Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:q-obecnie dał(a)byś prawie wszystko za....?
Wakacje i święty spokój.

Q: Imię, którego byś nie chciał/a mieć?

(Kunegunda, Genowefa etc. >.<)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kilmindaro pisze:Walisz czasem łbem o ścianę/biurko/klawiaturę/podłogę/kolce rozłożone na podłodze?
Tak :D
neo rpgomaniak pisze:Q: Jakieś zabawne historyjki w czasie grania w ff7?
Wszystko związane jest z pierwszą wersją <niemiecką> w jaką grałem :D
Pierwszy Boss mnie rozwalił kilka razy... XD
Pół godziny łaziłem po 1 reaktorze bo nie zauważyłem jednego przejścia.
Dwa dni męczyłem się z Bossem w jaskinii Gi ... I nie przyszło mi na myśl, że wystarczy podpakować postacie <o rzuceniu go X-Potionem/Phoenix Downem nie wspomnę ... _^_>
Raz zacząłem grać koło 22 i "obudziłem" sie z transu jak matka wychodziła rano po zakupy... Dziwiła się dlaczego gram od samego rana :lol:
Pakując postacie pożyczyłem na kilka godzin Memorke kumplowi. Po jakiś 3 godzinach koksowania przez przypadek wleciałem w Rubego... Dobrze, że miałem materie Exit :P
Wiele jeszcze tego było, ale nie chce was zanudzać ;)
TomajS pisze:Piercing ( przekłuwanie ) brwi,nosa,jezyka i co tam sie jeszcze da.Co o tym myślisz,masz? lubisz? podziwisz? a może chcesz coś takiego zrobić.
Jakoś się nigdy nad tym nie zastanawiałem... W sumie jest mi obojętne czy ktoś sie faszeruje metalem - ale jak przesadza z kolczykami to wygląda ochydnie. Sobie nigdy nie zrobie kolczyka - nie powiem dlaczego, bo Luci uzna mnie za homofoba :wink:
Lenneth pisze:Pytanie: Jaki nastrój u Ciebie przeważa: 'lalala, kocham świat i jestem na haju' czy totalna depresja? :]
Depresja i mhrok :evilbat:
Go Go Yubari pisze: Q: Klniesz:
a) k**** bo ja pie***** ku*** lubię ku*** se poprzeklinać ku*** no!
b) oh nie. przeklinanie jest złe!
c) czasem ku*** trzeba, ale staram się nie przeginać
C :D
kilmindaro pisze:Q: Masz taką piosenkę/utwór muzyczny/arcydzieło w dźwięku, które możesz słuchać/słuchasz bez przerwy? (np. taki OWA 8) )
Dream of the Shore Boarding Another World - Chrono Cross OST 8)
kilmindaro pisze:Q: Czy masz odchyły? (jesteś psychol/miłośnik "kfiatkóf" czy innych ziółek/kaloryferofil/echogłowy/Wampir z Sosnowca/Rzeźnik z Płocka/(nie daj Boże) całkowicie normalny?? o.O)
:570: Nie... nie jestem dziwny... Jestem ... orginalny ^^'
Eiko pisze:Q: Czy wkurza Cię jak osoby w wieku około 13 lat palą i piją?? Mnie okropnie :/
Nie... Raczej bawi 8)
Garnet pisze:q-obecnie dał(a)byś prawie wszystko za....?
Święty spokój podczas zbliżających się MŚ <0 egzamów/zaliczeń/matki przełażącej mi przed ekranem bo kfiatki musi podlać/skrzynke piwa pod ręką>
Go Go Yubari pisze:Q: Imię, którego byś nie chciał/a mieć?
Wszystkie te, które pojawiają się na tablicy świetlnej gdy jade autobusem O__o' ... Można kogoś nieźle skrzywdzić <Dezyderiusz, Franciszek, Izydor itd...>

