Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Q: Nagle okazuje się że masz jedną, jedyną - ostatnią konserwę na świecie (przy tym - ostatnią rację zdatnej do spożycia żywności), co robisz?
Żeby było fair... topię w oceanie, albo daję Auronkowi ^^'
kilmindaro pisze: Q: chodzicie na pasterkę?
Nie. Po cholerę?
kilmindaro pisze:Pytanie: Budzisz się nagle i okazuje się, że jesteś przeciwnej płci niż teraz, a ponadto masz boską moc. Co robisz?
Cieszę się, ze sikanie będzie mi zajmowało mniej czasu.


Q: WTF?
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

kilmindaro pisze:jasno dałeś do zrozumienia, że "apokalipsa" w sensie "zagłada" nie istnieje. Co jest nieprawdą. To, że tobie się takie znaczenie nie podoba nie daje ci prawa do zaprzeczenia istnieniu tego znaczenia.
ale i tak miałem więcej racji od Ciebie :P
kilmindaro pisze:Sądzę, że w atmosferze wzajemnego zaufania udało nam się dojść do konsensusu.
:)
Go Go Yubari pisze:Twój ulubiony horror?
Ringu (1, 2 i 0)
Boni pisze:Właśnie masz do wyboru posadę w firmie. Co by to było? Merytoryka, logistyka, finanse, zarządzanie kadrą, a może specjalista od powierzchni płaskich? :lol:
rzucam "szóstką" i patrzę co wypadnie
1 - Merytoryka
2 - Logistyka
3 - Finanse
4 - Zarządzanie
5 - Konserwator
6 - Rzuć jeszcze raz
Gveir pisze:Nagle okazuje się że masz jedną, jedyną - ostatnią konserwę na świecie (przy tym - ostatnią rację zdatnej do spożycia żywności), co robisz?
szukam otwieracza do konserw
Gagarin pisze:chodzicie na pasterkę?
nie
kilmindaro pisze:Budzisz się nagle i okazuje się, że jesteś przeciwnej płci niż teraz, a ponadto masz boską moc. Co robisz?
ee, bawię się piersiami? :lol:

Q: Twój ulubiony polski klasyk filmowy? (mój - Seksmisja)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Quiz-Reaktywacja. :]
Sogetsu pisze:Twój ulubiony polski klasyk filmowy?
"Poszukiwany poszukiwana" Barei rlz, podobnie jak wszystkie pozostałe filmy tego reżysera. Z inszych klasyków... Trylogię Hoffmana mogłabym oglądać w kółko, zwłaszcza "Potop". :]
kilmindaro pisze:Zdarzyło Ci się zobaczyć "coś" w internecie, co wywarło na Tobie tak negatywne wrażenie, że szczerze pragnąłeś/pragnęłaś wymazać to "coś" z pamięci?
Zostało to tak skutecznie wymazane z mojej pamięci, że nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.
kilmindaro pisze:Prace domowe: tak czy nie?
Nie w takiej ilości, jaką zasypywano mnie całe życie. Jestem pedantką, dammit. Znacie to przysłowie: idealne wrogiem dobrego? Ja albo coś robię na 101%, albo wcale... A ponieważ doba ma tylko 24h i nie da się w niej zmieścić sterty idealnie odrobionych prac domowych, najczęściej zbierało mi się na olewanie.
kilmindaro pisze:Lubisz króliki?
^______^
kilmindaro pisze:Budzisz się nagle i okazuje się, że jesteś przeciwnej płci niż teraz, a ponadto masz boską moc. Co robisz?
Wypuszcam boski pierd i używam swej mocy, by wyczarować piwo? Or sth.


