Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?
"Bry, panowie do kogo? Tak? Acha? Niestety, tu taki nie mieszka." <w tym momecie schodzi Abe, konsternacja> "Podobny? A może i podobny, ale nie ten sam. Tak? Doprawdy? Puszek, panowie wychodzą." <Puszek wyłazi spod szafki z butami> "Och, nie ma za co, panowie, nie ma za co. Miłego dnia." (Kim jest Puszek? Przykro mi, ale tego nie zdradzę)
Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
Nie pamiętam swoich snów. Chybe, że sprzed samej pobudki, wtedy się zdarza.
Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
Zielone żelówki rulz! A na poważnie mogą być czarne.
Q: Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
I tak poznam. Po co się spieszyć?
Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami
Wolę klimaty SF. Die, rebel scum!!! :P
Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie?
Pisujesz scenariusze telenowel?
Q: Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury?
Zgiiiń! Przepadnij, umrzyj śmiercią lotnika (po secie benzynki lotniczej z metanolem niechaj Cię drzwi od hangaru przytrzasną!) Tyyy... defetysto! Matura jest ZUA!

Pytanie: Jak sądzisz, kim jest Puszek?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Grzybek Z Octu pisze:Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie?
Nope.
Cthulhu pisze:Q: Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury? (niby sie nie boję, bo wiem że nauczony jestem, ale zawsze można mieć pecha i trafić na pytania z kosmosu i co wtedy??)
Nigdy się nie boję tego typu rzeczy. Albo się nauczyłem albo nie. Będzie co będzie. A pytanie z kosmosu to można podciągnąć odpowiedź od kogoś innego, jak nie da rady - ściema zawsze dobra opcja.
Piter pisze:Q:czego nie lubisz/lubisz w świętach najbardziej?
Niczego nie lubię. Lubię wszystko.

Q: Pytanie do jedynaków - chcielibyście mieć rodzeństwo?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
Oczywiście wojownikiem z dwoma mieczami, lub wielkim, dwuręcznym rębaczem! :D Ale wolałbym być cyborgiem odzianym w coś w rodzaju pancerza wspomaganego z wielkim ciężkim karabinem/minigun'em/działem energetycznym ^^
Grzybek Z Octu pisze:Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie? :>
Tak :> Nie polecam :>
Cthulhu pisze:Q: Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury?
Nie bałem się, bo to co było na maturze to akurat moje ulubione przedmioty i miałem obcykane...
Piter pisze:Q:czego nie lubisz/lubisz w świętach najbardziej?
Już było, pisałem, nie chce mi się powtarzać tego samego _^_
Isia pisze:Pytanie: Jak sądzisz, kim jest Puszek?
Prężnej a długiej budowy jamnik? ^^"
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Pytanie do jedynaków - chcielibyście mieć rodzeństwo?
Niekoniecznie.

Q: Jesteś outsiderem czy raczej nie? (Oj tak, ma to zalety jak i wady, ale nie narzekam.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Isia pisze:Pytanie: Jak sądzisz, kim jest Puszek?
Okruszkiem?
Gveir pisze:Q: Jesteś outsiderem czy raczej nie? (Oj tak, ma to zalety jak i wady, ale nie narzekam.)
Same here _^_

Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Isia pisze:Jak sądzisz, kim jest Puszek?
agentem SB?
Gveir pisze:Q: Jesteś outsiderem czy raczej nie?
hell yeah
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
O tym jak wyglądało moje życie i jakie durnoty popełniłem, dlaczego tak musiało się stać...

Wschód czy zachód słońca?
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Cthulhu
Kupo!
Kupo!
Posty: 87
Rejestracja: ndz 23 lip, 2006 22:57
Lokalizacja: R'lyeh

Post autor: Cthulhu »

Isia pisze:Pytanie: Jak sądzisz, kim jest Puszek?
ja wiem ;]
Gveir pisze:Q: Jesteś outsiderem czy raczej nie? (Oj tak, ma to zalety jak i wady, ale nie narzekam.)
Zdecydowanie jestem ;] PUNK NOT DEAD!
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
Żeby się obudzić... Ja w kosmosie? żadnych norm zdrowotnych bym w życiu nie spełnił. A tak na serio to myślę o przyjaciołach.
Piter pisze:Wschód czy zachód słońca?
Zdecydowanie wschód. Najlepiej jak człowiek wypruty po imprezie idzie na jakąś górkę oglądać...

