Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:Q: macie sąsiada/sąsiadke... którą chcielibyście zabić...? jak byście to zrobili?
W mieście - jak Snake. Nożem. Po cichu. Z artystyczną precyzją i inwencja (czyt. gobeliny z żył i ścięgien na ścianach included). Na wsi - pierdyknąłbym ze swojego wzgórza z działa kal. 1000 mm. Starczyło by.
kilmindaro pisze:Q: Budzisz się z ręką w nocniku. Co robisz?
Jeżeli pełen - topię w nim podkładacza. Jeżeli pusty - cieszę się że nie ubrudziłem ręki o podłogę XD
Diann pisze:Q: Wolelibyście sprzedawać lody czy rozwozić pizzę?
Sprzedawać pizzę. Jakby nie było ruchu, to bym sobie robił ^^
kilmindaro pisze:Q: Budzisz się w ultranowoczesnym mieście wielkości układu słonecznego. Niemal wszystko co potrafi się ruszać z chęcią zabiłoby cię przy pierwszym spotkaniu. Co robisz? :lol:
Biorę swoje GBE i szukam Net Sphere, bo może w nim jakieś yuri mają nowe XD

Q: Znajdujesz przed drzwiami na wycieraczce stolec. Ewidentnie ludzką. I masz uzasadnione podejrzenia co do osoby sprawcy. Co robisz? (Łopatka, zbieram, czekam aż wyjdzie z domu w krzaczorach - i wykonuję celny rzut).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Pascal

Post autor: Pascal »

Q: Opisz w dwóch zdaniach idealny świat.
To świat w którym nie ma polityków, wattykanu i innego shitu tego typu. I aby po ulicach chodziliby szczęśliwi emo. ^_^
Q: Prowadziłeś/aś kiedyś po pijaku?
Nie, bo nie mam samochodu, a tym bardziej prawa jazdy.
Q: Dopada Cię czasem filozoficzny, pełen zadumy na sensem/strukturą rzeczywistości/życia/miłości/ludzi/innego badziewia nastrój? (Oj tak. Tak jak w tej chwili.)
Tak, i to nie raz (ale nie tak często jak emo ^_^).
Q: czujecie, że macie dla mnie stajla?? :]
yeah, joł joł, bikoz ijm spox men! lepiej sztahnij się tym szitem!
Q: Najgłupszy sport jaki znasz? (Ostatnio zafascynowałem się Lacrossem- hokejem z siatkami na motyle zamiast kijów)
Tak, skok na główke do pustego basenu.
Q: Jaki jest twoj ulubiony wykonawca Hip Hopu ew Rapu (ja nie slucham ale jeden mi przypadl do gustu , Xzibit)
Nie słucham hip hopu, chyba że dancehall (muzyka jamajska, podchodząca pod hip hop).
Q: Jak jest Twoja ulubiona marka gipsu murarskiego? (Cekol XD )
Atlas.
Q:Jak wolicie spac: na rycerza(z mieczem w pochwie), czy na strażaka(z wężem w ręku)
Na rycerza.
Q: Zamiast pytania - Zrób ten test : http://www.purescore.com i przyznaj się do wyniku (97% grzeczności )
80%
Q: Dowiadujesz się przypadkiem, że wpadnie Ci na chatę policja i zrobi rewizję za domniemanymi piratami - co robisz?
Nic. Wszystkie piraty mam w skrytce w piwnicy.
Q: macie sąsiada/sąsiadke... którą chcielibyście zabić...? jak byście to zrobili?
Tak. Obdarłbym ze skory i polał cytryną z solą i octem.
Q: Budzisz się z ręką w nocniku. Co robisz?
Eee...wyciągam ją.
Q: Wolelibyście sprzedawać lody czy rozwozić pizzę?
Nic. nie lubie fast food'ow takich jak pizza, ani za nic na świecie nie chciałbym robić komuś loda.

