Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Sephir pisze:Q: Najbardziej znienawidzony nauczyciel (chodzi o przedmiot)
Zmumifikowana historyczka z podstawówki
TomajS pisze:Q:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta :P czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki :D
Mój zwyczaj notorycznego opuszczania umówionych spotkań odnosi się zwłaszcza do dentystów :)
kilmindaro pisze:Q: <mysli>...<ciągle mysli>...<idzie pomyslec przy piwie>... No to może tak: ilu ludzi mogłoby sie posilić z Twojej klawiatury?
Tomcio Pauch miałby kłopoty :D
Sephiria pisze:Ulubiona forma spędzania wakacji?
Jeżdżenie rowerem na plażę i zbieranie muszelek.

Q: Czy jesteś meteopatą? Czy potrafisz zdobyć się na współczucie dla biednych Isi i Moni, które dzisiaj pół dnia przysypiały? A wreszcie, czy mówi Ci cokolwiek nazwisko Gale Sleet? :lol:
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Sephiria pisze:Była rewolucyjna - Garnet stała sie wielką fanką Lordi
Chyba z powodu tych skrzydełek nietoperza :P
P.S.Piosenka z pół finału była nudna.
Isia pisze:Czy jesteś meteopatą? Czy potrafisz zdobyć się na współczucie dla biednych Isi i Moni, które dzisiaj pół dnia przysypiały? A wreszcie, czy mówi Ci cokolwiek nazwisko Gale Sleet?
A:Kiedys nie byłem,tej zimy o mało nie umarłem z powodu pogody,ale wiosną sie to zmienia,więc tak jakby jestem i nie,sam nie wiem :P

Współczuje osobą co na to cierpią.

Nic mi nie mówie nazwisko Gale Sleet.

Q:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana. ( lubie lekko gazowaną )
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

TomajS pisze:tej zimy o mało nie umarłem z powodu pogody
Tej zimy było 20 stopni mrozu. Nic dziwnego.
TomajS pisze:Q:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana.
Kwas węglowy jest ZUY. Bez gazu forever.

Q: Czym masz pooklejane ściany w pokoju? (chyba nie było...? )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Q: Masz taką piosenkę/utwór muzyczny/arcydzieło w dźwięku, które możesz słuchać/słuchasz bez przerwy?
Nie , nie mam ale mam takie piosenki ktre sluchalem 2 dni bez przerwy np. " haemoglobin" Placebo czy " My perfect day" Feedera'a
Ivy pisze:Q: Film, który oglądałeś co najmniej 10 razy i nadal nie masz dość. I czemu nie masz dość? XD
Nie mam takiego, zwyle to film ogladam po max 3-4 razy i jest to " Star Wars"
Markfrompoland pisze:Ile godzin dziennie spędzasz na Forum, a ile ucząc się? :twisted:
Ostatnio na forum spedzam z godzinke, teraz wiecej czasu spedzam z przyjaciolmi, a pozniej przed konsole, na nauke posiecam 10 min :D
kilmindaro pisze:Masz jakieś uładniątka na monitorze? Pluszowe gumisie, jakieś tańcujące cosie? (Ja mam kota. Żywego. Włazi się wygrzewać)
Nic, nie lubie jak cos zwisa itp. z monitora ^^
TomajS pisze:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta :P czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki :D
Mhahaha ja niczego sie nie boje :twisted: wszystko przezyje, nie wiem ciezka decyzja..... moze jednak detysta :wink:
Sephiria pisze:Ulubiona forma spędzania wakacji?
Ja najbardziej lubie gdzies jezdzic, ale rzadko to robie, tak wiec zawsze wstaje siadam przed PC- czasami podczepaim pod niego PS2 i tak gram do 14- potem spotkanie z przyjaciolmi i kolezankami i przychdze w nocy kompu, kompu- myju ,myju i spowrotem przed konsole i spac- lubie taki dzien i takie wakacje :)
TomajS pisze:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana. ( lubie lekko gazowaną )
Niegazowana, kiedys jej nie cierpialem, teraz zawsze mam ja w domu ^^
Q:Ulubiona pogoda ??
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Markfrompoland pisze:Q: Ile godzin dziennie spędzasz na Forum, a ile ucząc się?
Forum: za dużo :] (średnio 5-6 h), a uczyć się narazie nie muszę. Ale nauka trwa tyle ile potrzebuje: raz 10 min, raz godzine, a innym razem cały dzień.
kilmindaro pisze:Q: Masz jakieś uładniątka na monitorze?
Odciski palców siostrzeńca się liczą? :P
TomajS pisze:Q:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki
Dawno już nie miałem zastrzyku. W sumie z dwojga złego lepsze zastrzyki - raz, dwa i po bolu ;)
Gagarin pisze:Q: dlaczego kobiety otwierają usta w czasie malowania rzęs tuszem?
Serio? o_O nie zwróciłem uwagi :D
kilmindaro pisze:Q: <mysli>...<ciągle mysli>...<idzie pomyslec przy piwie>... No to może tak: ilu ludzi mogłoby sie posilić z Twojej klawiatury?
Ostatnio jest czysta :]
Freak pisze:Q: Co sądzisz o tegorocznej Eurowizji
Oglądałem tylko finałowy występ Lordi. Jakoś mnie ten konkurs nie interesuje.
Sephiria pisze:Ulubiona forma spędzania wakacji?
Spanie do 15, czasem wyskok na basen lub granie na PS2.
Isia pisze:Q: Czy jesteś meteopatą? Czy potrafisz zdobyć się na współczucie dla biednych Isi i Moni, które dzisiaj pół dnia przysypiały? A wreszcie, czy mówi Ci cokolwiek nazwisko Gale Sleet?
Kim? WTF? o_O Za trudne pytanie, mózg mi się rozpłynął, sorry :)
TomajS pisze:Q:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana.
Gazowana, bo tą "nie" mam w kranie (a u mnie kranówa pierwsza klasa ;) )
Isia pisze:Q: Czym masz pooklejane ściany w pokoju?
Było - sam zadawałem ;) Jest i tapeta, i plakaty (FF i nie tylko), a i pajęczyna się znajdzie :]
Kimahri pisze:Q:Ulubiona pogoda ??
To już też było i to nie raz ;) Burza.