Q: Twoje największe "zboczenie kulinarne" <np. śledź z dżemem itd... :wink: >
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

kwazi pisze:Q: Twoje największe "zboczenie kulinarne" <np. śledź z dżemem itd... >
Ogórek pomiedzy melonami posypany białym czymś xD
kwazi pisze:Wiele jeszcze tego było, ale nie chce was zanudzać
Mnie to ciekawi.
q-obecnie dał(a)byś prawie wszystko za....?
Za przyjęcie mnie do tego liceum do którego chcę iść.
Q: Lubisz "kfiatki" czy inną zieleninę, czy wolisz beton, stal i maszynerię?
Ja wolę kfiatki bo dzisiaj dzien matki xD

Q: A no właśnie. Co kupiliście swoim mamom, czy może sami zrobiliście czy jeszcze co.
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

neo rpgomaniak pisze:Ja wolę kfiatki bo dzisiaj dzien matki xD
Weź mnie nie strasz :P 26 jest dzień matki ;)
neo rpgomaniak pisze:Q: A no właśnie. Co kupiliście swoim mamom, czy może sami zrobiliście czy jeszcze co.
Albo kupię kwiatka albo coś słodkiego :] Jakąś bomboniere.

-> Jaką grę przechodziliscie najwięcej razy?

(ja już przestałem liczyć, ale CT od początku do końca przechodziłem ponad 20 razy, z czego ok 15 to new game +, a samego Lavosa pokonywałem już ze 100 razy :D )
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Jaco pisze:Weź mnie nie strasz 26 jest dzień matki
Chciałem żeby post był świeży przez kilka dni xD
Jaco pisze: Jaką grę przechodziliscie najwięcej razy?
FF7 bo nie maiłem memory card xD

Q: Tworzysz coś??
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kwazi pisze:Q: Twoje największe "zboczenie kulinarne" <np. śledź z dżemem itd... :wink: >
Ogórki kiszone z musztardą miodową...mniam.
Chrupki krewetkowe z keczupem paprykowym *___*
Chrupki serowe z musztardą miodową...
I wszystko co jadalne z parmezanem ><
neo rpgomaniak pisze:Q: A no właśnie. Co kupiliście swoim mamom, czy może sami zrobiliście czy jeszcze co.
Erm. Daty Ci się po-ten-tegowały.
Jaco pisze:Jaką grę przechodziliscie najwięcej razy?
Final Fantasy X, Soul Calibur II i III, Heroes of Might and Magic III.... Simsy swego czasu.

Q: Grę, która masz, a w która w ogóle nie grasz. <czyli wywalenie kasy w błoto>
(Atlantis IIIna PS2. Raz przeszłam do połowy...-_-)

[ Dodano: Pon 22 Maj, 2006 18:20 ]
neo rpgomaniak pisze:Q: Tworzysz coś??
FFF...?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

kilmindaro pisze:Masz taką piosenkę/utwór muzyczny/arcydzieło w dźwięku, które możesz słuchać/słuchasz bez przerwy?
"Octavarium" z płyty "Octavairum" Dream Theater
"A Change Of Season" też DT.
Wstęp do FF VII,
"Pride" U2
całą płyte "Liquid Tension Experiment", "Aeris Theme" we wszystkich wersjach ( orkiestrowa wbija w ziemie )
Mama świata w VII po ucieczce weponów z wiadomego miejsca
Go Go Yubari pisze:Q: Grę, która masz, a w która w ogóle nie grasz. <czyli wywalenie kasy w błoto>
A:Manhunt PS2 NHL 98 PSX.

