Najlepszy Final !!!

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsza część FF TWOIM zdaniem

FF IV (SNES/DS)
0
Brak głosów
FF V (SNES/PSX)
2
3%
FF VI (SNES/PSX)
6
8%
FF VII (PC/PSX)
23
32%
FF VIII (PC/PSX)
11
15%
FF IX
12
17%
FF X
9
13%
FF X-2
2
3%
FF XII
3
4%
Inne FFy (FF I,FF II, FF III, FFT, FFTA, FF CC, FF DoC)
4
6%
 
Liczba głosów: 72

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephi nei wymagaj za duzo od ludu :D :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
kaczka

Post autor: kaczka »

Hey tam!:>
Forum przeglądam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zobaczyłem tegoż posta, więc postanowilem się zarejestrować;] <=> mój pierwszy post :D
Najbardziej, nie da się ukryć (i nie próbuję tego robić:>), podoba mi się FF VII może i dlatego, iż był moim pierwszym final'em, ale i dlatego tyż, ponieważ świetnie square rozwiązał system czarów i materii(nie ma jak materializm:P, ale co tam :D ), fajnie było dawać z siebie ostatnie poty, aby je wszystkie zdobyc:> Także podobał mi się sposób w jaki hodowało się chocobosy ( grałem jedynie w FF VII,VIII i IX)- te wyscigi, opieka, krzyzowanie zwierzatek:P W VIII był niestety tylko jeden rodzaj ptaków, a w IX cóż może to wina tego, iż grałem na emulatorze do PS i mi się czasem cięła gra.
Mój ranking:]
1. FFVII
2.FF VIII
3.FF IX
Thane

Post autor: Thane »

dla mnie najlepszy FF8
odpieram zarzuty
"latwa gra to slaba gra"
gralem w Planescape: Torment ktory jest bajecznie latwy [umrzec mozna tylko w kilku miejscach, a i tak trzeba sie postarac] a gra jest imo genialna... zastanawialem sie co jest lepsze czy FF8 czy P:T no i jednak FF8 wygralo
"no bo FF xyz rlz a nie xzy"
tnx za duzo liczbe argumentow :P
dobra plusy i minusy

1. plusy
-fabula [imo bardzo dobra, chociaz szkoda ze o Ultimecii dowiadujemy sie tak pozno i tak malo o niej wiemy]
-grafika- nawet u qmpla ktory wyznaje tylko grafike a'la Doom 3 i Half-Life 2 Gf'y i Limity zrobily wrazenie ^^
muzyka- Nobou odwalil to co zwykle czyli arcydzielo, poza tym chyba pierwsza piosenka a nie same muzyczki- Eyes On Me rulez
grywalnosc- tego sie nie da opisac- po prostu jest
klimat
2.minusy
1cd wydawal mi sie dosc dlugi natomiast kolejne coraz krotsze :(
no i ogolnie za krotka ~~ marzy sie mod, kolejna czesc a z drugiej strony boje sie ze zepsuloby to moj wizerunek goodly FF8
i taki maly tyci- zawsze kiedy sie lalem z Ultimeccia to losowala najslabszy team ~~~~ zlosliwosc czy juz chamstwo? :/
Jin

Post autor: Jin »

Za najlepszego finala zawsze uważałem FFVII do momentu gdy pojawił sie FINAL FANTASY X to moim zdaniem dwie najlepsze części. Za najbardziej beznadziejną część uważam FFIX (ale to tylko moja opinia) :D :grin: :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ostatnio w moje ręce trafił FF7 i naprawde świetnie mi się w niego gra :D
Cała historia bardzo mnie zaciekawiła i może będzie to mój ulubiony final
Vincent75

Post autor: Vincent75 »

Według mnie najlepsza jest "dziewiątka", jednak ostatnio męczę "siódemkę" i coraz bardziej mi się podoba. Może więc remis?
CrystaL

Post autor: CrystaL »

FF7&ff10 Da Best :D
ff8&9 second :P
FF5&6 :P trzecie :D:D:D
Xellos

Post autor: Xellos »

Vincent75 pisze:Według mnie najlepsza jest "dziewiątka", jednak ostatnio męczę "siódemkę" i coraz bardziej mi się podoba.
U mnie jest podobnie tyle, że FFIX nadal prowadzi.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

moim ulubionym finalem jest dziewiatka :D :D :grin: :grin: the best pozniej jest 8 no i dzisiatka najpierw jeden potem dwa :? w reszte nie gralam
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Vincent

Post autor: Vincent »

Final Fantasy VII murowany zwycięzca w fabule, jak dlamnie ma najlepszą fabułę ze wszystkich finali :D .
Final Fantasy VIII drugie miejsce, niedopracowana grafika i fabuła ale jak się gra to można się zgubić w tym świecie oczywiście pozytywnie w tego słowa znaczeniu :grin: .
Final Fantasy X trzecie miejsce porywająca grafika lecz fabuła im dalsze finale tym gorsza ;).
:twisted:
Borek

Post autor: Borek »

Final Fantasy VII jest zdecydowanie najlepszy. Genialna fabuła [to przede wszystkim], świetny klimat i muzyka, a nawet powiem, że jeśli chodzi o grafike to jest good.
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Prawda, prawda, poświęcając FFX kilkaset h moge przesiąść się na 7ke i nie będzie mi grafa przeszkadzała, bo co tu dużo gadać, nie o grafe w tych grach chodzi ale muzyke często wyłańczam bo jak się robi coś w jednym miejscu pare h (np. szkolenie) to wiadomo jak to działa (dla mnie wyjątek to X i X-2).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

nie będzie mi grafa przeszkadzała, bo co tu dużo gadać, nie o grafe w tych grach chodzi
Ja zdążyłam przywyknąć do tej ładnej grafiki i mówiących ( z różnym skutkiem) postaci. Tak czy inaczej, FF7 to będzie miła odmiana po FFX-2 :D
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Zdaje się że w serii FF bardzo dobrym rozwiazaniem było zrezygnowanie z głosów postaci. Każdy zapewne miał inne wyobrażenie o intonacji i charaterze płynącym z "ust" bohaterów. Nie było mi dane zagrać w FF X i następce więc nie mam pojęcia jak spradza się dialog mówiony po tylu cześciach gdzie fonii dostąpiliśmy jedynie w postaci muzyki w tle i odgłosów otoczenia.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Mi głosy postaci odpowiadają, FFX bez głosów to nie byłby FFX ;] lubie słuchać jak Tidus opowiada swoje story, Auron coś doda, Rikku pokrzyczy ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”