-> Gdybyś miał(a) stworzyć stronę www i zamieścić w necie to o czym by była?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jaco pisze:Q: dlaczego kobiety otwierają usta w czasie malowania rzęs tuszem?
Też mnie to zastanawia :lol:
kilmindaro pisze:No to może tak: ilu ludzi mogłoby sie posilić z Twojej klawiatury?
Ludzi - wątpie... Ale kolonia mrówek... :D
Freak pisze:Q: Co sądzisz o tegorocznej Eurowizji :D
Są ciekawsze rzeczy w TV <np. "Klan" i nowe perypetie Bożeny... _^_ >
Sephiria pisze:Ulubiona forma spędzania wakacji?
Nad polskim morzem z całą ekipą przyjaciół <2 lub 3 tygodnie pod namiotem>.
TomajS pisze:Q:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana. ( lubie lekko gazowaną )
Piwo... :D
Isia pisze:Q: Czym masz pooklejane ściany w pokoju? (chyba nie było...? )
Tylko tapetą... Na drzwiach wisi dawny plakat FF VII z NEO :D
Kimahri pisze:Q:Ulubiona pogoda ??
Burza z piorunami w środku nocy *____*
Jaco pisze:Gdybyś miał(a) stworzyć stronę www i zamieścić w necie to o czym by była?
O tym :D <= stworzone na podstawie darmowego wzoru razem z kumplem <informatykiem to ja nie jestem> ale zawsze :wink:

Q: Czy jesteś samowystarczalny/a ? <chodzi o kase, mieszkanie itd.>
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Jaco napisał:
Gdybyś miał(a) stworzyć stronę www i zamieścić w necie to o czym by była?
O wszystkim i o niczym.

kwazi napisał:
Czy jesteś samowystarczalny/a ? <chodzi o kase, mieszkanie itd.>
Tak

kilmindaro napisał:
Pijasz herbatkę? A może kawcię? A możę wódeczkę w kącie? ^^ Teraz wybór nalezy do Ciebie!
Kawe (3-4razy dziennie)