Q: Co byście zrobili, gdybyście nakryli 12-letnią siostre na czytaniu "Bravo Girls" ?

Przepraszam za takie rozpisanie. ^_^
Ostatnio zmieniony czw 26 lip, 2007 20:24 przez Pascal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Pascal pisze:wattykanu
HEREZJA
Pascal pisze:I aby po ulicach chodziliby szczęśliwi emo. ^_^
Dobry emo = martwy emo
Orad_Nimlik pisze:Q: Budzisz się w ultranowoczesnym mieście wielkości układu słonecznego. Niemal wszystko co potrafi się ruszać z chęcią zabiłoby cię przy pierwszym spotkaniu. Co robisz? :lol:
Uzbrajam się po zęby, biorę ilu tylko ludzi zdołam i staram się dotrzeć do jakiegoś terminalu z którego mógłbym połączyć się do NetSphere (moje geny byłyby baaardzo stare, więc może byłby wśród nich -Ten- jeden). A potem zaczynam sprawować kontrolę nad światem \../ :twisted:
Gveir pisze:Q: Znajdujesz przed drzwiami na wycieraczce stolec. Ewidentnie ludzką. I masz uzasadnione podejrzenia co do osoby sprawcy. Co robisz?
Maim, kill, burn! MAIM KILL BURN!!!
Pascal pisze:Q: Co byście zrobili, gdybyście nakryli 12 siostre na czytaniu "Bravo Girls" ?
Powróciłbym do grupowego stosunku z pozostałymi jedenastoma :lol:

Q: Wybucha wojna światowa (konwencjonalna). Nasz kraj zostaje pobity przez ruskich. Co robisz?
(Korzystając z moich nieprzeciętnych zdolności staram się objąć dowództwo nad calusieńkim ruchem oporu, po czym podbijam rosjanlandię, a potem świat! Muahahaha!)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Kil, skoro chcesz tylko seksu, to po co Ci myśląca dziewczyna? :P
Q: Wybucha wojna światowa (konwencjonalna). Nasz kraj zostaje pobity przez ruskich. Co robisz?
Przyłączam się do ruchu oporu jako główny chemik. (vel dostawca Mołotowów)

Pytanie do wyboru:
a) dla facetów: Kannazuki Kotone, Tohya Miho, Hayasaka Erica, Nanasawa Kimiko, Ping. Którą chciałbyś spotkać w realu?
b) dla niektórych facetów: What the hell is wrong with you???
c) dla dziewczyn: Wolałabyś być magical girl, czy konwencjonalną superbohaterką? (jakby była różnica :D )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Isia pisze:Kil, skoro chcesz tylko seksu, to po co Ci myśląca dziewczyna? :P
Nie rozumiem :(
Isia pisze:a) dla facetów: Kannazuki Kotone, Tohya Miho, Hayasaka Erica, Nanasawa Kimiko, Ping. Którą chciałbyś spotkać w realu?
Tylko spotkać czy... bo jak coś więcej to wszystkie na raz?
Isia pisze:b) dla niektórych facetów: What the hell is wrong with you???
Absolutnie nic :D Nie jestem pedo, homo, bi, emo, zoo, nekro, etc., nie tnę się ani nie ćpam, nie piję, nie palę... Jestem zdrowym i pięknym czterdziestoletnim młodzieńcem :D
Isia pisze:c) dla dziewczyn: Wolałabyś być magical girl, czy konwencjonalną superbohaterką? (jakby była różnica :D )
Konwencjonalną bohaterką z wieeeeee(...)eeelkim biustem *_______________*

