Śmieszne, głupie, nudne i wszystkie inne momenty w FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Wszystkie scenki w FFX przed walkami... Kiedy stąją tak jak w alce, ale nie mają broni :lol: To tak śmesznie wygląda :lol:
Wszystkie scenki kiedy Rikku mówi o ślubie z Tidem też są śmieszne :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Powiem jeszcze, że niektóre czarne charaktery mają kłopoty z pohamowaniem swojego śmiechu. Kefka, (dubbing :) ) Zeromus zreszta tez cos tam gadal, Sephi czasmi wybuchał, Semour podobnie, ale najbardziej rozwalił mnie Kuja, szczególnie w

Kod: Zaznacz cały

Crystal World, kiedy się z nim rozmawiało

jego śmiech brzmiał: HA-HA-HA-HA - od razu widać, że to maniakalny morderca!! :P Jak ja go za to lubię XDD

[ Dodano: Sob 16 Lip, 2005 ]
I jeszcze jedna scenka co się tyczy Garnet z FF9. Wiadomo, że po ucieczce z Alexandrii miała się ukrywać i wyuczyć wszystkich królewskich gestów (swoją drogą, to głupie, że jej jedyną przykrywką była jedynie zmiana imienia). I na samym początku w Dali (w sklepie) próbowała gadać jak prosta, wiejska dziewczyna, a na pożegnanie rzuciła zupełnie królewski ukłon. Świetne :lol:
Maester

Post autor: Maester »

Irytuje mnie strasznie summonerka Dona, nie wiem jak z tym jest u Was, ale ja, gdy ją widzę, to nóż mi się w kieszeni otwiera. :D

Piękny moment to rozmowa Tidusa i Aurona po zakończeniu Operacji Mi'ihen.

Kod: Zaznacz cały

Auron wyjawia Tidusowi prawdę o Sinie, bardzo wzruszyła mnie rozpacz, a właściwie zaskoczenie Tidusa. Przykro zrobiło mi się też, gdy zginął w boju Luzzu, towarzyszący nam aż do Mushroom Rock wraz z Gattą.
Poza tym cała postać Kefki, jego teksty ('Ahem, there's sand on my boots!', 'Wait, he says... Do I look like a waiter?) - coś wspaniałego. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dla mnie ten moment z Auronem był równie głupi jak śmiech Tidusa i Yuny. Irytujący wybuch Tidusa. Ble, co za kicz, a samo Sin=Jecht... Głupie to takie :lol:
glamorous vamp
Maester

Post autor: Maester »

Właśnie na tym polega magia tej serii, że postacie występujące w świecie gry nie są tylko zbiorem pikseli/polygonów, lecz 'żywymi' osobami z krwi i kości. Mimo, że Tidus rzeczywiście wybuchł bardzo gwałtownie, to jednak widać było jego emocje. Nie można jednak tej scenie odmówić ekspresji, mnie osobiście poruszyła i zaskoczyła.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Głupie to są momenty, gdy ktoś z drużyny w FFX leży martwy i na czas wzywania aeona grzecznie wstaje i usuwa się z pola walki.. zdążyłam już do tego przywyknąć, ale ostatnio rozbawił mnie błąd w grze, powodujący blokowanie się tych uciekających postaci: Martwa Lu natknęła się na Yunę i dobrych kilka sekund tańczyła przed nią, nie mogąc przejść :D Najlepsze są jednak powroty, kiedy to bohaterowie pospiesznie zajmują swoje pozycje i z powrotem padają martwi..

Słyszałam też o błędzie powodującym niewidzialność - w walce z Sand Wormem należy użyć umiejętności Sentinel i poczekać, aż robal tę postać zje - po wypluciu jest ona podobno niewidzialna do końca walki..no ale tego nie sprawdzałam na własnej skórze.
Boni pisze:a samo Sin=Jecht... Głupie to takie
Boni - to miało być takie dramatyczne, rozdzierające...ty się nie znasz ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Głupie to są momenty, gdy ktoś z drużyny w FFX leży martwy i na czas wzywania aeona grzecznie wstaje i usuwa się z pola walki.. zdążyłam już do tego przywyknąć, ale ostatnio rozbawił mnie błąd w grze, powodujący blokowanie się tych uciekających postaci: Martwa Lu natknęła się na Yunę i dobrych kilka sekund tańczyła przed nią, nie mogąc przejść n Najlepsze są jednak powroty, kiedy to bohaterowie pospiesznie zajmują swoje pozycje i z powrotem padają martwi..
tak, to jest boskie. Yuna unosi ręce i czeka, az Ci martwi uciekną XD

