Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Dobrze, że nie jestem sam _^_.
Jest nas takich więcej...
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Dlaczego jest tak a nie inaczej :?: 8)
Dlatego że ponieważ, ale zawżdy nie inaczej.
Isia pisze:Czysto, cicho i profesjonalnie. A propos', czy sprawdzałeś już, czym słodzisz herbatę? :wink:
Od dłuższego czasu herbatę przede mną próbuje taka mała paskuda, na oko 4 lata (nie moja :wink: ), więc jeżeli coś jest na rzeczy to ten zamach przetrwam ^^" (A to tak ładnie grozić śmiercią człowiekowi co dopiero wstanie? :P )
Isia pisze:Pytanie: Lecisz awionetką ze 100% odpowiadającą Twoim preferencjom osobą. Pod Wami ha, żeby nie było tak pięknie - jak okiem sięgnąć tajga. Rozbijacie się. Macie przy sobie nastepujące wyposażenie: koc wełniany, siekierkę, płyn na pryszcze, bandaż elastyczny, pół metra drutu, sznurek i rondel. A, byłabym zapomniała: on/ona łamie nogę przy lądowaniu. Co dalej? :twisted:
Biorę siekierę, uruchamiam ryb drwala, robię unieruchamiacz na nogę, wybieram resztę benzyny z samolotu, a że osobniczka (osobnik? nie da się wykluczyć :lol: ) ma 100% kompatybilność - zapadamy w mateczniki tajgi na 20 lat. I budujemy państwo. A potem inwazja na USA, Rosję, wiecie, rozumiecie...
Cthulhu pisze:Q: Yuri czy Yaoi?
Yuri! Heil!
kilmindaro pisze:Q: Shota czy Loli (ale bez Gos)
Loli. Ale z Gos.

Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz? (Zależy, ale przeważnie zapierdzielam na dwór...)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Gveir pisze:Jest nas takich więcej...
Groźnie to zabrzmiało :evilbat:
Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz? (Zależy, ale przeważnie zapierdzielam na dwór...)
Jeśli w sprawę wchodzi "jedynka" to też śmignę na ogródek sobie, siknąć na powietrzu zdrowo a i kwiatki się podleje. A jeśli "dwójka" liże majty, cóż. _^_

Z filmu (mogłem nieco przekręcić, ale sens zachowany) :

Q: Jedziesz autem i masz tylko jedno wolne miejsce. Goni Ciebie huragan, mijając przystanek widzisz najlepszego przyjaciela, staruszkę i kobietę/mężczyznę życia.
Jak się zachowasz.

Pewnie są tacy co pojechaliby dalej _^_"
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gveir pisze:Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz? (Zależy, ale przeważnie zapierdzielam na dwór...)
jak jedynka - leje do zlewu :lol: ;) jak dwojka - klne :D
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jedziesz autem i masz tylko jedno wolne miejsce. Goni Ciebie huragan, mijając przystanek widzisz najlepszego przyjaciela, staruszkę i kobietę/mężczyznę życia.
Jak się zachowasz.
1) rozjeżdzam staruszke
2) razem z kumplem <hi GZO :D > robimy sami-wiecie-co z panienką
3) Ja siadam na miejscu dla pasażera a GZO za kierownicą, bo mimo iż nie ma prawka - ma wieksze doswiadczenie niż ja w prowadzeniu auta - i na pewno uciekniemy przed tornadem, bo nie bedzie musiał przejmować sie przepisami :D :lol:

Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych? :twisted:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Isia pisze:Pytanie: Lecisz awionetką ze 100% odpowiadającą Twoim preferencjom osobą. Pod Wami ha, żeby nie było tak pięknie - jak okiem sięgnąć tajga. Rozbijacie się. Macie przy sobie nastepujące wyposażenie: koc wełniany, siekierkę, płyn na pryszcze, bandaż elastyczny, pół metra drutu, sznurek i rondel. A, byłabym zapomniała: on/ona łamie nogę przy lądowaniu. Co dalej?
biorę siekierę i idę się powiesić... oczywiście uprzednio gwałcę pannę - jak ma złamaną nogę to mi nigdzie nie ucieknie ;)
Cthulhu pisze:Q: Yuri czy Yaoi?
Yaoi i yuri!! ^^
kilmindaro pisze:Q: Shota czy Loli (ale bez Gos)
Gos bez loli XD
Gveir pisze:Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz? (Zależy, ale przeważnie zapierdzielam na dwór...)
przywykłem do tego, wytrzymuje i piszę o tym na forum jak bardzo chce mi sie siku :]
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jedziesz autem i masz tylko jedno wolne miejsce. Goni Ciebie huragan, mijając przystanek widzisz najlepszego przyjaciela, staruszkę i kobietę/mężczyznę życia.
Jak się zachowasz.
ładuje wszystkich do samochodu, a sam uciekam pieszo XD
Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych? :twisted:
nie, mam to gdzieś
kilmindaro pisze: Q: Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława?
yyy ja też nie, ale odróżniam Lecha Pilsa od Lecha Premium XD

Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?