Pytanie: Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś - w realu, a nie np. na stronie www.podrozeksztalca.pl? :] Gdzie to było i cóż Cię tak urzekło? :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu pisze:Q: Twój ulubiony polski klasyk filmowy?
Katyń :D A tak poważnie "Zezowate szczęście" ^^v
Lenneth pisze:Pytanie: Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś
Sweeney? Sweeney i Mrs.Lovett? Nie? To nie widziałam :<

Q: Twoja ukochana postać filmowa <i dlaczego właśnie Sweeney Todd? @_@> ?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:Q: chodzicie na pasterkę?
Nie.
kilmindaro pisze:Pytanie: Budzisz się nagle i okazuje się, że jesteś przeciwnej płci niż teraz, a ponadto masz boską moc. Co robisz?
Bawię się piersiami, to oczywiste!
Go Go Yubari pisze:Q: WTF?
Dunno.
Sogetsu pisze:Q: Twój ulubiony polski klasyk filmowy?
Sami Swoi aex equo z Potopem, Panem Wołodyjowskim i Krzyżakami. Nie jestem w stanie wybrać jednego z nich.
Lenneth pisze:Pytanie: Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś - w realu, a nie np. na stronie www.podrozeksztalca.pl? :]
Dwa. Widok w lecie z wzgórza jak stoi sobie niedaleko mego domku. Ciągnąca się kilometrami pradolina Drwęcy, pełna niesamowicie oświetlonych, falujących pól zbóż, do tego wysokie, olbrzymie, letnie chmury na horyzoncie. Wszystko tak lekko po południu, gdzieś tak około czwartej, piątej. Niesamowity widok. A drugi: widok dwóch mórz na raz ze szczytu starożytnej fortecy w Grecji, jeszcze na wycieczce w gimnazjum. Góra na której to stało była bardzo wysoka, u podnóża spore miasto, a po obu stronach całkiem niedaleko - brzegi dwóch mórz. Szczęka na podłożu. Klasztory w Meteorach też były przepiękne, ale tego dnia padało _^_
Go Go Yubari pisze:Q: Twoja ukochana postać filmowa <i dlaczego właśnie Sweeney Todd? @_@> ?
Leon Zawodowiec. Więcej już wyjaśniać nie trzeba...

Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób? (Czasem nawet kilka raz pod rząd -_-" )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gveir pisze:Leon Zawodowiec. Więcej już wyjaśniać nie trzeba...
ARGUMENTY!! :< :< :<
Gveir pisze: Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób? (Czasem nawet kilka raz pod rząd -_-" )
Zabawne, ze o tym wspominasz :| Nie liczę jak często - ale ostatnio jednego dnia: spóźniłem się do roboty, rozchorowałem sie, NIC nie wychodziło mi w pracy, prawie rozwaliłem prezesowi samochód drzwiami magazynu, pokaleczyłem się i jeszcze parę innych rzeczy... :| ogólnie - piątek 13-stego w dzień powszedni... ZUO! >.>'


Q: Na co przeznaczasz wypłate? <procentowo> (jak nie masz - to cicho być! :> )
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób? (Czasem nawet kilka raz pod rząd -_-" )
czasami... kreda się łamie, spóźniam się do roboty, to kompu padnie, to cos stłukę... jak ostatnio przy pizzy, pobrudziłem całą kuchnie, zbiłem talerz i jeszcze się nim pokaleczyłem. Więc i takie dni się zdarzają :P
kwazi pisze:Q: Na co przeznaczasz wypłate? <procentowo>
40% na mieszkanie + opłaty, 20% na jedzenie, 15% na piwo, 10% na paliwo, 5% na coś co zepsuje albo na DVD, 5% na inne pierdy i 5% na Crik Craki

Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
(no u mnie trochę było XD )
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Go Go Yubari pisze:Q: WTF?
Antananarywa.
Sogetsu pisze:Q: Twój ulubiony polski klasyk filmowy? (mój - Seksmisja)
Sami Swoi.
Lenneth pisze:Pytanie: Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś - w realu, a nie np. na stronie www.podrozeksztalca.pl? :] Gdzie to było i cóż Cię tak urzekło? :]
Było już późno, wieczór rozpoczął swe królowanie, gdy ciemne chmury oddzieliły niebo od ziemi. Rozgniewani bogowie postanowili zatopić miasto pod wodą nieustanną nawałnicą deszczu. Nieliczne miejskie drzewa uginały się pod naporem silnego wiatru. Ściana deszczu była tak gęsta, że miasto wyglądało jakby znajdowało się na dnie morza nękanego sztormem, jako że wicher wdzierając się między budynki wprawiał w falowanie całe ściany padających kropel deszczu, które wiły się w labiryncie uliczek niczym jakieś żywe morskie stworzenie, polujące na niczego nie świadomych przechodniów, którzy nie zdążyli jeszcze znaleźć schronienia. Ciężkie krople deszczu ryły bruzdy w błocie. Niektóre gniewnie smagały po twarzy niczym antyczny władca karzący biczem swego niewolnika. Otępiający rumor milionów kropel uderzających o ziemię jasno dawał świadectwo temu, że to nie deszcz padał, nie obrywały się chmury, lecz całe niebo poczęło grzebać ziemię pod swym i gruzami oderwawszy się od niebiańskiego firmamentu. Lecz nie minęło minut kilka, gdy hałas począł milknąć, drzewa poczęły stawiać coraz zacieklejszy opór słabnącemu wichrowi, a woda z niebiańskiej konewki poczęła sączyć się coraz rzadszym strumieniem. Po jakimś czasie nawet słońce zaszczyciło metropolię swą obecnością...
Go Go Yubari pisze:Q: Twoja ukochana postać filmowa
&#175;\(&#186;_o)/&#175;
Tera Patrick?
Gveir pisze:Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób?
Nie ofermo ;p
Gagarin pisze:Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
3. Z czego dwa sam siebie kamieniem. Pozostałe 1 to było pierwszorzędne klepanie po mordzie. Zakończone remisem. Wszystkie trzy odbyły się mniej więcej w tym samym miejscu (różnica ~5 metrów).

Q: Czysta, dobra i nieskorumpowana dyktatura czy zepsuta i skorumpowana demokracja?
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Sogetsu pisze:Twój ulubiony polski klasyk filmowy?
Matka Joanna od Aniołów.
Lenneth pisze:Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś.
to smutne ale nic nie moge sobie przypomnieć...
Go Go Yubari pisze:Twoja ukochana postać filmowa
dziś Bourne XD
kilmindaro pisze:Tera Patrick?
.... koneser...
Gveir pisze:Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób?
Raz na 2, 3 miesiące. wtedy najlepiej skulić się pod kołdrą i przeczekać.
Gagarin pisze:ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
2, z czego 1 to od współlokatora na stdiach. Upiliśmy się trochę i zaczęliśmy się bawić w Fajtklab (przed Łódź Kaliską). Nawet miło to wspominam.
kilmindaro pisze:Czysta, dobra i nieskorumpowana dyktatura czy zepsuta i skorumpowana demokracja?
Zepsuta ale dobra kapusta.

Q: co będziesz robić za 10 lat?
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Lenneth pisze:Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś - w realu, a nie np. na stronie www.podrozeksztalca.pl? :] Gdzie to było i cóż Cię tak urzekło? :]
Pięknych pewnie było parę. Ale taki zapierający dech w piersiach to było kiedy pierwszy raz zobaczyłem góry (nasze Tatry). Pretty Impressive.
Go Go Yubari pisze:Twoja ukochana postać filmowa <i dlaczego właśnie Sweeney Todd? @_@> ?
Kumiko Yamaguchi z filmowej wersji Gokusen^^
Gveir pisze:Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób?
raczej rzadko. jeśli coś mi nie wychodzi to raczej przez moje zaniedbanie.
Gagarin pisze:ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
trudno powiedzieć czy to było konkretnie czy nie. 2 razy poważniej się biłem w podstawówce (trudno nawet rozstrzygnąć kto wygrał - pierwsza walka była do upadłego po obydwu stronach a druga... cóż, to nie był mój dzień^^ ) i raz zacząłem obrywać na sztachetobraniu w remizie (2 na jednego :/ na szczęście przyszedł ratunek)
kilmindaro pisze:Czysta, dobra i nieskorumpowana dyktatura
nie wierzę w coś takiego
kilmindaro pisze:czy zepsuta i skorumpowana demokracja?
jakoś się żyje?
Schrödinger pisze:co będziesz robić za 10 lat?
będę obiektem mokrych marzeń japońskich licealistek XD :lol:

powaga: zamierzam spełnić swoje marzenie o wyjeździe do Nihonlandii, przynajmniej na kilka lat. jak na razie wszystko idzie w tym kierunku. jeśli nic nie zawalę to za 10 lat będę tam uczył języków.

