Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TomajS pisze:Czips napisał/a:
Co jak co ale jak jużraz wspomniałem to najlepsze Cloister Of Trials Ma Yojjimbo, jedyne co robisz to dajesz mu w łape 250 tysięcy


Laughing a gdzie ty tam widzisz Clostera Rolling Eyes
Czips pisze:I o to właśnie TomajS Cohdzi, bo musisz się nagłowić skąd wziąść tyle szmalu.
Cavern..... nie jast to Cloisterem
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Dziwię się ,że Cloister w Zanarkand prowadzi w ankiecie- Upierdliwa zagadka, nawet jak się rozwiązanie zna na pamięć jest monotonna i zabiera dużo czasu. Macalania kojarzy mi się najprzyjemniej, bo świetny miała wystrój i kryła mojego ulubionego aeona (nie biorąc pod uwagę siły rażenia, rzecz jasna).
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Czips pisze:I o to właśnie TomajS Cohdzi, bo musisz się nagłowić skąd wziąść tyle szmalu.
A tak naprawde to nie chodziło mi Cloister Of Trails, tylko o Chamber Of The Fayth, bo ta jaskinia sięnazywa Chamber of the stolen fayth, wieć o Chamber mi chodziło
Trzeba było tak odrazu :]
Ivy pisze:Dziwię się ,że Cloister w Zanarkand prowadzi w ankiecie-

Upierdliwa zagadka, nawet jak się rozwiązanie zna na pamięć jest monotonna i zabiera dużo czasu.
Najwyraźniej ludzią sie podoba trudny i dlugi Closter,od prostego i krótkiego ( Besaid ).Mi osobiscie Zanarkad podoba sie najbardziej.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Gdybym mogła jeszcze raz głosować to bym zagłosowała na Macalanię :) Tam nie było wyznaczonego jakiegoś szlaku, którym trzeba iść (jak w Besaid, Kilice czy Bevelle), a przynajmniej nie był tak widoczny. Niestety zagłosowałam w ankiecie chyba na Besaid ( bo najmniej skomplikowana...)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

TomajS pisze:Najwyraźniej ludzią sie podoba trudny i dlugi Closter
Zanarkand jest bardzo proste, tylko czasochłone... Wolę pogłówkować, dlatego prowadzi u mnie Macalania. A Besaid i Kilika to już znam na pamięć.
dzuljet

Post autor: dzuljet »

jesli chodzi o CoT... nie glosuje bo jeszcze nie doszlam do koNca(i pewnienie dojde :sad: ) ale powiem ze Bavelle doprowadzilo mnie do takiego szału ze juz mialam zarzucic ta gre- chodzi mi o sposób poruszania sie - cos okropnego.

ps.
to pierwsza gra w jaka gram i dopiero zaczynam sie łapac w tym wszystkim.
po przeczytaniu paru postów wpadlam w depresje i chyba zaczne od poczatq :570:

pozrawiam :grin:
Czips

Post autor: Czips »

Ivy pisze:Dziwię się ,że Cloister w Zanarkand prowadzi w ankiecie.............
Ja do tego mam inne podejście, otóż to jest jedyny Cloister dzięki któremu nie masz bezpośrednio Aeona, mianowicie Anima, bo do niej trzeba zaliczyć wszystkie, ale w Zanarkand poprostu nie masz Aeona bezpośrednio
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Dla mnie trochę dziwne było zdobywanie Magus Sisters. (teraz mówię o odblokowaniu Chamber of Fayth oczywiście) Gdybym nie miała żadnych ściągawek i w ogóle nie interesowała mnie MA, to nie wiem, czy zdobyłabym siostry... Myślę, że powinna być jakaś zagadka, nie wyjawiająca wprost, co trzeba zrobić, tylko trochę naprowadzająca na właściwy trop. Ale cóż, to może ja jestem jakaś wybredna..:]
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

dzuljet pisze:ale powiem ze Bavelle doprowadzilo mnie do takiego szału ze juz mialam zarzucic ta gre- chodzi mi o sposób poruszania sie - cos okropnego.
Właśnie dziś przechodziłam Bevelle po raz drugi i choć zagadka znajoma, to upierdliwa i denerwujaca, sterowanie doprowadziło mnie do carnej rozpaczy, chociaż wiedziałam ,co mam po kolei robić..Poza tym dziwnie została rozwiązana srawa z Destruction Sphere - jest niezbędna do przejścia dalej , problem ze skarbem zaczyna sie wtedy,gdy na koncu nie posiadamy dwóch Bevelle Spheres.. Niepotrzebne utrudnienie i tak głupiej zagadki..
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