(nie otwieram XD )
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jedziesz autem i masz tylko jedno wolne miejsce. Goni Ciebie huragan, mijając przystanek widzisz najlepszego przyjaciela, staruszkę i kobietę/mężczyznę życia.
Babcię ładuje za kierownicę, ta jak już to będzie jechała sprawnie, bo to w końcu sprawa gardłowa, z kumplem łapię pannę i teges :]
kwazi pisze:Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych? :twisted:
Nie, bo po co? Ale na blogu Wierzejskiego byłem jak najbardziej. I zostawiłem komentarz. I policja jeszcze mnie nie wyśledziła XD
kilmindaro pisze:Q: Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława? (bo ja nie xD)
Ponoć można po pieprzyku, ale mają tak paskudne ryje, że odwracam głowę jak się pokazują.
Gagarin pisze:Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?
Chowam kompa, płyty ( 8) ), spirytus, dziewki wszeteczne wyganiam do komórki, wyjmuję karabin i czekam czy wejdą siłą :D

Q: Zdarzyło Ci się kiedyś rzucić laczkiem w telewizor? (Tak, jak zobaczyłem po raz 20 tego samego nia Buzka.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

kwazi pisze:Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych?
Nigdy. I pewnie nie skorzystam _^_.
kilmindaro pisze:Q: Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława? (bo ja nie xD)
To przybij piątkę _^_
Gagarin pisze:Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?
Podejrzewam, że szepnąłbym pod nosem "co jest q**a?".
Gveir pisze:Q: Zdarzyło Ci się kiedyś rzucić laczkiem w telewizor? (Tak, jak zobaczyłem po raz 20 tego samego nia Buzka.)
Nope, ale raz rzuciłem padem _^_". Nerwy mnie bardzo poniosły, bo wyścigi, wiecie i po 20 minutach przed samą metą mnie typek wziął ^^. Nie wiem co bym zrobił jak bym grał w le mans O_o"

Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
Awatar użytkownika
Cthulhu
Kupo!
Kupo!
Posty: 87
Rejestracja: ndz 23 lip, 2006 22:57
Lokalizacja: R'lyeh

Post autor: Cthulhu »

Gveir pisze:Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz? (Zależy, ale przeważnie zapierdzielam na dwór...)
1- do zlewu, a jak 2 to medytuje ;]
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jedziesz autem i masz tylko jedno wolne miejsce. Goni Ciebie huragan, mijając przystanek widzisz najlepszego przyjaciela, staruszkę i kobietę/mężczyznę życia.
Jak się zachowasz.
Daje kumplowi kluczyki i każe mu odwieźć staruszkę, a sam zostaje z laską i spędzam z nią niezapomniane chwile, a potem ginę z nią w objęciach (w stanach ta zagadka bywa na rozmowach kwalifikacyjnych)
kwazi pisze:Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych?
Jak sprawdzałem czy "k..." "ch..." "pedał" itd wpisane w google naprawdę odsyłają do stron polityków.
kilmindaro pisze:Q: Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława?

Jasne 8) lech ma koło nosa pieprzyk, a jarosław ma kocią sierść na marynarce ;]
Gagarin pisze:Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?
Otwieram. Policjanci z mojego miasta to na serio równi kolesie 8)
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
Raz. wyjątkowe uczucie... Jakbyś kręcił film i grał w nim jednocześnie wszystkie postacie...
kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
Zdecydowanie czarny. Ale nie taki błyszczący długopisowy, a taki mocny matowy, jak z cienkopisu lub pióra :wink:

Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych? (nie lubię... niby święta a nie możesz się wyspać bo trzeba wstać na śniadanie :/ )
Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.
[center]H. P. Lovecraft[/center]
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem? (lol, a denne pytanie xD Niebieski)
Czarny rlz.
Cthulhu pisze:Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych? (nie lubię... niby święta a nie możesz się wyspać bo trzeba wstać na śniadanie :/ )
Ja lubię każde święta. Tak jakoś ^^

Do pipoli kórzy zyskali świadomość we śnie, chciałbym jeszcze dodać, że mi się to zdarzyło z 4-6 razy i nigdy nie mogłem wtedy robić czegoś niesamowitego, latanie, oddychanie pod wodą etc. Byłem naturalny po prostu. Raz biegłem po ścianie, ale to jeszcze ujdzie _^_. Kiedyś podczas tej świadomości, próbowałem kolesiowi we śnie to wyjaśnić, że to sen. Zaraz się obudzę i się szybko wszystko skończy. Pomyślałem sobie przez chwilę, że może uda mi się z nim telepatycznie jakoś porozumieć. Niby śmieszne, ale ten kto takie coś przeżyje inaczej na to patrzy. ^^

