Watki milosne w ff

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Która dziewczyna bohatera jest według ciebie najlepsza?

Garnet / Dagger
25
13%
Rinoa
57
29%
Yuna
37
19%
Tifa
39
20%
Aeris
23
12%
Selphie
8
4%
Eiko :)
5
3%
 
Liczba głosów: 194

Patrick

Post autor: Patrick »

Najbardziej zaszkowal mnie zwiazek Wakki i Lulu. :shock: Nigdy bym nie powiedzial ze oni moga zostac para. Ale co tam, milosc jest slepa ;)

A moim zdaniem najlepsze watki milosne byly miedzy Tidusem a Yuna, i miedzy Squallem i Riona. Oczywiscie to tylko moje zdanie. :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Patryku, a argumenty? Jakieś, "jest tak ponieważ..." "gdyż..." -_-' I nie przepraszaj.

Wakka i Lulu = No, thanks.Nic do Wakki nie mam, ale nie ta laskę mu dali. Mroczna Lulu, wyniosła i inteligentna. Lubiąca spokój i stroniąca od gadania i Wakka, który ciągle gada ",ya?" ma niższe IQ niż Lulu (sportmen i inteligentka....) i w ogóle... Od zawsze powtarzam, ze Lulu to partia idealna dla Aurona. On tez duzo nie mówi, a jak już powie to dobitnie. Tez bywa tajemniczy i na swój sposób mroczny. Wakka bardziej by się z Rikku dogadał.
Patrick

Post autor: Patrick »

Nemesis pisze:Patryku, a argumenty? Jakieś, "jest tak ponieważ..." "gdyż..." -_-' I nie przepraszaj.
:roll: Nemek, nie czepiaj sie mojej polszczyzny! Z reszta jakbys byla odizolowana od jezyka polskiego przez 2 lata to mysle ze napewno slownictwo polszczyzny by sie pogorszylo. (staram sie szpanowac, polskim, cicho! :D ) Wiec, przepraszam. :]

A co do Wakki i Lulu to masz racje w 99%. Chociaz szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie Aurona jako meza. :?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Patrick pisze:Nemek
........ Nie radzę......
Patrick pisze:nie czepiaj sie mojej polszczyzny!
Co ma brak argumentów do polszczyzny?
Patrick pisze:Z reszta jakbys byla odizolowana od jezyka polskiego przez 2 lata to mysle ze napewno slownictwo polszczyzny by sie pogorszylo.
Widze, ze u Ciebie problem nie lezy w złej polszczyźnie, a w braku rozumienia tekstu. Ale co się dziwić, skoro niewiele czytasz (sam się chwaliłeś) CHODZIŁO MI O BRAK ARGUMENTÓW (co jest u Ciebie dość czestym brakiem). Jakbys dalej nie rozumiał.
Patrick pisze:A co do Wakki i Lulu to masz racje w 99%.
Byłbys łaskawy napisac gdzie i dlaczego, to byłaby dyskusja, a tak mamy zbędnego offtopa.

