Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Schrödinger pisze:Q: z kim chcesz być w jednej celi: Jackie Chan czy Arnold Schwarzenegger?
Johnny Depp :Q~~~~

Cierń pisze:Q: Ile liter ma Twoje nazwisko?
8
Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości? Czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czy też kinestetykiem?
Wzrokowcem :]

Q: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
<Krwiożerczy Pożeracz Płodów :twisted: W skrócie KaPePek XD>
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

Lenneth pisze: Pytanie: Ciemne czy jasne winogrona?
Jasne
Gveir pisze:Q: Lubisz zmianę czasu?
Nie, wolę czas letni
Q: z kim chcesz być w jednej celi: Jackie Chan czy Arnold Schwarzenegger?
Jackie gdyby mu jeszcze biust wyrósł
Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości?
Wzrok
Go Go Yubari pisze:: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
Ogromniaście wielgachny miłośnik małych piesków oraz kulturalny organizator spotkań dożynkowych pozatym paskudna bestyja by anita kucharska and maciek kruger kiersztyn

( w skrócie OWuEmDeKaPeOKaOEsDoPePeBeByAKaAEmKaKa ) ewentualnie Pan Pankracy

Q: Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości? Czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czy też kinestetykiem?
Wzrokowcem. Przez pierwsze 10 minut. Potem jestem tylko durrrrrrrrrrr :Q~~
Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
Sefi.
chalcedon pisze:Q: Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
Do zdjęciach z ukrytej kamery.

Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kilmindaro pisze:Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Anime, mang, gier i filmów. Czyli tego, co przeciętna dziewczyna. ^^v XD

Q: Książka, którą chciałbyś/chciałabyś bardzo przeczytać, ale nie możesz (dlaczego?)?
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Pytanie: Drukujesz etykiety wypalanym cedekom?
no nie... no aż tak chory nie jestem żeby drukować etykiety... są pisaczki i jazda na płytkach ^^ to masochizm, żeby drukowac etykietki, wkładac je do pudełek i się cieszyć... dla psycholi :]
Lenneth pisze:No ba. Muszą być idealne co do milimetra, inaczej nie będę mogła spać po nocach
jakoś mnie to nie zaskoczyło... :evilbat: XD
kwazi pisze:Q: Jakie imiona dasz swoim dzieciom?
jeżeli będę miał TAKIE "szczęście" i trafi mi sie jakiś bachor (o zgrozoooo, oby czarny down), to pewnie i tak nie ja będe wymyślać imiona tylko ich rodzicielka... :] ale jakby zdarzył się cud, to córkę nazwałbym Helena, a syna Gabriel :P
Lenneth pisze:Pytanie: Ciemne czy jasne winogrona?
właściwie to nawet nie wiem czym sie różnią w smaku... :] ciemne chyba słodsze są nieco. Wino wole z czerwonych winogron, ale jeść winogrona wole białe.
Q: jedziesz sobie busem/innym środkiem transportu a tu nagle wsiada j****ący dziadek, nie mył się chyba od dwóch tygodni a pranie robił jeszcze dawniej. jest ciepło, nie czujesz się zbyt dobrze, a niechluj staje koło ciebie "uatrakcyjniając" ci podróż. co robisz?
a zdarzało Ci się jeździć nocnymi z takimi ludźmi? żulami smierdzącymi szczochami i innymi specyfikami, że wszyscy z busa wysiadają? nie? to nieumyty pan pachnie przy tym pięknie. Fajnie jest też, jak ktoś sie w busie zrzyga, to wtedy już w ogóle raj... piździ na dworze, a Ty musisz siedzieć w smrodzie, gdzie się dusisz prawie samemu, bo nie da się wytrzymać :> co zrobić? iść z buta? przecież nie umyjesz smierdzącego buca ani go nie wywalisz, chyba, że zacznie sie rzucać, to wtedy można mu spuścic łomot i wywalic z busa. najlepiej chyba zmienic miejsce albo przeczekać twardo.
Gveir pisze:Q: Lubisz zmianę czasu?
lubię, bo mi zawsze ktoś o nej przypomina :]
Isia pisze:PS. O co chodzi z tą "zabawą biustem"? Czy to jakieś Wasze fantazje? WTF?
a co? nie bawisz się swoim biustem? - nudziara XD no kobiecy biust jest bardzo przyjemny w dotyku i w ogóle klawy *___* mając takie coś na swoim ciele? - błogosławieństwo :)
Sogetsu pisze:q: ustawiasz zegarki kilka(naście) minut do przodu, żeby się nie spóźniać?
tak, zwykle ustawiam z 7 minut do przodu
Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości?
jestem słuchowcem
Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
czyrak
Q: Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
po tym, że swedzi go dupa
Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
pieniędzy i cierpliwości :]
Go Go Yubari pisze:Q: Książka, którą chciałbyś/chciałabyś bardzo przeczytać, ale nie możesz (dlaczego?)?
Stardust - to co właśnie czytasz Go... :> a dlaczego? brak kasy... lubię mieć własne książki, ich zapach... grrrr :[ musze chyba prace zmienić, bo nigdy jej nie kupię :/