Q:Ulubione piwo?(chodzi o marke) Perła!!
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

kilmindaro pisze:Masz jakieś uładniątka na monitorze?
Mój stary monitor był cały oklejony Sephem. Ale na nowym jest za mało miejsca po bokach, odpada. :P No i ostatnio wspominałam też, że mi jakieś pnącza zasłaniają to, co piszę - kwiatek się rozrósł. :lol:
Gagarin pisze:dlaczego kobiety otwierają usta w czasie malowania rzęs tuszem?
Sam spróbuj pomalować, to zobaczysz, że inaczej się nie da. :twisted:
Sephiria pisze:Ulubiona forma spędzania wakacji?
Piesze wycieczki w górach. *___* Ewentualnie Chorwacja, materacyk... i poparzenie słoneczne po dwóch godzinach leżenia do góry brzuchem na wodzie. :lol:
Freak pisze:Co sądzisz o tegorocznej Eurowizji
Nie widziałam ani strzępka i nie płaczę z tego powodu. Co to Lordi? ^^
Tomajs pisze:woda mineralna:gazowana/lekko gazowana czy niegazowana.
Zdecydowanie niegazowana.
Isia pisze:Czym masz pooklejane ściany w pokoju? (chyba nie było...? )
Było, sama zadawałam. :P Moje ściany są głównie pozajmowane regałami i półkami z książkami, ale jak już się znajdzie kawałek miejsca, wiszą tam grafiki SF, japońska kaligrafia, plakaty z cyklu 'z lotu ptaka' [wystawiali to kiedyś w Berlinie, Warszawie, etc.]
Jaco pisze:Gdybyś miał(a) stworzyć stronę www i zamieścić w necie to o czym by była?
Squall Leonhart Tribute. :lol: <joke> Pewnie o jakiejś grze komputerowej.
Isia pisze:Na co wydał(a)byś milion dolarów?
Na swój fundusz emigracyjny. :]
Pinhead pisze:Ulubione piwo?(chodzi o marke)
:roll:
Sepir pisze:Najbardziej znienawidzony nauczyciel (chodzi o przedmiot)
Upośledzona umysłowo :twisted: baba od fizyki z podstawówki, która ważyła trzy tony, lubiła mnie głaskać po główcę (trzynaście lat miałam, dammit!) i miała to 'szczęście' być moją wychowaczynią przez trzy lata. *kill, kill, kill* ...
*po krótkim na namyśle Luci bierze katanę i udaje się do oddalonej o dwa kroki podstawówki*

Pytanie: Jakiej śmierci nie życzył(a)byś nawet najgorszemu wrogowi? :twisted:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

kwazi pisze:Q: Czy jesteś samowystarczalny/a ?
Ja wiem, chyba nie....
kilmindaro pisze:Q: Pijasz herbatkę? A może kawcię? A możę wódeczkę w kącie?
Herbatke jak najbardziej, kawy nie lubię.
Pinhead pisze:Q:Ulubione piwo?
Reds Jabłkowy :D (jeżeli to można nazwać piwem) Jedyne jakie mi przechodzi przez gardło i nawet smakuje.
Lenneth pisze:Pytanie: Jakiej śmierci nie życzył(a)byś nawet najgorszemu wrogowi?
Chyba żadnej, a już napewno nie takiej z moich rąk :twisted: Spalenie żywcem albo z wygłodzenia to okropna śmierć.

-> Lubicie swoich sąsiadów? (ja moich teraz wkurzam decybelami :twisted: )
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Jaco pisze:Lubicie swoich sąsiadów? (ja moich teraz wkurzam decybelami)
Zależy których... generalnie większość jest w porządku: przytrzymają drzwi, uśmiechną się, pogadają w windzie. Gorzej, że na ostatnim piętrze w moim bloku mieszka dealer. :roll: A 'miła' młodzież spędza całe noce na klatce, klnąc, paląc i wolę nie mówić, co jeszcze. Na dodatek pod moim oknem stoi mały dom, którego dwaj mieszkańcy stosują wodę kolońską doustnie, a w sezonie letnim namiętnie słuchają (słuchali?) 'Ich Troje'.
Kolega z mieszkania poniżej lubi za to zapodawać techno na pełny regulator, aż ściany się trzęsą. Nie przeszkadza mi to, lubię techno. :lol: Zresztą czasami mu się odgryzam, otwierając drzwi do łazienki - akustyka! :D - i puszczając jakiś japoński pop. XD
Last but not least, sąsiedzi są smutną miarą mojego starzenia się. T_T Pewien starszy pan z innego piętra kiedyś wrzeszczał, że da mi w tyłek (razem z koleżanką robiłyśmy mu psikusy), a teraz zwraca się do mnie per 'pani' i pierwszy mówi mi 'dzień dobry'. Argh. T_T
<syndrom piotrusia pana on> :lol:

Pytanie (drążę temat): Czy zabierzesz z sobą do trumny telefon komórkowy? (To ostatnio modne. XD)
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Lenneth napisała:
Jakiej śmierci nie życzył(a)byś nawet najgorszemu wrogowi?
Zginąć pod maluchem ,ciągnikiem! Jak ja będe kierowcą prowadze oczywiście

Jaco napisał:
Lubicie swoich sąsiadów?
Nie, i oni mnie też nie lubią!