Q:Czy młodziesz w polsce,zgłupieje jeszcze bardziej,pod rządami Romka Giertycha :?:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Eiko pisze:Q: Czy wkurza Cię jak osoby w wieku około 13 lat palą i piją?
W sumie nie... Ich głupota - ich problem. Ale owszem, mam dymowstręt.
kilmindaro pisze: Q: Lubisz "kfiatki" czy inną zieleninę, czy wolisz beton, stal i maszynerię?
Cyberpunk, bejbi :D Kwiatki też.
Go Go Yubari pisze: Q: Imię, którego byś nie chciał/a mieć?
Adamina (od Adama) Adalgunda, Adolfa, Agapita, Alfonsyna (lol), Ałła (to grckie, serio!), Amadyna, Ammonia(byłby ubaw na lekcji angielskiego), Ampelia, Andżela (wkurza mnie to imię), Aniceta, Arleta (konotacje literackie), Bazylisa, Bazyla, Bartłomieja, Bądzsława, Bibianna (kojarzy mi się z bibo, bibere, a nie piję), Biecsława, Blandyna, Cezaryna, Cibora (to roślinka taka jest!), Ciecirada, Cirzpisława, Cymbarka, Cyriaka, Cyntia, Dina, Dolores, Dżesika (cokolwiek to jest, tak było napisane. O tempora, o mores!), Damroka (tak się apteka nazywa), Dziesława, Eleonora, Eleukadia, Ema, Emanuela, Epifania, Ernestyna, Eryka, Eulalia, Eustachia, Euzebia, Ewarysta, Ewelina, Fabia (i znów skojarzenia antyczne), Fabiola, Falisława, Felicyta, Filemona, Filipa, Filiberta, Genadia, Georgia, Gerarda, Geraldyna, Gosława, Gryzelda, Hilaria, Huberta, Hubysława, Humbelina, Ilza, Ingeborga, Innocenta, Irmina, Iryda, Izaura (fuj!), Izbygniewa, Izydora, Izyda, Janczysława, Józefata, Józefina (żeby za mną Napoleony latały!), Januaria, Kasylda, Kineburga, Klarysa, Klodeta, Klemencja, Konkorda, Krzysztofa, Ksawera, Koryna, Kwiryna, Kunegunda, Krzesława, Lamberta, Larysa, Lawinia (pech!), Lechosława, Lesława, Leopoldyna, Liberata, Lilianna, Lola, Lolita, Lucjola, Lucyla, Ludwika, Ludwina, Lukrecja (pech!), Lutosława, Ładysława, Maja, Manfreda, Manuela (never!), Marcelina, Marika, Mariola, Maruta, Mederyka, Maura, Metoda, Michalina, Mirabella (znaczące), Mirella, Mirochna, Mironiega, Modesta, Mojmira, Mścisława, Narcyza, Nastazja, Nawoja, Nasława, Neonila, Niegosława, Nikoleta, Noemi. Dalej mie się nie chce spisu przeglądać. :lol:
neo rpgomaniak pisze: Q: Tworzysz coś??
W porywach...

Q: Na co wydał(a)byś milion dolarów?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Q: Na co wydał(a)byś milion dolarów?
Może jestem chory, ale głównie na zestaw do robienia walk z lighsaberami XD tzn.: Kamera, Lighsabery (takie specjalne rączki z wymiennymi stalowymi drutami) i porządny program do robienia Lighsaberów np. EffectsLab. :D Niestety talentu do walki sie nie kupi ale zawsze można się zapisac na jakiś kurrs walki kijem czy czym tam ^^. S koro milion to pare drobiazgów pewnie by jeszcze doszło XD