Q: Gdybyś mógł/mogła zamieszkać na jakiejś gwieździe/planecie, którą byś wybrał/a i dlaczego?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gagarin pisze:Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
Raz :D Na juwenaliach zaczepiła nas banda drechów.. Ja dostałem po mordzie, ale moich dwóch niewidomych kumpli wrzucili do ... rzeki >.>'
kilmindaro pisze:Q: Czysta, dobra i nieskorumpowana dyktatura czy zepsuta i skorumpowana demokracja?
Skorumpowana demokracja :) A jeszcze lepiej jakby była to demokracja skonsolidowana - najlepiej na wzór Szwajcarski ^__^ WSZYSTKO jest lepsze od dyktatury.
Schrödinger pisze:Q: co będziesz robić za 10 lat?
Nie mam pojęcia - i nie interesuje mnie to... Skupiam się na najbliższym roku ;)
Sogetsu pisze:Q: Gdybyś mógł/mogła zamieszkać na jakiejś gwieździe/planecie, którą byś wybrał/a i dlaczego?
Ziemia :) Nigdzie indziej nie ma roślinek i tlenu :(


Q: Twoje "klasyczne" śniadanie, obiad i kolacja. (czyli co najczęściej jesz podczas poszczególnych posiłków)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kwazi pisze:ARGUMENTY!! :< :< :<
'I'm Leon...' *sound of shell casings falling on the floor*
kwazi pisze:Q: Na co przeznaczasz wypłate? <procentowo>
Ok. 70% na opłaty, reszta na życie i jakieś pierdoły. Nie liczę w sumie drugiej wypłaty za remonty, której nieraz wychodzi więcej niż normalne ;]
Gagarin pisze:Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
Nie pamiętam dokładnie XD Ale byłoby z naście razy :lol: Przy czym kompletnego wpierdziel jeszcze nie zaliczyłem, najwyżej coś na kształt remisu.
kilmindaro pisze:Q: Czysta, dobra i nieskorumpowana dyktatura czy zepsuta i skorumpowana demokracja?
Cokolwiek, by żyć się dało.
Schrödinger pisze:Q: co będziesz robić za 10 lat?
Jak dobrze pójdzie, będę współwłaścicielem dobrze działającej firmy remontowej. Jak nie... to pewnie w Polsce mieszkał już nie będę.
Sogetsu pisze:Q: Gdybyś mógł/mogła zamieszkać na jakiejś gwieździe/planecie, którą byś wybrał/a i dlaczego?
Ziemia mi w sumie odpowiada, ale jak by się znalazło coś ciekawego, to można by sezonowo pomieszkać ;]
kwazi pisze:Q: Twoje "klasyczne" śniadanie, obiad i kolacja.
Śniadania nie jadam, ale w zamierzchłych czasach bywały to płatki z mlekiem, obecnie jeżeli już to w robocie kanapki z serem, kawa i papieros, obiad to jaki w domu wypadnie (najczęściej kartofle z mięchem) a kolacja... chleb + ser + mikrofalówka = PROFIT! Albo płatki... 8)

Q: Dostajesz czasem wścieku z powodu głupich, codziennych spraw? (Czasem jak się monotonia wkradnie, to można się zezłościć, albo jak kogoś sie usilnie prosi, a ten po swojemu - czyt: źle to robi _^_ )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
CePeN

Post autor: CePeN »

