Czy garnet jest aniołkiem? - RESURRECTION XD

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Czy Garnet jest Aniołkiem?

Tak, nasłodszym, najmilszym i w ogóle takie tam ;)
22
23%
NIEE!! To Diabeł wcielony, ona wyjada mózgi pięknym młodzieńcom i pije ich krew :P
10
10%
Tak, jest aniołkiem... Aniołkiem Śmierci }:->
13
14%
Jaki aniołek? Toć to Wapirzyca(HELP)!!
7
7%
Hm... nie wiem(yyy... podpowiedzcie, bo nie wiem :|). Poproszę koło ratunkowe :P
4
4%
Anioł? AA!! Armageddon! Oł noł, łir al gona daj!(by Olek ;))
18
19%
E tam zwykła dziewucha, co robi sobie reklamę :P
5
5%
Lol, Rotfl, wy to się naparwde nudzicie :P
17
18%
 
Liczba głosów: 96

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Garnet pisze:pika,pika u mnie sie maja najlepiej:] chleba i wina nie brakuje..and nothing else maters :lol: <nie wnikajmy w te tajemnicze nocne znikniecia:D>
Nocami znikają jeno prawiczkowie - a i to nieczęsto. Pani Krypty lubi sobie bez pośpiechu swawolić :wink:
(Coat, mogę Ci podesłać potforrne zarassky z mhojegho ghartła i nhosa - chcesz? :lol: Choć nie wiem, czy działają na wampiry - ale kuracja cebulowa i tak trzyma Dziatki nocy z dala od mej śnieżnej szyi :lol: )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Drobne sprostowanie
Isia pisze:Pani Krypty lubi sobie bez pośpiechu swawolić
Pani Krypty jest jedna i na pewno nie jest nią Garnet :D (królowa to jak pospólstwo, jak na zaszczytny tytuł posiadacznki tych włości - tu trzeba boskości ^^)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Isia pisze:(Coat, mogę Ci podesłać potforrne zarassky z mhojegho ghartła i nhosa - chcesz? Choć nie wiem, czy działają na wampiry - ale kuracja cebulowa i tak trzyma Dziatki nocy z dala od mej śnieżnej szyi )
próbowałem już czytania baśni Hansa Christiana Andersena wspak, próbowałem bałamucić jachtem ślimaka, a nawet uczestniczyłem w konsylium ortopedów - nic nie dało rady ... wiesz, co Isia? Podeślij mi te zarassky, może one odpedzą te hordy :D
Sephiria pisze:Pani Krypty jest jedna i na pewno nie jest nią Garnet (królowa to jak pospólstwo, jak na zaszczytny tytuł posiadacznki tych włości - tu trzeba boskości ^^)
ciekawe kogo masz na myśli Sephi? :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coat pisze:no i pompka, teraz już wszyscy wiedzą jak wyglądam :D
bój się,bój :lol:
coat pisze:tak naprawdę to tym potworem jestem ja sam ... wewnątrz mnie mieszka ubercoat, nad którym mam całkowitą władzę, ale żeby było ciekawiej, to próbuję od czasu do czasu przejąć sam nad sobą kontrolę :lol:
czyzby drugi Freud?:]
coat pisze:po przyzwyczajeniu sie można polubić nawet kalmary
tylko czemu nie zdazyles sie przyzwczaic,ze Twoje plany obalenia monarchi sa do niczego?;P
coat pisze:suner aj fink, bikos fajting is maj nejczer end aj łil not giw ap!
łot a bjutiful spich
Isia pisze:Choć nie wiem, czy działają na wampiry - ale kuracja cebulowa i tak trzyma Dziatki nocy z dala od mej śnieżnej szyi :lol: )
skoros taka pewna siebie,to polece Ciebie Nosfiemu :]
Sephiria pisze:Pani Krypty jest jedna i na pewno nie jest nią Garnet :D (królowa to jak pospólstwo, jak na zaszczytny tytuł posiadacznki tych włości - tu trzeba boskości ^^)
no porwnania do pospolstwa nie wybaczem :twisted:
<uwazaj na spagheti,ktore bedziesz jadła u brata :]>
próbowałem już czytania baśni Hansa Christiana Andersena wspak, próbowałem bałamucić jachtem ślimaka, a nawet uczestniczyłem w konsylium ortopedów - nic nie dało rady ... wiesz, co Isia? Podeślij mi te zarassky, może one odpedzą te hordy
złudnego optymizmu nigdy nie za wiele;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