Q: Najbardziej znienawidzony nauczyciel (chodzi o przedmiot)
Nasza "urocza" fizyczka, a jak ^^
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Q: Masz taką piosenkę/utwór muzyczny/arcydzieło w dźwięku, które możesz słuchać/słuchasz bez przerwy?
Byyyyło już :> Pomyslmy..: Chop Suey -SOAD, Jenova- sami-wiecie-kogo, Room of Angel- Akira Yamaoka, Descending Angel - Misfits, Girl, you'll be a woman soon - Pulp Fiction OST, Illuminati,Beast of Blood i wiele, wiele innych - Malice Mizer, Otherside, Scar Tissue i n ie tylko...- RHCP, cały OST z Draculi ^^ i w sumie wszystkie OST-y z Silent Hill.
Q: Czy twoim zdaniem moderatorzy/administratorzy tego forum przekraczają granicę swoich praw?? :twisted: Pytanie podpucha.
Czasami sobie pomyslę,że jesteśmy zbyt ostrzy, jednak zaraz potem idę na inne fora, na których administracja właściwie nie dba o poziom postów. Mogło by sie wydawać, że to idealna sytuacja, jednak po kilkudziesięciu postach typu : "Zgadzam się", "Tak", " No właśnie" i niezliczonych błędach ortograficznych, stylistycznych itd wracam sobie tutaj jak do domu i stwierdzam ,że i tak administracja jest zbyt łagodna XD Każdy jest normalnym "ludziem" i każdy popełnia błędy, fajnie jest się czasem pożreć ( oby tylko konstruktywnie XD), ale jakiś poziom musi być zachowany.
Isia pisze:Q: Na co wydał(a)byś milion dolarów?
Na podróże po wszystkich zakątkach świata- nie ma sensu pakować fortuny w dom, mieszkanie, samochód, sprzęt..- lepiej głodować na Karaibach, niż żyć dostatnio w Polsce :lol:

Q: Film, który oglądałeś co najmniej 10 razy i nadal nie masz dość. I czemu nie masz dość? XD
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Ivy pisze:Q: Film, który oglądałeś co najmniej 10 razy i nadal nie masz dość. I czemu nie masz dość? XD
Loliśnie... Shreka (1) i Madagaskar oglądałem z 200 razy obydwa, ale już nimi rzygam... Natomiast film na który jeszcze nie reaguję wymiotnie: "SW: Powrót Jedi"

Q: Ile godzin dziennie spędzasz na Forum, a ile ucząc się? :twisted:
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

kilmindaro pisze:A Giertych jak Giertych: wprowadzi Wiedzę o Sakramencie i Przysposobienie Różańcowe
Dobrze,że mnie to już nie dosiegnie :D

Btw:czy tu sie zmieniły jakos zasady ? Widze że olano mje pytanie z jednym wyjątkiem,ale cóż :roll:
kilmindaro pisze:Masz jakieś uładniątka na monitorze? Pluszowe gumisie, jakieś tańcujące cosie?
Hmm..oprucz kurzu nie mam tam nic:P

Q:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta :P czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki :D
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kwazi pisze:Q: Jaki był/jest najfajniejszy prezent urodzinowy, jaki dostałaś/eś w życiu ?
Vrciu :D
kwazi pisze:Q: Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz?
najprawdopodobniej bym sie o nie potknął... zwyczajnie je zlewając
Sogetsu pisze::?: masz ulubiony kubek? jak wygląda?
mam swój luby kubek, a wygląda on tak: jest czarny i ma znak zodiaku ryby... :) dobra kawa z niego jest
Moren pisze:Pytanie: Jak tu trafiłeś/aś (po pijaku :P )
bardzo mozliwe, że po pijaku... pamiętam, że miałem problem z przejsciem FF8 i poprosiłem tu o pomoc
Jaco pisze:-> Jaki(e) TV posiadacie w domu?
w moim domu nie mam TV - czasem tego żałuję, ale tylko czasem
Lenneth pisze:Pytanie: Jak tam wygląda kwestia zieleni w Twoim domu/mieszkaniu/kartonie?
yyyyy właściwie, to miałem kiedyś coś zielonego, ale w sumie nie wiem nawet co to było, skąd sie wzieło i gdzie jest teraz :/
kilmindaro pisze:Walisz czasem łbem o ścianę/biurko/klawiaturę/podłogę/kolce rozłożone na podłodze?
pewnie, mam az zniekształconą głowę od tego :D
TomajS pisze:Piercing ( przekłuwanie ) brwi,nosa,jezyka i co tam sie jeszcze da.Co o tym myślisz,masz? lubisz? podziwisz? a może chcesz coś takiego zrobić.
mnie też się podobaja kolczyki w różnych miejscach, ale wiadomo - z umiarem :)
Go Go Yubari pisze:Q: Klniesz:
bywa różnie, mam dni, kiedy klne jak szewc, ale też mam trochę takich kiedy nie bluzgam w ogóle :) staram sie... przynajmniej
Isia pisze:Q: Jakie zwierzątko ostatnio Cię odwiedziło?
jakiś pająk mi łaził po nodze, jeden wisi u mnie na suficie - taki stary kumpel :D
wewa pisze:Q-wasze ulubione przeklenstwo, to...
hmmm fajne pytanie:

Kod: Zaznacz cały

do chuja Wacława, do kurwy nędzy i geeez *** ja pierdole, no i reszta standardowych na k... itp. 
Go Go Yubari pisze:Q: Twój ulubiony sport ekstremalny?
żcie w miszkaniu mi dostarcza odpowiedniej ilości emocji... :>
kilmindaro pisze:Q: Masz taką piosenkę/utwór muzyczny/arcydzieło w dźwięku, które możesz słuchać/słuchasz bez przerwy?
pewnie, chyba każdy ma: Akira Yamaoka (jakos statnio popularny sie zrobił... :>) Please Love me... once more, Cradel of forest, your rain, Distillers - The Hunger, Godsmack - Straigh Out Of Line, Mudvayne - Choices i Yann Tiersen - Comptine d'un autre ete l'apres midi
Jaco pisze:-> Jaką grę przechodziliscie najwięcej razy?
Baldur's Gate 2 :D gra cudo
kilmindaro pisze:Chyba "Contra" na Pegazusa. Zajefajne to było :>
pamiętam to :D (wież, że to dziwne :D ) całymi dniami z kumplami w to nawalalismi, przeszedłem to kilkakronie :)
Ivy pisze:Q: Film, który oglądałeś co najmniej 10 razy i nadal nie masz dość. I czemu nie masz dość? XD
Przyczajony Tygrys, Uryty Smok - uwielbiam to :) sceny walki mnie rozwalają i głownie dlatego tak lubie ten film. Ciekawa fabula, ładana muzyka - wystarczy
TomajS pisze:Q:Co gorsze dla ciebie? dentysta-sadysta :P czy zastrzyk,od wielkiej pielegniarki :D
Dentysta - sadysta to istna schiza... geeeez wolałbym grabarza - rzeźbiarza

Q: dlaczego kobiety otwierają usta w czasie malowania rzęs tuszem?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Freak

Post autor: Freak »

kilmindaro pisze: Q: <mysli>...<ciągle mysli>...<idzie pomyslec przy piwie>... No to może tak: ilu ludzi mogłoby sie posilić z Twojej klawiatury?
Z klawiatury jaką mialem wczesniej mozna by wyzywic wszystkie kraje Afryki i jeszcze sporo by zostało, niestety ostatnio klawiaturkę tą zezłomowałem i mam nowa - okolło 2miesiace i zn niej jak narazie wyzywiła by się taka srednich rozmiarów armia :P

Q: Co sądzisz o tegorocznej Eurowizji :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Była rewolucyjna - Garnet stała sie wielką fanką Lordi :lol: , a poza tym wreszcie wygrało coś, co odstaje od stereotypu. Ta Islandka z półfinału była najlepszym przykładem tego, co wygrywało przez ostatnie lata - popowy plastik. Inna sprawa, że wspomniany występ Islandki to była raczej karykatura muzyki pop, więc na Eurowizję nijak się to nie nadawało. ta dziewczyna pomyliła powołania - gdyby starowała w kabarecie, to pierwsze miejsce miałaby gwarantowane ^^

Ulubiona forma spędzania wakacji?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”