Lenneth pisze:Pytanie: Najpiękniejszy krajobraz jaki w życiu widziałe/aś - w realu, a nie np. na stronie www.podrozeksztalca.pl? :] Gdzie to było i cóż Cię tak urzekło? :]
Było tych krajobrazów trochę a oto niektóre z nich:
Norwegia: Droga na północy łącząca Kautokeino z Altą. W pewnym odcinku drogi jedzie się między górami a u podnóża gór znajdowała się skuta lodem rzeczka. Klimat wyglądał niczym w Ice Wind Dale i długo pozostanie w mej pamięci.
Holandia: Pole pełne piwonii a w tle słynne wiatraki, zachmurzone niebo i słońce starające się przedostać zza chmur. Widok może nie szczególny, ale w tym dniu wiatraki się nie kręciły (tam zawsze wiatr wieje, a zwłaszcza w stronę którą idziesz).
Francja: Najwyższy most na świecie i widok z niego. Szkoda, że nie mogliśmy się na nim zatrzymać i podziwiać widoków na spokojnie, a podczas jazdy to jednak nie to samo.
Gveir pisze:Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób? (Czasem nawet kilka raz pod rząd -_-" )
Niestety mam raz na jakiś czas taki dzień, chodzę wtedy wkur.... i klnę na czym świat stoi. Najgorzej jest gdy jeszcze w tym dniu pracuję, a nie mogę sobie iść do domu bo mi nie wychodzi praca (dobrze, że nam nie odliczają z wypłaty za zepsuty materiał).
kwazi pisze:Q: Na co przeznaczasz wypłate? <procentowo> (jak nie masz - to cicho być! :> )
ok 40% staram się odkładać na grubsze wydatki które mam co jakieś 3 miesiące, 20% fajki i alkohol, 10% gry, 15% opłaty, 10% na wydatki nie przewidziane, 5% zachcianki do jedzenia.
Gagarin pisze:Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
3 razy z czego raz było prawie KO, ale kwiatek którego zrzuciłem kolesiowi na głowę mnie uratował :)
Schrödinger pisze:Q: co będziesz robić za 10 lat?
Sam chciałbym to wiedzieć. W sumie to nigdy nie wiadomo co przyniesie następny poranek.
kwazi pisze:Q: Twoje "klasyczne" śniadanie, obiad i kolacja
Śniadanie (zaprawa) papieros i kawa 8)
Obiad: To co będzie ugotowane.
Kolacja: Standardowo kanapki + herbata, czasami zamiast tego niezdrowa pizza/kebab + jakiś alkohol (piwo albo wódka).
Gveir pisze:Q: Dostajesz czasem wścieku z powodu głupich, codziennych spraw?
Czasami jak pracuje z nowym (nie taki nowy bo robi już u nas 2 miesiące) pracownikiem to szlak mnie trafia z powodu jego głupoty i prostych błędów.
Q: Rozliczyłeś się już z Urzędem Skarbowym? [odpowiadają tylko ci których PIT'y dotyczą] (ja jeszcze nie)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gveir pisze:Q: Dostajesz czasem wścieku z powodu głupich, codziennych spraw?
Rzadko - ale się zdarza :D
Q: Rozliczyłeś się już z Urzędem Skarbowym?
Nie - musze dopiero za rok :] Ale zrobie to jak najwczesniej :P


Q: Skin Twojego Winampa to... (mój )
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Gveir pisze:Q: Często zdarzają Ci się dni, w których wszystko leci z rąk/samo się psuje/nie wychodzi niezależnie od liczby prób? (Czasem nawet kilka raz pod rząd -_-" )
A: Niestety tak :/
Gagarin pisze:Q: ile razy udało Wam się dostać w ryja? :> ale tak konkretniej...
A: Hmm.. raz? Musieli mnie powstrzymywać bo bym chyba na umór pobił tego podchlanego byczka, który ni stąd ni zowąd wyskoczył za moich pleców podczas sylwestra w mieście -.- (co nie zmienia faktu, że w ryło dostałem :lol:)
Schrödinger pisze:Q: co będziesz robić za 10 lat?
A: Władał światem
kwazi pisze:Q: Twoje "klasyczne" śniadanie, obiad i kolacja
A: Śniadanie: kanapki + herbata lub 2 x zupa chińska robiona w Radomiu
Obiad: co się nawinie do garnka
Kolacja: a co to?
Gveir pisze:Q: Dostajesz czasem wścieku z powodu głupich, codziennych spraw?
A: Raczej nie, w takich wypadkach raczej głupkowato zaczynam się śmiać :lol:
kwazi pisze:Q: Skin Twojego Winampa to... (mój )
A: Nie używam, foobar2000 "RZOŃDŹ"


Q: Co sądzisz o Yuri /Yaoi/ Pedofilii / etc.?
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”