bój się,bój
erm ... to znaczy, że wiesz coś o ewentualnych zamachach na moją personę? :P
Garnet pisze:czyzby drugi Freud?:]
inczej - Freud to drugi coat :D
Garnet pisze:tylko czemu nie zdazyles sie przyzwczaic,ze Twoje plany obalenia monarchi sa do niczego?;P
nie przejmuję się tym, jestem jak ci z brygady powietrznej, którzy chcieli złapać gołębia, ale nigdy im się nie udawało :D ja czerpię przyjemność z samego planowania, a nieudane próby to wisienka na torcie ... ;]
Garnet pisze:łot a bjutiful spich
bjutiful pipol jużli sej in e bjutiful łej
Garnet pisze:złudnego optymizmu nigdy nie za wiele;P
złudny optymizm, to moje 4 imię :>
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go :D
Sephiria pisze:Pani Krypty jest jedna i na pewno nie jest nią Garnet :D (królowa to jak pospólstwo, jak na zaszczytny tytuł posiadacznki tych włości - tu trzeba boskości ^^)
Pani doczesna, Milady - najwyższa kapłanka Twego Mhrocznego ( :lol: ) kultu i fundatorka świątyń, jak również odpowiednio częstych ofiar z ... owoców :lol: .
Ale, jako, że jest królową, głównodowodzącą armii i szefową tajnej policji (The Ghostbusters :wink: ), siejącą lęk i tańczącą na kurchanach wrogów, to ma chyba prawo do zamęczenia jakiegoś ładnego chłopca od czasu do czasu?
coat pisze:Garnet napisała: łot a bjutiful spich
bjutiful pipol jużli sej in e bjutiful łej
Oł jes! Kołt is łonderful ant Garnet is iwen mur łonderful :D
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coat pisze:erm ... to znaczy, że wiesz coś o ewentualnych zamachach na moją personę? :P
tak jakbys nie wiedzial,ze wiem wszystko :D
coat pisze:inczej - Freud to drugi coat :D
ale on byl pierwszy;P
coat pisze:ja czerpię przyjemność z samego planowania, a nieudane próby to wisienka na torcie ... ;]
coz...w koncu kazdy z czegos inego czerpie przyjemnosc:]
coat pisze:złudny optymizm, to moje 4 imię :>
a jakie sa pozostale?XD
Isia pisze:Ale, jako, że jest królową, głównodowodzącą armii i szefową tajnej policji (The Ghostbusters :wink: ), siejącą lęk i tańczącą na kurchanach wrogów, to ma chyba prawo do zamęczenia jakiegoś ładnego chłopca od czasu do czasu?
bez chyba..bez chyba;)
Isia pisze:Oł jes! Kołt is łonderful ant Garnet is iwen mur łonderful :D
ent Isia is da bes ent zo loweli ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Isia pisze:Bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go
Otóż to! widzę, że ten pogląd nie jest ci obcy Isia :D
Isia pisze:tak jakbys nie wiedzial,ze wiem wszystko
skoro wiesz wszystko, co powiedz mi jaką piosenkę teraz śpiewam i czyj plakat mam na ścianie? :>
Garnet pisze:ale on byl pierwszy;P
hmph! ... zobaczmy:
Freud i coat
już na pierwszy rzut oka widać, że oba wyrazy mają podobną ilośc liter. Wystarczy kilka liter wymienić, kilka usunąć i mamy coat! (F na c, r na g a potem na o, e na a, ud na t). A tak w ogóle to jest jak Prus i Głowacki ... ;)
Garnet pisze:coz...w koncu kazdy z czegos inego czerpie przyjemnosc:]
a Queen z czego cieszy się najbardziej? ;]
a jakie sa pozostale?XD
Julio, Ombre i Frank jr. :lol:
Garnet pisze:ent Isia is da bes ent zo loweli ^^
jea, end łi ar soł osom, glorius ent iwen mor inkredibul den spejs itself :)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

