Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Izrail pisze:Forgotten City
Eee...? A co to za lokacja tak w ogóle? XD Czy to Zanarkand ten taki no wiecie ;) Czy może coś innego? :?

[ Dodano: Pią 16 Wrz, 2005 ]
A może to miasto związane z Cetra?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Boni pisze:Izrail napisał/a:
Forgotten City

Eee...? A co to za lokacja tak w ogóle? XD Czy to Zanarkand ten taki no wiecie Czy może coś innego?

[ Dodano: Pią 16 Wrz, 2005 ]
A może to miasto związane z Cetra?
Forgotten City było w FF7 - tam gdzie Aeris....you know ;) Ale nie widze tam nic szczególnego :P
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

Forgotten City mi się podoba za względu na muzykę i tą swoją ogólną... tajemniczość.

No cóż, ale jakbym tam mieszkał i codziennie przez 24 godziny słyszałbym tą samą melodię to nie wiem jakbym wytrzymał.
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Zeratul pisze:Forgotten City mi się podoba za względu na muzykę
O to to napewno XD No... Mieszkać to by tam zbytnio nie było gdzie :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Grajus

Post autor: Grajus »

Ja bym se pomieszkał w Chocobo Forest (z FF9),i w Alexandrii
dzuljet

Post autor: dzuljet »

zdecydowanie Besaid - cieplutko, plaza, morze, wosospady jak z reklamy Bounty 8) roslinnosc niczego sobie... moje miesce. Choc na Macalania Woods bym sie nie obrazila :grin: naprawde ciekawy mroczny lasek ;) szczegolnie kiedy pojawia sie ta "gwiezdna" sciezka :d chetnie bym sobie nia pospacerowala.

[ Dodano: Nie 18 Wrz, 2005 18:13 ]
ale ffx to jedyna czesc w jaka gralam wiec nie mam zbyt suzego wyboru :(
SeVeR

Post autor: SeVeR »

Cosmo Canyon.. niesamowity klimat i latwo mozna by bylo sobie poexpowac po wyjscu z miasta O_o
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

SeVeR pisze:Cosmo Canyon.. niesamowity klimat i latwo mozna by bylo sobie poexpowac po wyjscu z miasta
Tamtejsza muzyka mnie drażni. Na dodatek strasznie nudna lokacja. Mało ludzi a jedyna rozrywka to ognisko :wink:
Wakizashi

Post autor: Wakizashi »

Wutai Fajne roślinki, rzeka, dużo ludzi, restauracyjka. Niezła architektura i rzeżby w zasięgu wzroku. Do tego fajna muzyka. To moje miejsce :)

Kod: Zaznacz cały

Tylko czasem można narzekać na złodziei...
Colly

Post autor: Colly »

Są trzy takie miejsca... Winhill, Dom Edei i Wioska Shumi - dokładnie w tej kolejności :grin: .
Dlaczego? Wspaniałe łąki, kwiaty, wsi spokojna, wsi wesoła... :mrgreen: ... ja to po prostu kocham :wink: . Jak będę stary to chciałbym mieszkać w takich okolicach - np. na Nowej Zelandii jest dużo fajnych miejsc do aranżacji.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A ja nie lubię wsi... Wolę miasta XD Ale Wutai owszem ;) Uwielbiam takie klimaty XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Myr

Post autor: Myr »

pho3n1x pisze:Tamtejsza muzyka mnie drażni. Na dodatek strasznie nudna lokacja. Mało ludzi a jedyna rozrywka to ognisko :wink:
bluznisz synu, bluznisz :twisted:
Co jak co, ale w Shumi bym nie wyrobil :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

San d'Oria. Najładniejsze IMO miasto w Vana'diel (FFXI). O ile Windurst to zapyziała wiocha, a Bastok jest zbyt monotonne (chodzi o barwy głownie), a Jeuno to khe bez komentarza (choć ładne) - San d'Oria posiada ładne budownictwo, umiarkowaną ilośc zieleni (trawniki, drzewka) i w ogóle elegancją mi przypomina angielskie miasta z XVIII-XIX w. Swobodnie mogłabym tam egzystować (gdyby w Bastok się lepiej nie expowało na początku ;) )
dzuljet

Post autor: dzuljet »

Dzis chce spacerowac po zrujnowanym Zanarkandzie... w sumie zgodne to z moja przyszla profesja ale chyba nie dlatego mi sie taki spacer marzy... :sad:
Luna

Post autor: Luna »

Hmmm...

1. Treno
2. Black Mage Village
3. Lindblum
4. Esthar
5. Deling City (gdyby tylko muzyka była tam inna... :x )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”