Advent Children

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Hmm... zawsze myślałem że to było Midgar :roll:
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Akcja AC rozgrywa się w mieście Edge. Dowody można znaleźc między innymi w "One Way to Smile" znajdującym się na stronie głównej Adventa ;)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No mi też sie zawsze wydawało, ze to Midgar, bo niby co innego? Ten bar i w ogóle to wszystko... To Midgar... A ja wiecie co?? Zgadzam sie w całkowitości z TomajS'em ;) Dla mnie też to jest cudowne przeżycie... Ja też jak sobie to wszystko zaczęłam przypominać, jak to ja płakałam kiedy Aeris umierała albo coś... To było cudowne... :] A muzyka... Łojej... To jest normalnie ja nie wiem jak to nazwać... Ale najlepsza muzyka jaką kiedykolwiek słyszałam!!
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi pisze:No mi też sie zawsze wydawało, ze to Midgar, bo niby co innego? Ten bar i w ogóle to wszystko...
I to ma swoje uzasadnienie ;) :
Several months after the original was destroyed in the fall of the Sector 7 plate, Tifa opened the new Seventh Heaven in Edge.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

I wszystko juz wiadomo :D A co do SoundTracka, rzeczywiscie wspaniały. Bardzo ładnie dobrali efekty, pianino, gitarę, skrzypce... po prostu cudo!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

hmm ale nie pasuje mi jedno..konkretnie wszystkie znaki z filmu, np w momencie kiedy Cloud jedzie na spotkanie z

Kod: Zaznacz cały

Rufusem
widzimy znak na którym jest wskazany kierunek na Midgar (12 minuta 29 sekunda) i z tego co pamiętam to na innych znakach tez jest jedynie Midgar a nie Edge :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

Nie ma co Advent Children rządzi ;) Moim zdaniem jeszcze powinno być dodane troszkę więcej z tymi materiami a tak pozatym to super :grin: Oglądałem już 4 razy i mam zamiar jeszcze obejrzeć :twisted:
シャーマンキング
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Preacher pisze:widzimy znak na którym jest wskazany kierunek na Midgar (12 minuta 29 sekunda) i z tego co pamiętam to na innych znakach tez jest jedynie Midgar a nie Edge n
Akcja AC nie toczy się tylko w Edge(pod koniec także w starym, zniszczonym sektorze Midgar), wyjeżdża także poza jego granice. Jest to miasto miasto przylegające do Midgar, a więc niektóre znaki mogły pozostać.
Podczas krótkich migawek w Edge (na początku) na nazwa się pojawia, jestem tego pewna, bo kiedyś robiłam screeny ;)

Kod: Zaznacz cały

Wygląda na to, że rezydencja Rufusa znajduje się poza granicami Edge.
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Dzięki :) ..bo wczoraj ogladałem AC właśnie pod katem tego i wprawdzie nazwa Edge pojawiała się chyba w kilku miejscach to do końca nie byłem pewien ;)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

Mam pytanie : Kim jest Denzel ??:| Czy to syn Clouda ??:>
Baret coś takiego powiedział do niego : ,, Idź bronić mamy " ---> Chodziło o Tife ;) To niby Cloud z Tifą ??:D
シャーマンキング
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Nieee... Denzel to raczej był sierotą, którym Tifa się opiekowała...
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Adi pisze:,, Idź bronić mamy "
eeee...w ktorym miejscu? ogladalam film 3,5 raza i niezauwazylam czegos takiego :>
Adi pisze:Czy to syn Clouda ??
i co jeszcze? nie wygaladal na 2 latka :P
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

A powie mi ktoś o co chodzi z tym motywem Wilka który to pojawiał się w kilku scenach (możey i było to poruszone już w tym temacie ale 105 stron to z deczusia dużo do czytania)
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
zolix

Post autor: zolix »

Tyle ze Cloud prawdopodobnie chciałby zalozyc z Tifą rodzine,aby opiekowac sie Danzelem i Marlene.
Niestety Tifa mówi ze to nie wyjdzie bo nie są prawdziwą rodziną[a szkoda:]
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Co do tego motywu z "Idź bronić mamy", powiedział to Barret do Denzela, kiedy zaczął walczyc z Bahamutem, ale też nie wiem za bardzo o co chodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”