Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Cezarek:*


byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?

ech..tak mnie wzielo na takie pytanie..moj chrzesniak (wspominalam tu o nim,min o graniu z nim w grzybobranie etc...) dzisiaj ulegl malemu wypadkowi,mial 2 operacje i w najgoszym wypadku moze sie skonczyc na tym,iz bedzie mial niepelnosprawna prawa reke...:(
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Garnet napisała:
byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
Jeżeli chodzi ci o to czy leżałem w szpitalu jako pacjent , to nie .A jeżeli chodzi ze byłem w szpitalu bo coś mi się stało ,to tak .A bo to raz ( złamałem ręke 3 razy w tym samym miejscu , miałem zszywany łeb )

Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Pinhead pisze: Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
FF VII po niemiecku <i tak się zakochałem... ;) >
Garnet pisze:byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
Nie - jestem "dziewicą szpitalną" ^^'

Q: Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz? :lol: (Pytanie jak najbardzie poważne - coś takiego przytrafiło mi się wczoraj XD)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Pinhead pisze:Jak masz na nazwisko?
Szlacheckie (buahahaha), bo kończy się na -ska. :lol:
Sephiria pisze:Opowiedz jak trafił w twoje ręce twój zwierzak. Ci co nie mają niech się wypowiedzą, jaki by ich interesował.
Otóż poszłam sobie do takiego jednego sklepu na Nowym Świecie, gdzie sprzedawane są głównie rybki, papużki i króliczki. ^^ Byłam zdecydowana kupić sobie rudego króliczka, bo naoglądałam się takich wiele w książkach o hodowli. I rzeczywiście, mieli rude, ale kiedy pochyliłam się nad klatką, od razu podkicało do mnie takie malutkie, podpalane stworzonko (grzbiet czarny, brzuszek biały), wspięło się na tyle łapki i w ogóle. Jak mogłabym go nie wybrać? ^^
kilmindaro pisze:Gonisz za modą? Jedni cos mają i ty musisz to mieć czy masz to głęboko Gdzieś?
Nie kupuję rzeczy tylko dlatego, że są modne. Jeśli moda akurat trafia w moje gusta, bywa, że za czymś szaleję, ale nigdy odwrotnie.
Garnet pisze:tatuaz-masz/nie masz? lubisz/nie lubisz? Twoje zdanie na temat tej sztuki:]
Nie mam, ale zawsze raz na jakiś czas zaczynam sobie obiecywać, że kiedyś to już na pewno, i że pójdę do takiego a takiego zakładu, etc. Gustowny tatuaż zdobi człowieka, jestem jak najbardziej za.
Eiko pisze:Co byś wolał/wolała: mieć wielu przyjaciół czy chłopaka/dziewczynę?
A po co wybierać, kiedy można się postarać o jedno i drugie? ;) No ale gdybym miała przed sobą takie ultimatum, to chyba jednak przyjaciele.
Ivy pisze:Pierwsza Twoja fascynacja muzyką: ile miałeś/miałaś lat, jaki zespół, wokalista i czemu Fasolki <joke>?
Jaki joke, kiedy to były Fasolki! Nie żartuję. :lol: Kiedy byłam mała, w ogóle nie interesowałam się muzyką (teraz też się nie interesuję, po prostu jej słucham). To koleżanki stopniowo wciągały mnie w jakieś NKOTB, Roxette, whatever. :lol:
kwazi pisze:Jaki był/jest najfajniejszy prezent urodzinowy, jaki dostałaś/eś w życiu ?
Internet? :lol: Moje urodziny wypadają zaraz po Gwiazdce, więc zazwyczaj dostaję skromne prezenty. Ale w tym roku dostałam wyproszonego iRivera, i jak na razie uważam go za best present ever. :]
Garnet pisze:byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
Podejrzenie zapalenia opon mózgowych, jak miałam dziewięć lat. Było bardzo strasznie i też trochę śmiesznie, zwłaszcza że od wysokiej gorączki dostałam interesujących halucynacji, które do dziś pamiętam. O.o Poza tym bywałam w szpitalu sporadycznie, na dzień czy dwa, tak z kilka razy.
Pinhead pisze:Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
FFVIII. Woot.
kwazi pisze:Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz? (Pytanie jak najbardzie poważne - coś takiego przytrafiło mi się wczoraj XD)
Dostaję zimowej głupawki i lecę na Górkę Szczęśliwicką, żeby pojeździć na nartach. XD