Wracamy do tematu.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nemesis pisze:Nic do Wakki nie mam, ale nie ta laskę mu dali.
Z ciekawości: a którą mieli mu dać? :] Yunalescę, Belgamine, Shelindę, NPC ze sklepu na rogu, Keepę...?
Każdemu się coś od życia należy. Przypominam po raz setny, że Lu była już wcześniej zakochana w Chappu - innym wioskowym chłopaku z przyrostem mięśni, nie mózgu - więc wyraźnie leci na ten typ faceta. Poza tym widzi Chappu również w Tidusie - a Tida jaki jest, wszyscy wiemy; jakoś nigdy nie kojarzył mi się z tytanem intelektu. :] Zrozumcie, że Lulu już tak ma, i tyle. Pretensji nie należy kierować pod adresem Wakki.
Nemesis pisze:Mroczna Lulu, wyniosła i inteligentna.
Wyniosła to może nie... w końcu nie była zimną, antypatyczną osobą. Raczej: zdystansowana. :D
Nemesis pisze:Lubiąca spokój i stroniąca od gadania i Wakka, który ciągle gada ",ya?" ma niższe IQ niż Lulu
Nie wysokością IQ mierzy się człowieka. :]
Nemesis pisze:(sportmen i inteligentka....) i w ogóle...
Whoa, zupełnie jak Doda i Radzio. _^_ [ok, sorry za porównanie, musiałam XDD]
Nemesis pisze:Od zawsze powtarzam, ze Lulu to partia idealna dla Aurona. On tez duzo nie mówi, a jak już powie to dobitnie. Tez bywa tajemniczy i na swój sposób mroczny.
Nie! Oni ładnie ze sobą wyglądają, wspólny seks też by im może pasował, ale w długoterminowym związku zanudziliby się na śmierć. Skoro oboje są małomówni i tajemniczy, jak mieliby ze sobą rozmawiać, zaufać sobie, rozwiązywać ewentualne problemy, etc? Lulu wbrew pozorom nie jest tak niezależna, jak niektórzy sądzą (patrz: szuka opiekuńczych mężczyzn). Auron (już) nie umie przywiązywać się do ludzi. Oboje są raczej nastawieni na branie/bierność, nie na bezinterowane dawanie. Dlatego mam wrażenie, że to by nie wypaliło. A już na pewno nie wyobrażam sobie Aurona pykającego fajeczkę gdzieś w tropikach i patrzącego, jak jego potomstwo bawi się w piasku. Lulu z dziećmi akurat mogę sobie wyobrazić - choć raczej jako taką Morticię Adams. :lol:
Poza tym przypominam, że Auron jest gejem - rzucił propozycję intratnego małżeństwa dla pielgrzymki z Braską i Jechtem-bez-koszuli. XDDD
Nemesis pisze:Wakka bardziej by się z Rikku dogadał.
Erm. :roll: Gdybyś nie zauważyła :P, on jest ksenofobem i nigdy do końca nie traci swoich uprzedzeń. A Rikku jest dla niego zbyt hiperaktywna. Żadne z nich by nie wytrzymało. Plus to by była pedofilia. :> [...Odezwała się osoba z poprawnym podejściem do tych spraw, patrz awatar. XD]

Last but not least:
Patryku, nikt się czepia Twojej polszczyzny, chodziło tylko o merytoryczną zawartość posta. :roll:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lenneth pisze:Nie! Oni ładnie ze sobą wyglądają, wspólny seks też by im może pasował, ale w długoterminowym związku zanudziliby się na śmierć. Skoro oboje są małomówni i tajemniczy, jak mieliby ze sobą rozmawiać, zaufać sobie, rozwiązywać ewentualne problemy, etc? Lulu wbrew pozorom nie jest tak niezależna, jak niektórzy sądzą (patrz: szuka opiekuńczych mężczyzn). Auron (już) nie umie przywiązywać się do ludzi. Oboje są raczej nastawieni na branie/bierność, nie na bezinterowane dawanie. Dlatego mam wrażenie, że to by nie wypaliło. A już na pewno nie wyobrażam sobie Aurona pykającego fajeczkę gdzieś w tropikach i patrzącego, jak jego potomstwo bawi się w piasku. Lulu z dziećmi akurat mogę sobie wyobrazić - choć raczej jako taką Morticię Adams. :lol:
Poza tym przypominam, że Auron jest gejem - rzucił propozycję intratnego małżeństwa dla pielgrzymki z Braską i Jechtem-bez-koszuli. XDDD
Przypominam wam również,

Kod: Zaznacz cały

że Auron jest trupem
, tak więc nie życzyłabym żadnej takiego zimnego faceta xD Lulu mieszkała na wsi i kręcili ją silni piłkarze- to chyba jej najmhroczniejszy sekret ;P
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze: kręcili ją silni piłkarze
No, a jak przecież ona pewnie tak na prawdę jest słabiutką dziewczyną, a każda by chciała mieć chłopaka , który ją obroni przed złymi ludźmi nie?? :P A poza tym z tego co wiem to przeciwieństwa się przyciągają ^^ A może szukała kogoś kto by ją przeciągnął na jasną stronę życia, bo sama była za poważna :P

No, a tak do Lulu to ciekawie by to wyglądało jakby zaczęła romansować z Tidusem ^^ No w końcu takie związki też się zdarzają :P Ciekawe czy długo by ze sobą wytrzymali ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
akrapovic

Post autor: akrapovic »