coat pisze:
Isia pisze:tak jakbys nie wiedzial,ze wiem wszystko
skoro wiesz wszystko, co powiedz mi jaką piosenkę teraz śpiewam i czyj plakat mam na ścianie? :>
Wiedzenie wszystkiego jest jak Saga - to u nas rodzinne. :wink: Niestety, ja sobie nie radzę z wiedzeniem wszystkiego, ale wiem prawie wszystko, więc ja odpowiem. Nie wiem co śpiewasz, ale plakat na twojej ścianie... chwila... już wiem! To jest twój plakat! :>

Przy okazji pytania w tytule - słyszałem że anioły nie mają płci, więc jak Garnet może być (vice)Panią Krypty? ;P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

No właśnie, Abe nie może....chyba, że... Garnetta nie jest aniołkiem, tylko

Kod: Zaznacz cały

Wampirzyca zgrabnie unika ciosu i zatapia kły w Twojej szyi. Ostatnie, co czujesz, to jej jedwabiste włosy muskające Twój policzek. Witaj w gronie dzieci nocy.....
(naprawdę nikt się nie domyślił jej imienia? :wink: )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coat pisze:skoro wiesz wszystko, co powiedz mi jaką piosenkę teraz śpiewam i czyj plakat mam na ścianie? :>
maroon 5? :lol: czy jakkolwiek im szlo :lol:
..zreszta przyznaj sie,ze masz moj plakat :wink: <joke:]>
coat pisze:a Queen z czego cieszy się najbardziej? ;]
z mozliwosci uzycia mojego pejcza :lol:
Ababeb pisze:Przy okazji pytania w tytule - słyszałem że anioły nie mają płci, więc jak Garnet może być (vice)Panią Krypty? ;P
blad,anioły moga przybierac jakaforme chca;P wiec sobie przybralam forme kobiety i co;P :]

Isia-naprawde nie bedziesz tesknic za Bratem?:) btw bede go traktowac pobłażliwie ;)
<Abe podejdz na tu blizej..a nie stroj fochów w kąciku:]>
kilmindaro pisze:To my, biedne, zwykłe ludki mamy ryzykować? No łej! :P
:] tak,tak bójta się,bójta:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