Pyatnie: (i teraz quiz stanie XD) Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich? Uzasadnij. :lol:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Jaco pisze:-> Czy w podeszłym wieku wolelibyście być utrzymywani i mieszkać z córką/synem i jej/jego rodziną, czy w domu spokojnej starości?
w podeszłym wieku to ja sobie ogolę głoweę i zapuszcze takie sumiaste wąsy i szpiczastą brodę jak mają staruszkowie dalekowschodni i będę właśnie takim wesołym staruszkiem. a najchętniej mieszkałbym w jakiejś chacie w górach lub w lesie, chodził na ryby, polowania...
Lenneth pisze:Pytanie: Czy uważasz, że terytorium Polski powinno być większe? :]
tak :] http://www.wielkarzeczpospolita.net/
Pytanie: Co sądzisz o paradach, marszach równości?
denerwuje mnie to całe obnoszenie się ze swoimi zboczeniami. poza tym co mnie to obchodzi, że ktoś jest pedałem/lesbijką i co robi w łóżku.
neo rpgomaniak pisze:Q: Ulubiony film.
Seksmisja
Robin Hood - Men in Tights
-> Czy chciał(a)byś, aby koniec świata (a przynajmniej Ziemię by szlag trafił :] ) nastąpił za czasów kiedy żyjesz?
z pewnością byłoby to interesujące widowisko, ale raczej nie chciałbym tego doświadczyć.
kilmindaro pisze:Q: Czy jestes zadowolny/a z komputra, z którego aktualnie kozystasz?
tak, chociaż jakiś laptok z lepszymi parametrami by się przydał.
Isia pisze:Sogetsu napisał/a:
hehe, byłem niedawno na Hrabi i też miałem tą terapię
I co, czujesz się piękny? :lol:
nie, bo mu pieniędzy poskąpiłem :lol:
Isia pisze:Q: Najbardziej wkurzający Cię dźwięk?
widelcem po wszelkiego rodzaju garnkach, talerzach... brr
wewa pisze:Q- twe ulubione drzewo?
Yggdrasil :lol:
Go Go Yubari pisze:Q: Ulubiony gatunek sera?
wszelkiego rodzaju sery wędzone, ementaler, salami, camembert.
Sephiria pisze:Zakładając, że w drodze jest twój potomek. jakie imię nadałbyś/nadałabyś córce, a jakie synowi?
to zależałoby od tego, w jaką grę bym ostatnio zagrał :P . podobają mi się też niektóre imiona biblijne (np. Natanael, Salomon) i staropolskie (oprócz Bożydara :lol: )
Eiko pisze:Q: Lubisz się bawić liściami w jesień??
jak byłem mały lubiłem zbierać liście. jeden taki flakonik z zaschniętymi liśćmi klonu potem stał przez wiele lat na szafie.
Lenneth pisze:Sogetsu napisał/a:
czy boisz się kłucia (zastrzyki, szczepionki, pobieranie krwi, itp)?
Nie, uwielbiam. Serio, fascynuje mnie to na tyle, że nie czuję bolu. [Żeby było śmieszniej, mam to skrzywienie z powodu FF7 i Profesora Hojo. Don't ask.]
o_O też tak bym chciał
Lenneth pisze:Pytanie: Czy miałe/aś/ masz w szkole taki przedmiot, z którego nigdy sam/a nie napisałe/aś klasówki?
mniej więcej od czwartej klasy technikum elektronicznego (wielkiej pomyłki mojego życia) jechałem na ściągach na przedmiotach technicznych. zresztą, mało kto tego nie robił.
Sephiria pisze:Q: Opowiedz jak trafił w twoje ręce twój zwierzak. Ci co nie mają niech się wypowiedzą, jaki by ich interesował.
nie mam zwierzaka, ale chciałbym mieć czarnego kota, Rademenesa :) albo takiego rudego Michaela :)
kilmindaro pisze:Q: Gonisz za modą? Jedni cos mają i ty musisz to mieć czy masz to głęboko Gdzieś?
nie i mam to głęboko gdzieś.
Garnet pisze:tatuaz-masz/nie masz? lubisz/nie lubisz? Twoje zdanie na temat tej sztuki:]