Mi osobiscie rzuciła sie w oczy miłość Jechta i matki Tidusa. Wiele o nich nie było.... ale ona świata poza nim nie widziała ..on też potrafił okazać jej uczucie (w przeciwienstwie do tego jak okazywał je synowi).
A co do głównych wątków to .. chyba raczej Rinoa i Squall, bo jak już ktoś wczesniej napisał: ona taka ładna i towarzyska a on taki małomówny i zamkniety.
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Shuyin i Lenne w mej opinii tworzą najlepszą-obok Laguny i Julii- parę zakochanych w świecie FF, bo a) ich miłośc jest tragiczna b) ich wątek został zepchany przez autorów troszkę na drugi plan, stanowiąc tym samym większą ciekawostkę c) bo ich miłośc tak bardzo przypomina mi Lagune i Julię...
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W sumie najbardziej udanymi wątkami miłosnymi w FF są te, które wypadły najbardziej realnie. Squall i Rinoa, co było o tyle ciekawe, że to ona się bardziej starała jego poderwać niż on ją, a Squall długo nie mógł sobie uświadomić co do niej czuje, zupełnie jak prawdziwy człowiek, mimo że już coś czuł. Cloud, Tifa i Aeris - tu wątek został nie dość że z jednej strony urwany, tak jak i nie był tak mocno zarysowany, co dodało całej tej sprawie subtelności i niejednoznaczności. Clouda ciągnęła Aeris, Tifa nie zdradzała się z tym co czuje za specjalnie i całkiem ładnie było resztę widać w AC. Tu siła leży w delikatnym zarysowaniu wątku. Jeśli chodzi o Lagunę, to znacznie ciekawsza sprawa była z nim i Raine - o wszystkim wiadomo bardzo niewiele, ale wątek jest ciekawy szkoda tylko, że tak niewiele wiadomo o całej sprawie. A i tu wszystko się zbyt szczęśliwie nie skończyło... No i miłość Jechta i matki Tidusa - w połączeniu z ignorowaniem Tidusa dawała obraz całkiem realnego związku, mającego odbicie w rzeczywistości. Shuijin i Lenne... ciekawe, ale zbyt przedramatyzowane.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tifcia

Post autor: Tifcia »

Hej, ja uważam, że i tak Tifa i Cloud mogliby stworzyć niezły związek, gdyby sie tylko przełamali. Zal mi ich, jak oglądam Advent Children :( Co wy na to ? :( :sad:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Tifcia pisze:Zal mi ich, jak oglądam Advent Children :( Co wy na to ?
mi żal by było ludzi oglądajacych dwóch migdalących sie nudziarzy... IMO :] w sumie cieszę się, że w AC nie pakazali niczego konkretnego... właściwie to nic nie pokazali. Oboje są yyyyy w pewnym sensie żałośni - oczywiście Cloud jest bardziej niz Tifa, oglądanie podchodów dupy - Clouda, a raczej podchodów Tify do tej dupy - Clouda, wzbudzałoby notoryczne pawie (u mnie). IMO dwie nudne osoby (jak Tifa i Cloudzik) nie są w stanie stworzyć ciekawego związku (godnego sledzenia poczynań dwóch zabujnych w sobie ludzi), tylko nudny mezalians - więc po co nudzić? :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

przypomniało mi się pokazanie 'tego czegoś' w gothicu w animacji... doprawdy, żenujący widok... mam nadzieję że na ps3 to będzie wyglądać inaczej bo śmiem mniemać że wreszcie w nowych finalach pokażą ostre akcje z udziałem dwóch kobiet i pora chociażby
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gags, dlatego też to Aeris powinna być z Cloudem, nie Tifa, bo względem Aeris wykazywał znacznie żywsze zainteresowanie niż względem Tify, z tego co się dało zauważyć w grze.

Kod: Zaznacz cały

Bo gdyby wątek Aeris był możliwy do kontynuowania, to uważam, że Cloud nie byłby taki bierny i to nie Aeris by go podrywała cały czas, tylko starałby się o jej względy bardziej aktywnie.
Ale nu ba, nie można mieć wszytkiego :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Gags, dlatego też to Aeris powinna być z Cloudem, nie Tifa, bo względem Aeris wykazywał znacznie żywsze zainteresowanie niż względem Tify, z tego co się dało zauważyć w grze.
zdecydowanie tak, ale wizualnie chyba jednak Tifa sie nieco lepiej prezentowała IMO kurde, a jakby

Kod: Zaznacz cały

tak usmiercić Tifę zamiast Aeris?
byłoby nieco lepiej. Ale Gveir, popatrz na to z drugiej strony... Aeris chyba męczyłaby się z takim przymułem jak Cloud - zapewne jako dobry samiec, nie chiałbys, żeby Twa luba się męczyła na ekranie (lub też w grze) :P bo raczej jej zaintereowanie Cloudem długo by nie przetrzymalo :P ;)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”