Co obecnie szkoli się w polskich szkołach...

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Sabi pisze:Zazdroszczę osobą, które chodzą do gimnazjum.
Nie ma czego i tak najfajniej było w pierwszych klasach podstawówki... ehh te zabawy zapałkami ;).
Później jeszcze w liceum było jeszcze pare ciekawych momentów, ale jak się klasa dograła to już się wszystko skończyło. mhhm Te przekręty na chemii... mistrzostwo :lol: .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

sama troche tesknie za buda :D ..heh..teraz jak jzu wszystko wolno-ze tak powiem :] to jzu nei jest tak wesolo :D ..brakuje mi Zenka :) i jego jakze pieknego dywanika w gabinecie :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sabi

Post autor: Sabi »

Zito pisze:Nie ma czego i tak najfajniej było w pierwszych klasach podstawówki
To chyba zależy od szkoły...... U mnie jest taka zapadła dziura ża komputery mają Windows 98 :?
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Sabi pisze:To chyba zależy od szkoły...... U mnie jest taka zapadła dziura ża komputery mają Windows 98
U mnie tak było we wszystkich szkołach łącznie z liceum.To,że mają W98 źle chyba nie świadczy,wiele osób uważa ten system wciąż za bardzo dobry.
Sabi

Post autor: Sabi »

Może i masz racje tyle że itak nic nie zmieni tego co tam się wyprawia..... Nawet nie chce mi się tego komętować (bo nie umiem ubrać w słowa :lol: )
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sabi ty masz zajęcia z kompami? W 2 klasie O_O ja pierwszy komputer w szkole ujrzałem dopiero w 7 klasie :D Ale i tak z nich nie korzystaliśmy ^^ Cała informatyka w teorii :/ To były piękne dni :D
Sabi

Post autor: Sabi »

Erelen_Galakar pisze:Sabi ty masz zajęcia z kompami?
Moja wychowawczyni jest informatyczką i wszystko załatwia przed czasem :razz:
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Sabi pisze: To chyba zależy od szkoły...... U mnie jest taka zapadła dziura ża komputery mają Windows 98
Hehe ja czekałem do gimnazjum, żeby pomalować w paincie(nie jestem pewien czy tak to się tam nazywało) z windowsa 3.11 :D. I te machiny 286, 386, 486 (właściwie był jeden taki i wszyscy się o niego bili :D ) z guzikami turbo, nie wiem od kogo je dostali...
Sabi

Post autor: Sabi »

Zito pisze:I te machiny 286, 386, 486 (właściwie był jeden taki i wszyscy się o niego bili ) z guzikami turbo, nie wiem od kogo je dostali...
Co? :shock: Nie kumam przetłumacz na wersję dla ułomnych :lol:
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Sabi pisze:Co? Shocked Nie kumam przetłumacz na wersję dla ułomnych
Komputery starsze od ciebie, ode mnie, a 286 (1982r) nawet aż tak samo (niewyobrażalnie) stary jak sam Rafał (Krakers) :P.
Sabi

Post autor: Sabi »

Aha...... Krakers ma na nazwisko Konieczny?
Ale zrewa z tematu :P
W mojej szkole jest dinozaur nauczycielka uczyła moją mame :shock:
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Dobra koniec tego wracamy do tematu o katastroficznym stanie wiedzy polskiej młodzieży.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

O rany, ja się obwieszę z moją klasą. Dziwię się, że ich wszystkich nie powystrzelałem, ani nie rzuciłem na żadnego Firagi. :? Szkoda gadać o co poniektórych, jeszcze by mi dali bana za takie określenia. Skoro mowa o
Zito pisze:katastroficznym stanie wiedzy polskiej młodzieży.
to może moja siostrzyczka mogłaby co nieco opowiedzieć o tym jak ona chodziła do gimnazjum. ["Przygody jej kolegi i trapezu" :P]
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

koleżanka dzisiaj na geografi miała problem ze wskazaniem źródła Wisły ..no cóż ..zdarza się.... :roll:

szkoła to istny surwiwal....tylko nieliczni są go w stanie przezyć ^^

ostatnio na jednej lekcji angielskiego kumpel się shował w szafie jak nie było nauczyciela w sali ..a potem z dziwnymi jekami z niej wypadł ^^ ( jka już teaher był w klasie) ..

zresztą ....możnaby eseje prawić o tym co robią salezjanie w szkole XD ( do dzisiaj pamiętam jak Rinciaqowi na francu podpalili wosy XD miałam szczęscie siedzieć obok niej... 8) )

wiecie co?? ja kocham szkołę :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ireth moja koleżanka na maturze z geografii miał z tym problem, więc twoja koleżanka nie jest taka zła ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”