Q: Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem? (lol, a denne pytanie xD Niebieski)
Czarny bo jest taki poważny.
Cthulhu pisze:Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych? (nie lubię... niby święta a nie możesz się wyspać bo trzeba wstać na śniadanie :/ )
Nie lubie. Wszystkie święta są jakieś smutne.
Nienormalny_PS2 pisze:Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Oczywiście, że nie. Jakbym wiedział co ma się stać, nie byłoby sensu życ. Bo po co? Żeby strawić to jeszcze raz czego się już zna? Nie lubię powtarzać dwa razy tą samą czynność.

Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Schrödinger pisze:Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
Curry, bo ma tylko sam smak qpy. Qpę jakbyś jadł to działała by świadomość, że to co jesz wychodzi z dupy i jest ogólnie źle postrzegane _^_

Q: Spadając na spadochronie, odpięlibyście podstawowy tylko dla adrenaliny, by zaraz otworzyć zapasowy ? :027:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
Luci Dream. Znane i kochane :] Od dawna interesuję się tego typu rzeczami, wywołanie LD po odpowiednim treningu jest całkiem proste, teraz większość snów które pamiętam to właśnie LD. Efekty bywają niesamowite :]
kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
Niebieski, zwłaszcza piórem. Czarny uwielbiam ogólnie, ale w pisaniu wydaje mi się lekko... nienaturalny.
Cthulhu pisze:Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych?
Świąt nie lubię ogólnie. Radować się? Po kiego. I tak nie wierzę. Spędzić czas z rodziną? I tak jak zawsze wyskoczy coś zabawnego. No będąc wychowanym w polskiej kulturze, przyzwyczajonej do celebrowania kilkunastu wielkich porażek wojennych/narodowych w ciągu roku, nie potrafię się z nich już cieszyć. Kiedyś, kiedy mogłem wejść pod stół stojąc prosto - lubiłem, widać czas pewne rzecz zmienia.
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Nie... Po co? Żeby potem mieć tak jak Paul Atryda, który znał każdy zakątek czasu i wszystko co się wydarzy, przez co życie nie było już normalne. Wolę popatrzeć na to co czas przyniesie, niż wiedzieć wszystko i zostać beznamiętnym obserwatorem.
Schrödinger pisze:Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
Curry o smaku kupy. Może i tak g***o, ale jednak jakoś łatwiej będzie to przełknąć - podświadomość to czasami boska rzecz XD
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Spadając na spadochronie, odpięlibyście podstawowy tylko dla adrenaliny, by zaraz otworzyć zapasowy ? :027:
Ogólnie to starałbym się jak najdłużej cieszyć swobodnym spadaniem, otworzyłbym jak najpóźniej ;]

Q: Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego? (Dosyć często, jeżeli jest ciepło - zbieram się najlepiej w nocy na dwór, obserwować gwiazdy, albo połazić po wertepach, lesie. Na codzień... też.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Gveir pisze:Q: Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego? (Dosyć często, jeżeli jest ciepło - zbieram się najlepiej w nocy na dwór, obserwować gwiazdy, albo połazić po wertepach, lesie. Na codzień... też.)
Jeśli o mnie chodzi to w pytaniu dałeś odpowiedź :wink: . Ja staram się często tuningować to w postaci peevca w dłoni i muzysi na uszach ^^. Chociaż cisza też czasem jest potrzebna. Ahh...yes... _^_

Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
Wolałbym być magiem.
Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
Tak, parę razy. Zdarzyło mi się wtedy: rozpuścić za pomocą dłoni dwa wielkie psy, które rzucały mi się z zębami do szyi, walczyć na dachu wieżowca z robotem, którego ruchy były kosmicznie szybkie, ale ja i tak potrafiłem je wszystkie przewidzieć (i było zwolnienie jak w matrixie :D ), raz przy lataniu (przelatywałem nad pustynią i zobaczyłem kryjówkę Bin Ladena), raz na wojnie, gdy rozerwał mnie granat oraz raz na ulicy, gdy wpadłem pod walec.
Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
Nienawidzę pisać długopisem. Pióro lub cienkopis. Czarny. To lub podobne pytanie kiedys już było.
Q: Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Jeśli byłaby to przyszłość wynikająca z następstw dni następnych (czytaj : jeśli mógłbym na tę przyszłość w wyniku swoich kolejnych działań wpływać) to tak. Gdybym wiedział np. że idąc pojutrze na rower rozbiję się i będę sparaliżowany do końca życia, to zamiast pójść pojutrze na rower, zostałbym w domu :). I następnym razem na rowerze bardziej uważał. Kwestii dotyczącej umierania bliskich i śmierci własnej wolałbym nie znać. A w ogóle marzy mi się możliwość save'owania i load'owania w życiu :P
Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
Curry o smaku kupy. Przyprawa pozostaje przyprawą bez resztek pokarmu z ludzkiego układu pokarmowego i biliardów bakterii. Reszta to percepcyjne oszustwo. W przypadku kupy o smaku curry zresztą też.
Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego?
Bardzo często. Jestem typem analityka, więc dużo czasu muszę poświęcać na swoje, niekoniecznie istotne przemyślenia. Lubię ludzi, ale często bywa tak, że sobie mam więcej do powiedzenia.
Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych?
Nigdy nie 'korzystałem' i jest to przedostatnia rzecz, na którą mam ochotę. Wchodziłem tam ewentualnie dla zaspokojenia ciekawości poznawczej lub po to by się ponabijać z kretynów, którzy nazywają się politykami.
Q: Yuri czy Yaoi?
Yuri ^^

Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie? :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Cthulhu
Kupo!
Kupo!
Posty: 87
Rejestracja: ndz 23 lip, 2006 22:57
Lokalizacja: R'lyeh

Post autor: Cthulhu »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Jakbyście mieli możliwość, to czy chcielibyście poznać swoją przyszłość?
Jakbym mógł ją zmieniać to owszem. a jeśli byłoby to na zasadzie widzeń mitycznej Kasandry to dziękuje, ale nie.
Schrödinger pisze:Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
Curry o smaku kupy. Przynajmniej byłoby bez pestek ;)
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Spadając na spadochronie, odpięlibyście podstawowy tylko dla adrenaliny, by zaraz otworzyć zapasowy ?
Raczej nie. Cenie sobie komfort i bezpieczeństwo. Adrenalina tak, ale w granicach rozsądku.
Gveir pisze:Q: Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego?
Samotności i spokoju tak, ciszy nie. Mój pokój- moja twierdza. Rodzice wreszcie sie nauczyli pukać ;]
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
Jasne że łucznikiem. Co weekend szarżuje z tym po lesie ;]
Grzybek Z Octu pisze:Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie?
Nie. Całe szczęście, bo to musi być raczej głupia sytuacja.

Q: Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury? (niby sie nie boję, bo wiem że nauczony jestem, ale zawsze można mieć pecha i trafić na pytania z kosmosu i co wtedy??)
Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.
[center]H. P. Lovecraft[/center]
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Gveir pisze:Q: Wstajesz rano/w południe/w nocy, idziesz do łazienki, a tam zajęte i aparentnie na długo. Co robisz
idę do drugiej łazienki xE
kwazi pisze:Q: Czy kiedykolwiek korzystałaś/eś z oficjalnych witryn polskich partii politycznych:
nołp
kilmindaro pisze:Q: Umiesz odróżnić Lecha od Jarosława
mi się nawet myli, który ma kota, a który żonę
Gagarin pisze:Q: co robisz jak widzisz odblaskowe kamizelki przez wizjer? a na nich napis POLICJA?
A jak nie mam wizjera? Psem szczuję [uwielbiam ironię]
Gveir pisze:Q: Zdarzyło Ci się kiedyś rzucić laczkiem w telewizor?
padem, kapciem, siostrą i wiele, wiele innych x]
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy zyskałeś/aś kiedyś we śnie pełną świadomość tego, że śnisz?
nołp
kilmindaro pisze:Q: Na jaki kolor lubisz najbardziej pisać długopisem?
niebieski albo czarny, byle nie jakieś wymyślne kolory
Cthulhu pisze:Q: Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt wielkanocnych?
nie lubię przez ta całą denną i sztuczną świąteczną otoczkę ;/
Schrödinger pisze:Q: Trzeba zjeść albo curry o smaku kupy, albo kupę o smaku curry. Co wybierać?
hmm currę o smaku qpy bo wido qpy ma efekt odwrotny ;p
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Spadając na spadochronie, odpięlibyście podstawowy tylko dla adrenaliny, by zaraz otworzyć zapasowy ?
yup
Gveir pisze:Q: Czy (często/w ogóle) szukasz momentu ciszy, samotności i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego
nieustannie
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Na średniowiecznej wojnie wolelibyście być gostkami z mieczykami czy łucznikami _^_
mieczyki fajniejsze, więcej adrenaliny xp
Grzybek Z Octu pisze:Q: Czy zdarzyło Ci się będąc w stałym związku zakochać się w innej osobie?
nołp
Cthulhu pisze:Q: Czy boisz się/ bałeś się/będziesz się bał matury
Na razie wolę o maturze nie myśleć, ale wolałbym do niej podejść na spokojnie.

Q:czego nie lubisz/lubisz w świętach najbardziej?
nielubię tej sztucznej "otoczki:, jednak lubie bo jest duzo jedzenia xp
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”