Advent Children

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Mój prywatny sklep internetowy powie wszystko :) No ciekaw jestem czy to nie jest jakaś plota jedynie :> Przecież ten koleś od muzyki miał kończyć udzwiękowienie przez najbliższe 2 miechy, wg. informacji które Garnet podała.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

On ma rację :shock: Jeśli dobrze przetłumaczyłem to tutaj można nawet kupić AC: http://www.square-enix.co.jp/shop/ choć według tych informacji nie jestem już tego taki pewien:
Tutaj
oraz
Tutaj1
Ale niech to przetłumaczy ktoś inny i mnie upewni :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

dawno sie tak nie usmialam :lol: < 1.up nie podawala sparwdzonych info>

Erelen na tych stronkach sa do kupienai DODATKI z AC < min podales linka do plakatu>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Tak myślałem, ale wolałem się upewnić :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ale nie badzmy w koncu tacy okrutni i nie niszczmy dobrej nowiny :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zack

Post autor: Zack »

Tu jest napisane jak wół że premiera w ajponi 14 marca 2005
http://ff7ac.info
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Proponuję przejrzeć oficjalną (japońską) stronę Squere Softu, oni wiedzą najlepiej :)
Cid

Post autor: Cid »

A skąd mogłyby te informacje wyjść? Squre-enix mogło już co nieco powiedzieć.
W każdym razie weselcie się ludzie, bo to zaiste dobra nowina. :] Szkoda tylko, że są małe szanse na to, że film wyjdzie do europejskich kin... ale trzeba mieć nadzieję.. chociaż jest ona matką głupich. :P
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

No właśnie one nie wyszły od Squere Enix, gdyby tak bylo to by także była informcja na ich stronie (a poza tym można by było kupić w ich sklepiku). Ech, żyjcie marzeniami...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

grr chyba już było tu pisane ze sto razy że AC kategorycznie nie będzie w żadnych kinach(najwyrzej pojedyńcze seanse w Tokyo bądz Osace czy innym większym mieście) FF7AC only on DVD and PSP UMD!! 8)
Co do terminu to ja już przestałem jakichkolwiek odliczań do daty premiery, widać że coś tu smierdzi i jakieś kombinacje są robione, wydadzą kiedy wydadzą. A na tej stronie jest jakaś stara data a pewnie żaden redaktor nie raczył tego uaktualnić(co się często zdaża na polskich stronach :P)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Zack pisze:Tu jest napisane jak wół że premiera w ajponi 14 marca 2005
http://ff7ac.info
to czemu niby nie ma tam BIG SUPER TRUPER newsa ze to dzisiaj jest premiera??

:roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Bo może jeszcze swiętują? :D albo sami zapomnieli o swojej przepowiedni....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ta swietuja jak na trru Polaczkow przystalo ;] ...czyli pewno zanim dojda do siebie info bedzie za tydzien :lol: ...a dokladniej mowiac poprawienie daty obok :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Nie no, jak już są tru polakami to poprostu zmażą date i będą udawać że nic się nie stało :D
nd60

Post autor: nd60 »

Ej, tak czytam i czytam to cale forum, i kazdy tylko pisze o jakis kompilacjach, KH, BC i tak dalej... a czy ktos mogl by tak "ogolnie" opisac, co to jest BC,CC,DC,itd... i jaki ma to zwiazek z FFVII , co to jest KH,KH2 (i nie wiem ile tego jeszcze jest) Tylko prosze, jasno i zwiezle, bo wiem, ze o tym mozna by napisac.. no wlasnie - cale forum : ) Jestem nowy, i jak to sie mowi, wiem ze nic nie wiem..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”