Lenneth napisała:
Czy zabierzesz z sobą do trumny telefon komórkowy?
Chcę zostać skremowany.Odp. Nie

Q:Po śmierci wolałby/wolałabyś zostać skemowany/ana czy być pochowanym normalnie w trumnie?
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Lenneth pisze:Gorzej, że na ostatnim piętrze w moim bloku mieszka dealer. :roll: A 'miła' młodzież spędza całe noce na klatce, klnąc, paląc i wolę nie mówić, co jeszcze. Na dodatek pod moim oknem stoi mały dom, którego dwaj mieszkańcy stosują wodę kolońską doustnie, a w sezonie letnim namiętnie słuchają (słuchali?) 'Ich Troje'.
No to całkiem przyjemnie tam jest :D

A:Skremowany i w urnie nad kominkiem stać.

Q: Czy jeteś prenumeratorem/ką gazet,czasopism,jesli tak to jakich ( jesli są to CKM lub Playboy to prosze sie nie wstydzic pisac ;) )

P.S. Ja osobiscie niczego nie prenumeruje,ale mam zamiar wykupic prenumerate "Top Guitar" ( tematyka chyba łatwa do domyślenia )
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

TomajS pisze:No to całkiem przyjemnie tam jest :D
Warszawska Praga, nuff said. :lol: [Można się przyzwyczaić. Niedaleko mojego bloku stoi akademik - przyjezdni boją się wychodzić po zmroku na ulicę. :lol: Do tej pory pamiętam, jak kiedyś wychodziłam stamtąd o północy i spanikowana przyjaciólka z Lublina wciskała mi na drogę swój gaz łzawiący. XD Kompletnie nie rozumiałam czemu. XD]
TomajS pisze:Czy jeteś prenumeratorem/ką gazet,czasopism,jesli tak to jakich (jesli są to CKM lub Playboy to prosze sie nie wstydzic pisac)
Tylko National Geographic.
Pinhead pisze:Po śmierci wolałby/wolałabyś zostać skemowany/ana czy być pochowanym normalnie w trumnie?
To, co się stanie ze mną, mało mnie wzrusza. Natomiast jeśli chodzi o moich bliskich, to wolę, żeby się rozkładali w trumnie, niż żeby poszli do pieca. Po dokładnym obejrzeniu dwóch obozów koncentracyjnych został mi jakiś podświadomy uraz.
kilmindaro pisze:Wierzysz w kosmitów odwiedzających naszą kochaną planetę?
Wierzę w życie na innych planetach, choć może niekoniecznie w Układzie Słonecznym. :] A co do odwiedzin... nie potwierdzam, nie zaprzeczam. :] Choć jestem przekonana, że jeśli obcy naprawdę nas odwiedzali/odwiedzają, to my nic o tym nie wiemy, a wszystkie te historie, o których się słyszy/czyta to albo podpucha, albo wymysły oszołomów.
[ No co - jestem fanką SF czy nie? :twisted: ]
neo rpgomaniak pisze:Jaki rodzajm uzyki preferujesz?
Umc-c umc-c umc-c umc-c... orgazmo! :lol:
A na serio, to przede wszystkim rock, pop, metal, folk, instrumental, etc.
Eiko pisze:Czy wkurza Cię jak osoby w wieku około 13 lat palą i piją??
Bardziej mnie wkurzają ośmioletnie dzieciaczki, które klną jak najgorsze lumpy.
Go Go pisze:Wkurzają cię fanboye?
Tak... jeśli mają odmienne zdanie od mojego. :twisted: XD
kilmindaro pisze:Lubisz "kfiatki" czy inną zieleninę, czy wolisz beton, stal i maszynerię?
Lubię stalowe miasta z dużą ilością zieleni...
Go Go pisze:Imię, którego byś nie chciał/a mieć?
Matylda. Niewiele zabrakło. :roll: [...Gdyby nie interwencja mojego taty, który urządził sobie samowolkę wbrew woli całej rodziny. Thanks dad. :* XD]
kwazi pisze:Twoje największe "zboczenie kulinarne"
Jem cebule wielkości jabłek w ten sam sposób, co jabłka. Kocham owoce morza - im bardziej obleśnie wyglądają, tym lepiej. :D