uważam, że ciało człowieka samo w sobie jest piękne (kieruję się pewnymi standardami, oczywiście) i nie potrzebuje żadnych dodatkowych ozdób w stylu tatuaż. jeżeli już ktoś ma i wygląda to naprawdę ładnie, to w porządku ale generalnie jestem przeciw.
Eiko pisze:Q: Co byś wolał/wolała: mieć wielu przyjaciół czy chłopaka/dziewczynę?
wielu przyjaciół
Ivy pisze:Q: Pierwsza Twoja fascynacja muzyką: ile miałeś/miałaś lat, jaki zespół, wokalista i czemu Fasolki <joke>? :lol:
nie pamiętam dokładnie... w 1990 to była Lambada popularna, potem Biełyje Rozy (piosenki Szatunowa do dziś mi się podobają) podobało mi się to co akurat było popularne. moją pierwszą większą fascynacją muzyczną był Michael Jackson (druga, czy też trzecia klasa podstawówki), którego zresztą lubię słuchać do dziś.
kwazi pisze:Q: Jaki był/jest najfajniejszy prezent urodzinowy, jaki dostałaś/eś w życiu ?
wszystkie były fajne :wink:
Garnet pisze:byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
w wieku 5 lat miałem operację. leżałem w szpitalu tylko parę dni, ale wydawało mi się, że to było parę tygodni.
Pinhead pisze:Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
FFVII. mania zaczęła się od recenzji w Neo.
kwazi pisze:Q: Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz? :lol:
idę sobie spokojnie chodnikiem dalej. a co, nie wolno nikomu w maju trzymać sobie sanek na chodniku?
Lenneth pisze:Pyatnie: (i teraz quiz stanie XD) Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich? Uzasadnij.
króla Salomona. całkowicie się zgadzam z tym, co pisał o mądrości. po detale zapraszam do Księgi Przypowieści Salomona. :wink:
:?: co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Go Go Yubari pisze:Q: Ulubiony gatunek sera?
KAŻDY! :D
czy boisz się kłucia (zastrzyki, szczepionki, pobieranie krwi, itp)?
jeszcze nie dawno sie balam,ale ostatnio mi przeszlo :wink:
Q: Gonisz za modą? Jedni cos mają i ty musisz to mieć czy masz to głęboko Gdzieś?
Gdzies.xD
tatuaz-masz/nie masz? lubisz/nie lubisz? Twoje zdanie na temat tej sztuki:]
lubie,podobaja mi sie :D (ze nie mam chyba jasne :wink: )
Q: Co byś wolał/wolała: mieć wielu przyjaciół czy chłopaka/dziewczynę?
wole kilku przyjaciol,za to zaufanych ;)
Ivy pisze:Q: Pierwsza Twoja fascynacja muzyką: ile miałeś/miałaś lat, jaki zespół, wokalista i czemu Fasolki <joke>?
nie pamietam,ale jak mialam jakies 3 lata (tzn. do tego czasu) to moj tata mial zaspol metalowy i pewnie od tego sie mniej wiecej zaczelo xD (kojarzy ktos nazwe betrayer?)
Garnet pisze:byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
nie :)
Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
FF VII
kwazi pisze:Q: Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz? (Pytanie jak najbardzie poważne - coś takiego przytrafiło mi się wczoraj XD)
dziwnie sie patrze :lol:
Lenneth pisze:Pyatnie: (i teraz quiz stanie XD) Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich? Uzasadnij.
yyy...xD'
co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
1.wisi mi to...to ich problem,a nie moj,ze sie wogole nie ciesza z zycia _^_
2.co maja ateisci do satanistow,bo nie rozumiem O_o" (i do czarnego tez...)

