Final Fantasy Art&Fanart

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Czemu ona ma ręce za plecami?
bo nie umiem rysować tych cholernych dłoni ;)
Czyżby w nich trzymała głowę Seymoura na pamiątkę?
nah tam... Seymura akurat lubiłam :]
A ogólnie to masz talent Kairi
no ba XP
No proszę żądnych noży w głowie, poodrywanych kończyn, kajdanek i łancuchów, no po prostu cała zdrowa Yuna w naturalnej pozie.
Pewnie masz w domu taka wersję, o jakiej wspomina Sephiria- no przyznaj się
ech te stereotypy...
Ja bym to jednak chciała zobaczyć....
da sie załatwić :wink: <ociera łapki XD>
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia, zgodnie z twoim życzeniem:
Na deviancie:
http://www.deviantart.com/view/18195584

Na imageshack:
Obrazek

Męczyłam biedaczkę przez jakieś dwa tygodnie i już miałam ją wyrzucić do kosza. Ale wczoraj przeszła renowację i nawet jestem z niej zadowolona.. Jak widać rysowanie butów mnie przerasta ;)

Mam nadzieje, że link do Devianta jest w porządku, bo na imageShack troche sie rospikselowała..
Ostatnio zmieniony śr 11 maja, 2005 12:36 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Piekna, bardzo mi się podoba - ma w sobie to coś, ta gracja i poza, no i oprócz tego wiernie ją odwzorowuje. Toż to cała ja, tylko inny kolor włosów! :wink:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Sephiria pisze:Toż to cała ja, tylko inny kolor włosów!
Mogę ją przefarbować i będę miała twoją podobizne ;)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ivy... O_o
Iiiiivvvvvyyyy......
...DLACZEGO TY KARIERY JAKIEJŚ NIE ROBISZ, NO DLACZEGO??
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

OMG, Ivy.................. :shock:
................Normalnie wymiatasz. :shock: Wow. Z deczka mnie przytkało, nawet nie wiem, co powiedzieć/napisać. :shock:

Śliczna ta Beatrix. ^__________^ W zasadzie podoba mi się w niej wszystko (poza jednym, drobniutkim szczegółem): usta, oko, ręka we włosach, rękawica na drugiej, nawet buty. :D Plus oczywiście to, co już wymieniła Sephiria:
ma w sobie to coś, ta gracja i poza, no i oprócz tego wiernie ją odwzorowuje
Jednym słowem -- rewelacja, jestem pod wrażeniem. Wielkie dzięki za podzielenie się artem. :) Gratuluję też samozaparcia -- jakie to szczęście, że rysunek nie wylądował w koszu. :shock:

Z tego wszystkiego chyba aż zmnienię sobie tapetę (...a to wielkie wydarzenie jest, bo zmieniam tak raz na miesiąc. :lol:)

Ciekawe, kogo teraz weźmiesz na warsztat. *cough, cough*Kuja*cough, cough*
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia pisze:Ciekawe, kogo teraz weźmiesz na warsztat. *cough, cough*Kuja*cough, cough*
Hmmmmm, mam już pewne... pomysły..
A ta dedykacja to właśnie dlatego ,że dzięki Tobie nie wylądowała w koszu ;) Po prostu rokowała dobrze, ale wciąż mi coś nie grało... To była twarz :) więc zrobiłam remake..

Wrzucę tu może jeszcze stare wersje Faris, która ostatecznie wygląda, jak wygląda... Ale w trakcie rysowania miała wiele twarzy :)
Taką
...taką...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Piękna ta Beatrix 8) :grin: Kurcze Ivy ty masz naprawdę talent :D

[ Dodano: Sro 11 Maj, 2005 ]
Wszystko, co wyjdzie spod Twojej ręki jest dla mnie dziełem 8)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy pisze:A ta dedykacja to właśnie dlatego ,że dzięki Tobie nie wylądowała w koszu
T_T ....jaka ulga.
Ivy pisze:Wrzucę tu może jeszcze stare wersje Faris, która ostatecznie wygląda, jak wygląda... Ale w trakcie rysowania miała wiele twarzy
Jeśli to są wersje robocze, to ja normalnie wymiękam. O_o; Oba obrazki śliczne. A na tym drugim Faris wygląda tak... farisowato... czyli właśnie 'szorstko i męsko'. Mnie się tam podoba. ^____^ [No i jeszcze ten warkocz. ^^]
Orion

Post autor: Orion »

:shock:

Ivy,respekt.
Beatrix wygląda lepiej niż we wstawkach.
Pięknie Ci wyszły jej oczy :) .
Szkoda tylko,że tło takie nijakie ale nie będe zrzędził bo nawet tego bym nie umiał zrobić :].
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Orion pisze:Szkoda tylko,że tło takie nijakie ale nie będe zrzędził bo nawet tego bym nie umiał zrobić :].
Tła są moją największą zmorą.Jak juz spędzę kilka godzin nad rysunkiem nawet nie chce mi sie myśleć o wykańczaniu tła...

