Tanie Wino

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Pinhead pisze:Lipa z Miodem , nie bardzo mi smakuje,na początku ma fajny posmak miodu ,ale po chwili czujesz już tylko lipe
dokładnie! o to mi chodziło, a smakuje jak piszesz :]
a Leśne Dzbany są mało poręczne, i z tego co pamiętam, to chyba mają różne smaki i z tego co pamiętam jeden ze smaków był niesmaczny, a drugi smakował jak sok - chyba z owoców leśnych XD - tanie wina mi nie służą :] dlatego wole pić wina własnej roboty :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Domowe jest najlepsze :) Zwłaszcza jak sobie tak ze trzy laka postoi i na dodatek jest robione z wisienek - zabójcze ^^ I do tego musi być słodkie (wytrawne - fuj, cierpko w ryju), bo inaczej jest nie za dobre. I grunt żeby porządnie swoje odstało, bo fuzlem smakuje, a to jest po prostu generator rzygania.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Cthulhu pisze:nlewka miodowo- lipowa ;] nigdy niew pilem, ale raz kupowalem kumplowi
O rany! Piłem to kiedyś na wakacjach!

Do głowy wchodziło błyskawicznie, ale trzeba było opracować technikę picia z zatkniętym nosem, żeby nie czuć smaku tej miodo-lipy.. :570:

Hehe..ktoś z towarzystwa nie mógł dopić swojej szklaneczki i zostawił ją pod domem. Na dokończenie zacnego trunku chętny znalazł się źrebak z tamtejszej stadniny :D. Ale był ubaw.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Na dokończenie zacnego trunku chętny znalazł się źrebak z tamtejszej stadniny :D . Ale był ubaw.
Hehe GZO! Rozpijasz nieletnich! Wiesz jaka za to kara jest?

Ostatnio piłem takie śmieszne winko jak Kawalerskie, winko smakuje jak oranżada,ale procenty ma!

Widziałem jeszcze wino o nazwie "Uśmiech Traktorzysty" ,lecz jeszcze nie próbowałem.Jak skosztuje tego wina o tak zacnej nazwie na pewno napiszę czy mi smakowało.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

hm ciekawy topic :)
moim ulubionym szlachetnym trunkiem jest wino Komandos. po jednej flaszce az chce sie w krzakach chowac :)
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ja nie preferuję ;) Raz piłem tani napój winopodobny... do dzisiaj mam wstręt. Wino jest świetne w małych dawkach wieczorkiem do kolacji. Szczególnie jakieś dobre półwytrawne ;)
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Wino jest dobre nawet w większych ilościach ale dobre. Tanie to tylko sytuacje awaryjne, chociaż też nie pijam bo kiedyś mnie ojciec na schodach znalazł :roll: .
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

hehehe NPS2 ,to miałeś lipe hahaha

hmmm , ostatnio widziałem wino o fikuśnej nazwie " Uśmiech Traktorzysty". Trzeba spróbować!
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Pinhead pisze:hehehe NPS2 ,to miałeś lipe hahaha
Wiesz jak to jest, najpierw były zmartwienia i w ogóle. Matka chciała do MONARU dzwonić, że jakieś narkotyki coś... >_< A ja po prostu miałem zwarcie w głowie ( pewnie stąd niektóre dziury xD ). Od tamtej pory nie piję już tego typu rzeczy.
Pinhead pisze:hmmm , ostatnio widziałem wino o fikuśnej nazwie " Uśmiech Traktorzysty".
Te wszystkie nazwy tanich win zasługują na wyróżnienie. Albo "Zemsta teściowej". Kiedyś jeszcze jak się urwałem z lekcji z kolesiami to piliśmy "Mustaka", padaliśmy ze śmiechu, że jego logo wygląda jak Ferrari :576: "Komandos zielony", "Wino Marki Wino VIII" - to chyba Square-Enix robią XD, "Złoty jeleń", czy "Bycza moc". Te nazwy mówią same za siebie.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Nienormalny_PS2 pisze:Te wszystkie nazwy tanich win zasługują na wyróżnienie. Albo "Zemsta teściowej". Kiedyś jeszcze jak się urwałem z lekcji z kolesiami to piliśmy "Mustaka", padaliśmy ze śmiechu, że jego logo wygląda jak Ferrari "Komandos zielony", "Wino Marki Wino VIII" - to chyba Square-Enix robią XD, "Złoty jeleń", czy "Bycza moc". Te nazwy mówią same za siebie.
Pinhead pisze:hmmm , ostatnio widziałem wino o fikuśnej nazwie " Uśmiech Traktorzysty". Trzeba spróbować!
najbardziej mnie rozwalilo wino o nazwie "Komuna" . na etykiecie byl Lech Walesa i podpis: "i ty mozesz obalic komune" :D
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ewentualnie wino "Czar PGR'u", "Sen Sołtysa" (na nalepce sołtys śpiący o nagiej pani) czy "Trzech nikt nie wypił" (podobno fakt, mocarne i wali w czambuł jak z procy). Wiele takich jest, ale "Komandos" i "Cavalier" najlepsze :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Wiele takich jest, ale "Komandos" i "Cavalier" najlepsze :]
A piłeś Warka Apple Wine ? Jest w butelce jak oranżada a smakuje jak szampan , i z tyłu napis 3 nikt nie dopił, ale to ściema :]
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:A piłeś Warka Apple Wine ?
Nie, nie piłem - i raczej nie będę pił już, chyba że alergia na wino przejdzie :wink: Ale trzeba by spróbować...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Nie, nie piłem - i raczej nie będę pił już, chyba że alergia na wino przejdzie :wink: Ale trzeba by spróbować...
Gveir ,tylko uważa (nie mieszaj) bo to naprawdę zdradziecki trunek :)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:Gveir ,tylko uważa (nie mieszaj) bo to naprawdę zdradziecki trunek :)
O, to może być ciekawe, nawet bardzo :)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”