Q: jaki masz rozmiar stopy?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Go Go Yubari pisze:Q: Książka, którą chciałbyś/chciałabyś bardzo przeczytać, ale nie możesz
Ta, którą napiszę.
Go Go Yubari pisze:(dlaczego?)
Bo jej nie napiszę xD Zbyt leniwy jestem.
Gagarin pisze:Q: jaki masz rozmiar stopy?
Niebieski.

Pytanie: Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Schrödinger pisze:z kim chcesz być w jednej celi: Jackie Chan czy Arnold Schwarzenegger?
wybieram Jacka
Diann pisze:Rodzicie się na granicy Rosji i Niemiec (tak, wiem co to oznacza). Które obywatelstwo wybieracie?
Rosyjskie. lubię Rosjan (ale nie ich rząd) i język rosyjski. za to nienawidzę tego drutu kolczastego zwanego czasem językiem niemieckim.
Isia pisze:Romantyk, czy pozytywista? (chodzi o światopogląd)
romantyk, ale z tych amerykańskich romantyków, jak np Emerson.
Isia pisze:O co chodzi z tą "zabawą biustem"? Czy to jakieś Wasze fantazje? WTF?
nie mów, że nigdy tego nie robiłaś :]
kilmindaro pisze:Gdybyś mogła (mógł) narodzić się znowu, to czy wybrałabyś (wybrał) odmienną płeć, jeśli byłaby taka możliwość?
już nie. ale swego czasu chciałem być lesbijką :lol:
Cierń pisze:Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości? Czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czy też kinestetykiem?
mniej więcej po równo wzrokowiec i słuchowiec.
Go Go Yubari pisze:Jakbyś nazwał swojego leniwca?
Stefan
chalcedon pisze:Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
po tym, że ma trąbę do tyłu
kilmindaro pisze:Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
EXP i AP
Go Go Yubari pisze:Książka, którą chciałbyś/chciałabyś bardzo przeczytać, ale nie możesz (dlaczego?)?
The Slayers. niestety, nie wydane poza Japonią (z tego co wiem).
Gagarin pisze:jaki masz rozmiar stopy?
przypomniałeś mi pewien skecz Monty Pythonów :D 42
kilmindaro pisze:Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
zbijam fortunę na sprzedaży T-shirtów i innych gadżetów z podobizną Lenina i hasłem "Lenin żyje!"

Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Go Go Yubari pisze:Q: Co byś zrobił/a komuś kto głosował na PiS? :twisted:
Wsadził w annus Kaczorków, Romana i Leppera :>
Sogetsu pisze:q: ustawiasz zegarki kilka(naście) minut do przodu, żeby się nie spóźniać?
Nie. Lubie mieć zegarki na czas i co kilka tygodni ustawiam je pod zegar atomowy dany w necie ;]
Schrödinger pisze:Q: z kim chcesz być w jednej celi: Jackie Chan czy Arnold Schwarzenegger?
Z Jacki'm. Arnolda muskulatury bym podziwiać już nie mógł, a od Jacki'ego bym się może czegoś poduczył i pożartował. Ale wolałbym Millę ^^
Diann pisze:q:Rodzicie się na granicy Rosji i Niemiec (tak, wiem co to oznacza). Które obywatelstwo wybieracie?
Własne. Wybijam całe Niemcy i pół Rosji i robię własne państwo :evilbat:
Isia pisze:Q: Romantyk, czy pozytywista? (chodzi o światopogląd)
Mieszanka jednego i drugiego. Trudno to wyjaśnić, ale jednostronne wybranie któregoś zawęża strasznie horyzonty.
Isia pisze: PS. O co chodzi z tą "zabawą biustem"? Czy to jakieś Wasze fantazje? WTF?
Bierzesz biust w swe plugawe pazury/delikatne dłonie i... miętosisz ^^ Ale co tu tłumaczyć - jesteś dużą dziewczynka ;P
dark_raven pisze:Q: Wolisz wrócić do III RP czy budować V? (symbolicznie, wiem że wg konstytucji coś takiego jak "IV RP" nigdy nie istniało)
III, IV... XXXIV... Jeden vacek.
kilmindaro pisze:Pytanie: Gdybyś mogła (mógł) narodzić się znowu, to czy wybrałabyś (wybrał) odmienną płeć, jeśli byłaby taka możliwość?
Tak, z tymi samymi zastrzeżeniami jak Cierń. I praktykowałbym yuri.
Cierń pisze:8... ostatnio natknąłem, się na nie czytając "Narrenturm" Sapkowskiego XD Pewien osobnik powinien kojarzyć :evilbat:
:evilbat:
Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości? Czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czy też kinestetykiem? (smak sobie odpuśćmy... dobrze? :lol: Chociaż jest nieodzowny ;))
Zdecydowanie wzrokowcem, chociaż zawsze uważam, że obraz jest niepełny, jeżeli nie dotkniesz i nie usłyszysz. Polizać też można, ale to w przypadku przedstawicielki płci odmiennej jeno, a i tak można w pysk zarobić, jak zrobi się bez ostrzeżenia :lol: :lol:
Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
Jarek. Bo podobny.
chalcedon pisze:Q: Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
Bo wystaje mu on z anusa?
kilmindaro pisze:Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Spokoju umysłu. I kasy.
Go Go Yubari pisze:Q: Książka, którą chciałbyś/chciałabyś bardzo przeczytać, ale nie możesz (dlaczego?)?
Synners, po naszemu Wgrzesznicy, autorstwa Pat Cadigan. Klasyk cyberpunku, w tej chwili właściwie nieosiągalny :/
Gagarin pisze:Q: jaki masz rozmiar stopy?
43/44. Ani za mały, ani za wielki. Starcza, żeby komuś porządnie przykopać :twisted:
kilmindaro pisze:Pytanie: Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
Stawiam na domciu wielką tablicę z napisem "Lenin wiecznie żywy!", co by Armia Czerwona ominęła go, kiedy będą szli na zachód...
Sogetsu pisze:Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
Mam. Starzejemy się, kurna _^_

Q: Zakładasz zespół muzyczny. Jak byś go nazwał i co by grał? 8) (Pewno melodic death albo power metal... a nazwa... Pewnie wariacja na temat "Quit penis aqua turbulencis?" /kto zgadnie co to znaczy po łacinie? XD /, co byłoby zgodne z duchem nazw nowych zespołów...).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

kilmindaro pisze:Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Półek.
Gagarin pisze:Q: jaki masz rozmiar stopy?
Spory.
Gveir pisze:Bierzesz biust w swe plugawe pazury/delikatne dłonie i... miętosisz ^^ Ale co tu tłumaczyć - jesteś dużą dziewczynka ;P
Bleee... Nie znoszę tykania.
Pytanie: Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
Zawiadamiam Jakuba. Już on sobie poradzi.
Pytanie: Gdybyś mogła narodzić się znowu, to czy wybrałabyś odmienną płeć, jeśli byłaby taka możliwość?
Lubię być dziewczynką. A moce psioniczne są na stanie?
Q: Po czym poznać, że słoń jechał na rowerze?
Bo żyrafa płacze nad kupką złomu.

Q: Czy widziałeś/aś kiedykolwiek film głupszy, bardziej naiwny, poprawniejszy politycznie i zawierający mniej dialogów niż ja dziś rano?

Kod: Zaznacz cały

To była "Zemsta Sithów" nawet tytuł jest do bani.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś nazwał swojego leniwca?
Azbest
kilmindaro pisze:Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Pieniędzy xD
Sogetsu pisze:Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
T__T
Gveir pisze:Q: Zakładasz zespół muzyczny. Jak byś go nazwał i co by grał?
"Zryci i poryci" -> Disco Polo <swietnie płacą>
Isia pisze:Q: Czy widziałeś/aś kiedykolwiek film głupszy, bardziej naiwny, poprawniejszy politycznie i zawierający mniej dialogów niż ja dziś rano?
Dom woskowych ciał <3
Isia pisze:PS. O co chodzi z tą "zabawą biustem"? Czy to jakieś Wasze fantazje? WTF?
DOBRO <3
Isia pisze:Bleee... Nie znoszę tykania.
Jeszcze Ci się odmieni ;)