Q:wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
(rowerek rlz ^^)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Coco pisze:co maja ateisci do satanistow,bo nie rozumiem O_o" (i do czarnego tez...)
to był sarkazm. dlatego napisałem "szataniści". chodziło mi o te ich wszystkie pozy jakie przybierają.
Coco pisze:Q:wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
wolę rower, ale i tak wszędzie łażę.

:?: masz ulubiony kubek? jak wygląda? (ja ostatnio piję z czarnego z napisami "Polska" w wielu językach.

edit: o, mam cactuara.
Ostatnio zmieniony pt 19 maja, 2006 15:30 przez Sogetsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Moren

Post autor: Moren »

Co sądzisz o paradach, marszach równości?
Geje niech są, ale nie powinni się z tym wszystkim obnosić i w ogóle.
wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
Na piechotę.
Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
FFX
byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
Jak byłem mały (2 lata) dużo chorowałem (jelita czy coś). W szpitalu byłem chyba tydzień.
Co byś wolał/wolała: mieć wielu przyjaciół czy chłopaka/dziewczynę?
Dobrych przyjaciół.
tatuaz-masz/nie masz? lubisz/nie lubisz? Twoje zdanie na temat tej sztuki:]
Nie mam i nie będę miał :] Jakoś mi się nie podobają.
czy boisz się kłucia (zastrzyki, szczepionki, pobieranie krwi, itp)?
Mam to co 2 tygodnie (alergia XDD)
Ulubiony gatunek sera?
Nienawidzę sera w każdej postaci.
Zdaża Ci się, na przykład, zapomnieć, który mamy rok? Bo mnie wczoraj, i musiałem pytać po ludzich ^^
:D
Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich?
Wiem, że nic nie wiem :570:
Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki... Co robisz?
Idę dalej :|

Pytanie: Jak tu trafiłeś/aś (po pijaku :P )
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ivy pisze:Q: Pierwsza Twoja fascynacja muzyką: ile miałeś/miałaś lat, jaki zespół, wokalista i czemu Fasolki
O czymś takim jak Fasolki dowiedziałem się dość późno. Pierwszy ulubiony zespół to było Roxette (duet Pierre i Maria, na których zawsze mówiłem ser i kiełbasa :lol: miałem 3-4 lata). Drugim ulubionym zespołem był Queen.
Pinhead pisze:Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
Demo FF8 z CDA :] A taki "pełny" to FF4.
kwazi pisze:Q: Idziesz sobie spokojnie chodnikiem (w maju) - a tu sanki...
Oszalałbym na miejscu :DI śmiałbym się głośno :] ( w stylu "mwahahahaha" :twisted: ) Serio :]
Lenneth pisze:Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich? Uzasadnij.
Podoba mi się to co sobie wymyslił Horacy - połączenie stoicyzmu z epikureizmem. Nieraz okazuje się przydatne :]
Sogetsu pisze:co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
Bardzo lubie się ubierać na czarno, jestem ateistą, ale smutny nie jestem :] Wszystkie subkultury i upodabnianie się ludzi do danej subkultury jest dla mnie rzeczą niezrozumiałą. Ale co kto lubi.
Coco pisze:Q:wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
Oczywiście rower! Szybciej i w ogóle..... wiatr we włosach ;]
Sogetsu pisze:masz ulubiony kubek? jak wygląda?
Mam. Czarny, kiedyś z moim znakiem zodiaku (głupota....), teraz się to zdarło i jest cały czarny. I dobrze.
kilmindaro pisze:Q: Zdaża Ci się, na przykład, zapomnieć, który mamy rok?
Niet, tylko czasami w styczniu z przyzwyczajenia pisałem w zeszycie stary rok. Często jednak zapominam jaki mamy dzień - szczególnie jak mam wolne czy coś (np. dzisiaj myślełem, że jest sobota....)
Moren pisze:Jak tu trafiłeś/aś
Dawno temu (październik 2004) mój kumpel ściągnął sobie całą zawartosć Krypty wraz z forum (ponad 1 GB) i jakoś mi to kiedyś dał. Zacząłem sobie czytać tamaty z forum i "poznałem" ludzi mających taką samą pasję co ja :] Potem się zalogowałem w szkole i tam też odwiedziałem forum. Potem już było stałe łącze :D

-> Jaki(e) TV posiadacie w domu?

