Znienawidzony bohater FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Sephiria pisze:Heh naprawde już mi się odechciewa pisać za każdym razem, jak bardzo ludzie jej nie doceniają, a potem się nagle okazuje po drugim przejściu jaka z niej fajna osoba.
Sephi,powinnas mieć to gdzies na dysku zacytowane,tylko byś wklejała gdy zajdzie potrzeba :razz:
Ostatnio zmieniony czw 23 lut, 2006 11:42 przez TomajS, łącznie zmieniany 1 raz.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

znienawidzony bohater? jak mozna ich wszystkoich nie lubic? :wink: chociaz musze przyznac, ze w pewnym momencie wkurzal mnie Irvine, ale nawet i jego polubilem.

a co do powszechnie nielubianego Cait Sitha - pewnie jestem jedna z niewielu osob, ktora go lubi (scena w Temple of Ancients, przy układance, wzrusza mnie bardziej niz scena pod koniec 1 dysku). poza tym ma fajny sposob rzucania zaklec (najlepiej 'wypluwa' Demi :grin: ) i limit 'Combine'.
tetra master81

Post autor: tetra master81 »

ja najbardziej nielubialem niestety zell'a za beznadziejny limit
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

tetra master81 pisze:ja najbardziej nielubialem niestety zell'a za beznadziejny limit
no co ty? nie podoba Ci sie jak Zellowi najpierw tak wali z pod pach, ze az zolty dym leci a potem Zell wali piescia w ziemie? czy moze ten, w ktorym Zell okraza na nogach cala ziemie tylko po to, zeby przywalic z piachy potworowi? :D
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

limit zella jest akurat najlepszy (jeden atak robie w 0.12 s. czasami w mniej :D )- i wogle fajna luzna postac
Ostatnio zmieniony pt 24 lut, 2006 21:27 przez Kimahri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

moze chodzi tu o to że kosi niewiele i do tego jest... nudny? _^_'
glamorous vamp
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ja co do skutecznosci limitow Zella nie mam zastrzezen, niektore sa poprostu komiczne :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

tetra master81 pisze:ja najbardziej nielubialem niestety zell'a za beznadziejny limit
Heh co za człowiek - nie pasuje mu system walki, magii, a jedna z najbardziej grywalnych i potężnych postaci jest jego zdaniem beznadziejna... oto co robi niewiedza -_-'
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ale ten limit jest nudny.... kobieto! XD :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

nudny to on sie staje jak z zellem chodzisz przez cala gre i potem juz od niecheci go uzywasz ale co poradzisz jak jest najlepszy!!
Aiven

Post autor: Aiven »

Hej, wy, co nie lubicie Zella! Jestem pewien, że wasza niechęć do tej genialnej postaci spowodowana jest (na co wskazuje kilka postów) nieumiejętnym wykonywaniem jego limitu. Nie jest to nic trudnego. Układy kombinacji ciosów nie zmieniają się. Wystarczy wybrać jedną "ścieżke" jego combosów, która w pewnym momencie zapętli się. Po kilku próbach przyciski będą "same" się wklepywały.

[ Dodano: Sro 01 Mar, 2006 17:35 ]
Wracając do tematu: osobiście nie lubię Sephirotha. Wiem, że to geniusz zła i nosi odlotowy czarny płaszcz, ale jak dla mnie jest to postać zbyt mroczna.
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

I przez to Sephiroth jest taki fajny :D A co do Zell'a to masz rację jak sie umie grać jakąś postacią to zawsze ona będzie dobra.
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Moje znienawidzone postacie w FF?? Irvine kolo mnie wkurzył, bo se doszedł i do razu mi dwie osoby z drużyny zabrał :D Potem Seifer, bo... bo wiecie co, ale nie będe spojlerować chodzi o koniec 3cd :D, Brahne, bo to taka... nie wiem nie lubię jej po prostu ^^ i tak dalej można wymieniać :D Więcej mi się nie chce narazie :P Ale kto wie może kiedyś :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ja Zell'a zawsze lubiłam.. Taki ładny tatuażyk miał... :D No i miałam go w drużynie zawsze. siuper... :] Rinoa mnie denerwowała, jakas taka była "głupia"... Kto tam jeszcze... Brahne też nie lubiłam... ;P I ciągle nie wiem co macie do Yunie!! Ja ją tam lubiłam, chociaż czasem wkurzała mnie swoim przepraszaniem za wszystko... Lord braska to bez komentarza po prostu... A no i nie lubiłam kiedyś baaaaardzo Cid'a z VII, ale się coraz bardziej do niego przekonuję... :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Seifer jest taki... emo 8) taki ZUY, niezrozumiany przez świat, niekochany w dzieciństwie i wogóle skrzywdzony :roll: Oczekuję kontrargumentów :wink:
A Zell słodki... na swój specyficzny sposób

Kod: Zaznacz cały

PS. jedna moja nauczycielka kojarzyła mi się trochę z Brahne, zwłaszcza odkąd koleżanka z klasy obcięła się na Garnet - czy ze mną jest coś nie tak?
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”