Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

skip to lou pisze:czesto zdarza Ci sie zarywac noce przy konsoli/komputerze??
Kiedyś zdarzało mi się to bardzo często, a teraz baaardzo rzadko.

Gveir pisze:Masz takie stany/chwile/dnie, że nosi Cię tak, że nie możesz usiedzieć w miejscu, ani wyrobić dłuższej chwili robiąc jedną rzecz?


Często zdarzają mi się takie chwilę.

Q:Miałeś/aś kiedyś tzw. sen proroczy? (Kilka razy się zdarzyło, głupie uczucie)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kwazi pisze:Q: Czy jest taka rzecz, która śni Ci się nadzwyczaj często? Jeśli tak - co to jest...
Ostatnio sni mi się expowanie Red Maga LOL Poważnie...może potrzebny mi odwyk Oo Może napewno...
Gveir pisze:Q: Zdarza ci się obudzić nagle w środku nocy z poczuciem że coś cię obserwuje albo jest obok ciebie?
Burza mnie nie obudzi, ale bzyczenie komara lub mucha...omg nie zasnę, aż nie dorwę ><'
Pinhead pisze:Q:Wierzysz w zjawiska Paranormalne?
Nie widziałam, ale wierzę.
skip to lou pisze:Q:czesto zdarza Ci sie zarywac noce przy konsoli/komputerze??
Kiedys częściej. choć i tak ostatnio przez expowanie chadzam spać po 2. Jak wczoraj w nocy. Niby o 00 powiedziałam, ze musze iść, ale kilka osób było blisko level up, a potem jeszcze 2 i zeszło się do 2 ; ;
Pinhead pisze:Q:Miałeś/aś kiedyś tzw. sen proroczy?
Tja i to kilka, ale było minęło.

Q: Ostatnia fobia jakiej się nabawiłeś/aś?
skip to lou

Post autor: skip to lou »

Gveir pisze:Q: Masz takie stany/chwile/dnie, że nosi Cię tak, że nie możesz usiedzieć w miejscu, ani wyrobić dłuższej chwili robiąc jedną rzecz? (Właśnie mam taki moment, zaraz przez zamknięte okno pójdę w długą... :/ )
jasne, gram wtedy w koszykowke, nic nie pozwala tak wyladowac emocji jak sport wlasnie, chyba ze jest noc... to wtedy wale glowa w sciane, az sie posypie struktura molekulara... budynku <damn> *czuje ze przesadzil*
Pinhead pisze:Q:Miałeś/aś kiedyś tzw. sen proroczy? (Kilka razy się zdarzyło, głupie uczucie)
nie mialem snu takowego nigdy, ostatnio snilo mi sie ze biegalem po plazy w czerwonych stringach, jak sie spelni ten sen to moja odpowiedz zabrzmi - tak
Nemesis pisze:Q: Ostatnia fobia jakiej się nabawiłeś/aś?
panicznie boje sie wszelakich owadow bzyczacych (os, pszczol,takich tam) kiedys zjadalem takie na sniadanie :D

Q: dlaczego Twoje zycie ma sens??
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

kilmindaro pisze:Q: Ostatnia fobia jakiej się nabawiłeś/aś?
Dziwne pytanie. Jakoś nie odnoszę wrażenia, ażebym się czegoś nabawił O.o'
kilmindaro pisze:Q: dlaczego Twoje zycie ma sens??
Bo jak dotąd wszystkie elementy mego planu życiowego sprawdziły się w 100% i jest lepiej niż myślałem :grin:
kilmindaro pisze: Q: Najdziwniejsza ozdoba ciała (kolczyk, bransoleta, pierścionek, itp.) jaką widziałeś/aś? (dziewczyna miała normalnie legalnie sprężynę w uchu oO')
A bo ja wiem... długopis wetknięty w ucho (no comment).

