jak hen,hen... dawno temu niżej podpisana napisała gierkę o detektywie Erelenie? I na masę miłych komentarzy odparła, że nie chce jej się Informa uczyć? No to nieaktualne, bo właśnie się uczy :) i z mozołem namaziała coś tylko odrobinę krypcianego (powinnam dawać punkty za znalezienie wszystkich krypciarzy, nie tylko jednego :) ).
Otóż zapytowywuję - kto chce przetestować to dzieło? Ja już na nim wzrok straciłam, teraz Wasza kolej 8) zgłaszać się tu, jak się uzbiera paru fr..., znaczy, testerów to im przemailuję.
Fiuuuuuuu... gdzie ten enter? :roll:
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Azali zgłaszam się!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Co mi tam, przetestować można XD
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

No, chłopaki, jakieś opinie? Chodzi wszystko? Żółwik Was słucha? Punkty się przyznają? Odzywać się!
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hmm... głupio mówić, ale utknąłem już na samym początku :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Konkrety - co zrobiłeś, a czego nie? W wielu miejscach można iść na górę, spróbuj. Próbuj włazić do wody, gadaj ze wszystkim co napotkasz, zbieraj cały złom, jaki znajdziesz. Dawaj ludziom kokosa :) przeszukuj różne rzeczy, ogólnie rozrabiaj.
I napisz, co Cię zatrzymało.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ok, ta porada starczy ^^" Jako że doświadczenie w takich grach mam cholernie znikome - ogranicza się do Twoich dwóch poprzednich, a były nieco inne - to tego typu objaśnienie starczy :] Dzia :)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Isia pisze:zbieraj cały złom, jaki znajdziesz
Czyli najlepiej używać w każdej lokacji 'take all' XD Czasem można się pośmiać ;) Jak na razie tylko kilkanaście minut pograłem. Tak jak przedpiszący nie mam doświadczenia w tego typu grach, jednakże jakoś się połapałem o co biega. Nie wiem czemu, ale od samego początku jakieś dziwne skojarzenia mam z serialem Lost :) Ogólnie, to gra długa jest? (wiem, że pojęcie względne, ale... ;) ) Dodatkowo, czy czasem niezgodność kierunków do i z jest zamierzona, czy to po prostu wada systemu? Jak dotąd zdobyłem 9 punktów :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

A gdzie są niezgodne? Bo jak są, to wada, ale moja :oops: jestem nieuważna. "take all" próbuje zebrać wszystko, poza obiektami ukrytymi (które to? przykro mi, nie zdradzę :) i tak je odkrywacie - za to są punkty), więc najczęściej wyrzuca komunikat "Fixed in place". Losta nie oglądałam - za nawiązanie (do Monkey Island) można najwyżej uznać Pana z Małpką, a gra długa nie jest: 23 lokacje

Kod: Zaznacz cały

Pełna lista, numery nieważne:
Picturesque palm tree (37) 
Top of the palm tree (39) 
Rocky part of beach (42) 
White peninsula (48) 
Fisherman's spot (62) 
Ancient ruin (68) 
Inside the ruin (73) 
Inventor's hut (76) 
Stilt house veranda (79) 
Inside the stilt hut (83) 
Tropical forest (91) 
Lush forest (93) 
Thick forest (97) 
Down the stream (98) 
Bight (104) 
Northern shore of the stream (110) 
Rising cliff, northern (111) 
Rising cliff, southern (112) 
What remains of an airplane (114) 
Cockpit (117) 
Back of the plane (124) 
Feet of cliff (136) 
Cliff (137) 
, przedmioty nawet nie w każdej, większość przedmiotów da się wykorzystać, a NPCów tylko czworo (nie licząc żółwia :) - właśnie, jak on się sprawuje?). Do zdobycia są 34 punkty za 15 zadań, więc musisz się bardziej postarać :D Pisz, jak znajdziesz błędy, :*
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”