Pytanie: Umiesz opowiadać dowcipy?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TomajS pisze:Q:Czy młodziesz w polsce,zgłupieje jeszcze bardziej,pod rządami Romka Giertycha :?:
Raczej się zjednoczy w walce z tym burakiem.
Sephir pisze:Q: Najbardziej znienawidzony nauczyciel (chodzi o przedmiot)
Nauczyciel nie ma nic do przedmiotu. Ale jak już łączyc jedno z drugim - geografia.
Ivy pisze:Q: Film, który oglądałeś co najmniej 10 razy i nadal nie masz dość. I czemu nie masz dość? XD
Amelia, Piraci z Karaibów, Król Lew, Piekna i Bestia, Sindbad:Legenda siedmiu mórz (mam słabość do tego Sinbada oO), Alladyn (co ja mam z tymi arabskimi...), Metropolis (stare fabularne oraz to animowane), Nosferatu (Murnau'a), Ruchomy Zamek Hauru, Spirited Away i jeszcze z 300.
Markfrompoland pisze:Q: Ile godzin dziennie spędzasz na Forum, a ile ucząc się?
Mam forum na startowej więc chcąc czy nie chcąc zjawiam się tutaj :roll:
TomajS pisze:Q:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta :P czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki :D
Pijany chirurg.
Freak pisze:Q: Co sądzisz o tegorocznej Eurowizji :D
Wreszcie coś zabawnego.
Jaco pisze:Gdybyś miał(a) stworzyć stronę www i zamieścić w necie to o czym by była?
Chciałam własną stronę o FF, ale w odróżnieniu od kilku narwańców (flamingi etc.) stwierdziłam, ze lepiej wesprzeć IMO najlepszych, niż samemu robic wszystko od zera.
Lenneth pisze:Pytanie: Jakiej śmierci nie życzył(a)byś nawet najgorszemu wrogowi? :twisted:
Pochowania żywcem w zamkniętej trumnie w towarzystwie miesożernych chrząszczy czy innych robali ("Mumia"...)
Jaco pisze:Lubicie swoich sąsiadów?
Mój Moherowy Beret stał się ostatnimi czasy (odpukać pfu pfu) nieszkodliwy, więc... Choć walcem bym ją potraktowała chętnie.
Lenneth pisze:Czy zabierzesz z sobą do trumny telefon komórkowy?
Po cholerę? oO'
Pinhead pisze:Q:Po śmierci wolałby/wolałabyś zostać skemowany/ana czy być pochowanym normalnie w trumnie?
a) oddać narządy.
b) zostać skremowaną
c) moje prochy rozsypane z klifu w Irlandii z klifu.

Q: Ulubiony, czarnoskóry człowiek? :>
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

kilmindaro pisze:Q: Pijasz herbatkę? A może kawcię? A możę wódeczkę w kącie?
Dużo, dużo herbatki. Po kątach. Herbatka rules the world!
kwazi pisze:Q: Czy jesteś samowystarczalny/a ? <chodzi o kase, mieszkanie itd.>
Nie.
Lenneth pisze:Pytanie: Jakiej śmierci nie życzyłabyś nawet najgorszemu wrogowi? :twisted:
Zasadniczo nie mam wrogów, oprócz małpiszonów z gim. xxx (zaiksowano), którzy niechaj zdychają w mękach, przygnieceni samolotem, posiekani kataną Luci i przedawkowawszy Viagrę :twisted: Reszta niech se żyje. :wink:
Jaco pisze:-> Lubicie swoich sąsiadów? (ja moich teraz wkurzam decybelami :twisted: )
Nie. Zwłaszcza tych, którzy wkurzają mnie decybelami ... <aluzju poniał? :lol: >
Lenneth pisze:Pytanie (drążę temat): Czy zabierzesz z sobą do trumny telefon komórkowy? (To ostatnio modne. XD)
A kto by do mnie dzwonił? :lol: Święty Piotr, żeby odwołać spotkanie? :lol: Nie lubię komórek, zwłaszcza tego złoma koło mojego komputerka - sieje po głosnikach, o ile działa. (Nie sieje = nie działa)
kilmindaro pisze:Q: Wierzysz w kosmitów odwiedzających naszą kochaną planetę?
Za daleko mieszkają :wink: Love SF
Go Go Yubari pisze:Q: Ulubiony, czarnoskóry człowiek?
Harry Belafonte - zwłaszcza za "Country boy", "Two brothers", "Gomenasai" i tą piosenkę o brzydkim facecie :D

Q: Jakie bluzki preferujesz?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”