[ Dodano: Czw 12 Maj, 2005 ]
Lucrecia pisze:Ciekawe, kogo teraz weźmiesz na warsztat. *cough, cough*Kuja*cough, cough*
No więc zaczęłam wczoraj w nocy:
Obrazek

Planuję ciąg dalszy, ale zamieszczam tę wersje, gdyby mi coś dalej nie poszło.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Coś nie poszło?? O_o
Co niby? O_o
To już jest prześliczne^^
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy pisze:Tła są moją największą zmorą.Jak juz spędzę kilka godzin nad rysunkiem nawet nie chce mi sie myśleć o wykańczaniu tła...
Tja, skąd ja to znam... -_- Zdarzało mi się wprawdzie rysować ludzi, zwierzątka, martwe natury... ale chyba jeszcze ani jednego tła w życiu nie popełniłam. -_-

Ivy, tak serio...... to kończą mi się komentarze i słowa zachwytu! :wink: I w ogóle czuję się tak, jakbym złowiła złotą rybkę, co to spełnia wszystkie moje życzenia. ^______^ Heh, po prostu mamy bardzo podobne gusta (i to pewnie czysty przypadek, że rysujesz właśnie moich ukochanych bohaterów), ale mimo wszystko czuję się cholernie zobowiązana.
*ściska*

No dobra, w zasadzie nawet nie mam się czego czepiać odnośnie najnowszego obrazka... no, może poza jedną rzeczą -- Kuja ma zdecydowanie zbyt niskie czoło. Za to cała reszta się zgadza. Miękka twarz (osoba nieuświadomiona miałaby problem ze wskazaniem płci :P) i śliczne włosy. Plus cud-usta (u Ciebie to standarcik, jak już zdążyłam się przekonać.) Po prostu perełka. ^^
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia pisze: Ivy, tak serio...... to kończą mi się komentarze i słowa zachwytu! :wink: I w ogóle czuję się tak, jakbym złowiła złotą rybkę, co to spełnia wszystkie moje życzenia. ^______^ Heh, po prostu mamy bardzo podobne gusta (i to pewnie czysty przypadek, że rysujesz właśnie moich ukochanych bohaterów), ale mimo wszystko czuję się cholernie zobowiązana.
*ściska*
To chyba po prostu ta magia czarnych charakterów :)

[ Dodano: Pią 13 Maj, 2005 ]
Lucrecia pisze:
No dobra, w zasadzie nawet nie mam się czego czepiać odnośnie najnowszego obrazka... no, może poza jedną rzeczą -- Kuja ma zdecydowanie zbyt niskie czoło. Za to cała reszta się zgadza. Miękka twarz (osoba nieuświadomiona miałaby problem ze wskazaniem płci :P) i śliczne włosy. Plus cud-usta (u Ciebie to standarcik, jak już zdążyłam się przekonać.) Po prostu perełka. ^^
Moja mam kazała tej kobiecie dorysować jakieś ładne piersi :D

Dzieki za zwrócenie uwagi na to niskie czoło- miałam juz wersję,w której to poprawiłam, widocznie zamieściłam nie tę, co trzeba :) Bo przez jedna noc ten rysunek powstał chyba w 4 egzemplarzach.. jest już ciąg dalszy- właśnie męczę strój.

[ Dodano: Pią 13 Maj, 2005 ]
Lady Luck pisze:Coś nie poszło?? O_o
Co niby? O_o
To już jest prześliczne^^
Rany, ja naprawdę stracę resztki skromności :oops:
Tak na poważnie- miło mi,że słyszę od was tyle ciepłych słów- to niezła motywacja!

[ Dodano: Pią 13 Maj, 2005 ]
Orion pisze::shock:
Ivy,respekt.
Beatrix wygląda lepiej niż we wstawkach.
Pięknie Ci wyszły jej oczy :) .
:oops:

Teraz pora na Tidusa dla Kairi ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

MNIEJ GADANIA WIĘCEJ PRAC. :evil: Czyli koniec tego dobrego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”