(naprawdę nikt się nie domyślił jej imienia? )
Helena?
Garnet pisze:maroon 5? czy jakkolwiek im szlo
..zreszta przyznaj sie,ze masz moj plakat <joke:]>
hej! ja już to chyba kiedys pisałem :lol: mam jeszcze plakat village people ... i to nie jeden :lol:
i tak, przyznaję sie ... mam Twój plakat ... domalowałem Tobie wąsik, binokl i malutki czarny kapelusz :D
Garnet pisze:z mozliwosci uzycia mojego pejcza
możesz ... jaśniej? :lol:
blad,anioły moga przybierac jakaforme chca;P wiec sobie przybralam forme kobiety i co;P :]
a możesz zmieniać formę w dowolnej chwili? :razz:
Isia-naprawde nie bedziesz tesknic za Bratem?:) btw bede go traktowac pobłażliwie
<Abe podejdz na tu blizej..a nie stroj fochów w kąciku:]>
ale Garnet ... nie stracę przez to mojej posady stajennego? :lol:
:] tak,tak bójta się,bójta:]
moja droga Queen, lata tyranii się kiedyś skończą! <ale ja mówiłem to już tyle razy i za kazdym razem się myliłem> :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coat pisze:Helena?
czy to ma miec jakis podtekst? :] moj drogi Kosmo? :]
coat pisze:hej! ja już to chyba kiedys pisałem
nie pochwaliles mojej dobrej pamieci :twisted:
coat pisze:i tak, przyznaję sie ... mam Twój plakat ... domalowałem Tobie wąsik, binokl i malutki czarny kapelusz :D
Obrazek
teraz Ci sie chyba juz odechce glupich zabaw na przyszlosc:]
coat pisze:możesz ... jaśniej? :lol:
phi..nie bede sie tu tlumaczycXD moze kiedys wydam swoje pamietniki :D
coat pisze:a możesz zmieniać formę w dowolnej chwili? :razz:
pytanie retoryczne:]
coat pisze:le Garnet ... nie stracę przez to mojej posady stajennego? :lol:
spokojna głowa,dostaniesz jeszcze jednego smoczusia pod opieke XD
przeciez wiem,ze smutno by Ci bylo,nie moglabym Ci tego zrobic moj drogi stajenny:]
coat pisze:moja droga Queen, lata tyranii się kiedyś skończą! <ale ja mówiłem to już tyle razy i za kazdym razem się myliłem> :lol:
i sam sobie przyznales racje...szkoda,ze tak pozno :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Garnet pisze:czy to ma miec jakis podtekst? :] moj drogi Kosmo? :]
eeee ... gdy zwraczasz się do mnie per kosmo, czuję sie jak gazeta cosmo(politan) do której jakaś potrzebująca osoba ma pytanie - "drogi cosmo" i te sprawy :D i żadnych podtekstów i przekazów podprogowych ;]
nie pochwaliles mojej dobrej pamieci
<coat głaszcze dobrą pamieć po głowie> dobra pamieć Garnet, dobra ... </> :lol:
teraz Ci sie chyba juz odechce glupich zabaw na przyszlosc:]
jak to powiedział Andy Anderson ze Świata wg Ludwiczka do śnieznego niedźwiedzia "tu trzeba czegoś więcej, kupo futra" :lol: ... no to sobie nagrabiłem :lol:
phi..nie bede sie tu tlumaczycXD moze kiedys wydam swoje pamietniki
i już ja się postaram, żeby trafiły w moje ręce ... oj ja ciekawski i złoczynny :D
pytanie retoryczne:]
znaczy tak czy że nie? Bo ja się spodziewam wielu odpowiedzi na raz :lol:
Garnet pisze:spokojna głowa,dostaniesz jeszcze jednego smoczusia pod opieke XD
przeciez wiem,ze smutno by Ci bylo,nie moglabym Ci tego zrobic moj drogi stajenny:]
co on dostanie? :> daj mu jaszczurkę albo coś :D
Garnet pisze:i sam sobie przyznales racje...szkoda,ze tak pozno
ale to nie znaczy, że teraz też tak myślę :D a może jak powiem to znowu to tamtym razem będe mial niespodziewanie rację? :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coat pisze:eeee ... gdy zwraczasz się do mnie per kosmo, czuję sie jak gazeta cosmo(politan) do której jakaś potrzebująca osoba ma pytanie - "drogi cosmo" i te sprawy :D i żadnych podtekstów i przekazów podprogowych ;]
a zadnego dreszczyku emocji? :D ..lol..ale sam sobie wybrales:P
coat pisze: <coat głaszcze dobrą pamieć po głowie> dobra pamieć Garnet, dobra ... </> :lol:
<pamiec Garnie raduje sie najmocniej> :517:
coat pisze:jak to powiedział Andy Anderson ze Świata wg Ludwiczka do śnieznego niedźwiedzia "tu trzeba czegoś więcej, kupo futra" :lol: ... no to sobie nagrabiłem :lol:
owszem nagrabiles..nawet zastanawiam sie nad zdjeciem Ci posady i oddaniem jej Boniemu:] <co z tego,ze ebdzie mial 2 razy wiecej roboty :D>
coat pisze:i już ja się postaram, żeby trafiły w moje ręce ... oj ja ciekawski i złoczynny :D
a ile dasz za mozliwosc przeczytania ich?:]
coat pisze:znaczy tak czy że nie? Bo ja się spodziewam wielu odpowiedzi na raz :lol:
spytaj swoje czwarte ja:)
coat pisze:co on dostanie? :> daj mu jaszczurkę albo coś :D
ok,Abe dostanie moje legwniki i ich krewnych pod opieke^^ rozumiem coat,ze udzielisz nowoprzybylemu pewnych instrukcji jak sie zachowywac na dworze:]
ale to nie znaczy, że teraz też tak myślę :D a może jak powiem to znowu to tamtym razem będe mial niespodziewanie rację?
Twoje 'ja' sa iscie niezbadane:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zablokowany

Wróć do „Off Topic”