(2 Grundigi - 21" rodziców i 25" mój :] ) Do niedawna był jeszcze jakiś 14" ale brachol zabrał do akademika.
Ostatnio zmieniony pt 19 maja, 2006 17:27 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Garnet pisze:byles/as juz kiedys w szpitalu jako pacjent? jesli tak to z jakiego powodu?
złamałam palec u nogi, i gipsowali mnie :lol:
Lenneth pisze:Poglądy którego filozofa są najbardziej zbliżone do Twoich?
Ja wiem? Little bit of this, little bit of that... Nie jestem specem od historii filozofii
Sogetsu pisze:co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
Pozery :D Mhroczhnoghothyckhie :lol: nekrosie... XD
Sogetsu pisze:masz ulubiony kubek? jak wygląda?
Mam, z Mikołajem i elfikami
Coco pisze:Q:wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
Rowerem
Moren pisze:Pytanie: Jak tu trafiłeś/aś
Dzięki bratu, który trafił tu wcześniej

Q: Procent celulozy w wyposażeniu Twojego pokoju? (z 90 :D )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Isia pisze:co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
Nie przeszkadza mi, ale i nie podoba się.
[wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
Oczywiście, że rowerem. Ale napewno nie góralem. Ja kocham składaczki.
Pytanie: Jak tu trafiłeś/aś
dawno temu byłem jeszcze gupim dzieckiem które lubiło chaty( :oops: ) popznałem tam jednego gościa i zaczeliśmyu gadać o finlau. I on mi podesłał tego linka. Jeszcze nie wiedziałem co to forum. No i to BYŁO MOJE PIERWSZE FORUM W ŻYCIU"!
: Zdaża Ci się, na przykład, zapomnieć, który mamy rok?
Mam dziwny nawyk czestego mylenia się w dacie urodzin. I tak na niektórych konkursach datę urodzin potrafię napisać 24.10.2006 lol xD
Q: Pierwszy FF w którego grałeś/aś?
ff7 of course. Potem 8, 6 i 9 :twisted:
tatuaz-masz/nie masz? lubisz/nie lubisz? Twoje zdanie na temat tej sztuki:]
A ja mam zamiar sobie zrobić, ale w mało widocznym miejscu. Według mnie tatuaże są sexy, ale trochę...
czy boisz się kłucia (zastrzyki, szczepionki, pobieranie krwi, itp)?
ale trochę się boję kłucia.
Q: Pierwsza Twoja fascynacja muzyką: ile miałeś/miałaś lat, jaki zespół, wokalista i czemu Fasolki <joke>?
:shock: :shock: miałem 3 lata i słuchałem Szazy i takie tam.
Q: Co byś wolał/wolała: mieć wielu przyjaciół czy chłopaka/dziewczynę?
Zdecydowanie przyjaciół. Nie mam dziewczyny gdyż według mnie wiek w którym jestem jest jeszcze tym na którym mógłbym założyć poważny związek, bo tylko takie wchodzą w grę.
Q: W regulaminie usunąłbym/poprawiłbym punkt...
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Sogetsu pisze:co sądzisz o tych wszystkich mhrrocznych ludziach, którzy malują sobie na czarno co tylko się da, noszą tylko czarne ciuchy, są smutni, są szatanistami, ateistami, aniołami z jednym (czarnym) skrzydłem, czarnymi krukami, czy też innymi (czarnymi) badziewiami?
Taka sama subkultura, jak punki czy inne dresy. :] Chcę przez to powiedzieć, że ani mnie to ziębi, ani grzeje. Sama czasem założę pentagram i pierścionek z pająkiem, tylko po to, żeby następnego dnia ubrać się w różową sukienkę. *shrug*
Coco pisze:[wolisz jezdzic rowerem,czy lazic na piechote?
Nie ma roweru, nie mam dylematu. (Niestety.)
Moren pisze:Pytanie: Jak tu trafiłeś/aś
Ba, pamiętam jeszcze swojego pierwszego posta na dawnej Krypcie. ^^ Stronę znałam jakiś czas, ale dopiero po premierze FFX zachciało mi się coś napisać (strasznie mnie ta gra rozczarowała i musiałam ponarzekać). A potem kochany Kokuś zaproponował mi, żebym się zalogowała na stałe. *kisses Koki, Koki vomits* :lol:
neo rpgomaniak pisze:W regulaminie usunąłbym/poprawiłbym punkt...
Za beznadziejną ortografię/interunkcję -- BAN :evilbat: ( Dziękuję za uwagę i miłego dnia życzę. :lol: )