Ivy pisze:Boni napisał/a:
a samo Sin=Jecht... Głupie to takie

Boni - to miało być takie dramatyczne, rozdzierające...ty się nie znasz n
Głupie to jest biegania Jecht'a boso z gołą klatą po Mt.Gagazet XD
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Albo zjazd na linach Airshipa przy szturmie na Bevelle.Cała reszta ok,ale Kimahri :?: Gołymi stopami zjazd po takim czymś to pewnie nieźle mu skiety zniszczyło.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Zwróćcie uwage jak sztucznie Lulu po tym zjeżdża :D Taka poważna kobita a tu prosze ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nienormalny_PS2 pisze:Albo zjazd na linach Airshipa przy szturmie na Bevelle.Cała reszta ok,ale Kimahri n Gołymi stopami zjazd po takim czymś to pewnie nieźle mu skiety zniszczyło.
cały ten pomysł, żeby tak opuścić statek był poroniony - Kimahri w dodatku trzymał na rękach Lulu ;) Który normalny człowiek wpadłby na tak idiotyczny pomysł, żeby na cienkiej lince wydostawać się z takiej wysokości ^^

Głupi był motyw Yuny,

Kod: Zaznacz cały

spadającej w sukni ślubnej - każdy przeciętny zjadacz chleba pozostawiłby po upadku mokrą plamę, a Yuna spada jakby w zwolnionym tempie - majac czas na spokojne przyzwanie aeona...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ivy pisze:Głupi był motyw Yuny,
Bo to kobieta rodem z "Matrika" , spada wolno,chodzi po wodzie...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:Zwróćcie uwage jak sztucznie Lulu po tym zjeżdża
One nie zjeżdża, Kimahri ją trzyma. Na koniec normalnie staje.

Nienormalny_PS2 pisze:Ivy napisał/a:
Głupi był motyw Yuny,

Bo to kobieta rodem z "Matrika" , spada wolno,chodzi po wodzie...
Tja. Charakter też ma mało ludzki.

Co do niedociagnięć, to sprawa Rikku i jej rozbieranie się z AlBhedowskiego uniformu. On jest tak obcisły, ze hej, a zmiesciło jej sie pod tym całe wdzianko + to coś zwisające z tyłu, no sorry. O lulu w zaawansowanej ciąży i gorsecie juz pisałam. Po dwóch latach, ona i Wakka mogliby sie przebrać, no >.<
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze:Głupi był motyw Yuny,
Spoiler:
spadającej w sukni ślubnej - każdy przeciętny zjadacz chleba pozostawiłby po upadku mokrą plamę, a Yuna spada jakby w zwolnionym tempie - majac czas na spokojne przyzwanie aeona...
A mi się ten moment podobał :] I ten z linami też XD W ogóle lubię te wszystkie wstawki XD Oprócz scenki w jeziorku oczywiście
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Maester

Post autor: Maester »

Idiotycznym niedociągnięciem jest dla mnie to, że Tidus, gwiazda Blitzballu, na tle Aurochsów tak naprawdę poza Jecht Shotem, niczym specjalnie się nie wyróżnia. Wydaje mi się, że gwiazda blitzballu, grająca w najgorszej drużynie Spiry do niedawna, powinna mieć na ich tle co najmniej 10 poziom, a tutaj trzeci... O_o
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Wydaje mi się, że gwiazda blitzballu, grająca w najgorszej drużynie Spiry do niedawna, powinna mieć na ich tle co najmniej 10 poziom, a tutaj trzeci... O_o
Nie sądzisz,że wówczas byłoby to za proste :?:.Dzięki temu jaki on był pojawiało się wyzwanie,czyli gracz musi się nieźle wczuć w grę 8) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”