Watki milosne w ff

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Która dziewczyna bohatera jest według ciebie najlepsza?

Garnet / Dagger
25
13%
Rinoa
57
29%
Yuna
37
19%
Tifa
39
20%
Aeris
23
12%
Selphie
8
4%
Eiko :)
5
3%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Fari, sweet avatar. Ad meritum:

Terra jest bardzo zagubiona. Jest typową "dziewicą w opresji", więc naturalnie wykazuje zachowania opiekuńcze, które

Kod: Zaznacz cały

już po utracie dziewictwa, przydadzą jej się(mam na mysli archetyp), jako przykładnej mamusi i żonie ; )

W każdym razie Terra jest bardzo wyrazista, Relm jeszcze bardziej, a Celes - prawie wcale. Jej motywacje są cokolwiek niejasne, a ona sama postępuje czasem nielogicznie.
W Terrze widzę siebie, w Relm moję kumpelkę, ale Celes jest zupełnie nierealistyczna.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

=')

Post autor: Markfrompoland »

Mnie do dziś do łez bawi koniec IX.

Kod: Zaznacz cały

wystarczy sobie wyobrazić, że Garnet co wtedy się już przechrzciła w napadzie furii (wtedy co się Zidanowi rzuciła na szyję)miała w reku malutki niewinny sztylecik   :D  
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Mega big spoiler z FFTactic (pisze bo mało ludzi w to grało a może przez przypadek przeczytac spoilera ;) )

Kod: Zaznacz cały

taki motyw ze sztyletem był właśnie w FFT
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

=)

Post autor: Markfrompoland »

Był, tyle że

Kod: Zaznacz cały

Nie dość że księżniczka się nie rzuciła, to się nie rzuciła! Wzięła biednego bufoniastego Delitę zasztyletowała podstępna sztuka =)
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nie wiem czy już to gdzieś było pokazywane, ale co do wątków miłosnych w ffXII:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:Nie wiem czy już to gdzieś było pokazywane, ale co do wątków miłosnych w ffXII:
Grzecznościowy pocałunek, nie ma w nim pasji :lol: (choć i między Tidusem i Yuną było jej niewiele ;) )
gokusama

Post autor: gokusama »

Grzecznościowy pocałunek, nie ma w nim pasji
Slub bez milosci :D

choć i między Tidusem i Yuną było jej niewiele
To miedzy kim bylo? :?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Już między Braską i Auronem widzę więcej napięcia seksualnego, niż między Tidusem i Yuną. -_-

A tego screena to niekoniecznie chciałam oglądać. Ze wszystkich sił staram się trzymać z dala od info na temat FFXII, żeby jak najmniej wiedzieć z góry, a tu takie coś. >_<
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

gokusama pisze:Slub bez milosci n
W grach, czy filmach takie śluby to stały element , zalatujący ostro telenowelą - żeby było tragiczniej ;)
gokusama pisze:To miedzy kim bylo? Confused
Nie doszukałam się w Tidusie i Yunie pasji, odpowiedniej dla pary zakochanych młodych ludzi.. Przyznam że do

Kod: Zaznacz cały

 momentu pokonania Yunalesk
i można było im to wybaczyć, w końcu Yuna mogła nie mieć głowy do myslenia o romansach.. jednak później też mi tej iskry między nimi zabrakło.. Jak miałabym wyznaczać ciekawszą parę, to wskazałabym na Clouda i Aeris - z sympatii :] Może w FFXII rozegra się przynajmniej jeden wątek miłosny nie oparty na 1234 odcinku Zbuntowanego Anioła :roll:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Lucrecia pisze:A tego screena to niekoniecznie chciałam oglądać. Ze wszystkich sił staram się trzymać z dala od info na temat FFXII, żeby jak najmniej wiedzieć z góry, a tu takie coś. >_<
Wybacz.....jestem gotowy przyjąć baty..... Ja tych na screenie i tak nie kojaże ;)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Jaco pisze:ale co do wątków miłosnych w ffXII:
Pewnie sie okaże, że to jakiś pokazowy ślub, oni nie mają ze sobą nic wspólnego itp. - takie są moje domysly ;)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Właśnie jestem w trakcie przechodzenia FF X po raz drugi i znalazłem najgorszy wątek miłosny wszechczasów. Yuna + Tidus, to jest tak nudne, że aż człowieka mdli. Ich teksty są tak przesłodzone, ble. Za pierwszym razem jakoś nie było tego widać, ale teraz to mnie irytuje. Gdy są kolejne romantyczne scenki, zmieniam kanał bo nie wytrzymuję -_-
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Erelen_Galakar pisze:Właśnie jestem w trakcie przechodzenia FF X po raz drugi i znalazłem najgorszy wątek miłosny wszechczasów. Yuna + Tidus
Erm, ciekawszy już był związek dwóch Hypello w FFX-2 :D Yuna i Tidus to już po prostu para tak oklepana, że podczas przechodzenia poraz drugi, trzeci zaczyna wnerwiac.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Erelen pisze:Właśnie jestem w trakcie przechodzenia FF X po raz drugi i znalazłem najgorszy wątek miłosny wszechczasów. Yuna + Tidus
Z tego zdania wynika, że grając po raz pierwszy, nie natrafiłeś na ten wątek. :lol: [Ciii, nieważne, co napisałeś dalej.]
IMHO Zidane/Garnet wypadają chyba jeszcze gorzej. T/Y to przynajmniej ładne filmiki.

Ja za to miałam ostatnio okazję odkrycia najnudniejszego pairingu: Paine/ktokolwiek. :roll:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lucrecia pisze:Zidane/Garnet wypadają chyba jeszcze gorzej
Co to to nie. Fajne to było. Ukazanie typowych zależności: królowa:knypek z niskich sfer.

[ Dodano: Nie 11 Wrz, 2005 ]
Co do Yuny i Tidusa. Ech, może się powtarzam, ale śmiechy i hihy to oni mieli przeryte tępym pługiem.

[ Dodano: Nie 11 Wrz, 2005 ]
No, cóż, czytam te wasze wypowiedzi i Was NIE ROZUMIEM. A gdzie? W motywie Lulu-Wakka. Cóż. Musiałbym przejść FFx jeszcze raz, czego nigdy raczej nie zrobię :lol: no ale w ffx była masa tekstów które sugerowały zażyłość Lulu-Wakka. Chociażby te motywy w Luce. No, po prostu dużo tego było.
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”