Q: Przytulaste misie czy króliczki?
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze: Nie rozumiem :(
Zdarza się to za często...
Isia pisze:a) dla facetów: Kannazuki Kotone, Tohya Miho, Hayasaka Erica, Nanasawa Kimiko, Ping. Którą chciałbyś spotkać w realu?
W każdy dzien tygodnia inną. A tak żeby się szybko nie znudziły.
Isia pisze:b) dla niektórych facetów: What the hell is wrong with you???
kilmindaro pisze: Nie palę, nie piję, nie ćpam, staram się uczyć, staram się być miły i grzeczny, ale niektórzy tego nie widzą i mówią, że czasami mój tok myślenia ich dobija...
a) jak już napisałem miałeś nieudaną orpeację na neurochirurgii
B) masz kota emo
C) zaczynasz jeść kanapkę od skórki
Wybieraj :P
kilmindaro pisze:
Isia pisze:c) dla dziewczyn: Wolałabyś być magical girl, czy konwencjonalną superbohaterką? (jakby była różnica :D )
Konwencjonalną bohaterką z wieeeeee(...)eeelkim biustem *_______________*
EMO?
kilmidaro pisze: Q: Przytulaste misie czy króliczki?
Miiisieeeee.... Mają takie fajniutkie futelko i te pusiek na uśkach...

Q:Najgłupsza rzecz jaką nieświadomie zrobiliście w szkole/pracy
>>> Raz byłem tak zaspany, że stojąc na holu przy oknie chciałem zajrzeć na dwór i za-pomniałem o szybie... bolało...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Q: Stalin, Lenin czy Marks?
Owłosienie: Marx>Stalin>Lenin
Dobry wujek: Stalin>Lenin>Marx
Długie imie: Stalin>Lenin>Marx
... i wygrywa Józek.
Q: Opisz w dwóch zdaniach idealny świat.
make love, not war. (wyszło 4 więc te dwa ostatnie skreślić)
Q: Dopada Cię czasem filozoficzny, pełen zadumy na sensem/strukturą rzeczywistości/życia/miłości/ludzi/innego badziewia nastrój? (Oj tak. Tak jak w tej chwili.)
Tak. Keidy się rano golę to ogarnia mnie ta bezradność. Te czasy spędzone przed lustrem z maszynką są tak bezsensowne i nigdy nie wrócą... codzinnie 10 minut. na miesiąc wychodzi to 5 godz. na rok 2.5 dnia. 12 lat to 30 dni konkretnego golenia.... aha, no i jeszcze rozwiazane sznurowadła. 30 sekund na dobę...
Q: Najgłupszy sport jaki znasz?
Styl motylkowy.
26% niewinności. (ale wynik jest niepewny bo nie mam pewności co do odpowiedzi na pytanie "czy kiedykolwiek zapłodnileś kobietę")
Q: Budzisz się z ręką w nocniku. Co robisz?
Gdzie?
Q: b) dla niektórych facetów: What the hell is wrong with you???
Jakbym to wiedział nie chodziłbym do psychologa.
Q: Przytulaste misie czy króliczki?
króliczki. zawsze. najlepiej ze stajni pana Mellera.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pascal pisze:Q: Co byście zrobili, gdybyście nakryli 12-letnią siostre na czytaniu "Bravo Girls" ?
Nic. Ja się ogłupiam na swoje sposoby, jeżeli bym miał siostrę, to ona zapewne robiłaby to na swoje.
kilmindaro pisze:Q: Wybucha wojna światowa (konwencjonalna). Nasz kraj zostaje pobity przez ruskich. Co robisz?
Zapadam w las na partyzantkę. Bo co innego z naszym stanem wojskowości można zrobić? -_-"
Isia pisze:a) dla facetów: Kannazuki Kotone, Tohya Miho, Hayasaka Erica, Nanasawa Kimiko, Ping. Którą chciałbyś spotkać w realu?
Nie czytam Megatokyo...
Isia pisze:b) dla niektórych facetów: What the hell is wrong with you???
Wiem dokładnie. Ale wrodzona słabość samczego rodzaju nie pozwala mi powiedzieć :wink:
Isia pisze:c) dla dziewczyn: Wolałabyś być magical girl, czy konwencjonalną superbohaterką? (jakby była różnica :D )
MG zamęczyłaby i siebie i otoczenie...
kilmindaro pisze:Q: Przytulaste misie czy króliczki?
Króliczki. Najlepiej te w pojmowaniu typowo Playboy'owskim.
Diann pisze:Q:Najgłupsza rzecz jaką nieświadomie zrobiliście w szkole/pracy
W szkole - myśląc że nie ma nikogo poza nami na stołówce (byłem zaspany i nie zauważyłem że rozpoczęła się tam lekcja religii - na dodatek naszej klasy) na zawołanie bardzo nielubianej 'koleżanki' odkrzyknąłem "Ni ch*ja!'. Ksiądz nie mógł pozbierać się ze śmiechu, jak zrozumiał o co chodziło XD W robocie jeszcze nic nie odwaliłem... Btw. to pytanie jest już któryś raz i któryś raz powtarzam tą samą odpowiedź -_-"