Spiderman, Superman czy Batman? (Batman, ale w stroju bez gumowych sutków ;) )
Ostatnio zmieniony pn 09 kwie, 2007 11:58 przez Cthulhu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.
[center]H. P. Lovecraft[/center]
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Na początek...
Gveir pisze:Prężnej a długiej budowy jamnik? ^^"
Mój Tata nie lubi jamników :)
Nienormalny_PS2 pisze:Okruszkiem?
Nooo... prawie trafiłeś (prawie robi wielką różnicę :lol: )
Piter pisze:agentem SB?
Obraziłeś Puszka, wiesz? Lepiej nie pokazuj się koło mojej szafki z butami :P
Cthulhu pisze:ja wiem ;]
Nie, to jego wujek - gwiazdor filmowy. Zagrał m.in. we "Władcy pierścieni", "Harrym Potterze" i "Puszystych, różowych króliczkach 5"
A teraz do rzeczy:
Gveir pisze:Q: Jesteś outsiderem czy raczej nie?
*gollum* Noone likes you! Mihihihi! Nice hobbity!
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
Nie myślimy, ew. myślimy po co to wszystko było.
Piter pisze:Wschód czy zachód słońca?
Wschód
Cthulhu pisze:Spiderman, Zuperman czy Batman?
Zipperman - najszybszy naprawiacz suwaków na zachód od Pecos!
kilmindaro pisze:Q: Boisz się, że ludzie ci zaczną czytać w myślach? oO'
A znasz Feynmana opowiastkę o komisji poborowej?

Pytanie: Jakie lubisz komiksy internetowe? (ładnie rysowane, dobrze udialogowane, itp, itd?)
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
Podziwiam w cholerę przestrzeń. W każdym razie i tak zginę i tak, więc ubieram się w kombinezon i wychodzę w przestrzeń, żeby chociaż zobaczyć te nieskończone eony mrozu i mroku.
Piter pisze:Wschód czy zachód słońca?
Zachód, nie ma nic piękniejszego powoli zapadający zmrok.
Cthulhu pisze:Spiderman, Zuperman czy Batman?
Batman, zawsze go lubiłem.
kilmindaro pisze:Q: Boisz się, że ludzie ci zaczną czytać w myślach? oO'
Kiedyś, drzewiej to bywało że miewałem takie fobie - nawet sobie mur w myślach wizualizowałem, żeby nikt się nie dostał do umysłu, ale teraz... sam czytam w myślach, o! XD
Isia pisze:Pytanie: Jakie lubisz komiksy internetowe?
Z zagranicznych to w tej chwili tylko Candi, z polskich to Wiśnia (jak jeszcze wychodził - można było umrzeć ze śmiechu), 1000000 Miles Away (dobry cyberpunk/s-f), Goth Or Not? ("- Co to za jęki? - Gotki rżną się na cmentarzach...") i Quartz Bead.

Q: Potrafisz czasem siedzieć w necie, klikając już w sumie dla samego klikania, bez większego zainteresowania patrząc w ekran? (Zdarza się, choć baaardzo rzadko, w chwilach ekstremalnej nudy, a ja się cholernie rzadko nudzę.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego?
Dość często, wtedy zazwyczaj spaceruje po lesie
Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami
Zdecydowanie wybrał bym miecz(i sax w drugiej ręce), większa adrenalina.
Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury?
Chyba nie było , nie ma , i nie będzie osoby która by się nie bała matury.
czego nie lubisz/lubisz w świętach najbardziej?
W ogóle nie lubię świąt , i tej fałszywej "miłej" atmosfery.
Jak sądzisz, kim jest Puszek?
Tajnym agentem IV Rzeszpospolitej
Jesteś outsiderem czy raczej nie?
Raczej tak , choć ma to swoje wady
Wschód czy zachód słońca?
Zachód
Spiderman, Zuperman czy Batman?
Batman
Potrafisz czasem siedzieć w necie, klikając już w sumie dla samego klikania, bez większego zainteresowania patrząc w ekran?
Czasami mi się to zdarza.