?
Mi Bevelle się miło wspomina. Sterowanie było miłe i pzyjemne XD (to ten z Bahamutem, tak?). Heh najtrudniejszy to był Macalania jak dotąd ;] Heh ten skarb a potem wszystko od nowa -_-
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:Mi Bevelle się miło wspomina. Sterowanie było miłe i pzyjemne XD
A Twoja wypowiedź jest oczywiście w 100% poważna ;) Podoba mi się wstęp do opisu tego Triala na krypcie - wyraża moje uczucia XD
Boni pisze:Heh ten skarb a potem wszystko od nowa -_-
Fakt - wkurzające - ale przynajmniej lokacja wygląda ciekawie.

Co do Zanarkand - przechodziłam niedawno po raz kolejny i zajęło mi zaledwie kilka minut - mimo wszystko uważam, że to upierdliwe - dwie zagadki w tym stylu jeszcze potrafię zrozumieć. ale układanie 5 razy pod rząd głupich figur to już nuda totalna..i w dodatku kojarzy mi się z edukacyjnymi grami dla dzieci - memory,czy jakoś tak ^^
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ivy pisze:Co do Zanarkand - przechodziłam niedawno po raz kolejny i zajęło mi zaledwie kilka minut - mimo wszystko uważam, że to upierdliwe - dwie zagadki w tym stylu jeszcze potrafię zrozumieć. ale układanie 5 razy pod rząd głupich figur to już nuda totalna..i w dodatku kojarzy mi się z edukacyjnymi grami dla dzieci - memory,czy jakoś tak ^^
Właśnie tu byłem i zaglądałem na Kryptę bo nie wiedziałem o co chodzi, a dokładniej jednej z kolumn nie dałem rady popchnąć XD (i to nie była środkowa ;) ). ;]

Ivy pisze:Boni napisał/a:
Mi Bevelle się miło wspomina. Sterowanie było miłe i pzyjemne XD

A Twoja wypowiedź jest oczywiście w 100% poważna n Podoba mi się wstęp do opisu tego Triala na krypcie - wyraża moje uczucia XD
Dziwne, u mnie naprawdę miło się sterowało. Mówię poważnie :)

Zdenerwował mnie fakt, że Cloister z Besaid jest zablokowany przez idiotę. :roll:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Boni pisze:Zdenerwował mnie fakt, że Cloister z Besaid jest zablokowany przez idiotę.
Chodzi Ci o tego synka takiego?? On przeskadza do momentu jak pójdziesz do Bevelle i zobaczysz scenkę ;) Po niej już nie będzie stał ;)
Boni pisze:Dziwne, u mnie naprawdę miło się sterowało. Mówię poważnie
No u mnie też (przechodziłam ostatnio), ale jest moment, w którym to coś na czym jeździmy przyśpiesza... Wtedy już tak fajnie nie jest ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Dojebon
Kupo!
Kupo!
Posty: 51
Rejestracja: wt 28 cze, 2005 10:50

Post autor: Dojebon »

Eiko pisze:Chodzi Ci o tego synka takiego?? On przeskadza do momentu jak pójdziesz do Bevelle i zobaczysz scenkę n Po niej już nie będzie stał
Chodziło mi o Dark valefora ;]
dzuljet

Post autor: dzuljet »

ok. Jzmoge glosowac , juz po wszystkim:) u mnie zdecydowanie prowadzi CoT - Macalania:) dla mnie najtrudniejsza i meczylam sie z nia najdluzej ale satysfakcja najwieksza po takim trudze:) jesli chodzi o Bavelle to nadal uwazam ze to bylo bezsensowne utrudnianie - choc robi wrazenie. pozdrawiam:)

dzuljet :grin:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”