Q: Paca: fizyczna za 2200zl na rękę czy za biurkiem/lekka za 1200zl na rękę? :>
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Isia pisze:Czy widziałeś/aś kiedykolwiek film głupszy, bardziej naiwny, poprawniejszy politycznie i zawierający mniej dialogów niż ja dziś rano?
"Zemsty Shitów" ne widziałem, ale "To the Ends of Time" na pewno bije ten film na głowę.
kwazi pisze:DOBRO <3
jesteś boski :D
kwazi pisze:Paca: fizyczna za 2200zl na rękę czy za biurkiem/lekka za 1200zl na rękę? :>
fizyczna za 2200. przynajmniej nie musiałbym na siłownię chodzić :lol:

q: grzeczny wieczór, czy niegrzeczny wieczór?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kwazi pisze:q: grzeczny wieczór, czy niegrzeczny wieczór?
Niegrzeczny
kwazi pisze: Q: Paca: fizyczna za 2200zl na rękę czy za biurkiem/lekka za 1200zl na rękę?
Lekka za 3200
Isia pisze:Q: Czy widziałeś/aś kiedykolwiek film głupszy, bardziej naiwny, poprawniejszy politycznie i zawierający mniej dialogów niż ja dziś rano?
"Wzgórza Mają Oczy 2" jest na pewno głupszy, bardziej naiwny, i zawiera mniej dialogów. Co do poprawności politycznej, to ogranicza się do spełniania ustawowych norm dotyczących % czarnych i latynoskich aktorów wśród obsady.
Gveir pisze:Q: Zakładasz zespół muzyczny. Jak byś go nazwał i co by grał?
:roll:



:lol:
Gveir pisze:Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
Nie.
Pytanie: Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
Przecież ja nigdy nie umarłem :roll:

Q: Kto szybciej wróci: Uno czy OWA?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Sogetsu pisze:Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
Tak.
Isia pisze:Q: Czy widziałeś/aś kiedykolwiek film głupszy, bardziej naiwny, poprawniejszy politycznie i zawierający mniej dialogów niż ja dziś rano?
Nie.
kwazi pisze:Q: Paca: fizyczna za 2200zl na rękę czy za biurkiem/lekka za 1200zl na rękę? :>
Nic nie robienie za 200 złotych zasiłku.
Sogetsu pisze:q: grzeczny wieczór, czy niegrzeczny wieczór?
Zdefiniuj "grzeczny".
dark_raven pisze:Q: Kto szybciej wróci: Uno czy OWA?
Jak ktokolwiek może do nas wrócić, jeśli tak naprawdę nigdy nas nie opuścił i cały czas jest wśród nas? :roll:

Pytanie: Mitologia Chrześcijańska czy Skandynawska?
CePeN

Post autor: CePeN »

Cierń pisze:Q: Jakim zmysł dominuje u Ciebie w procesie postrzegania rzeczywistości? Czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czy też kinestetykiem?
Jestem kompilacją słuchowca i kinestetyka.
kilmindaro pisze:Pytanie: Czego masz mało a chciałabyś / chciałbyś więcej?
Nic mi więcej nie potrzeba... oprócz błękitnego nieba, a tak na poważnie to przydałoby mi się więcej optymizmu i wiary w siebie.
Gveir pisze:Q: Lubisz zmianę czasu?
Zależy czy jestem w pracy czy w domu.
Sogetsu pisze:q: ustawiasz zegarki kilka(naście) minut do przodu, żeby się nie spóźniać?
Nie, ale za to ustawiłem swój zegarek na ręce, w komputerze i nawet w kuchence mikrofalowej do zegara atomowego z dokładnością do 30 s; do tego poustawiałem zegary na komputerach w pracy zgodnie z moim zegarkiem.
Gagarin pisze:Q: jaki masz rozmiar stopy?
43 ~ 43.5
Sogetsu pisze:Q: czy masz wrażenie, ze czas płynie coraz szybciej?
Cholera... przecież niedawno był czerwiec.
kwazi pisze:Q: Praca: fizyczna za 2200zl na rękę czy za biurkiem/lekka za 1200zl na rękę? :>
Ta którą mam.
Sogetsu pisze:q: grzeczny wieczór, czy niegrzeczny wieczór?
Spokojny
dark_raven pisze:Q: Kto szybciej wróci: Uno czy OWA?

Po co miałbym się nad tym zastanawiać?
kilmindaro pisze:Pytanie: Mitologia Chrześcijańska czy Skandynawska?
Skandynawska ciekawsza i bardziej epicko napisana.

Q: Posiadasz prawo jazdy? (Jeśli tak to jakiej kategorii, jeśli nie to czy w ogóle zamierzasz się o nie starać).
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

CePeN pisze:Q: Posiadasz prawo jazdy? (Jeśli tak to jakiej kategorii, jeśli nie to czy w ogóle zamierzasz się o nie starać).
A, B
kilmindaro pisze:Pytanie: Lenin żyje! Ktoś wyciągnął osikowy kołek z jego serca, i teraz Lenin powstał z martwych i szykuje kolejną rewolucję! Co czynisz w takiej sytuacji?
Dołączam do wodza :D

Q: Jaka była najbardziej niezwykła koza z nosa jaką wydłubałeś/aś
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”