Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

U mnie zawsze Miyu stal/a ( nie wiem czy to kobieta czy mezczyzna) i sie bardzo dobze sprawowal/a :)
A Go Go, to prawda , ze Keepa na 100 lv. ma 100 SH :lol: tzn. wiesz cos o tym ??
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:A Go Go, to prawda , ze Keepa na 100 lv. ma 100 SH :lol: tzn. wiesz cos o tym ??
Nie bo jak miałam go na 37 to skasowałam save'a. Teraz juz się nim nie bawię jak juz pisałam. Btw. czasem jak mi się walki znudzą to stwierdzam, ze blitzball to najlepsza (IMO) mini-gra. ;) Czasem nawet ciekawsza niz sama fabuła FFX XD
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie bo jak miałam go na 37 to skasowałam save'a. Teraz juz się nim nie bawię jak juz pisałam. Btw. czasem jak mi się walki znudzą to stwierdzam, ze blitzball to najlepsza (IMO) mini-gra. ;) Czasem nawet ciekawsza niz sama fabuła FFX XD
Uwierz , ze ja kiedys 7 godz. spedzilem XD to bylo po Luca jak juz mozna bylo grac :)
Go Go Yubari pisze:ze blitzball to najlepsza (IMO) mini-gra
Moim zdaniem tez, przynajmniej jest bardzo rozbudowana ( normalnie jak jakies manager XD )
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:Uwierz , ze ja kiedys 7 godz. spedzilem XD to bylo po Luca jak juz mozna bylo grac
Ja poczekałam na Airshipa ;) żeby sobie polatac i skompletowac team ;)
Kimahri pisze:Moim zdaniem tez, przynajmniej jest bardzo rozbudowana ( normalnie jak jakies manager XD )
Tja. Ale to co z tym zrobili w X-2 to IMO profanacja. -_-
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Go Go Yubari pisze:Ja poczekałam na Airshipa ;) żeby sobie polatac i skompletowac team ;)
Ja gralem podstawowym skladem bo nie wiedzialem , ze jest cos takiego jak kupowanie zawodnikow XD roznie mi szlo ale wspomnienia dobre ;)
Go Go Yubari pisze:Tja. Ale to co z tym zrobili w X-2 to IMO profanacja. -_-
Nie widzialem Blitzballa w X-2, nie doszedlem do niego _^_
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

w takim managerze sprowadza się tylko do przygotowywania drużyny do meczu - nie masz kontroli nad zawodnikami w trakcie gry.
Super.... po przeczytaniu wole ten z FF X, ten z FF X-2 jest taki .... dziwny... :shock:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Boni pisze:ja od kogos tu słyszałem ze Keepa to ukryty talent
Chyba go nie nazywałem talentem,ale go broniłem i promowałem ;)
Go Go Yubari pisze:Bo jak zadbasz o to, by levelował, to naprawdę jest świetnym bramkarzem
No i właśnie o to dbałem i dla tego nie wyleciał ani razu ze skału,a meczy mam już naklepany że hoho.Keepa mój ulubiony grubasek :lol:


Keepa na 99 lv. ma SH 99
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

A u mnie Keepa po kilkudziesięciu meczach m level 1 i chyba juz się nie doczeka angażu :lol: Wywaliłam na początku i teraz bramki broni dzielnie Miyu- polecam, jak sie komuś nie chce za bardzo ćwiczyć drużyny- za chwilę wreszcie zdobędę Sigil dla Wakki, a na koncie żadnego przegranego meczu ;)
Tomek

Post autor: Tomek »

wygrałem turnament w,którym nagrodom było Auroch'Spirit, ale go nie dostałem dlaczego????????
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Bo Wakka chyba musi mieć wszystkie swoje Key Tech. aby go muc dostać
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
fdq

Post autor: fdq »

Bo Wakka chyba musi mieć wszystkie swoje Key Tech. aby go muc dostać
nope - żeby dostać Auroch's Spirit poziom drużyny (team level) musi wynosić conajmniej 10
Auron

Post autor: Auron »

Ja wygralem tournament za 1 miejsce byl jecht shot 2 i go nie dostalem dlaczego ??
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Bo twoj Tidus musi miec nauczone jecht shot i wszystki Key technique.
Auron

Post autor: Auron »

Ale wlasnie ma i jecht shota i wszystkie key techy !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”