Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Lenneth pisze:Jesteś osobą, która wszystko woli zaplanować, czy też zawsze idziesz na żywioł? Wyobrażasz sobie np. dłuższy wyjazd z kraju z małą walizką i myślą, że 'jakoś to będzie'?
Wole isc na zywia - wiecej emocji
Garnet pisze:czy jak widzisz żebraków to wrzucasz pieniądze? a może nie? sądzisz,że tym ludziom nalezy wspolczuc,czy to tylko ich wyłącznie wina??
nie wrzucam ale szkoda mi ich - bo to przezciez ni dokonca ich wina
Telefony komórkowe - jesteś zawsze na topie (masz kolorowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę cyfrową i odtwarzacz DVD w swoim telefonie) czy wolisz stary, "czarno-biały" telefon, z którego możesz dzwoni, a nawet wysyłać eSeMeSy? A może nie masz telefonu?
Mam telefon srednij klasy tzn. kolorowy wys. aparat i takie rozne malo potrzebne rzeczy. pewnie ze bym chcial lepszy ale tak potem sie zastanowic to po co?? po co wydac 2000 zl na super telefon jak mozna wydac 500 na jakis gorszy.
Q (nie będzie oryginalne Wink ): Twój ulubiony sport?
pilka nozna , biegi , skok w dal i siatkowka
Ireth pisze:Q: tytuł piosenki, która zawsze poprawia ci humor to ...???
"Mars napada" ;)
Q; czy muzka ma wplyw na twoje zycie np. nie mozes sie bez nie uczuc nigdzie nie wyjdziesz z domu bez mp3 itd. -ja znam takich ludzi.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ireth pisze:tytuł piosenki, która zawsze poprawia ci humor to ...???
"If you're happy and you know it clap your hads" :lol:
Kimahri pisze:po co wydac 2000 zl na super telefon jak mozna wydac 500 na jakis gorszy.
U mnie jest raczej: "po co wydawać 500 zł skoro nawet za mniej niż 100zł kupi się coś co jeszcze działa" ;)
Kimahri pisze:Q; czy muzka ma wplyw na twoje zycie np. nie mozes sie bez nie uczuc nigdzie nie wyjdziesz z domu bez mp3 itd. -ja znam takich ludzi.
Gdybym miał odtwarzacza mp3 to raczej bym się bez niego nie ruszał. Jestem już uzależniony od muzyki. Często zamiast grać na PS2 wole przyjść na kompa, bo tutaj gra muzyka ;)

Pytanko: Twoja ulubiona stacja telewizyjna to? No i dlaczego ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

oto jest pytanie XD :wink:
owszem ne moge sie bez niej ruszyc,zawsze mam mp3player albo discmana,ale czesciej to pierwsze,już to z powodu miejszej wielkości:)

nie będe tutaj pisać elaboratu-muzyce mam podporzadkowane prawie cale moje zycie :wink:
Jaco pisze:których pełno na katowickich
jak miło :lol:


Twój bliski krewny (np.rodzic czy rodzeństwo) pragnie poddać się eutanazji...jaka jest Twoja reakcja?

edit

odp na pytanie Jaco
w sumie to nie mam ulubionej...no ale jeśli to Discovery Civilisation :D
dlaczego-bo lubie historie starozytna,a tam czesto nadaja o piramidach :lol:
Ostatnio zmieniony czw 02 mar, 2006 16:32 przez Garnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:grać na PS2 wole przyjść na kompa, bo tutaj gra muzyka n
ja gram na ps2 i slucham muzki z mp3 :)
Pytanko: Twoja ulubiona stacja telewizyjna to? No i dlaczego n
hmmmm. nie mam super duzo kanalow (okolo 20) wiedz duzo nie moge powiedziec lubie jetix(ale dzieciuch ze mnie XD) i czasami discovery sobie poogladam. ogolnie rzadko ogladam telewizje jak juz ogladam to musi cos fajnego leciec.
Q; co robisz w wolny czas. czytasz, grasz, oddajesz sie swoim pasjom??
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ireth pisze:Q: tytuł piosenki, która zawsze poprawia ci humor to ...???
Dan Dan Kokoro Hikareteku z DBGT oraz Kiseki no Umi z ROLW

