Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Go Go Yubari pisze:Q: Serial jaki ogladałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz? (nie uznaję: nie było takiego, nie powiem)
no, oczywiscie wciagnelam sie w wir zbuntowanego aniola:D moja mama tylko patrzyla sie na mnie krzywo i mowila " co z ciebie wyrosnie" :D
eh...notorycznie ogladalam brazylijskie seriale... wtedy jeszcze w miare znosne byly [moze ze wzgledu na moj wiek] ale teraz sa to takie badziewia ze zygac mi sie chce.

Q:najwieksze badziewie jakie widzieliscie [lub mieliscie] i szczegolnie zapadlo wam w pamieci.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

wewa pisze:Q:najwieksze badziewie jakie widzieliscie [lub mieliscie] i szczegolnie zapadlo wam w pamieci.
Jak miałam 7 lat kochałam film o Flashu...fabularny. Miałam na vido i leciał u mnie ok. 3 razy w tygodniu XD Poza tym miałam He-Mana (zabawkę)...ale badziewie to było XD
Go Go Yubari pisze:Q: Serial jaki ogladałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz?
Niechętnie. "Maria" na Polonii 1. Brazylijski serial (czy jakiś) z włoskim (kiepskim) dubbingiem XD "Zmutowanego.." też swego czasu ogladałam. Az dziw oO

Q: Zespół muzyczny jakiego słuchałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz?

(Kelly Family XD)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Zespół muzyczny jakiego słuchałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz?
Spice Girls..i przyznaje sie otwarcieXD
Dante pisze:w jakim wieku zacząłeś/-ąs używać własnego telefonu? (ja miałem zdaje się 17 lat)
nie liczac mojej zabawki jako dziecko,w wieku 20..od zeszlego tyg., tatko dostal sluzbowa komorke, a nie widzi potrzeby posiadania 2 telefonow,to i przygarnelam biedaka

krotko i zwiezle-lubisz zwracac na siebie uwage?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Q: Zespół muzyczny jakiego słuchałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz?
Backstreet Boys :P Na jakiekolwiek pytania odnośnie tego oświadczenia stanowczo mówię "nie" i nie rozmawiam o tym bez mojego agenta :P
Q:najwieksze badziewie jakie widzieliscie [lub mieliscie] i szczegolnie zapadlo wam w pamieci.
Flash był jeszcze wporządku. Nie mogę przypomnieć sobie za bardzo nic innego jak serialowego Batmana z lat 80 bodajże, no i "Martwica mózgu" Jacksona ale to była jak najbardziej pozytywna szmira :D
krotko i zwiezle-lubisz zwracac na siebie uwage?
Tak

Q:dla tych którzy twierdzącą odpowiedź mają na powyższe pytanie:
W jaki sposób zwracasz na siebie uwagę?
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Garnet pisze:krotko i zwiezle-lubisz zwracac na siebie uwage?
tak. zalezy. nie lubie sie zucac w oczy ale wracac uwage tak.
Dante pisze:W jaki sposób zwracasz na siebie uwagę?
nic nie robie. kompletnie. Jak zazwyczaj pozniej patrze z perspektyywy czasu na to co robilam to mi straszliwie wstyd. poprostu nic nie robie staram sie byc soba a jak ktos zwraca uwage to sie ciesze.
adekwatne do powyzszych
Q: czy lubisz jak ktos proboje zwrocic na siebie uwage?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Dante pisze:W jaki sposób zwracasz na siebie uwagę?
tym czym najprosciej-wygladem:]
niestety moda na polskich ulicach jest nudna jak flaki z olejem, wiec nie trzeba sie duzo napracowac, aby wyroznic sie z szarego tłumu... (a szkoda...)
a czy zwracam uwage swoim charakterem..hmm..nie wiem^^ to neich lepiej osadza inni,czy inteersowanie sie nietoperzami i innymi bzdetami jest na miare 'zwracania na siebie uwage' :lol:
wewa pisze:czy lubisz jak ktos proboje zwrocic na siebie uwage?
zalezy w jaki sposob-jesli np chamskim albo aroganckim zachowaniem to nie...albo jeszcze gorsze-nachalność -_-
jesli chodzi o wyglad, jesli ktos jest ciekawie ubrany i tak zwraca na siebie uwage to nie mam nic przeciwko, jestem za,a nawet przeciw :)


w jakim polskim miescie chciał(a)byś mieszkać (prosze nie wymieniac swojego:])
<dla mnie bezapelacyjnie Krakow:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Garnet napisała
w jakim polskim miescie chciał(a)byś mieszkać (prosze nie wymieniac swojego:])