Q: Czy jesteś systematyczny? Układny? Rzetelny? Uczciwy? Dobry?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:Q:Miałeś/aś kiedyś tzw. sen proroczy?
Bywało parę razy, a potem zastanawiałem się, czy jestem jeszcze normalny.
Nemesis pisze:Q: Ostatnia fobia jakiej się nabawiłeś/aś?
Codziennie boję się, że znowu ci %*&&*#&% złodzieje ukradną kabel od netu...
skip to lou pisze:Q: dlaczego Twoje zycie ma sens??
Bo żyje własnym życiem, mam wiele planów do zrealizowania, wiele rzeczy do poznania, zobaczenia i zrozumienia, wiele anime do obejrzenia (kil' ^^), marzenia do zrealizowania, w końcu trzeba tym cyborgiem kiedyś zostać w końcu...
kilmindaro pisze:Q: Najdziwniejsza ozdoba ciała
Fikuśnego kształtu kolczyk, w intymnym miejscu u pewnej pani... cóż, na wystawach i przeglądach mody nowoczesnej można zobaczyć różne rzeczy :lol:
Boni pisze:Q: Czy jesteś systematyczny? Układny? Rzetelny? Uczciwy? Dobry?
Systematyczny - nie, układny - zależy od sytuacji i jak na tym wyjdę, rzetelny - jak już coś robię, to robię żeby było zrobione jak trza, uczciwy - wobec przyjaciół i bliskich mi osób zawsze, wobec ludzi w ogóle też, ale w sprawach urzędowo - chachmęckich... jak każdy polak :P

Q: Lubisz malować ściany, czy ogólnie zmieniać wystrój swojego pokoju? (czasem trzeba, zwłaszcza jak się pobrudzą ściany... ale po tym cierpieniu zawsze można się cieszyć ładnym, pięknym kolorkiem ^^)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Nemesis pisze:Ostatnia fobia jakiej się nabawiłeś/aś?
Kleszcze,nie nawidzę tch małych obrzydliwych pajęczaków.Ble
kilmindaro pisze:Najdziwniejsza ozdoba ciała
Dziewczyna miała kolczyki jak felgi od stara.
Boni pisze:Czy jesteś systematyczny? Układny? Rzetelny? Uczciwy? Dobry?
Tak,czasami(tak naprawde to zuy człowiek ze mnie)
Gveir pisze:Lubisz malować ściany, czy ogólnie zmieniać wystrój swojego pokoju?
Jasne,inny kolorek ,mała zmiana wystroju i odrazu inny pokój...

Q:Na jaki kolor masz pomalowane ściany u siebie w pokoju?
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

Gveir pisze:Q: Szkolna lektura która najbardziej Ci się spodobała i zapadła w pamięć?
Potop.
"- A ksiądz Kordecki zdrowy?"
"- Zdrowy, zdrowy, tylko się boimy, żeby go anieli żywcem do nieba nie wzięli, bo taki święty." :lol:
Nemesis pisze:Ulubiona planeta?
K-Pax :P
Q: Jaki jest twój stosunek do biologicznym i genetycznych manipulacji w obrębie ludzkiego (i nie tylko) ciała?
Jako stoik wolę żyć w harmonii z naturą i otoczeniem.
Q:Na czym wolisz grać na konsoli cz PC ??
Konsola... żeby tylko była sprawna... ale StarCrafta nic nie pobije na PC!
Q:Robisz często przemeblowanie w swoim pokoju? czy wolisz zostawić go taki jaki jest?
Żadnych zmian, żadnego bajzlu.
Q:czesto zdarza Ci sie zarywac noce przy konsoli/komputerze??
Tak, przy kompie - ale nie przy grach.
Q: dlaczego Twoje zycie ma sens??
Wiara, nadzieja i miłość.
Q: Czy jesteś systematyczny? Układny? Rzetelny? Uczciwy? Dobry?
Systematyczny - nie bardzo... Rzetelny - jak mi na czymś zależy; Uczciwy - owszem.
Q:Na jaki kolor masz pomalowane ściany u siebie w pokoju?
Błękitny :D

Q: Czy masz/miałeś/aś jakieś doświadczenia z depresją ? (ostatnio mało brakowało mi do niej) ... chociaż w Holandii nie byłem :D
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:Q:Na jaki kolor masz pomalowane ściany u siebie w pokoju?
Dwie na niebiesko, dwie na zielono.
Zeratul pisze:Q: Czy masz/miałeś/aś jakieś doświadczenia z depresją ?
Doła miewam często. I to wcale z nie lekkiego czy konkretnego powodu, lub z błahego. Klinicznej deprechy nie miałem i na to się nie zanosi.

