Final Fantasy Art&Fanart

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Strona na której aż przesadnie od Kairi a przynajmniej jej klona ;) i nie tylko :D <Jak kto widział to fajnie jak nie to "se" (dla Yubari wersja "sobie" ) looknijcie :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

White SeeD

Post autor: White SeeD »

Ok, dorwałem się do skanera, więc...
Obrazek
Dal mniej obeznanych: to (wesoła?) kompania z FF1, a ten groźny pan na środku to Garland, główny bad-ass (nie mylić z tym słabym staruchem z FF9 :])

Poproszę o konstruktywną krytykę i rady na przyszłość od osób bardziej profesjonalnych i "siedzących" w temacie (hi, Ivy!) . Z góry dziękuję. ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jak to ręcznie rysowane, to Cię zjadę. Jak "komputerowo" to pochwalę. Więc jak to jest? ;)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Powiedzmy że... mieszanie :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kolorowanie takie sobie, choć próba cieniowania daje Ci +. Rysunki reczne (jak się domyslam) i przyznam, że rysowałam podobnie, gdy miałam lat 10. Nie jest tragicznie, ale dobrze też nie za bardzo. Tyle. O.

[ Dodano: 05-05-16, 23:13 ]
Shiva w fazie środkowej. Włosy sux, ale skończę ją do końca tygodnia...chyba :roll:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

White- z tym czanym magiem coś nie gra, ale ogólnie to dobrze ci idzie- postaraj sie opanować ten chaos kolorów, żeby na przyszłość twoje prace były bardziej "uporządkowane". Do rysowania teł polecam cudowne urządzenie zwane w Corelu i Photoshopie chyba też- różdżką- zaznaczasz nim obszar, który chcesz wypełnić kolorem i sam zobacz, co się dzieje ;) Czekam na dalsze prace!
Go-Go, widzę że Shiva wyładniała, jeśli to Paint to naprawdę świetna robota. Oczy troszkę nierówne, no i włosy, jak napisałaś -sux..
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

White... bez urazy, ale rysunek wygląda, jakby został stworzony przez kogoś o kilka lat młodszego. Tyle tylko, że ja nawet tak nie potrafię rysować, więc.... :lol:
Anyway, twórz dalej; chętnie obejrzę jeszcze coś Twojego. :)
PS: Ten mroczny rycerz, Garland, whatever, wyszedł Ci najlepiej. :]

Go-Go... te same uwagi, które padły już wcześniej:
1) coś się nie zgadza z oczyma, Shiva ma malusieńkiego (ale narawdę malusnieńkiego) zeza;
2) włosy do wykończenia. :)
Cała reszta bez zarzutu. A ponieważ to Paint, i tak jestem pod ogromnym wrażeniem.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oczy będa poprawione. Znaczy jej prawe oko. Ucho za małe, włosy są w fazie początkowej, nie wspominam już o reszcie. :? 100% Paint.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Go-Go-Yubari pisze:przyznam, że rysowałam podobnie, gdy miałam lat 10.
Hoho, jakaś Ty nieskromna ^^
Lucrecia pisze:bez urazy, ale rysunek wygląda, jakby został stworzony przez kogoś o kilka lat młodszego
Ekhu ekhu... rok ma :]

Te zdziecinniałe ludki w tle to taka stylizacja zamierzona ;]... thx wszystkim za komentarze, a ja zabieram się do roboty, aby stworzyć coś bardziej "dorosłego", hłe hłe.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

White, nie przejmuj się mi się podoba... :) Dawaj więcej takich cudeniek :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ładny obrazek White rysuj dalej :) Yubari szkoda, że ci tak poziom spadł od 10 roku życia :( ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lucrecia pisze:Znaleziona w necie Yuna, ze specjalną dedykacją dla Go-Go.
:twisted:
Erelen_Galakar pisze:Yubari szkoda, że ci tak poziom spadł od 10 roku życia
White znalazł adwokata. No prosze White i to za darmo! ;)


Yuna
Wakka
Wakka...
Wakka lew...dla odmiany LOL
Lulu
Lulu...
Auron
Ostatnio zmieniony wt 17 maja, 2005 20:54 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jakie darmo, jakie darmo :> Nie no cud, Yubari dała junę która nie jest mordowana ani w żaden sposób się nad nią nie znęcają ^^ O kurde, ale i tak najlepsze oczka ma ta pierwsza Yuna (no już wiemy co czeka Tidusa :) Ale tam powinno być chyba oznaczenie, że to spoiler ;) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”