Q: Praca - czy uważasz, że uszlachetnia? (Jaaaaaaaassssssssssssne... _^_ Najwyżej może być przyjemna, jeżeli trafił się fuks jeden na milion, że robi się to co lubi...)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:Q:Najgłupsza rzecz jaką nieświadomie zrobiliście w szkole/pracy
Nie ma takich. Każde me działanie jest w pełni świadome i wykonane tylko po dokładnym przeanalizowaniu faktów. W większości przypadków. Tak sądzę.
Gveir pisze:Q: Praca - czy uważasz, że uszlachetnia?
Tak. Albo i nie. Ale chyba raczej tak... chociaż...

Pytanie: z czego najbardziej lubisz pijać?
(z kubków)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Diann pisze:Q:Najgłupsza rzecz jaką nieświadomie zrobiliście w szkole/pracy
Oj dużo tego było. Właściwie cała podstawówka. Trudno znaleźć coś konkretnego.
kilmindaro pisze:Pytanie: z czego najbardziej lubisz pijać?
Miałem kiedyś wielką szklankę ze Stalinem, ale ktoś mądry włożył ją do zmywarki, i Józek się zmył.
Gveir pisze:Q: Praca - czy uważasz, że uszlachetnia?
Lenistwo uszlachetnia. :D
kilmindaro pisze:Q: Wybucha wojna światowa (konwencjonalna). Nasz kraj zostaje pobity przez ruskich. Co robisz?
Ee.. Nic. Bezdusznie stwierdzę, że chyba mało by mnie to obeszło. Co najwyżej przyśpieszam decyzję o emigracji.

Q: Wyobraź sobie, że możesz objąć stanowisko w rządzie. (normalnym, nie tym co teraz jest) Które ministerstwo by Cię interesowało i dlaczego?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze:Pytanie: z czego najbardziej lubisz pijać?
Mam w pokoju taki duży o.5l kubek z aluminium i jeszcze zdobyczny kufel po Tyskim.
Gveir pisze:Q: Praca - czy uważasz, że uszlachetnia?
ZAleży od pracy. Gybym był hiliderką to wątpie, ale przezesem banku jak najbardziej ^^
kilmindaro pisze:Q: Wybucha wojna światowa (konwencjonalna). Nasz kraj zostaje pobity przez ruskich. Co robisz?
Nic? W Polsce jest już tyle tajków, ukrainców, białorusinów, że nierobiłoby mi to różnicy. A z ruskeim zawsze można się dogadać. (Wodka na stol towarisze!)
Q: Wyobraź sobie, że możesz objąć stanowisko w rządzie. (normalnym, nie tym co teraz jest) Które ministerstwo by Cię interesowało i dlaczego?
Chyba MEN, bo jak patrzę, jak widzę coraz młodsze poolenia, ale coraz bardziej zdebil.... to chętnie bym z nimi porządek zrobil.