Pytanie: Jak tam wygląda kwestia zieleni w Twoim domu/mieszkaniu/kartonie? :P [U mnie jeden kwiatek tak się rozrósł, że pnącza spadają mi na monitor i zasłaniają, co piszę. XD]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

u mnie w pokoju nie mam kwiatkow,z prostej przyczyny-Cezar^^
lubi je obgryzac:)
tak to moja siostra ma caly parapet zastawiony kaktusami i w duzym pokoju jest maly kacik zieleni :lol:


na punkcie czego masz ostatnio bzika :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

kilmindaro pisze:Walisz czasem łbem o ścianę/biurko/klawiaturę/podłogę/kolce rozłożone na podłodze?
Czaserm zdarza mi się na gg jak jestem zły, albo xD walić głową w klawiaturę. Wszyscy dizwią się co to za zanczki im przysłałem. Kiedyś byłem tak wściekły, że poblokowałem wszystkich z mojej listy kontaktów gg xD Ale tylko raz.
na punkcie czego masz ostatnio bzika :]
na punkcie swojej gry w rmxp :roll:
Lenneth napisał/a:
Pytanie: Jak tam wygląda kwestia zieleni w Twoim domu/mieszkaniu/kartonie? [U mnie jeden kwiatek tak się rozrósł, że pnącza spadają mi na monitor i zasłaniają, co piszę. XD]
U mnie istny ogródek w salonie.

Q: Jakieś zabawne historyjki w czasie grania w ff7?
Ja powinieniem napisać o tym książkę. Granie bez memory card. Ciągłe gadnaie zludkiem mieszkającym obok Corel (myślałem, że to Vincent xD) nie chcący sam zaatakowałem swoją drużynę ultimą podczas walki z OWEM i z 50 razy wleciałem niechcacy na Rubiego.
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Lenneth pisze:W swoim. :P Ale poza tym wszyscy wiedzą, że w Gdyni. :]
Miło czytać cos takiego :)

Myśle neo, że można by rozszeżyc pytanie na pozostałe FF ;)

A:Przechodzenie FF bez save game,pod koniec krateru, Tonberry mnie zabił <lol> po 4 dniach grania Game Over,myslałem że mnie krew zaleje.
Innym razem sprzedałęm wszystkie materei,bo byłem ciekaw,ile wszystkie są warte,no i zapisałem taki stan gry,A jako że gram zazwyczaj na 1 save to postanowiłem tak kontynuować gre :D

Q: ( nie wiem czy było,nie byłem dawno w tym temacie i szukać mi nie bardzo na ręke )

Piercing ( przekłuwanie ) brwi,nosa,jezyka i co tam sie jeszcze da.Co o tym myślisz,masz? lubisz? podziwisz? a może chcesz coś takiego zrobić.

Ja osobiscie jestem tego ciekaw i podoba mi sie cos takiego,ale nie zdecydowałem sie jeszcze na taki zabieg.
FF XII W trakcie katowania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”