Q:Wolisz siedzieć przy lampce czy przy świecy? ( Przy świecy, delikatne światło świeczki ma magiczny urok)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Cthulhu pisze:Spiderman, Zuperman czy Batman?
Spiderman, za zwinność, szkoda tylko żę nie ma kieszeni ;p
kilmindaro pisze:Q: Boisz się, że ludzie ci zaczną czytać w myślach?
byłoby "ciekawie"
Isia pisze:Jakie lubisz komiksy internetowe?
właściwie nie czytam, ale jak już to raczej dobrze udialogowane
Gveir pisze:Potrafisz czasem siedzieć w necie, klikając już w sumie dla samego klikania, bez większego zainteresowania patrząc w ekran?
niestety czasami się zdarza ale rzadko.
Pinhead pisze:Wolisz siedzieć przy lampce czy przy świecy?
przy świecy przyjemniej, nastrojowo

co robisz gdy w całym mieście nie ma prądu?
ja najczęściej zaczynam grać w szach, nawet sam za sobą, zaskakująco uspokajające.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
oj zdarzyło się... tylko szybko się budziłem.
kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
czerne długipisy BIC - nie ma nic lepszego
Cthulhu pisze:Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych?
lubię, bo lubię żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos, żurek, kiełbasę, bigos.
Schrödinger pisze:Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
yyyy nie lubię curry więc wisi mi to co zjem...
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Spadając na spadochronie, odpięlibyście podstawowy tylko dla adrenaliny, by zaraz otworzyć zapasowy ?
ZE spadochronem :> jakbym nie miał nic lepszego do roboty, albo nagle Luci oznajmiłaby, że opuszcza Krypte, to nie otworzyłbym żadnego :lol:
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
gostek z mieczykiem ^^
Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie? :>
hmmm wydawało mi się kiedyś, że tak... ale na szczęście nie :]
Pytanie: Jak sądzisz, kim jest Puszek?
to mała kura
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Polecieliście promem w kosmos i się zniszczył silnik. Nie ma powrotu. Przeżyjecie przez pół godziny. O czym myślicie.
jak złapać Rinoe!
Piter pisze: Wschód czy zachód słońca?
to i to... i przy tym i przy tym nie spie :]
Cthulhu pisze:Spiderman, Zuperman czy Batman?
Superman - bo ma fajne gacie i obciłsy strój XD ;)
Pinhead pisze:Q:Wolisz siedzieć przy lampce czy przy świecy?
wolę siedzieć przy lampce... lampce wina XD
co robisz gdy w całym mieście nie ma prądu?
yyyyy nic - siedzę w necie dalej :] dopóki bateria nie umrze

Q: bawisz się jeszcze w pisanki?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:Q:Wolisz siedzieć przy lampce czy przy świecy?
Najlepiej przy zgaszonym świetle, chociaż najczęściej przy lampce, ale wolę świecę.
Piter pisze:co robisz gdy w całym mieście nie ma prądu?
Nie mieszkam w mieście 8) Ale przeważnie uruchamiam świeczkę, dzwonię do energetyki, robię kłótnię i sobie coś czytam przy świecy.
Gagarin pisze:Q: bawisz się jeszcze w pisanki?
Zależy w jakim sensie XD Ale jeśli chodzi o tradycyjne, to nie.
kilmindaro pisze:Q: Lubisz...podpalać? :>
Zależy co :> Ale... tak ^^

Q: Polewasz jeszcze ludzi w Lany Poniedziałek? (czasem jeszcze się zdarzy chlusnąć ze szklanki)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Piter pisze:Wschód czy zachód słońca?
Obydwa.
Cthulhu pisze:Spiderman, Superman czy Batman?
Spider.
kilmindaro pisze:Q: Boisz się, że ludzie ci zaczną czytać w myślach? oO'
Myślałem o tym parę razy i jak sobie tak siedzę przy kimś na przystanq czy w przychodni, gdziekolwiek i wyobrażam sobie, że ktoś to robi, to wtedy myślę że walę mu z łokcia _^_.
Isia pisze:Pytanie: Jakie lubisz komiksy internetowe?
Ładne i takie jakie mnie ciekawią. A także głupie i bez większego sensu.
Gveir pisze:Q: Potrafisz czasem siedzieć w necie, klikając już w sumie dla samego klikania, bez większego zainteresowania patrząc w ekran?
Nie.
Pinhead pisze:Q:Wolisz siedzieć przy lampce czy przy świecy?
Jedno i drugie.
Piter pisze:co robisz gdy w całym mieście nie ma prądu?
Leżę. Albo wychodzę jak ciepło.
Gagarin pisze:Q: bawisz się jeszcze w pisanki?
Tak.
kilmindaro pisze:Q: Lubisz...podpalać?
Raczej nie.
Gveir pisze:Q: Polewasz jeszcze ludzi w Lany Poniedziałek?
Tylko swoich, rodzinę, znajomi. Koleś wylał wiadro na typa i dostał z bańki. _^_