Kimahri pisze:Q; czy muzka ma wplyw na twoje zycie np. nie mozes sie bez nie uczuc nigdzie nie wyjdziesz z domu bez mp3 itd.
Nie. Ale namiętnie słucham muzyki w samochodzie. Lepiej mi sie wtedy prowadzi.

Jaco pisze:Pytanko: Twoja ulubiona stacja telewizyjna to? No i dlaczego
Animal Planet. Za wszystko. I ostatnio AXN za Zaginionych, The Amazing Race i wiele innych.

Kimahri pisze:Q; co robisz w wolny czas. czytasz, grasz, oddajesz sie swoim pasjom??
Dziś np. spałam. Zwykle pisze opowiadania, czytam, gram, męczę was na forum, oglądam tv, bawię się z Auronem.

PS: Garnet zdawaj pytania ;)

Q: Której "gwizdy" z naszego kraju najbardziej nie lubisz i co byś jej/mu zrobiła gdybys ją spotkał/a na swej drodze. No i za co ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go Go Yubari pisze:Której "gwizdy" z naszego kraju najbardziej nie lubisz i co byś jej/mu zrobiła gdybys ją spotkał/a na swej drodze. No i za co
czy ja wiem...ojca rydza?XD w koncu zna sie na showbiznesie jak nikt inny :lol:
a co bym zrobiła-XD zesłala mhrook :lol: <który chyba i tak nie jest mu potrzebny,bo sam go ma az nadto -_- >
za co-takiego zdemoralizowanego czlowieka już dawno nie było..zreszta.. :roll:
Go Go Yubari pisze:Garnet zdawaj pytania
ależ pytanie było,widocznie niezauważone,więc ponawiam
Twój bliski krewny (np.rodzic czy rodzeństwo) pragnie poddać się eutanazji...jaka jest Twoja reakcja?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:Twój bliski krewny (np.rodzic czy rodzeństwo) pragnie poddać się eutanazji...jaka jest Twoja reakcja?
Szok. Potem bym próbował na wszelkie sposoby wybić to tej osobie z głowy. Nawet gdyby to miało przynieść ulgę w cierpieniu (?), ja nigdy bym się na to nie zgodził. Tak wogóle to uważam, że eutanazja jest dobra. Ale co innego myślimy, gdy to dotyczy kogoś obcego, a co innego gdy to dotyczy naszych bliskich.

pyt. Najbliższa Ci osoba umiera. W testamencie zapisała swoją ostatnią wolę/prośbę w stosunku do Twojej osoby. Zrobił/a byś wszystko, o co by Cię ta osoba poprosiła?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:Cytat:
Twój bliski krewny (np.rodzic czy rodzeństwo) pragnie poddać się eutanazji...jaka jest Twoja reakcja?
Nie wiem. Z moim obecnym nastawieniem do mojej rodziny, to:
matka- szok, nie, nie nie nigdy.
ojciec - szok, ale rób co chcesz, no a potem nie nie nigdy...a może jednak...hmmm
dziadek - szok, ale tutaj bym sie zastanawiała... :/

Nie brac zbyt powaznie. Chwilowy brak checi w stosunku do niektórych członków rodziny...
pyt. Najbliższa Ci osoba umiera. W testamencie zapisała swoją ostatnią wolę/prośbę w stosunku do Twojej osoby. Zrobił/a byś wszystko, o co by Cię ta osoba poprosiła?
Jeszcze zalezy co by to było.