Q: Ile najdłużesz wiseiliście książki bibliotece?
>> 2 lata, bo nigdy mi się nie chciało iść :) Ale teraz jest lepiej
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

kilmindaro pisze:Q: Przytulaste misie czy króliczki?
Śliczne żabki :)
Gveir pisze:Q: Praca - czy uważasz, że uszlachetnia?
Hmmmmmmmm... Owszem. Ale lenistwo uszczęśliwia!
dark_raven pisze:Q: Wyobraź sobie, że możesz objąć stanowisko w rządzie. (normalnym, nie tym co teraz jest) Które ministerstwo by Cię interesowało i dlaczego?
W normalnym rządzie są ministerstwa: skarbu, wojny, spraw zagranicznych i sprawiedliwości... Nic z tego nie leży w moich kompetencjach. Mogę być prezydentem? :lol:

Q: Kto jest najlepsiejszym (fikcyjnym) detektywem wszechczasów?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

dark_raven pisze:Q: Wyobraź sobie, że możesz objąć stanowisko w rządzie. (normalnym, nie tym co teraz jest) Które ministerstwo by Cię interesowało i dlaczego?
A gdzie najwięcej płacą? ^^
Diann pisze:Q: Ile najdłużesz wiseiliście książki bibliotece?
Chyba miesiąc.
Isia pisze:Q: Kto jest najlepsiejszym (fikcyjnym) detektywem wszechczasów?
Musubi Susono i Kun-Kun :D

Q: W jaki sposób najczęściej (jeśli w ogóle) wydajesz pieniądze w internecie?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Diann pisze: Q: Ile najdłużesz wiseiliście książki bibliotece?
Zdecydowanie dłużej niż 2 lata... Hmmm zdążyli nawet przenieść bibliotekę w inne miejsce :lol: No i dostałam dwa upomnienia, ale potem o mnie zapomnieli :roll: No i dopiero rok temu oddałam te książki xD A właściwie nawet ich chyba nie oddałam, bo nie musiałam... Nowa obsługa i... nawet nie płaciłam za nie... ^^
Q: W jaki sposób najczęściej (jeśli w ogóle) wydajesz pieniądze w internecie?
Raz aż wydałam w necie pieniądze xD Na... Kingdom Hearts 2 : D Bo w Ultimie było taniej niż w sklepie... : D

Q: Jeśteś stały/stała w dążeniu do celu?? Czy może też masz do wszystkiego słomiany zapał??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kilmindaro pisze:Pytanie: z czego najbardziej lubisz pijać?
Z poradzieckich, metalowych kubków - mam dwa ^^
dark_raven pisze:Q: Wyobraź sobie, że możesz objąć stanowisko w rządzie. (normalnym, nie tym co teraz jest) Które ministerstwo by Cię interesowało i dlaczego?
Ministerstwo wojny - i wprowadziłbym to co jest w USA, przynajmniej w swerze organizacji i szkolenia.
Diann pisze:Q: Ile najdłużesz wiseiliście książki bibliotece?
Od podstawówki do dzisiaj. Woluminu nie oddam. Bo gdzie cholera kupić teraz można stare wydania komiksów Smerfy z Egmontu? ^^"
Isia pisze:Q: Kto jest najlepsiejszym (fikcyjnym) detektywem wszechczasów?
Musubi 8)
kilmindaro pisze:Q: W jaki sposób najczęściej (jeśli w ogóle) wydajesz pieniądze w internecie?
Nabywam książki, gry, muzykę... standard.
Eiko pisze:Q: Jeśteś stały/stała w dążeniu do celu?? Czy może też masz do wszystkiego słomiany zapał??
Słomiany zapał to takie nienaukowe... Ale przyznam się do prokrastynacji...

Q: Zdiagnozowałeś/aś sobie kiedyś objawy jakiego zaburzenia/choroby psychicznej, samemu? (Psychoza maniakalno-depresyjna i prokrastynacja, ale iść tego potwierdzić nie mam zamiaru :P )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”