Q: Wierzysz w klątwę faraonów?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Cthulhu pisze:Yuri czy Yaoi?
Przede wszystkim hetero. ^^ Choć dobrym homo też nie pogardzę. A czy yuri, czy yaoi, to zależy od serii, gry i tak dalej.
kilmindaro pisze:Shota czy Loli
Loli. ^^
Tak sobie myślę, że moje czerwone złotko na awie jednak mimo wszystko nie podchodzi pod shota. XD
kwazi pisze:Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych?
Nie, ale zdarzyło mi się uważnie studiować stronę MW (...z zamiarem przystąpienia? XD)
kilmindaro pisze:Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława?
Zawsze... no, prawie. _^_ (...Akurat ten twincest średnio mnie interesuje... XD)
Nienormalny_PS2 pisze:Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Nie wierzę, że nasza przyszłość jest ustalona. Wydaje mi się, że nawet znając ją z góry, nie musiałabym koniecznie powielać gotowego scenariusza i wszystko mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. Czyli prorocze wizje na nic by mi się przydały, choć na pewno byłyby ciekawe.
kilmindaro pisze:Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
Piszę ołówkiem zawsze i wszędzie, poza kolosami i innymi examami. A wtedy to nie ode mnie zależy, jaki kolor mi pożyczą. XD
Niebieski jest ok.
Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie do jedynaków - chcielibyście mieć rodzeństwo?
Incest! <3 ...Dobra, dobra, przestaję już. :lol: (Or not. XD)
Piter pisze:Wschód czy zachód słońca?
Wschód, latem widzę go codziennie. Zachody mnie przygnębiają. :]
Cthulhu pisze:Spiderman, Superman czy Batman?
Wyłącznie Batman - jedyny normalny wśród ciot w obcisłych, opinających krocze rajtuzach. Mam zresztą o wiele więcej powodów, żeby go lubić, ale rozpisywać mi się nie chce. :]
Gagarin pisze:bawisz się jeszcze w pisanki?
A nawet w tym roku chciałam, ale po zniszczeniu pierwszego jajka (wydmuchałam je zbyt energicznie, zrobiła się duuuża dziura _^_) machnęłam ręką i stwierdziłam, że zamiast bez sensu marnować jaja, lepiej po prostu je zjeść. :] A swoją drogą, matka zgubiła gdzieś folie do barwienia, więc i tak zanieśliśmy do święcenia gołe jajka. Whatever.
Nienormalny_PS2 pisze:Wierzysz w klątwę faraonów?
Nieee.... I w Czarną Wołgę też nie. XD


Pytanie: Co by Was bardziej wkurzyło w kinie na zatłoczonej sali: duża, z natury rzeczy dość hałaśliwa grupa gimnazjalistów (ze trzydzieści osób, chyba całą klasą się na film skrzyknęli), czy wygadana babka, która przyszła na film sama i koniecznie musi usiąść tam, gdzie ma miejsce, czyli akurat pośrodku dzieciaków, psując im towarzyskie ustawienie? (Zamiast np. pięć siedzeń obok? _^_)
(Chyba jednak jestem jeszcze młoda, bo poparłam wczoraj te dzieciaki. Sama kocham komentować w kinie, to co będę się obruszać na innych? _^_)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:Q: Lubisz...podpalać?
podpalać? hmmm kiedyś prawe chate spaliłem... gdyby nie mój brat, to pewnie do teraz miałbym baty od rodziców... już nie lubię podpalać - odwidziało mi się XD
Gveir pisze:Q: Polewasz jeszcze ludzi w Lany Poniedziałek?
dosłownie ich zlewam :]
Q: Wierzysz w klątwę faraonów?
nie za bardzo
Lenneth pisze:Pytanie: Co by Was bardziej wkurzyło w kinie na zatłoczonej sali: duża, z natury rzeczy dość hałaśliwa grupa gimnazjalistów (ze trzydzieści osób, chyba całą klasą się na film skrzyknęli), czy wygadana babka, która przyszła na film sama i koniecznie musi usiąść tam, gdzie ma miejsce, czyli akurat pośrodku dzieciaków, psując im towarzyskie ustawienie?
ja sam mam zwyczaj nawijania w kinie jak katarynka, więc nikt ze mną do kina nie lubi chodzić :] a szczerze, to takie osoby mam gdzieś, chyba że jest to moja klasa i musze im zrobić za to jazdę :]

Q: Kebab w bułce czy w tortilli?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”