Q: Dla studentów: lubisz swoje studia? Dla uczniów: lubisz swoją szkołę? (Kierunek na jakim jestem, filologię angielską uwielbiam, ale samego uniwerku nie cierpię jak morowej zarazy, liceum lubiłem bardzo, gimnazjum i podstawówkę nienawidziłem.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Pinhead pisze:Na czym wolisz grać na konsoli cz PC ??
Na PC, bo z większości gier można (nawet z nich nie wychodząc) w ułamku sekundy przeskoczyć na Windowsa, np. prosto na słownik angielskiego, sprawiający wrażenie, że właśnie pracowaliśmy nad nowym tłumaczeniem na zajęcia. :lol: A na serio, to jestem przywiązana do konkretnych gier, a nie do konkretnej platformy.
Gagarin pisze:miasto polskie, którego nie znosisz... i dlaczego?
Pierwsze miejsce: Nowy Targ! Straszliwe zadupie z najbardziej zadupiastym rynkiem i 'centrum', jakie w życiu widziałam - dwoje przechodniów na krzyż, parę sklepów z używaną odzieżą i dewocjonaliami, wszystko czynne nawet w dzień powszedni do 17-tej (!?). Masakra. Nie jestem maniaczką zakupów, ale u siebie często łażę do spożywczaka około 20:30, bo wcześniej mi się nie chce... a handel do piątej po południu nawet mi się w głowie nie mieści i jest synonimem totalnego zacofania. No i jeszcze nie ma tam żadnej dobrej knajpy. Niestety, w Nowym Targu bywam aż za często. >_<
Drugie miejce: Karpacz - główna ulica pnie się pod górę i ma bardzo wąski chodnik, co cholernie wkurza w sezonie, kiedy trzeba przepychać się wśród chmary turystów z dzieciaczkami, a na jezdnię nie ma co wchodzić, bo ruch jak w Tokio. _^_ XD
apple pisze:Jesteś uzależniony od kofeiny?
Cola? ^______^
Pinhead pisze:Robisz często przemeblowanie w swoim pokoju? czy wolisz zostawić go taki jaki jest?
Żartujesz? :570: Ja muszę przy sprzątaniu każdą książkę, każdy bibelot, każdą płytę CD odstawić na półkę co do milimetra, inaczej czuję się źle. A Ty mi tu o przemeblowaniu. O_o;
Pinhead pisze:Wierzysz w zjawiska Paranormalne?
Jak byłam mała, zaczytywałam się książkami o UFO, NOLach, Ludziach w Czerni, etc. Teraz mam do tego wszystkiego taki sam stosunek jak do religii - nie wierzę, ale też nie wykluczam możliwości. Po prostu czekam na jakieś przekonywujące dowody za czy przeciw. :]
Pinhead pisze:Na jaki kolor masz pomalowane ściany u siebie w pokoju?
Są białe, żeby pasowały do różowego dywanu, zasłonek, etc. Są jakieś komentarze? :twisted: Nie? :twisted: To dobrze. :twisted: [Żartuję... chyba... XD]
Gveir pisze:Dla studentów: lubisz swoje studia? Dla uczniów: lubisz swoją szkołę? (Kierunek na jakim jestem, filologię angielską uwielbiam, ale samego uniwerku nie cierpię jak morowej zarazy, liceum lubiłem bardzo, gimnazjum i podstawówkę nienawidziłem.)
Mam mniej więcej tak samo. :) Lubię kierunek studiów, ale nienawidzę samej instytucji z jej żywym/martwym inwentarzem. Pięcioletnie liceum kochałam miłością namiętną i głęboką, najchętniej dalej bym tam siedziała XD. Podstawówka była dość patologiczna, traktowałam ją jako zło konieczne, parę razy pobili mnie starsi koledzy (c'est la vie), cztery razy zaliczyłam zgon po gazie łzawiącym, często ryczałam z powodu docinków jednej takiej dziewczyny, ale z drugiej strony miałam paru fajnych nauczycieli, kilka dobrych koleżanek i stypendium, więc źle nie było. XD


Pytanie: Na pewno bardzo często kąpałe/aś się w niezbyt ciepłym (czytaj: lodowato zimnym) morzu/ jeziorze. Jak się zanurzasz? :]
a) Jak ratownik na koloniach przykazał, czyli najpierw wchodzisz do pół łydki, ochlapujesz wodą, przygotowujesz ciało na szok termiczny. Potem bardzo powoli brniesz coraz głębiej. Zanurzenie się w całości zajmuje Ci 5-10 minut.
b) Jak wyżej, ale nie kierujesz się zdrowym rozsądkiem, tylko zwyczajnie cykorzysz przed zimną wodą.
c) Zaczynasz rozbieg tuż przy wydmach/ na samym początku długiego mola, a potem.... ^____^ ...zatrzymujesz się dopiero wtedy, kiedy dawno nie masz gruntu pod nogami i właśnie dopływasz do boi na końcu kąpieliska. :]
Dawniej wyłącznie opcja numer trzy... ale z wiekiem nieco wymiękłam i czasami piszczę jak dziewczyna dresiarza, bo mi się brzuszek w zimnej wodzie zamoczył, ojej. >_< XD
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Lenneth pisze:Na pewno bardzo często kąpałe/aś się w niezbyt ciepłym (czytaj: lodowato zimnym) morzu/ jeziorze. Jak się zanurzasz?
Powoli i stopniowo.
kilmindaro pisze:Zdarzyło Ci się tak, że wkładasz do portfela 10 zł, a wyjmujesz 20?
Niestety nie :(