Olsztyn ze względu na planetarium

Gdzie najbardziej chciałbyś/chciałabyś wyjechać(chodzi o podróż a nie na stałe)<ja bym chciał wyjechać do Japoni>
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Gdzie najbardziej chciałbyś/chciałabyś wyjechać(chodzi o podróż a nie na stałe)<ja bym chciał wyjechać do Japoni>
To pytanie się powtarza.
W jaki sposób zwracasz na siebie uwagę?
Nie ciężko mnie zlekceważyć. Jestem otwarty na ludzi więc to oni do mnie przychodzą. :twisted:

Q: Czy pisaliście egzamin gimnazjalny\podstawowy\maturalny i jak wam poszedł??
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

kilmindaro pisze:Q: Czy chciałbyś/aś się nauczyć grać jakiś utwór na jakimś instrumencie, i jeśli tak, to jaki i na czym? (np: One Winged Angel na gitarze elektrycznej jak ja :> )
Chciałabym umieć "wyszczekać" piosenkę z Dog Ending z Silent hill 2 :lol:
Jestem muzycznym antytalentem, więc wystarczy mi jak gra ktoś, kto sie na tym zna lepiej :P


Q: Śledzisz życie gwiazd filmu, muzyki etc? ( Fascynują Cię rozwody, narodziny, zdrady i operacje plastyczne? :lol: :lol:)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Ivy pisze:Q: Śledzisz życie gwiazd filmu, muzyki etc? ( Fascynują Cię rozwody, narodziny, zdrady i operacje plastyczne? :lol: :lol: )

Nie. Ale fascynują mnie związki miłosne i stroje postaci z gier komputerowych :)

Q: Został Ci jeden dzień na stworzenie wypracowania (Bo wcześniej zapomniałaś/ kot/pies/chomik/brat zeżarł Ci materiały/ masz gdzieś przedmiot, ale chyba jednak nie masz go gdzieś/ chorowałaś/ ugryzł Cię pies/kot/chomik/brat/mróz/kolega z klasy /nie mogłaś się zdecydować na temat / miałaś przeżycie mistyczne/takie sobie/z suszarką / inne nieprzewidziane wypadki). Co teraz?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
medivh

Post autor: medivh »

Isia pisze:Q: Został Ci jeden dzień na stworzenie wypracowania (Bo wcześniej zapomniałaś/ kot/pies/chomik/brat zeżarł Ci materiały/ masz gdzieś przedmiot, ale chyba jednak nie masz go gdzieś/ chorowałaś/ ugryzł Cię pies/kot/chomik/brat/mróz/kolega z klasy /nie mogłaś się zdecydować na temat / miałaś przeżycie mistyczne/takie sobie/z suszarką / inne nieprzewidziane wypadki). Co teraz?
Dla chcacego nic trudnego wyrobji sie w 2h :D dla tych ktorzy wola gotowce to internet
kilmindaro pisze:Q: Czy długo myslisz nad pytaniem do tego quizu, czy piszesz to, co ci od razu przyjdzie do głowy?
roznie czasem odrazu bez namyslu a czasem trzeba ruszycz szare komurki i wymyslec cos :D

Q:Czy kiedys miałeś/miałaś poprawke danego przedmiotu lub rok w plecy jak sie czules/czulas :roll:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