Q: Twoja największa słabość?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

hmm..chyba muzyka...jestem w stanie zrobic prawie wszystko w zamian za mozliwość posluchania nowych piosenek ukochanych zespołów (czy tez zdobycie nieosiagalnych w PL płyt)...a to sie pozniej przelewa na moj gust ubioru i wydaje krocie na ubrania <gorsety?> ...oouuu...


Twoja ulubiona pora roku i dlaczego ta?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lato- z prostego powodu: nie lubię marznąć, wolę już się smażyć (choć się nie opalam XD) Kiedy mi zimno, staję się marudna, a marudzić nie lubię.

Jeździsz na wakacje z zamiarem zwiedzania, czy wypoczynku na leżaku przy basenie? :lol:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

A : bez dwóch zdań zwiedzanie :] uwielbiam wszelkie budowle sakaralne ( w zeszłe lato mogłam się do woli naogladac cerkwii łojojo ^_____^) , zamki, i w ogóle wszytsko co można zobaczyc i gdzie mieszkali ludzie, skansenami też nie pogardze :wink: mogę chodzić do muzeum, na wystawy ( jak byłam w Sanoku to mnie nie mogli oderwac od wystawy Beksińskiego ..a teraz mistrz bedzie w Gdańsku ^_______^ już tylko dwa tygodnie my master :twisted: )

Jak juz gdzies jade to wole nie marnotrawić czasu, poza tym jest tyle ciekawych miejsc, które można odwiedzic, zobaczyć .ahh .....teraz to bym się sama gdzieś wybrała XD


Q: kim chciałeś/aś zostać w dzieciństwie i dlaczego???? < ja chciałam być piosenkarką .... :D ...ale szybko sie okzało ze nie mam talentu XD>
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Kiedy byłem mały chciałem byc podpalaczem, ale tylko dlatego że wszyscy moi kumple chcieli być strażakami. Potem chciałem byc lotnikiem, a jescze później kosmonautą.
No cóz podpalaczem jeszcze moge zostać :)

PTy: Możesz wziąść udział w lokalizacji gry. Jaka była by to gra i za kogo chciał/a byś podkładac głos :?:
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Zawsze chciałam zostać dziennikarką, ale też się szybo przekonałam, że brakuje mi talentu. Anyway, Olejnik dalej moim idolem.
The Sorrow pisze:Możesz wziąść udział w lokalizacji gry. Jaka była by to gra i za kogo chciał/a byś podkładac głos?
Czy ja w ogóle muszę odpowiadać na to pytanie...? :lol:

<- [patrz nick i awatar] :lol: Do Silmerii by mnie mogli wziąć, coś tam przecież powiem po po japońsku. :lol:

A tak bardziej poważnie, to z miłą chęcią zagrałabym wojowniczkę w jakimś RPGu, wszystko jedno, czy bohaterkę, czy postać negatywną.

Pytanie: Co sądzisz o ludziach, którzy zabili kogoś w obornie własnej? [Mówię o kraju takim jak Polska, w którym obowiązuje wiadome prawo.] Powinno się ich jakoś karać, czy jednak uniewinniać?
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ireth pisze:kim chciałeś/aś zostać w dzieciństwie i dlaczego????
Paleontologiem- kiedys lubilem dinoraury :) potem pilotem (teraz tez chcialbym nim byc ale no coz nie moge.....)
Lenneth pisze:Co sądzisz o ludziach, którzy zabili kogoś w obornie własnej?
ja bylbym za uniewinnieniem- przeciez to ktos "zmusil" go zeby tamten go np. zabil pobil. ale w koncu to zabojsto. wiec mysle do 1 roku pozbawienia wolnosci
Q: kto byl twoim idolem w mlodym wieku??
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Marylin Manson XD Serio, wtedy gustowałem się w ostrym metalu (choć nie tylko) Jak tak patrzę na to z perspektywy wieku to chore dziecko byłem XD
Kimahri pisze: kiedys lubilem dinoraury
No! I ja też XD

Q: Jaki typ ludzi sobie cenisz, a jakiego nienawidzisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”