Q: Czego się najardziej boisz? :twisted:
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lenneth pisze:Pytanie: Na pewno bardzo często kąpałe/aś się w niezbyt ciepłym (czytaj: lodowato zimnym) morzu/ jeziorze. Jak się zanurzasz? :]
Odpowiedź number C :D Wskakujemy z rozbiegu do lodowatej wodzieńki - a ewentualnym szokiem termicznym się nie przejmujemy :wink:
kilmindaro pisze:Q: Zdarzyło Ci się tak, że wkładasz do portfela 10 zł, a wyjmujesz 20? I nie chodzi mi tu o zapominalstwo.
Żeby tylko raz... Ostatnio miesiąc temu i za diabła nie wiem skąd się wzięło w nim 20 zł więcej niż powinno, ale narzekał to na to nie będę XD
Pinhead pisze:Q: Czego się najardziej boisz? :twisted:
Zapomnienia.

Q: Czy jest jakaś rzecz, która mimo że innych straszy, Ciebie nie rusza? (Wszelkie zabobony, często łażę po wysokościach i dachach i rodzinkę straszę samym widokiem, wiele innych.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

kilmindaro pisze:Q: Zdarzyło Ci się tak, że wkładasz do portfela 10 zł, a wyjmujesz 20?
nie, ale chce taki poprtfel :D
Pinhead pisze:Q: Czego się najardziej boisz? :twisted:
samego strachu
Gveir pisze:Q: Czy jest jakaś rzecz, która mimo że innych straszy, Ciebie nie rusza?
raczej nie.

Q:a Czy jest jakaś banalna rzecz, której się panicznie boisz?
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

A: Nie lubie i boje sie wysokosci. jak patrze w dół z jakiegoś balkonu z X-naściego piętra to mi za przeproszeniem jaja sie ściskają. tak jakby jelita miały z góry wyjść. nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tak mam. z koleji podroz samolotem mi jakos nie przeszkadza. co prawda za kazdym razem jak wsiadam do jakiegos boeing'a to mowie do siebie "dobra chlopie, przynajmniej nie bedziesz czul ból", mimo to w trakcie lotu jestem zrelaksowany.

Q: Co/Kogo byście zabrali na bezludną wyspę (tylko jeden przedmiot/osoba), wiedząc, że spędzicie tam conajmniej rok.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:Q: Zdarzyło Ci się tak, że wkładasz do portfela 10 zł, a wyjmujesz 20?
ooo tak, zdarzyło się :) ale dwa dni później stuacja była odwrotna... więc nie cieszyłem się za długo :/
Pinhead pisze:Q: Czego się najardziej boisz?
śmierci bliskich, nieporozumień i raka :]
Gveir pisze:Q: Czy jest jakaś rzecz, która mimo że innych straszy, Ciebie nie rusza?
pewnie jest ich pełno... patrz np. deviacje XD ;)
Piter pisze:Q:a Czy jest jakaś banalna rzecz, której się panicznie boisz?
chyba nie, ale pewien nie jestem.
Q: Co/Kogo byście zabrali na bezludną wyspę (tylko jeden przedmiot/osoba), wiedząc, że spędzicie tam conajmniej rok.
było już :] ale mniejsza z tym... ja wziąłbym moją katanę, żeby się nie nudzić i móc polować, bronić się itp.

Q: Ulubiona guma do żucia? lub taka, którą z różnych powodów żujesz najczęściej?
Odkryłem ostatnio świetne gumy! Winterfresh Fire... ta nutka cynamonu grrrr - są naprawde dobre :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Gagarinek pisze:Q: Ulubiona guma do żucia? lub taka, którą z różnych powodów żujesz najczęściej?
Black Mint - kompozycja mięty i anyżu :D

Q: Jeśli miał/miałabyś się utożsamić z jakimś zwierzęciem, to wybrał/a byś...

(żółwia - bo poruszam się równie dynamicznie, potrafię być drapieżny, lubię wylegiwanie się na słońcu, jedzenie, drzemkę oraz miłość 'od tyłu' [ale nie jako uke :p ] )
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”