wewa pisze:Q: czy lubisz jak ktos proboje zwrocic na siebie uwage?
Mysle ze po to sie zwraca na siebie uwage,zeby cie lubiano.
kilmindaro pisze:Czy chciałbyś/aś się nauczyć grać jakiś utwór na jakimś instrumencie, i jeśli tak, to jaki i na czym? (np: One Winged Angel na gitarze elektrycznej jak ja :> )
Ogolnie chcialbym grac na gitarze elektrycznej,ale nie mam jakiegos scpecjalnego kawalka ktory chcialbym zagrac.
Ivy pisze:Śledzisz życie gwiazd filmu, muzyki etc? ( Fascynują Cię rozwody, narodziny, zdrady i operacje plastyczne? :lol: :lol: )
Kompletnie nie , szczerze to w d*pie mam kto z kim i za ile.
Isia pisze:Q: Został Ci jeden dzień na stworzenie wypracowania (Bo wcześniej zapomniałaś/ kot/pies/chomik/brat zeżarł Ci materiały/ masz gdzieś przedmiot, ale chyba jednak nie masz go gdzieś/ chorowałaś/ ugryzł Cię pies/kot/chomik/brat/mróz/kolega z klasy /nie mogłaś się zdecydować na temat / miałaś przeżycie mistyczne/takie sobie/z suszarką / inne nieprzewidziane wypadki). Co teraz?
Spisuje :D po sie przemeczac :D.
Q: Czy długo myslisz nad pytaniem do tego quizu, czy piszesz to, co ci od razu przyjdzie do głowy?
Myle tak ze 3 minutki.
medivh pisze:Q:Czy kiedys miałeś/miałaś poprawke danego przedmiotu lub rok w plecy jak sie czules/czulas :roll:
Nie, nie mialem :)
Q: Czy jest jakis przedmiot szkolny w ktorym jestes/byles/as kompletnie tepy/a , uczysz sie uczysz a i tak nic nie wchodzi??
medivh

Post autor: medivh »

Kimahri pisze:Q: Czy jest jakis przedmiot szkolny w ktorym jestes/byles/as kompletnie tepy/a , uczysz sie uczysz a i tak nic nie wchodzi??
Chemia i Fizyka chociaz ostatnio zaczolem kapowac chemia ale duzo jeszcze bym musial wiedziec zeby zdawac mature z tego przedmiotu :D
kilmindaro pisze:Q: Masz lekturę do przeczytania. Co robisz? Sięgasz w ostatniej chwili, gdy zaczniecie omawiać, przeczytsz streszczenie, inne (jakie?)
Zalezy jaka jest ta lektura jak krotka to czemu nie moge przeczytac ale jak ma z 200 a nawet i wiecej to daruje sobie i czytam streszczenie :D
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Isia pisze:Q: Został Ci jeden dzień na stworzenie wypracowania. Co teraz?
Z życia wziete: "Pani psor..... bo ja tak, ten tego, nie zrobiłem pracy, winc sobie pomyslałem, że muszę ją zrobić na jutro, tak?" a że pani psor jest bardzo fajna zwykle kończy się na "koniecznie na jutro". Inna sprawa, że zwykle 3/4 klasy też nie zrobiło :D
kilmindaro pisze:Q: Czy długo myslisz nad pytaniem do tego quizu, czy piszesz to, co ci od razu przyjdzie do głowy?
BA :]
Kimahri pisze:Q: Czy jest jakis przedmiot szkolny w ktorym jestes/byles/as kompletnie tepy/a , uczysz sie uczysz a i tak nic nie wchodzi??
Dopiero w 3 klasie (liceum) zaczaiłem trochu jak sie te zadanka z fizyki robi, ale wczesniej to był hardkor :P
kilmindaro pisze:Q: Masz lekturę do przeczytania. Co robisz? Sięgasz w ostatniej chwili, gdy zaczniecie omawiać, przeczytsz streszczenie, inne (jakie?)
Ostatnio tylko streszczenia czytam. No i opracowania wszelkie. Więcej nie trzeba :P

medivh - gdzie Twoje pytanie? :P

-> (pamiętacie te "BA", no to właśnie się zastanawiam nad pytaniem :P ) Ok. Będzie głupie :P Jaka jest Twoja ulubiona emota? (z tych dostępnych na tym forum)
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Jaco napisał
Jaka jest Twoja ulubiona emota? (z tych dostępnych na tym forum)
:twisted:

Jeżeli dowiedział?dowiedziała byś się że jesteś śmiertelnie chory/chora jak byś wykorzytał/a ostatnie dni/mieściące życia? [Oczywiście bym odjechał na motocyklu bez pożegnania i reszte zycia jeżdził bym po europie/świecie na moim motocyklu( jazda na motocyklu to moim zdaniem wolność)]
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”